Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) merlin201 válasza Aerodyn (#1349) üzenetére


merlin201
tag

Szia

Nekem ilyen garanciajegyem van ami a Media Markt üzletben kaptam és a tablet dobozában volt. Erre a telekommunikációs készülékre csak 1 évet ír. A tablet november 30.-án lett megvéve.

[ Szerkesztve ]

(#1352) Aerodyn válasza Peat;) (#1350) üzenetére


Aerodyn
csendes tag

Érdekes amúgy, megnéztem a tv-m gar levelét és az még a régi típusú, ugyan az mint amit merlin kolléga fényképezett. Ettől függetlenül a hivatalos garancia kettő év mindenkinek, aki rendelkezik lepecsételt gar levéllel.

(#1353) Avicularia


Avicularia
veterán

Nekem nordisk garancialevelem van, amin svédül, dánul, norvégul és finnül van a szöveg. Egy szó sem esik benne garanciaidőről, csak ilyen általános blabla van benne. A bolt oldalán sem írtak semmit a garanciaidőről. Egyébként itt sokkal mostohábban kezelik a garanciát mint otthon. Egy csomó termékhez nincs annyi garancia mint otthon. Pld. akartam nemrég monitort venni és hogy ontopik maradjak kissé, LG-k között nézelődtem. Igen ám, de bármelyik LG-t néztem amit otthon 3 év garival árulnak ,arra itt csak egy évet adnak. Törvény nem írja elő mint otthon, hogy a gyártói garanciát tovább kell adni a vásárlónak,szóval vannak boltok amik mindent egy év garival árulnak és ha akarsz vehetsz rá külön biztosítást.

(#1354) adalbert1 válasza merlin201 (#1351) üzenetére


adalbert1
veterán

Érdekes, nekem is csak 1 év garanciaidőt állító papírom van. Amikor felhívtam az ügyfélszolgálatot, akkor azt mondták, hogy a független készülékekre 1 év van, a szolgáltatóknál vásároltra van 2.

szerk.: azért örülnék 2 év garanciának, jó lenne valami hivatalos állásfoglalás, amire lehet hivatkozni, akár az 1 év garanciás papírral is.

[ Szerkesztve ]

(#1355) lukeska


lukeska
csendes tag

Nekem is egy évet állító papírom van. Kösz az információkat :R
Más, tudtok olyan alkalmazást aminek az a lényege hogy lefényképezek egy írott szöveget és azt átírja nyomtatottal?
Válaszotokat előre köszönöm. :R

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#1356) DJ. Ru$y válasza lukeska (#1355) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Google Goggles

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1357) lukeska válasza DJ. Ru$y (#1356) üzenetére


lukeska
csendes tag

És az hogy? :F
Lehet csak én tudom rosszul de annak nem az a lényege hogy lefényképezek egy tárgyat és az leírja hogy mi az? :F

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#1358) DJ. Ru$y válasza lukeska (#1357) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ja, hogy te kézzel írott szöveget akarsz nyomtatott formában felismertetni? A Goggles multifunkciós, megoldja a a 9*9-es sudoku feladatot is és a nyomtatott szöveget képes szerkeszthető formában felismerni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1359) megabe válasza Teszla_ (#1348) üzenetére


megabe
tag

Elvileg nincs új szoftver a géphez! Nem tudom konkrétan mit csináltak, lehet, hogy cserélték az egészet, egy biztos, hogy más lett a széria száma és igen a lényeg, hogy rendesen működik és ezt gyorsan csinálták. :)

A kiskakas kikukorékolásig él

(#1360) vagamo


vagamo
őstag

Tudtok ajánlani jófajta autóstartót amit a szélvédőre lehet rögzíteni? Tokostul kéne hogy beleférjen, ja tok is kéne ami már k lett próbálva és bevált, köszi. Lejjebb van egy link az tetszik feketébe, itthon lehet kapni? Vagy esetleg az Ebayről rendelne nekem valaki Fóti vagyok, érte mennék.
Köszi
:R

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1361) Grillo


Grillo
senior tag

Nekem meg autóba ülés fejtámlájára rakható tartó kéne. Tescoban van 3500 körül, máshol 5k körül indulnak. Valakinek tapasztalata konkrét típussal?

(#1362) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok.Voltam ma az LG szervízközpontjába a Dózsa György úton ott azt az információt kaptam hogy csak 1 év garancia van a tablet-re.Csak a szolgáltatói eszközökre van 2 év gari. Szóval hivatalosan csak 1 évet vállalnak.

(#1363) jazy


jazy
csendes tag

Helló

CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE,NEM ÉR ENGEM OKOLNI,HA BESÜL A MUTATVÁNY!!!

