Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5931) Milestone2 válasza bubus66 (#5929) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha jól látom azt írja:

download the attachment and unzip to your sdcard and run with smanger or similar app (and set to boot at startup if you want)

tehát nem kell sehová semmit beírni.

vagy ICS-nél töltsd le a másik link1-en található txt fájlt, nevezd át .txt-ről .sh-vá és rakd be a megfelelő helyre
bring the attached file into your phone, i suggest you to paste it in system/etc. Now rename your .txt in .sh.
Open Script Manager with root permissions and find the .sh, tap on it, and if is asked how to open it, choos script/executable. In the next windows tap on "su", "boot","save" and finally "run".

Igen, azt az előző hozzászólásaimban is leírtam, pont téged idézve, hogy mindez csak ROOT-ot telefonon működik illetve azt elérni jelenleg lehetetlen (vagy csak k...va bonyolult) hogy az SD-re telepítsen.

Ezt a szkriptet a szerzője azoknak a játékfüggőknek ajánlja, akiknek gondot okoz a játékok nagy mérete.
This script will allow you to install large size games (ex. Asphalt 7) but you will still need link2sd (to move apps to your external_SD)
Now if you use the link2sd app, select the "create symbolic link"
One more thing, you will need to ext4 partition your sdcard to use link2sd.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.