Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) DonTouch válasza f(x)=exp(x) (#1698) üzenetére


DonTouch
csendes tag

Akkor nem tudom mi lehet a hiba. Újratelepítettem és ugyanúgy laggol. Lekapcsoltam a qpairt, kilőttem a cm securtyt és semmi. Miért csinálhatja ezt? A vicc, hogy az egyetlen android játék, amivel játszok és szeretem is. :W

(#1702) DonTouch válasza zichie (#1700) üzenetére


DonTouch
csendes tag

Na igen, csak míg a tiedet Kínából küldik, addig a másik Németországból jött. Sajnos erre számíthatsz, hogy 1-1,5 hónap lesz a kézbesítés. Hajóval szállítják, aminek hosszú az átfutási ideje!

(#1703) f(x)=exp(x) válasza DonTouch (#1701) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nemtudom hogy mi lehet a hiba. Egy biztos, nekem szinte egyáltalán (el is várom) nem laggol. De erősítsen meg valaki. Ja és full grafikán megy.
Szerk: beállítások hogy vannak?

[ Szerkesztve ]

(#1704) DonTouch válasza f(x)=exp(x) (#1703) üzenetére


DonTouch
csendes tag

Ezt nem értem. Minden úgy van beállítva, ahogy vettem a tabit. Milyen beállításokra gondolsz?

(#1705) f(x)=exp(x) válasza DonTouch (#1704) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A játékon belül.
Jött két frissítés. Galérián nem lehet észrevenni, videón igen.

(#1706) DonTouch válasza f(x)=exp(x) (#1703) üzenetére


DonTouch
csendes tag

Na most néztem meg. Ha a játékon belül beállításra gondolsz, a better volt beállítva. Érdekes módon beállítottam best-re és sokkal jobban fut. Sajnos még mindig nem tökéletes. Furcsa, hogy jobb beállításokon jobban fut...

(#1707) f(x)=exp(x) válasza DonTouch (#1706) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

És még így is szaggat? Nekem szinte meg sem akad.
Szerk: nekem alap se az volt beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#1708) lujvary válasza lmisi (#1688) üzenetére


lujvary
csendes tag

A Supertube tényleg tökéletesen játsza a youtube videókat! Köszi az ötletet!

(#1709) DonTouch válasza f(x)=exp(x) (#1707) üzenetére


DonTouch
csendes tag

Még igen. Most játszottam vele 10 percet és a lagg miatt elég zavaró vele játszani. Érződik, hogy az fps, hol leesik, hol meg helyreáll. Nem értem. Más esetleg játszik még a TR2-vel? Tapasztalat? A telón is felraktam max-ra a grafikát és meg se reccsen. Illetve 1x2x, de egyáltalán nem zavaró. :W

(#1710) szabi820


szabi820
tag

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni,hogy a gyári böngésző lejátssza-e a flash tartalmat?
És arra tud válaszolni valaki,hogyha torrentezek akkor miért nem bírom seedelni a letöltött adatokat?
Próbáltam már az utorrentet,bittorrentet,ttorrentet is.A letöltés jön mint az állat,de vissza nem igazán akarja tölteni.Pedig a port szám is az amit a notebooknál használok.
Venni szeretnék ilyen tabletet,de ha nem bírok normálisan torrentezni,meg minden weboldalt úgy megnézni mint egy laptopon akkor felejtős.
Minden segítséget előre is köszönök. :R

(#1711) f(x)=exp(x) válasza szabi820 (#1710) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szia.
Flash-t a gyári böngésző lejátsza.
Még nekem se sikerült seedelni. Mit akarsz letölteni? Remélem azt tudod hogy nem lehet megnyitni csak az androidra írtakat.

(#1712) szabi820 válasza f(x)=exp(x) (#1711) üzenetére


szabi820
tag

Filmeket szoktam letölteni.Hogy-hogy androidra írtakat?Ezt nem értem.

