Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) Joker88


Joker88
őstag

kivettem a fiókból a 950-et..
még mindig csodaszép kijelző,ház.. :))
csak az akku döglött meg.. már utángyártott volt ez is.. valami "Sameo" :D
van valakinek elfekvőbe ? :D
gondolom már nem használható nagyon sok mindenre a rendszer,tekintve hogy már régen kihúzták a szőnyeget alóla Satyáék..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#7402) Francia91 válasza Joker88 (#7401) üzenetére


Francia91
veterán

fotóra és videóra használom, valamint az "mbasic.facebook.com" oldalt használva lehet FB-on is üzenetet küldözgetni, stb. A kameráját a mai napig imádom a Lumia 1020-asom mellett, és használom is mindkettőt fotóra

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7403) Zitta válasza Francia91 (#7402) üzenetére


Zitta
őstag

Én is a minap vettem elő, jött rá valami frissítés aztán megnyomkodtam és most is bejön - fényképezője meg páratlan! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7404) laccy88 válasza Francia91 (#7402) üzenetére


laccy88
senior tag

Dettó :D 950+1020

(#7405) Kbhont válasza laccy88 (#7404) üzenetére


Kbhont
senior tag

Szintén : 950 / 1020 ... :D :D :D

(#7406) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok! Kicsit off a kérdésem, bár 950-hez kapcsolódik :)
WP-vel mennyire kompatibilisek ezeke az (1-2e Ft-os) BT Selfie Stickek/Monopod-ok, amiken van remote shutter?

(#7407) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Nemrég szereztem egy ilyen készüléket nosztalgiázni. Másnak is azt csinálja, hogy ha 20% alá megy az akku töltöttség, akkor nem engedi lehúzni az értesítési sávot? Valami dereng, hogy mintha anno a lumia 640 is ezt csinálta.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#7408) Kbhont


Kbhont
senior tag

Sziasztok!

Az elmúlt hónapokban M Edge-ből nyitottam meg a facebook-ot illetve a Messngert is!
Kb egy hete a Messengert már így se lehet megnyitni...Facebook megnyilik, de mikor az üzenetküldő ikont megnyitom a bekötözött hűvelykujj jelenik meg és vissza irányít a hirfolyamra!

Van valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#7409) Francia91 válasza Kbhont (#7408) üzenetére


Francia91
veterán

Nincs, mert ha böngészőből nyitod meg az üzeneteket, Androidon is ugyanezt csinálja

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7410) Kbhont válasza Francia91 (#7409) üzenetére


Kbhont
senior tag

Fasza! :((
Szóval ez most tényleg nagy pofon...
Nincs egy tökös windows gurú, aki tuna rá írni egy appot...? :(((
Ezt nem hiszem el, hogy ez ilyen bonyolult lenne...

(#7411) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Akir érdekel, ma L950 XL-en, WoA-n feltettem a Mytube! - t, ami nekem nincs meg, nem fizettem érte. Nem is kellett, felajánlotta az élethosszig tartó pro verziót.

Szerintem itt lesz a vége a dolognak.

(#7412) zsoltzsolt válasza Sztyepadzso (#7411) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Meg fogsz halni? :D

(#7413) Sztyepadzso válasza zsoltzsolt (#7412) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Hogyisne, moat raktam fel a w10 arm-et az xl-re, majd pont most :)

(#7414) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#7413) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A minap taperásztam a telefont kint, maszkban :
Azért ez ilyen maszkos-kesztyűs időben nagyon ott van, hogy elég ránézni... :C

(#7415) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Sziasztok! Van itt valaki aki felrakta a Win10 ARM-et?

(#7416) Sztyepadzso válasza Blue Eagle (#7415) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én.

(#7417) Blue Eagle válasza Sztyepadzso (#7416) üzenetére


Blue Eagle
őstag

És? milyen? Hogy gurul a teló hardverén? Élvezetes így, vagy túl kicsi minden és gáz? Így telefonként nem is jó? Minden hardverét felismeri, kezeli? Van visszaút W10M-re?

