Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Teszla_ válasza Teszla_ (#1300) üzenetére


Teszla_
senior tag

Egyébként kiírta, hogy billentyűzet és egér csatlakoztatva. Még akkor is kiírta mindkettőt, ha csak az egyik volt rádugva :)

(#1302) Oberthur válasza Pepeninho (#1298) üzenetére


Oberthur
tag

Genius usb-s egeret és billentyűzetet kezeli!

Van vagy 10-15 féle bent a cégnél azzal minddel megy!

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#1303) Pepeninho válasza Teszla_ (#1300) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nem erre gondoltam, de gyakrlatilag ugyanez a működése annak is amire én gondoltam. Tokos, billentyűzetre gondoltam. De akkor az sem nyerő. Marad a bluetooth-os eszköz. 2 csilliárdért...

Ps4, p30 pro

(#1304) Pepeninho válasza Oberthur (#1302) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ejha. Bármelyik Genius eszközt? Király. Milyen üzlet? Várok egy privátot. Köszi.

Ps4, p30 pro

(#1305) Starz5761


Starz5761
újonc

Hogy lehet azt meg csinalni hogy a zárolási képernyő hátterét ne csak alló helyzetbe lehessen be állítani ?
Mert ha be állítok egyet ami nem gyári és e l fordítom a tabot és el nyújtja a képet. :( aki tudja irja meg pm ben thx

(#1306) Buda76 válasza megabe (#1251) üzenetére


Buda76
senior tag

Szerintem a Nokia 8800

(#1307) Drachoo


Drachoo
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az Aqua-nál forgalmazott G-Pad hivatalos LG gyári garanciás?

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#1308) DJ. Ru$y válasza Drachoo (#1307) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyári matricával le volt zárva a doboz, de garlevél nem volt benne, Aqua ad róla papírt, de szerintem ezek hivatalos magyarok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1309) Drachoo válasza DJ. Ru$y (#1308) üzenetére


Drachoo
senior tag

Na ez akkor érdekes, kérdeztem a LG szervizt, ők azt mondták az LG garancialevél-ből derül ki. Ha neked nincs hozzá akkor fura... :F

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#1310) megabe válasza DJ. Ru$y (#1308) üzenetére


megabe
tag

Ott vettem és a dobozból vették ki a garanciapapírt amibe bele lett írva a sorozatszám és le lett pecsételve!

A kiskakas kikukorékolásig él

(#1311) DJ. Ru$y válasza megabe (#1310) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Online rendelésnél akkor az Aqua elteszi a garlevelet? Nem értem...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1312) #08010496


#08010496
törölt tag

Visszavittem az G Pad-et 14 napja pixelhibával 3 munkanapon belül, hát nem kapkodnak.
Nem tudom mit kell azon nézni 2 hétig, hogy igen pixelhibás, küldjünk egy másikat... :(

(#1313) Teszla_ válasza #08010496 (#1312) üzenetére


Teszla_
senior tag

Ha 3 munkanapon belül vitted vissza, szvsz a helyszínen kellett volna cserélniük, bár lehet pixelhibánál ez másként van.

(#1314) sebaska


sebaska
csendes tag

Sziasztok
3G usb stick el próbálta már valaki?

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#1315) megabe válasza DJ. Ru$y (#1311) üzenetére


megabe
tag

Én sem! Annyi a hátránya, hogy így csak az Aqua-n keresztül lehet érvényesíteni a garanciát. Úgy gondolom, hogy ha bemegy az ember akkor utólag kitöltik az lg garipapírt a boltban, de akinek ez fontos az írjon nekik egy emilt és kiderül :)

A kiskakas kikukorékolásig él

(#1316) DJ. Ru$y válasza megabe (#1315) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most még a gyári zacskós papírokat kinyitom majd megnézem, mert nem néztem, de abban maximum kitöltetlenül lehet benne. Csak nem vagyok otthon, de ha nincs benne, megy az email ma.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1317) #08010496 válasza Teszla_ (#1313) üzenetére


#08010496
törölt tag

Még aznap szóltam a boltnak, hogy illene már átadni az újat, és meg is kaptam.

(#1318) sebaska


sebaska
csendes tag

sziasztok
online filmnézős oldalról valaki próbált vele filmet nézni?nemszeretem töltögetni le a filmeket,valamint az előlapi kamja milyen minőségű?napi szinten órákat skypelek,arra mennyire használható a minősége?usb-s modemmel próbáltátok?