(#1713) f(x)=exp(x) válasza szabi820 (#1712) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Programokat. Pl daemon tools, advanced system care, windows media player stb.
Este letöltök egy filmet és megnézem.

(#1714) szabi820 válasza f(x)=exp(x) (#1713) üzenetére


szabi820
tag

De,ha letöltök,azt vissza is kell osztani!És az nem megy.

(#1715) f(x)=exp(x) válasza szabi820 (#1714) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Itt nincs olyan lehetőség, szerintem magától visszaosztja. Már letöltöttem vagy 100 gigát és mégsincs semmi gond. Visszatölti azt automatikusan én azt mondom.

(#1716) denorbi válasza DonTouch (#1709) üzenetére


denorbi
tag

Futtas egy antutu -t és ha kevés pontszámot ad Szerintem
csinálj egy gyári visszaállitást. Nekem csinált furcsaságokat az elején!

[ Szerkesztve ]

(#1717) Spuri2000


Spuri2000
senior tag

Hello !

Van valami hír a Quick remote-ról? Lesz frissítés vagy valami, mert addig nem veszem meg amíg ilyen fapados?
Esetleg 4.4 KitKat?

(#1718) f(x)=exp(x) válasza szabi820 (#1714) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Inkabb nem toltom le
Ha lehetoseg van ra ne torrentezz rajta, mert vagy az emmc, vagy a kulso sd-t vagja tonkre a sok irasi olvasasi ciklussal. Ha megis torrentre hasznalnad akkor kulso tapos hdd-vel tedd , esetleg pendrive, de az se lesz hosszu eletu akar csak az mmc-k...

(#1719) f(x)=exp(x) válasza Spuri2000 (#1717) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Varj meg vele. Mi is csak annyit tudunk mint te.

(#1720) adrian94


adrian94
őstag

.

(#1721) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok !

Mi a vélemény az LG G Pad 8.3-ról ? Megéri meg venni ?

Online filmeket , steam-eket lejátszik / tud közvetíteni ?

(#1722) Spuri2000 válasza adrian94 (#1721) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Én megvárom mi lesz a Quick remottal, addig nem veszem meg! Ha nem fejlesztik fel legalább az LG G2 szintjére, akkor számomra felejtős. Esetleg összehozhatnának ebből a vasból egy 10.1" verziót is. Akkor már lehet nem gondolkodnék ennyit! :)

(#1723) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok.

Én is felkerestem az LG ügyfélszolgálatot a garanciával kapcsolatban,mivel én a Media Markt-ban vettem még 2013 novemberében és ott 1 év gari volt csak.Most megjött az e-mail amiben leírják hogy visszamenőleg 2 év a gari.
Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Alapvetően 1 év teljeskörű garanciával indult a készülék, azonban ezt 2 évre módosítottuk, visszamenőlegesen!
Ez egy jó hír. :DD

(#1724) Addel válasza merlin201 (#1723) üzenetére


Addel
senior tag

Akkor azért lehet, hogy egyeseknek (nekem is) csak 1 év gari van a papiron, de akkor ezzel tisztázódott a helyzet és visszamenőleg mindenkinek jár a 2 év LG gari ha jól értem.

(#1725) merlin201 válasza Addel (#1724) üzenetére


merlin201
tag

Igen.Az e-mailbe bele is írták hogy 2015.11.30-ig van garancia a készülékre.

(#1726) fornettisuti válasza zichie (#1700) üzenetére


fornettisuti
veterán

írj az eladónak, hogy , ha letelik a 30nap megy a claim a paypalinak.
erre gatyába szokták rázni magukat.

addigra talán meg jön a cucc vagy megjön és közbe vissza is utalják a pénzed vagy küldenek még egyet.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1727) mukisrác válasza zichie (#1700) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Nekem ezt a fehér tokot január 12-én adták fel Kínában és ma jött meg

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1728) fornettisuti válasza Addel (#1724) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem ez így büdös kicsit és tartok tőle, hogy , ha gariztatni kellene 1 év után az üzlet, ahol vettem (konkrétan esetemben ipon) visszatolná, hogy 1 év volt a gari.
Erről a +1 azaz 2év gariról ki ad nekem papírt?
Esetleg külön kell ígényelnem a +1 évet, ha igen kinél?
Nem szeretném, ha csak egymásra mutogatás (vásárló->eladó<-->gyártó) lenne ebből, ha odakerülne a dolog.