Bocs a sok kérdésért! :U

(#7418) Sztyepadzso válasza Blue Eagle (#7417) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Bakker, a hülye chrome elfelejtette a féloldalas hozzászólásomat, míg képernyővideót csinaltam neked.. És bocs a hülye formázásért de másodjára is elfelejtette volna, de most mindent kijelölve addig a vágólapra dobtam a hozzászólást.

Szóval. Van 2 950, meg 1 950 XL-em.

Az egyik 950 W10M, a másik WoA, az XL WoA.

És? milyen? Hogy gurul a teló hardverén?

A 950 négy maggal dolgozik, fele frekvencián, GPU nélkül, az XL-ben mind megy teljes sebességen, GPUval....radikális különbség, mióta az XL- t vicc áron, Display Dockkal, postával megvettem(30+24€-ért), azóta szegény nem csinál semmit.

Mert hirtelen használhatlannak éreztem. Amiatt, h küzd, melegszik, ezért kapott is egy kis segítséget is: :D

Persze az XL se maradt ki :DD
Mindkét eset kizárja a további Qi töltést.
Emiatt nem is hordom őket, meg hát bírná pár órát... . Az XL a ONEDrive feltöltésekért felel, szépen, komótosan, hogy a sávszélt ne fogja(filmeket rakok fel vele a családnak, ahol nem lehet torrentezni).

Nincs kézben, ahogy itt láthatod [link], remote desktoppal kapcsolódok hozzá a PC-ről vagy a Huawei P30 Pro-ról, ezt otthonról, de a Chredge ismeri és engedi a Chrome Remote Desktopot, azzal eléred kintről is.

Nálam a gyári töltője befut a Dockba, onnan a Lumiába. A Dock-kon van egy usb-ethernet kábel, vígan megy vele(btw, sima W10M-es Lumiával is megy ez, de ott egy szót nem szól, csak megy a net...). A másik porton pedig egy 64GBos pendrive van.

Tudom, szar, de ez csendben van. Volt fent külső HDD is, de zörgött. Építettem neki első körben egy kis tartót, ahol ezek, meg még egy régi (vastag) Nokia töltővel hajtott, egyébként 12V-os AMD Phenom II X4 960t gyári ventije van, hogy a hűtőborda dolgozhasson... 🤦‍♂️ Tudom, gáz.
Az a cutting edge rétegelt lemez pedig a légáram pontos irányáért felel...
Ilyen volt HDD-vel:

Egyszer kaptam egy ilyen fél ceruza méretű érintőkijelző - tollat(egy darab búcsúiezüst-színű műanyagrúd, valami puha félgömbbel a végén, h el tudd képzelni), na azzal könnyen kezelhető.
De sajnos mindent nem ismer fel a kamera, az írisz szenzor kiesik.

Kérdés? :D

(#7419) Blue Eagle válasza Sztyepadzso (#7418) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Úgy érzem kevés volt részemről a kérdés! :D

Nagyon köszönöm a kimerítő szakdolgozatot! Ja! Meg olyat is láttam, h Dual Boot (win10/w10m), Az se semmi azért! Véleményed? :R

(#7420) Sztyepadzso válasza Blue Eagle (#7419) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Úgy érzem kevés volt részemről a kérdés! :D

Csak tessék-tessék! Vannak árnyoldalak is, meg nehézségek-billegés, de sokat lehet a rendszer stabilitásán javítani.

A dual boot elsősorban azért kell(ett), hogy gyorsan tölthesd a telefont WM módban, majd visszatérj WoA-rA egy reset után. Miután elmúltak a Lumia telefonos éveim, számomra nem volt releváns. Plusz, ha ha használnád, elveszted azt a területet a telefon 32 GB-ból(ez egyébként kész, W10-ben , a lemezkezelő látja ugye a partíciókat, amire osztva van a 32 GB. Nekem konkrétan 39 darab van.)

(#7421) Blue Eagle válasza Sztyepadzso (#7420) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Rendes Tőled, :R köszönöm!
Kíváncsi lennék WoA alatt egy áruházas játék, hogy muzsikálna?
Dokkoló milyen képet küld vajon ki? Continium dologra gondolok.
Csakis az XL esete érdekel.

