Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) lmisi válasza #35723520 (#1500) üzenetére


lmisi
senior tag

Működik a dupla kattintásra ki-be kapcsolás?
Simább a felhasználói felület?
CM11en természetesen.

(#1502) #35723520 válasza lmisi (#1501) üzenetére


#35723520
törölt tag

Értem! Kinézetre mennyire más, mint a gyári szoftver?

(#1503) krisz12356 válasza lmisi (#1501) üzenetére


krisz12356
tag

Működik a dupla kattintás, a felület a gyári felület de nekem jobban tetszik mint az LG felülete... És talán az akkumulátor idő is jobb

(#1504) lmisi válasza krisz12356 (#1503) üzenetére


lmisi
senior tag

Köszi:) , esetleg install link?

(#1505) rankesz válasza lmisi (#1504) üzenetére


rankesz
veterán

(#1506) fecus válasza fecus (#1475) üzenetére


fecus
őstag

Valaki kérdezte a színét. A kép telefonnal készült. A tok fekete.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1507) gps76


gps76
őstag

A töltéshez annyit fűznék hozzá,hogy elég egy Sony 850 mA-es töltője is hozzá,ha csak tölteni kell,nem fog kifeküdni idő előtt az akku.
Én kipróbáltam már szinte az összes custom rom-ot,és lehet hogy tesztekben gyorsabbak,de pl.a standby idő alatt a gyárin kívűl mind merül kisebb-nagyobb mértékben,meg akadósabb is némelyik,a teljesítményre vannak kiélezve minden más lesz..va.Ezt az agyonfeketézett témákat meg utálom.
Jól megvan csinálva a gyári,csak meg kell rootolni,recoveryt rálökni,kitakarítani a felesleges dolgokat és sokkal használhatóbb bármelyik főzöttnél. Egyedül az lrs...1.2.0 gyári buheráltat nem próbáltam még...
Ez a dupla kattintás csak bekapcsnál működik a főzöttnél.

[ Szerkesztve ]

(#1508) Eteke válasza sajo13 (#1495) üzenetére


Eteke
csendes tag

Win-es módon úgy tudom nem fog menni. Kell csinálni mondjuk az sd kártyára egy könyvtárat és mind a könyvtár, mind a file-ok jogosultságait be kell úgy állítani, hogy mindenki hozzáférjen.

(#1509) Jo33by


Jo33by
tag

Emberek nem fényezni akarom a cuccot de ez kimagasló amit produkál a mi tabletünk. Benyomtam neki 3 olyan turistatérképet aminek nagyon nagy a területe (50MB)és gond nélkül viszi, megjeleníti, zoomolható stb. Azért a Samu telóm a Galaxy Advance bizony fél percig erőlködött mire beolvasta ezeket. (oksa ott csak 700Mb a memó és kissebb a proci.)Szóval az is egy komoly teló és nem kutyaütő, de az LG tab játszva beolvas ilyen brutál képeket is. 5 csillag megint. Azért a 2 GB memó és a procinak köszönhető mindez.

(#1510) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ma en is tulajdonos lettem,feketet rendeltem.
A hangszoron keresztul nekem kiabrandito a hang.
Az LG billentyuzet nagyon tetszik.
4.4 kitkatrol van info mikor kapjuk meg OTA-n?
1,1GB szabad ramnal tobbet realis elerni gyari rommal?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1511) DJ. Ru$y válasza fornettisuti (#1510) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Főverzió... OTA-n nem hiszem, hogy ez meg lesz. Csak gépen keresztül.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1512) vagamo


vagamo
őstag

Minden régi és új tulajnak merem ajánlani ezt a tokot + styllus pen kombót 1,5 hét alatt megjött, olyan amilyennek leírta, képernyőt aktiválja és természetesen le is zárja.
1 hátránya van nincs, nem lehet a kezedet belebújtatni.
Így:

Viszont jobban néz ki szerintem, strapabíró és nincs műanyag, gagyi kínai hatása:

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1513) #35723520 válasza vagamo (#1512) üzenetére


#35723520
törölt tag

Az első képen levő tok szerintem gagyi! Az elsőt a felső alatt értem!(útálom, amikor rálóg a kijelzőre a ratyi, vagy igazi bőr-tök mindegy!-nekem az a jó, ha csak a pereméig ér a tok, lásd 2. fotó) Én is ezt néztem ki magamnak... :))