Az LG-s support emailt valaki légyen kedves megadni nekem, hogy megkérdezzem őket a fentiekről.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1729) DonTouch válasza fornettisuti (#1728) üzenetére


DonTouch
csendes tag

Szia!

Én is az Iponnál vettem és kijavítattam velük, hogy 2 évre állítsák a garancia időt(webshopon).
Nem iponos gari papírt kaptam, hanem LG-t, ami leírja, hogy tabletre 2 év gari van. Gyári szám és vásárlási dátummal ellátva.

(#1730) fornettisuti válasza DonTouch (#1729) üzenetére


fornettisuti
veterán

Szia!

Köszönöm a választ.
Biztos vagyunk többen is, akiket érint az 1évről való 2 évre módosítás mikéntje, kérlek írd le ennek menetét!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1731) DonTouch válasza denorbi (#1716) üzenetére


DonTouch
csendes tag

Szia.
22986 lett a pont. Most ez kevés?

(#1732) DonTouch válasza fornettisuti (#1730) üzenetére


DonTouch
csendes tag

Szia.
Nem is értem, hogy adhat bárki 1 évet. Az LG jótállási jegyben ez van leírva.
"A vásárlástól számított 2 év a garancia telekomunikációs készülékekre(mobiltelefon és táblagép)" A jegy ebben az esetben hivatkozik a ptk 248,277 és 685re(kötelező 1 év) és az önként vállalt 1évre, amit ugye az LG vállal.

(#1733) DJ. Ru$y válasza DonTouch (#1732) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Úgy, hogy most változtak az LG garanciái és egy darabig csak 1 év volt, úgy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1734) adrian94 válasza Spuri2000 (#1722) üzenetére


adrian94
őstag

Azt hogy érted ,hogy mi lesz a Quick Remote-al ? + a 10.1-es jóval drágább lenne :)

(#1735) Spuri2000 válasza adrian94 (#1734) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Most van a TV + DVD + BluRay elérhető, míg az LG G2 telóban enél sokkal, de sokkal több van!
Szerintem ez gáz és nem is értem miért különbözik a 2 egymástól. remélem a jövőben orvosolni fogják ezt a problémát. Az már csak hab lenne a tortán (számomra) ha kijönne ugyanez a konstrukció 10.1" kijelzővel is.

(#1736) PeterPH


PeterPH
senior tag

Nem tudom volt-e már, de elérhető a gyári smart case is: link.
Persze méregdrága.

(#1737) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ma érkezett meg a V7 Anti-shock tok a tablethez. Én is csak megerősíteni tudom,
hogy jó választás volt.
Tok

[ Szerkesztve ]

(#1738) f(x)=exp(x) válasza DonTouch (#1731) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nekem kétszer is 26 ezer felett volt. Nem kevés de nem is sok. De amúgy én nem sokra tartom ezt az antutut.
1080 p film a torrentről. 10mp-ként megáll. Szvsz nem jól töltöttem le mert az mp mutató megy közbe.

[ Szerkesztve ]

(#1739) denorbi válasza DonTouch (#1731) üzenetére


denorbi
tag

Nekem Feloldáskor sokszor újra indult és 20k körüli antutu t adott, csináltam egy gyári visszaállitást és azóta semmi gond nincs és 26k az antutu

(#1740) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Na utána néztem a torrent dolognak. Nagyon sokat kéne tórentezni ahhoz, hogy a készüléket taccsra vágja. Letöltök egy kis filmet és meglátjuk. :DD

(#1741) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Na, letöltöttem egy 300 megás filmet. Minden tökéletes. Megy minden.
Torrent OFF

(#1742) DonTouch válasza denorbi (#1739) üzenetére


DonTouch
csendes tag

Csináltam egy resetet. Google visszatelepített mindent. Most 23647 pontot kapott. Viszont a TR2 sokkal jobban fut jelenleg...