Valaki érdeklődött a Recovery telepítéséről.Megosztom,mert élég sokat szórakoztam vele,persze lehet én voltam láma.
Először is,nem a parancssoros megoldást választottam,hanem a Playen fellelhető Flashify programot.Először is root,ez nem túl bonyolult,a Kingo-val pikk-pakk meg van.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2526842 -remélem lehet ilyeneket linkelni,ha nem ,akkor bocsesz
Flashify letölt,telepít.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2551499 -innen letölt a megfelelő betűjelű,loki file.-nekem a V50010a nevű kellett,illetve Flashable zip v2.6.3.2 nevezetű file. A két file felmásol az eszközre.
Flashify elindít,a Recovery sornál betallóz a V50010a file megfelelő betűjelű verziója,a Zip sornál pedig a Flashable zip v2.6.3.2 .Twrp kiválaszt,opcióknál wipe pipa mindenhová,aztán oké.
Várás,reboot,kész.-nálam,ennyi volt.
Én,ezután,csináltam egy back up-ot recoveryben,és neki ugrottam felrakni ezt:
[ROM] [4.4.2] [V500] Mahdi-Rom 2.4 [01/17]
Nagyjából ennyi.

Kiegészítés
Szintén a Playen fellelhető Quick Boot program,szintén hasznos. Recoveryben is tudja indítani az eszközt,nem kell a gombokkal cicózni.

Sok Sikert,minden kedves vállalkozó kedvű kollégénak.

[ Szerkesztve ]

(#1364) bakosarpi válasza jazy (#1363) üzenetére


bakosarpi
tag

Szia! Én kérdeztem, és köszöntem, amint időm lesz, meg is csinálom. Milyen a főzött rom? Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#1365) Jannn válasza jazy (#1363) üzenetére


Jannn
senior tag

Ez engem is érdekelne, hogy mit tapasztaltál.
Sebesség a gyári romban is jó, abban sok olyan extra is van ami a GPE-ben nincs benne.
Akkor mire is jó?

(#1366) dartmol2


dartmol2
tag

(#1367) bakosarpi válasza jazy (#1363) üzenetére


bakosarpi
tag

De, ha a wipe-oknál pipát teszek mindenhová, akkor gyalul mindent?

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#1368) DJ. Ru$y válasza dartmol2 (#1366) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Okos döntés...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1369) 8kati válasza DJ. Ru$y (#1345) üzenetére


8kati
csendes tag

Köszi , sajna a G Pad-ról nem tudok ilyet :( nincs ilyen lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#1370) vagamo válasza 8kati (#1369) üzenetére


vagamo
őstag

Van! És semmi köze a G Padnak hozzá! Válts nézetet ne a mobilos felületet használd és előjönnek a különbféle lehetőségek a szövegmező alatt! ( lehet, hogy mobilos nézet alatt is meglehet csinálni, de úgy még soha nem használtam a fórumot) ezt is Iphoneról szerkesztettem.

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1371) DJ. Ru$y válasza 8kati (#1369) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csatlakozni tudok az előttem szólóhoz. Én telefonról sem használom fórumhoz a mobilnézetet. Tabról meg főleg nem. A memos képet (az üzemidős) is a tabról töltöttem fel közvetlen, szóval még a képfeltöltés és beillesztés is megy.

Vagamo! Elírtad egy helyen a teljes nézet helyett mobilnézetet írtál!

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1372) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Offline navit tudnátok ajánlani? Navigon megteszi?

Ps4, p30 pro

(#1373) Jo33by válasza Pepeninho (#1372) üzenetére


Jo33by
tag

Navitel. Évek óta használom. Túrázásra is jó bent az erdőben. Beszél hozzád akár az Igo. PDA-s időkben ennek elődjét a Russa-t sokáig használtam sikeresen, a Navitel pedig ennek továbbfejlesztett utódja. Orosz program de nem kell megijedni tőle. És ami lényeg keveset fogyaszt az akkuból. Telómon is ez van. Mostanában kacsingatok a Locus felé. Annak meg az az előnye hogy a túratérképek.hu adatbázist használja.

[ Szerkesztve ]

(#1374) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Megjött tegnap a 8"-os tok MédiaMarkt webshopból, patent! Köszönöm annak aki ezt javasolta! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1375) Pepeninho válasza Jo33by (#1373) üzenetére


Pepeninho
őstag

Köszi. Esetleg privátban tudsz egy kicsit segíteni?

Ps4, p30 pro

(#1376) fPApi válasza jazy (#1363) üzenetére


fPApi
őstag

Nekem csak annyi van, hogy V500. Honnan tudom, hogy melyik fájl kell?

(#1377) jazy válasza fPApi (#1376) üzenetére


jazy
csendes tag

Bealitasok -a tablageprol-softver info-softver verzio.

(#1378) jazy válasza bakosarpi (#1367) üzenetére


jazy
csendes tag

Nekem,nem gyalult le semmi lenyegeset.

(#1379) LSL1337


LSL1337
őstag

Srácok, holnap vennem kéne egy jó tok-ot Pesten, van valami rendes lehetőség?

(#1380) Teszla_ válasza LSL1337 (#1379) üzenetére


Teszla_
senior tag

Néhányunknak cipzáras Gerilla tokja van, ha ilyet keresel, akkor szerintem jó vétel. A 8"-os méret jó, csak a rövidebbik olala mentén nagy rá egy picit. 2500ft környékén lehet kapni.

(#1381) ananasz1


ananasz1
tag

Sziasztok!
Csatlakoztam tegnapelőtt a boldog tulajok táborához. Nagyon elégedett vagyok, tetszik egyelőre minden. A hardver, az LG extrái, jól eltalálták...