(#7422) Zitta válasza Sztyepadzso (#7420) üzenetére


Zitta
őstag

Én nemrég eladtam a 950-t érintetlen állapotban, dockkal, qi töltővel...
Iszonyat melegszik az a telefon és irreálisan sok a kompromisszum - sajnos.
Nagyon kár érte. :(((
Miért nem lehetett meghagyni ezt a platformot mint asztali rendszer meghosszabbított kezeként - nem is értem.(?) :W

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7423) Blue Eagle válasza Zitta (#7422) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hidd el, bennem is ugyanezek a gondolatok, érzések keveregnek! Sajnos nem mi, akik kedvelik ezt a platformot döntöttünk erről, mások döntöttek, és ők többen vannak/voltak.
A politikai, marketing, szakmai hátterét és okokat én is csak elgondolom, de tudni igazából nem tudom, hogy vajon mi is volt a fő ok amiért annyi lett a WP-nek. :((

(#7424) Francia91 válasza Zitta (#7422) üzenetére


Francia91
veterán

Én nem adom el, csak fotózásra és videóra használom, abban a mai napig nagyon penge. Csak ennyi feladata van nálam, a 64 Gb-os Lumia 1020-asom szintén ezért van még meg, szintén újszerű állapotban :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7425) Sztyepadzso válasza Blue Eagle (#7421) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A WoA oldalán írta az egyik fejes, talán The_GTA, hogy neki ment onnan a Minecraft. Én nem bírtam elindítani, pedig a kompatibilitási oldalon van valami a Windows on ARM-el kapcsolatban is. Pedig mókás lenne ott afk farmolni a gunpowdert.
Valaki futtatta a Fallout-ot, nekem ez se ment(bár fent van, Steammel együtt)-valamiért a felbontással van baja, amit elvileg a
MEGY! :D
Így van beállítva(biztos lehet variáni, hogy teljes kijelzőn menjen, stb, de nekem ez jó per pillanat, just for fun)


Erről az oldalról jön a NAS ötlete is, de ott elvileg nem ment a dolog, viszont ő elérte a 60 MB/sec-es(hacsak nem rosszul írta) átvitelt, wifin, LAN-on belül. Nekem nem megy 15 Myte fölé(a belső memóriára-gondolom, oda lenne a leggyorsabb, nem a kinti esztközökre, legyen az HDD, SDD vagy pendrive. Bár lehet, egy SSD-vel más lenne, nem próbáltam, nincs a fiókban.), pedig a PC-ről, M.2-es SSD-ről, Ethernet kábelen megy, úgyhogy passz.

Dokkoló milyen képet küld vajon ki? Continium dologra gondolok.

Legjobb tudomásom szerint a Contiuum az a W10M sajátossága és fícsöre. Az ott megy, próbáltam, de én nem használom mert nem kell. Kipróbáltam, felfrissült a dock szoftvere, ennyi.
Ha azt kérded, hogy a WoA megy-e kijelzőn, akkor igen, de szerintem szar. A kedvedért üsszedugtam egy HDMI Monitorral, meg Unifying Logitch egér+billenytúzet kombóval, de villog, meg szarkodik, nem jó szerintem. De mondom, nekem nem kell, nem igényem. Led akartam neked videózni, de sajnos nem jött össze.

(#7426) Sztyepadzso válasza Zitta (#7422) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én meg csak gyűjtöm :D
A dokkot és a töltőt nem adtam volna, azok mással is mennek, a Dock pl Samuval, ha jól tudom.
Miért nem lehetett meghagyni ezt a platformot mint asztali rendszer meghosszabbított kezeként - nem is értem.(?) :W
Ezerszer tettem fel én is ezt a kérdést, hogy a telefont pl a géphez fixen csatlakoztatva, ott a rendszer értékei(hőmérséklet, ventik), vagy értesítések nem lehetnének-e megjeleníthetőek... :W

(#7427) Sztyepadzso válasza Blue Eagle (#7421) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Most találtam egy WoA-sok álltal írt menüt a Lumián.

Hogy ez a dokkolón át is így van-e nem tudom.