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#1319) Teszla_ válasza sebaska (#1318) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én az indavideo oldalát próbáltam, de valamiért nem lehet teljes képernyőre tenni a filmeket. Viszont le lehet tölteni és úgy már ez nem gond. Youtube ha jól rémlik működik rendesen.

(#1320) Avicularia válasza sebaska (#1318) üzenetére


Avicularia
veterán

Valamiért a mikrofonja nem a legjobb, ezért inkább én a htc one-omat használom skype-ra.

(#1321) lukeska


lukeska
csendes tag

2012-es okostévére hogy lehet kirakni a képét a tabnak?

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#1322) DJ. Ru$y válasza lukeska (#1321) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

MHL kábellel biztos, de a Miracast pont erre való, bár nem tudom, hogy a '12-es TV-d támogatja-e ezt. Logikus, hogy nem a típusát írod inkább le :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1323) lukeska válasza DJ. Ru$y (#1322) üzenetére


lukeska
csendes tag

LG 42LA660S a neve a tv-nek. Már próbáltam de nem tudtam megoldani. Wifis megoldást keresek.

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#1324) DJ. Ru$y válasza lukeska (#1323) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyéb SMART TV tulajdonságok:Miracast
Táblázatban. Szerintem további infók a TV-d topikjában, hogyan és miként lehet a TV-n aktiválni, ha az nem megy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1325) Peat;) válasza sebaska (#1318) üzenetére


Peat;)
veterán

Vimeo-ról szépen mennek a full hd anyagok, simán gyári böngészőből, de ez ugye nem filmes portál, csak eszmeileg minőségibb anyagok gyűjtőhelye.

(#1326) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Garancialevél nincs. Email ment az Aquanak. Nem hinném, hogy kapok bármit is tőlük... (mármint LG garlevelet)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1327) CB


CB
senior tag

Üdv!
Egy kis segítség kellene.
Szeretnék venni a lányomnak egy ilyen kütyüt.
Nézegetem az árakat, és a garanciákat. Ebben a boltban viszont ezt a táblagépet több árban kínálják. Én nem tudtam kihámozni mi a különbség közöttük.
Az LG G Pad több felszereltségi szintben is létezik, vagy csak egy fajta van belőle, és két szín?

Köszi.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1328) dartmol2 válasza CB (#1327) üzenetére


dartmol2
tag

Hello!

Lg G pad 8.3-ból csak egy féle van. Az pedig két színben fekete,fehér. Technikai értelemben nincs különbség a kettő között. "Érdekesnek" tűnik ez a webáruház........... Mintha kicsit nagy lenne a fejletlenség.
Illetve arra érdemes odafigyelni hogy ne a bontottat rendeld meg, ha esetleg itt veszed.

[ Szerkesztve ]

(#1329) Buda76


Buda76
senior tag

Létezik belőle egy un. Google Play Edition, mely stock androidot használ, de ezt hazánkban nem kapni.
Ez a bolt valószínűleg több forrásból szerzi be az árut (ezért az árkülönbség), raktárkészletet gyakorlatilag nem használva.
Ennél máshol olcsóbban hozzájuthatsz, biztosabb háttérrel, biztosabb garanciával.

(#1330) CB válasza Buda76 (#1329) üzenetére


CB
senior tag

Köszönöm.
Végül is körülnéztem a neten, és 2 év gyártói garanciával tényleg találtam olcsóbban itt.
Ma meg is fogom rendelni innét.

Ha meglesz, biztosan megjelenünk a lányommal ezen a fórumon.
Átolvastam a fórumot, de azért rendelés előtt szeretném tisztázni:
Ugye tényleg felismeri az USB pent OTG kábellel?
A gyereknek Sony LCD tv-je van. Tudja majd távirányítani vele?
Sajnos élőben nem láttam még ezt a masinát. Erősítsétek meg nekem azt, amit a tesztekben olvastam a kijelzőről. Tényleg annyira szép?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1331) PeterPH válasza CB (#1330) üzenetére


PeterPH
senior tag

Igen,
jó eséllyel,
igen.