(#1743) evitiguF


evitiguF
senior tag

Az enyémet jól "felöltöztettem" ... :) Múlt héten miután megvettem, egyből kapott egy ilyen tokot a hátára, ma pedig vettem hozzá egy ilyen neoprén tokot, ebbe a 8"-osba tökéletesen illeszkedik, nem kell attól félni, hogy a sarkát megsérti a cipzár. Oldalirányban kicsit tud mozogni is. Mindezt megtetéztem még egy ilyennel, hogy legyen mibe hordanom, ha mást nem akarnék magammal vinni. A barátnőm kezd féltékeny lenni rá... :DDD

(#1744) adrian94 válasza evitiguF (#1743) üzenetére


adrian94
őstag

Az szép :))

Én most nagyon gondolkodom ,hogy milyet Tabot vegyek és eddig nagyon úgy néz ki ,hogy LG G Pad 8.3 lesz belőle :) Megéri ? A 2 GB Ram-ból mennyit tud kihasználni ? Van valami ami ez a Tab ellen szól ? Védőfóliát raktál / raktatok rá vagy nem kell annyira ? Tokokat itthon nem érdemes venni , inkább eBay-en jobb ? :) Bocsi a sok kérdésért !

(#1745) evitiguF válasza adrian94 (#1744) üzenetére


evitiguF
senior tag

2Gb ram szerintem meglátszik benne, mert nagyon gyorsan reagál mindenre.
Védőfólia van rajta, eleve van egy gyári rajta, de az első tokkal jött gratisba két kijelzővédő fólia is, abból az egyiket nagyon szépen rá is tettem. Én úgy vagyok vele, hogy lehet rajta Gorilla Glas, jobb megelőzni a dolgot, mint később bánkódni, hogy miért nem tettem rá. Ha pedig megtörténik a baj, és keletkezne rajta egy karc, a tekintet akaratlanul is állandóan oda összpontosulna az embernek...
szerk.: persze a gyárit levettem, és úgy tettem fel az újat. Egy kicsit félreérthetően írtam :)
Én idehaza is körbenéztem tokok után, de elég gyér a felhozatal. Mivel sokat nem akartam várni, így eleve a német ebayen nézelődtem, ott azért van választék bőven. Angolon, amerikain még több, olcsóbban is, de ott már a szállítási idő jelentősen meg is nő.

[ Szerkesztve ]

(#1746) SP!T


SP!T
addikt

Valahogy lehet moddolni a G Pad-et, Google Play Edition-re? Van valahol ilyen, erre passzoló rom?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1747) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Hatha valakit erdekel, irtam Iponnak a +1ev gari ugyben, a valasz a kovetkezo:
"Az LG termékeket külső márkaszerviz javítja, a garanciális ügyintézést is Ők bonyolítják. Az LG Ügyfélszolgálat több információt tud adni a jótállási idővel kapcsolatban. Kérem a következő, helyi tarifával hívható telefonszámon érdeklődjön: 06-40-545454.
Megértését Köszönjük!
"

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1748) DonTouch válasza djtom1981 (#1626) üzenetére


DonTouch
csendes tag

(#1749) adrian94


adrian94
őstag

Az LG G Pad 8.3 Google Play Edition mivel jobb mint a sima G Pad 8.3 ? Lehet kapni Magyarországon ? Ha igen mennyibe kerül ?

(#1750) Feri1990 válasza adrian94 (#1749) üzenetére


Feri1990
tag

A hardware ugyanaz mint a simában, csak KitKat van rajta és a Google gyorsabban szokott frissíteni mint az egyes gyártók, így hamarabb jönnek rá az újabb frissítések. MO-on nem kapható még elvileg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.