(#7428) Blue Eagle válasza Sztyepadzso (#7425) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ismét köszönet a tapasztalat megosztásért és bemutatóért! :R
Arra lettem volna nagyon kíváncsi, hogy konkrét legyek, a Microsoft store-ból elérhető Tank Force: 3D Tank Games fel telepszik-e és fut-e valahogy, nem is játszani, mert érintőn utálok, csak azért, hogy a tank modulokat fejleszteni tudjam, úton-útfélen.

(#7429) Zitta válasza Francia91 (#7424) üzenetére


Zitta
őstag

Ok csak ez a snapdragon széria amit ebbe belehánytak meg az XL-be egy igazi kemence - csinálsz több képet vagy egy nem 2 perces videót és éppen csak nem robban fel!
Sajnos el kell engedni de ha van hely a vitrinben akkor persze maradhat.
Én 45-ért adtam el - annyiért mehetett.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7430) Sztyepadzso válasza Blue Eagle (#7428) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Felraktam, futtattam. [itt] 25× sebességen mutatom. Akad mint a szemét, de elvileg megy, hogy neked ezen mi kell, meg az mennyire döcögős, azt nem tudom.

De azt mindenképpen érdemes elmondani, hogy elég sok dolog beállítandó, és az itt leírtak szerint megszívlelendő (az elsőben írják a 2. és 3. linket)
https://www.woaproject.net/viewtopic.php?f=17&t=161
https://www.woaproject.net/viewtopic.php?f=11&t=57
https://www.woaproject.net/viewtopic.php?f=11&t=51
http://allaboutwindowsphone.com/features/item/23765_W10A.php
innen a reboot megakadályozása érdekes, kritikus hiba esetén.

Sajnos néha a rendszer újraindul, ki tudja miért, de mintha bizonyos futó, nyitva maradt programok okoznák, de nem akarok semmit se hibáztatni ezért. Amúgy poén, hogy újraindul, mert magad konkrétan nem tudod W10 alól újraindítani, a kék "Restarting" ablaknál marad örökké(de egy éjszakát biztosan). Csak a főgomb hosszú nyomásával (Soft Reset) lehet újraindítani. :DD
Amit még érdemes:
-Jelszó nélküli belépés beállítás
-Keep screen on nevű apró app a store-ból(ezt egyébnként pc-re is ajánlom, ha valaki szereti aludni küldeni a gépet-nálunk ez 1 perc után megtörténik, ezzel nem megy aludni, nem kell a háttérben semminek se futnia, hogy ébren maradjon).

(#7431) Sztyepadzso válasza Zitta (#7429) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én is darabokra szedtem(950XL), a hőcső és a chip között lecseréltem 0,5mm-es 14,5 W/mK-s thermal padra, a fekete, fém belső vázat lecsiszoltam, és arra pedig egy "nagy" hűtőborda került, a hátlap meg ki lett vágva(Qi elszállt).
A 950 meg direktbe a chipekre kapott bordákat, annál ez megoldható volt, de az XL-en azok a kijelző felé néztek.

(#7432) Blue Eagle válasza Sztyepadzso (#7430) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Köszönöm! Nagyon hasznos infókat adtál! :R

(#7433) Sztyepadzso válasza Blue Eagle (#7432) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Hogy tetézzem:
A P30 Pro-n, a Microsoft Remote Desktopján keresztül beléptem a 950XL-be(WoA), majd a W10M-es Lumia 950 - el, Continuum-al csatlakoztam hozzá, Wifin :Y. És használtam ez utóbbit, mint touchpadot. Nem tudom, hogy pontosan mit láttam.

Ennek semmi értelme.

(#7434) Zitta válasza Sztyepadzso (#7433) üzenetére


Zitta
őstag

Te aztán rákattantál a témára! :Y :C :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#7435) Sztyepadzso válasza Blue Eagle (#7432) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A #7425 hozzászólásomat javítanám, vettem displayport kábelt, és megy a WoA L950XL alatt szépen a fullhd kijelzőn.
A kislányom itthon ragadt ez a szar miatt, nekem meg a home office alatt nincs a gépemen net, csak a cég irányába, a masodik kijelzőmet tettem neki addig hasznossá

(#7436) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#7435) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Update1
Lehet, h h mégsem annyira jó :)

(#7437) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Akit érdekel, pár hete vettem egy Polarcell akksit a Lumia 950-hez.
Az eredeti 100%-ról 77%-re csökken, ha akkut kivéve "kikapcsolom", majd egyből újraindítom. Az új 96%-ra esik egy indítástól..