(#1332) dartmol2 válasza CB (#1330) üzenetére


dartmol2
tag

A kijelző szép, bár a fényerő kissé gyenge...
Ami meg a 2 év gyártói garanciát illeti. Még mindig előszeretettel hirdetik ezzel a termékeiket a kedves webshopok. De, NINCS 2 év gyártói garancia. Bár Én is így vettem, hosszas utánajárás, több levelezés és telefonálás az LG-vel után teljesen bizonyossá vált hogy 1 év gyári garancia van rá. Úgyhogy ez ne legyen mérvadó szempont.
Ja igen, és annál a helynél amit legutóbb linkeltél van olcsóbb is. Legalább 13....

[ Szerkesztve ]

(#1333) student


student
őstag

azt a widgetet nem tudnám valahogy átrakni a telómra ami a foglalt/szabad ram méretét mutatja?
vagy tudtok valami hasonlót?

(#1334) CB válasza dartmol2 (#1332) üzenetére


CB
senior tag

A matt kijelző milyen?
Jobb, mint a fényes?
Nekem eddig csak fényes masináim voltak, nem tudom, hogy tudnám megszokni a mattot.

Igen, én is láttam, hogy van olcsóbban is, de vagy nincs raktáron, vagy csak doboz nélküli gép, vagy csak bolti garanciás.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1335) Peat;) válasza CB (#1334) üzenetére


Peat;)
veterán

A tesztben nem tudom miről beszéltek, szerintem még nem láttak igazi matt kijelzős készüléket. Összegezve: nem matt a kijelző, max nem annyira tükröződik mint pár másik modellen. A matt egyébként jobb lenne mint a fényes, csak gondolom nem megoldható, mert kell valami védőlap/karcálló üveg a készülékre, abból meg nem tudnak mattot készíteni. Az LG annyit csinált hogy csökkentette a különböző kijelzőrétegek közötti fizikai réseket, ettől az ember úgy érzi hogy az arcába mászik a kép. De napfényben ugyanúgy elvérzik ahogy a többi tükröződős tablet is.

(#1336) Aerodyn válasza CB (#1330) üzenetére


Aerodyn
csendes tag

Itt még olcsóbb, és elég megbízható bolt. A Sony tv-t fogja tudni kezelni a lányod. A kijelző pedig tényleg nagyon korrekt, nekem Nexus 7-et váltott a gép, és annál ezerszer melegebbek a színei, meg persze a full HD felbontás is jól áll neki. OTGről sajnos nincs infóm, mert még nem próbáltam. Amúgy nem tudom mit kevert itt előbb valaki, hogy egy év a gari. A hivatalos gari papíron ez áll: 2 év telekommunikációs készülékekre (mobiltelefon és táblagép).

(#1337) dartmol2 válasza Aerodyn (#1336) üzenetére


dartmol2
tag

Kedves Aerodyn! Én "kevertem"..................................

"Tisztelt Címzett!

Érdeklődnék, hogy sok webshop által hirdetett 24 hónapos gyári garancia helytálló információ e ?
Valóban 2 éves GYÁRI garancia van a termékre ?"

"Tisztelt X Y Z!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

A készülékre az LG magyarország Kft 1 évet vállal. Elképzelhetőnek tartjuk, hogy elírással találkozott, vagy az adott üzlet ad Önnek plusz 1 évet"

Ez az LG hivatalos ügyfélszolgálata által küldött válasz arra kérdésemre, hogy mennyi garanciát is vállalnak pontosan rá.
Ezt később az ügyfélszolgálat egyik vezetője is megerősítette egy telefonbeszélgetésünk alkalmával.

[ Szerkesztve ]

(#1338) mukisrác válasza dartmol2 (#1337) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Ez érdekes,mert nekem ezt irta LG a gyártói garanciára vonatkozóan:

"Tisztelt X Y!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

A készülékhez kis borítékalakú kb 12 oldalas egynyelvű boríték méretű jótállási jegyet biztosít az LG Electronics Magyar Kft.
Az LG G pad-ra 2 év jótállást biztosít."

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1339) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

2 év a hivatalos és egy 1 év az aksira.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1340) CB


CB
senior tag

Húha! Kicsit felkavartam itt az állóvizet.

Köszönöm a segítségeteket.

Most egyelőre az a fontos, hogy olyan boltot találjak, ahol gyári garanciás készüléket adnak jó áron.
Az, hogy ez vagy kettő év, majd én is megpróbálom levélben lecsekkolni a cégnél.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1341) DJ. Ru$y válasza CB (#1340) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Aqua-s készülék HUN felirattal érkezik, ezek hivatalosak, tuti, hogy LG garancia van rá....