Egy kérdésem lenne csak: amikor töltőre rakom, a micro USB kicsit lötyög benne, nem áll stabilan. Kipróbáltam másik kábelt is, azzal is ugyanez a helyzet. Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel, ez normális?
Köszi!

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#1382) denorbi válasza LSL1337 (#1379) üzenetére


denorbi
tag

Ez pont jó hozzá, nem sarkazza le sem!
www.mediamarkt.hu/mcs/product/V7-Anti-shock-8%22-tok-fekete-z%C3%B6ld-%28TDM23BLK-GN%29,103952,480143,849762.html

(#1383) Teszla_ válasza ananasz1 (#1381) üzenetére


Teszla_
senior tag

A kábel lötyög, vagy a gépben a csatlakozó? Előbbi szerintem nem gond, a családban szinte az összes micro usb kábel ilyen volt. Ha a csatlakozó mozog, az már nagyobb gond.

(#1384) ananasz1 válasza Teszla_ (#1383) üzenetére


ananasz1
tag

A kábel lötyög benne, maga a csatlakozó nem mozog. Csak furcsállom, a telefonjaimban és az előző tabletben állt, mint a cövek.

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#1385) bakosarpi


bakosarpi
tag

Na, végre elkezdődik a frissítés, egy-két régiónak, már ki is adták a frissítést, bár ez még persze nem a kit-kat: [link] Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#1386) Jannn válasza bakosarpi (#1385) üzenetére


Jannn
senior tag

Már van magyar is. De ez pontosan mire is való?

(#1387) DJ. Ru$y válasza Jannn (#1386) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Eddig is volt, mivel a gépeket kiadták valamivel. A-s szoftverünk van. Majd jönnek a frissítések elvileg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1388) Jannn válasza DJ. Ru$y (#1387) üzenetére


Jannn
senior tag

JA, így már látom. És a B-s az miben más?

(#1389) DJ. Ru$y válasza Jannn (#1388) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudom van-e róla valami dokumentáció, de biztos valamilyen javításra szorultak azok a ROM-ok, esetleg nyelvi hiba, elírás következtében, területi specifikációk ilyesmi, de nem kizárt, hogy jön lassan nekünk is egy B, bár inkább hagyják és dolgozzanak eleget a csokin.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1390) Jannn válasza DJ. Ru$y (#1389) üzenetére


Jannn
senior tag

Én mondjuk nem érzem egyelőre, hogy frissíteni kéne. Sok program sajnos még mindig gyenge támogatottságú 4.4 alatt. Szállingóznak a programokhoz a 4.4-es frissítések (mármint h 4.4 alatt se fagyjon, esetleg csak hogy szimplán elinduljon), de hogy igazából miért lenne nekünk jó a 4.4 azt még pontosan nem tudom. Gyengébb gépekre javasolt a frissítés a jobb memória kezelés miatt, de az 2 gb ramnál jelenleg sem gond nálunk

(#1391) DJ. Ru$y válasza Jannn (#1390) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Soha nem várok egy új frissítést, ha az előző megfelelően működik. Na jó, ez kicsit ki van sarkítva, de tényleg elég jó ahhoz, hogy ne érezzem a csoki hiányát.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1392) katko8818


katko8818
csendes tag

Ez szerintem szép kis eredmény lett teljesen eredeti gyári rommal

[ Szerkesztve ]

(#1393) fPApi válasza jazy (#1377) üzenetére


fPApi
őstag

Köszi!

(#1394) Tom1939


Tom1939
őstag

Lehet hogy mégis lesz mobilnetes?

(#1395) #08010496


#08010496
törölt tag

Valaki meg tudná nézni mennyi a kimeneti Volt és Amper a tablet töltőjén?

köszi

(enyém most szervizben van cserére 2.-jára... pixelhiba miatt, és akarok venni egy G2-t, kiváncsi vagyok jó-e hozzá a tablet töltője)

(#1396) DJ. Ru$y válasza #08010496 (#1395) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1.8A 5V azt hiszem. Ezt fejből mondom, szóval ha valakinél kézben a töltő erősítsen meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1397) mukisrác válasza DJ. Ru$y (#1396) üzenetére


mukisrác
aktív tag

bizony, 5V, 1,8A

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1398) Fun21 válasza PeterPH (#1222) üzenetére


Fun21
csendes tag

Mennyi idő alatt érkezett meg a tok? Mert akkor rendelek én is.

Köszi

(#1399) DJ. Ru$y válasza Fun21 (#1398) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Két ünnep között 27-28-29-30 van ebből kettő volt munkanap. :) Akármelyiken is, elég hamar megkapta a kolléga.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1400) vagamo


vagamo
őstag

Király a kis gép, pár napja nyúzom, nem hiányzik belőle semmi, jobban tetszik, mint az Iphone 4S-em, (a szabadság érzése...) főleg az Ios7-re való váltás óta.
1 dolog lenne: Total Commanderbe szeretném láthatóvá tenni a gépet és a fájlrendszerébe ügyködni. Hasonló pligin kéne, mint a WINCE .

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.