(#7438) JamesLavelle


JamesLavelle
tag

A mai napig imádom es a szivem szakd meg hogy nincs frissites es gyakorlatilag hasznalhatatlan. Az iphone
8amat szétgyalazza kijelzoben es fotos kepessegekben es a kerdesem is erre vonatkozik. Interjukat akrok felvenni vele (csak kepnek nem hangnak), de sajnos egy ido utan (ma pl.: 37 perc) kikapcsol. Van boven az SD kartyan hely amugy. Elofordul, hogy tulmelegeszik de most szerintem nem ez volt a baja. Ötlet javaslat? Nezegettem 15-20000 ft os kompakt gepeket de ennek sztem még mindig jobb a kameraja sot fantazialok egy XL vasarlasarol is. Ez a folyamatos kilapcsolas viszont nagyon zavar. Egy uj akksi esetleg segithet vajon??? Ja es meg egy kerdes bar lehet h illetlen: nincs valami mersekelten hivatalos frissites Lumiara? Na béke mindenkinek!

(#7439) Francia91 válasza JamesLavelle (#7438) üzenetére


Francia91
veterán

1080p/60 fps felvételnél melegszik a telefon, de nekem csak leállította a felvételt emiatt 30-40 perc elteltével, nem kapcsolt ki. Kijelzőben és kamerában máig tényleg odaver a mezőny javának. A 1020-as Lumia mellett a 950-est is használom fotózásra

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7440) JamesLavelle válasza Francia91 (#7439) üzenetére


JamesLavelle
tag

Pontatlanul fogalmaztam! Leáll, de nem kapcsol ki. Próbálkoztam 720-ra is állítani, de hasonló eredménnyel.
Egy 1020.ason amúgy magam is gondolkodom, hogy beszerzem, bár ahogy elnézem nem lesz könnyű.

(#7441) Francia91 válasza JamesLavelle (#7440) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem egy 64 Gb-os 1020-asom van, de fotózni nagyon szeretek vele. A motoros túrákat azzal fotózom végig.
Kíváncsiságból szoktam rákeresni, ritkán van itthon néha egy darab eladó példány még a sima 32 Gb-osból is, a 64-est meg vagy 2 éve láttam itthon eladót :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#7442) moha21 válasza Sztyepadzso (#7437) üzenetére


moha21
addikt

Érdekel, hogy milyen ez az aksi?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7443) Sztyepadzso válasza moha21 (#7442) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Szia,
ezt kérdezed? :)
Nekem van, de a telefon pp nincs napi használatban, TELEFONKÉNT, csak mint valami, amivel babrálhatok. Emiatt pontos, egzakt válaszom nincs a kérdésedre, de a fenti állításom most is igaz. Annyi tudok még hozzátenni, hogy 100%-on állta, amikor egy WDRT-t csináltam vele, utána levettem a kábelről, és elkezdtem felfrissíteni a telefont a legutolsó buildre, ez összesen 4 nagy update-et jelent egy WDRT-s gyalulás után. Kihúzta végig, az utolsót azt hiszem 35%-al fejezte be(40 alatt el se kezd frissíteni). Ez egy kb egész délutános időtöltés, szerintem a telefonra nézve intenzív HW használattal, vagy 10 újraindulással.
Én épp rommá unlockoltam, és nálamnál okosabb emberek leírásait követve igyekszem belőle a legtöbbet kihozni. ;]

(#7444) tothl


tothl
addikt

Sziasztok !

Van egy ilyen régi telóm, cégesnek vettük anno az IT -n, de megmondom őszintén akkor sem volt a szívem csücske. Megvan a maga szépsége és tényleg egy minőségi darab, de a szegényes, puritán szoftverezettségétől akkor sem voltam elájulva.
Most valamiért a kezembe került és arra gondoltam hogy odaajándékozom egy családtagomnak.
Telefonálni, levelezni, fényképezni még mindig teljesen jó.
Két bajom van csak vele, nem tragédia, ha nem lesz, de gondoltam megkérdezlek titeket.