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1342) Teszla_ válasza CB (#1340) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én BestByte üzletben vettem karácsony előtt, ott 2 év a garancia. Akkor még 85k volt, most sajnos 90k.

(#1343) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Volt mar olyan veletek, hogy azt gondoltatok semmire nincs idotok? Nem csak gondoltam tenyleg nem volt...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1344) 8kati válasza Pacino68 (#1293) üzenetére


8kati
csendes tag

Ma rendeltem pont ugyanezt a tokot és pont fehéret 😃Majd ha megjön megírom milyen!
www.ebay.com/itm/Magnetic-PU-Leather-Case-Cover-Hard-Back-Cover-w-Stand-for-LG-8-3-LG-G-Pad-Lot-/271368105197?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&var=&hash=item3f2eccaced

Hogy tudok normálisan linket beszúrni ide?

[ Szerkesztve ]

(#1345) DJ. Ru$y válasza 8kati (#1344) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mondjuk, hogy hozzászólás írásánál rákattintasz a Link gombra a textbox alatt, beilleszted a linket, leokézod és átírod a kijelölt részt. Így

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1346) megabe válasza CB (#1340) üzenetére


megabe
tag

Aqua.hu-t ajánlom! Webes rendelés személyes átvétel!

Azt kell szerintem nézni, hogy ez a készülék tudásban, minőségben és a szoftver ügyileg ennyi pénzért a legjobb választás. A szerviz háttér szintén jó, meg is osztom a személyes tapasztalatomat...

A kiskakas kikukorékolásig él

(#1347) megabe


megabe
tag

Tehát szervíz!

Szóval friss volt a készülék 7-én vettem(számomra az android is:) szóval állítgattam mindent és észrevettem, hogy a fényerő állítás nem folyamatos, amit jeleztem is itt a fórumban(azt hittem talán szoftveres hiba, vagy gyárilag ilyen tökéletlen)aztán valaki írta, hogy nála folyamatos. Filóztam elvigyem-e a szervizbe, (mivel a szabimból már csak egy hét volt és külföldön dolgozom) aztán kedden bevittem. Elmondtam a problémát az ügyintéző hölgynek,aki rögtön hívta a szervizes kollegát. :)

Mutattam a hibát elsőre nem volt egyértelmű neki, de aztán ő is belátta, hogy nem gyári feature az, hogy a fényerő alacsonyabbra vételénél 90 és 54% -nál magasabb fényerőre ugrik a megvilágítás! 2-3 napot igértek, a 2. Napon telefonáltam, hogy halad a dolog és igérték, hogy vagy még aznap vagy másnapra kész és jelzik telefonon, ha mehetek... Aztán másnap sem jeleztek, de én bementem és mondtam, hogy szeretném elvinni!

A lényeg, hogy kész volt, a tesztelés hiányzott még ami miatt csak hétfőn vihettem volna el, de megkértek, hogy foglaljak helyet, megoldják. Negyed óra és a készülék nálam volt - főpanelt cseréltek.

[ Szerkesztve ]

A kiskakas kikukorékolásig él

(#1348) Teszla_ válasza megabe (#1347) üzenetére


Teszla_
senior tag

2-3 nap alatt főalkatrész csere? Szerintem kizárt, hogy volt nekik raktáron. Valószínűbbnek tartanám, hogy szoftvert frissítettek, de végülis a végeredmény a fontos, hogy a hiba elhárult :)

(#1349) Aerodyn válasza dartmol2 (#1337) üzenetére


Aerodyn
csendes tag

Bocs ha én ezek után is a hivatalos garancia papírnak hiszek, de nézd csak:

(#1350) Peat;) válasza Aerodyn (#1349) üzenetére


Peat;)
veterán

Nagyon gáz az LG-nek a táblagéphez való hozzáállása, teljesen összezavarja a felhasználókat. Kösz hogy beraktad, ezek alapján aki gyári garanciával vette annak ez jó hír. Ugyanis amikor elkezdték idehaza forgalmazni még nem volt frissített garanciafüzet(komoly!) és így nincs benne a tablet mint termékkategória. A tulajdonságai alapján meg oda lehetett besorolni ahova csak egy évet írtak, a telefonoknál szintén még csak egy év volt írva tavaly november környékén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.