Facebook és Viber.

Lehet még találni valahol működő verziókat ezekből ?

(#7445) Sztyepadzso válasza tothl (#7444) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A Viber elméletileg egy trükkel feloldható : [link] . Nem próbáltam sosem.
Facebook, mint app, nem fog működni, mert szerveroldalon el van zárva előle a hozzáférés.

Elvileg böngészöben talán megy, de az Edge, mint gyári böngésző szintén csak alap oldalakat támogat már(híroldalak, stb), lehet, ha a FB is kiesett már a pixisből, nem tudom. Alternatívaként ott van az Telegram(legalábbis én azt használgatom még rajta) vagy a Signal, ami hasonló elven működik(telefonszámhoz van kötve). Személy szerint nincs a telefon napi használatban, de "naprakész". A telegramot is arra használom, hogy a legnagyobb WP/W10M fanbázishoz hozzáférjek.

(#7446) tothl válasza Sztyepadzso (#7445) üzenetére


tothl
addikt

Szia !

Köszi, megnézem ezt a viberes dolgot. Találkoztam vele, csak nem olvastam végig és elsőre úgy értelmeztem, hogy a proxynak a használat alatt aktívnak kell lenni, de ezek szerint csak az első regisztrációhoz kell. Akár még jó is lehet.
Ha ez működik az már elég.
Kár, hogy a MS így elhagyta ezt a platformot, pláne ilyen vasakkal, amelyek még most is használhatóak lennének.

(#7447) Kbhont


Kbhont
senior tag

Sziasztok!
Sajnos eljött az idő, én is költözök egy alma13-ba...
Van rá mód, hogy az sms-eket át lehet valahogy vinni?

(#7448) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Aki tud az segíthetne nekem, elő szedtem egy régi lumia950 xl telefont, gondoltam hogy úja élesztem, bekapcsolni bekapcsol, betölt szépen a win10 mobile, de, állandóan repülőgép üzemmódban van és nem engedi fel a hálózatra a sim kártyát, pedig független.
Megnéztem egy programmal hogy mi lehet a gond és meg találtam, a telefonnak nincs product kódja, mármint magában a rendszerben. Alaphasználatokra jó a telefon, internetezni játszani arra jó. De mint telefon már nem, a telefon sértetlen, épp, karcolás mentes.
Arra is gondoltam hogy valaki meg dobhatna egy backup.zippel a manual flasht megpróbáltam végig ment, de még így sem.
a telefonnak valami oknál fogva nincs felinstalált product kódja.
kép a hibáról:
[link]
Ha valaki megdobna egy backup.zippel, vagy valamilyen mentéssel szívesenfogadom, várom a segítséget itt vagy üziben, DE ha valakinek így is kell, akár el is adom,
Sok program flasht végig néztem már rajta sehogy nem akar rá mászni a product code.
HA van ötletetek azt megköszönném! Addig elfér a fiókban. Van másik telefonom.
CSak nem vágom hogy hova lett a product code.
Fel lehet azt írni házilag valahogy? A Válaszokat előre is köszönöm!

(#7449) Marcsello31 válasza Marcsello31 (#7448) üzenetére


Marcsello31
őstag

Sikerült megjavítanom a telefont, vissza rakni azokat a fájlokat amik hiányoztak, egy részét az xda fórumon, más részét egy itt lakó embertől, újra van product kódja a telefonak, újra használható! És ami legjobb, elfut rajta windows11 2perces bootolási idővel.
Szóval a látszólag halott telefon nem halott telefon...

(#7450) germinator66


germinator66
aktív tag

Sziasztok!

Találkozott valaki olyannal, hogy nem akar gyorstölteni a telefon? Igazából ez egy régebb óta fennálló probléma (min. 2 éve). Közben kapott úja akksit, az sem oldotta meg. Természetesen a gyári töltőjével sem megy. Újratelepítést még nem próbáltam, de kis esélyét látom, hogy az megoldaná. Ugyanakkor más tippem nem nagyon van. Gondolom ha töltő elektronika murdelt volna meg, akkor vitt volna mindent, nem csak a gyorstöltést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.