[ Szerkesztve ]

(#1514) vagamo válasza #35723520 (#1513) üzenetére


vagamo
őstag

Igen, szerintem is az első sz@r, csak a kézbedugós része tetszik, jó ötletnek tartom. Kádba jól jön :DD

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1515) #35723520 válasza vagamo (#1514) üzenetére


#35723520
törölt tag

Kádba jól jön, ha evezni akarsz vele! :DDD

(#1516) bakosarpi


bakosarpi
tag

Nekem a második képen szereplő tokom van. Tényleg nagyon jó, minőségi. Természetesen aktívtok, amint kinyitod fel is old a képernyő, illetve lezár, amint becsukod. Egy dolog nem tetszik benne, de az nagyon, hogy kihajtva teljesen eltakarja a hangszórókat, és az amúgy sem kiemelkedő hangminőséget tovább rontja sajnos... De, nekem ennyit megér, füles be, és az egész el van felejtve. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#1517) #35723520 válasza bakosarpi (#1516) üzenetére


#35723520
törölt tag

Milyen színűt vettél?

(#1518) bakosarpi


bakosarpi
tag

Amilyen a képen van, feketét, mert a tablet is fekete színű. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#1519) #35723520 válasza bakosarpi (#1518) üzenetére


#35723520
törölt tag

Értem! Köszi! :C

(#1520) szilu7 válasza bakosarpi (#1516) üzenetére


szilu7
senior tag

+1
Nekem is ilyen van, tényleg korrekt darab.

(#1521) ananasz1 válasza szilu7 (#1520) üzenetére


ananasz1
tag

Jajj, de örülök! Ilyet rendeltem, pirosban, de még nem jött meg. Kicsit tartottam tőle, hogy gagyi, de látom, mind elégedettek vagytok vele :)

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#1522) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok.

A tablet megkapta OTA-n a 10B jelű firmware-t ami 117MB-os.A leírásban annyi szerepel hogy "Alkalmazás frissítés" tehát nagy csodát ne várjon senki.Majd talán a Kit-Kat hoz több újítást.

(#1523) flakter


flakter
tag

Tegnapi nap folyamán szereztem be egy fehér G Padot. Isteni szuper cucc! Sajnos még nem volt időm megismerkedni vele 100%-osan, de nagyon okos a gépezet, és szuper a kompatibilitása a 2013-as LG Smart TV-vel (LA660s)! Minden frankón működik rajta, s remélem időt álló lesz :) Egy Vodafone Smart Tab 7-ről váltottam (ZTE V71A), és csak annyit tudok mondani, hogy megérte az árát (73k) :)

[ Szerkesztve ]

..FlaK..

(#1524) #35723520 válasza flakter (#1523) üzenetére


#35723520
törölt tag

73e.-ért újonnan vetted? Hol?

(#1525) flakter válasza #35723520 (#1524) üzenetére


flakter
tag

Ment PÜ!

..FlaK..

(#1526) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

[link]
Még mindig úgy áll a helyzet hogy megkapjuk. Bár én így is megvagyok vele de jobban szeretem az új verziókat.

(#1527) flakter válasza f(x)=exp(x) (#1526) üzenetére


flakter
tag

Kíváncsi leszek ennél a hardvernél milyen jellegű gyorsulást tud majd felmutatni a KiteKat ("semmi cicó" :D ).

[ Szerkesztve ]

..FlaK..

(#1528) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nemtudtam miről beszél a kolléga. Megértettem. Jött egy frissites

(#1529) Avicularia válasza f(x)=exp(x) (#1528) üzenetére


Avicularia
veterán

Nálam nincs frissítés.

(#1530) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Az időjárás app is frissült (gyári) mást még nem vettem észre.

(#1531) f(x)=exp(x) válasza Avicularia (#1529) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Indítsd újra a tabot. Fel fogja ajánlani rögtön. :K

[ Szerkesztve ]

(#1532) BassHead válasza vagamo (#1512) üzenetére


BassHead
tag

Sziasztok!

Nem igazán vagyok jártas sajnos az ebay-es illetve más külföldi oldalas rendelésekben, viszont nagyon tetszik ez a tok, amit a fórumtárs mutatott nekünk. (Az alsó képen lévő tokokra gondolok.)
Szeretnék én is egy ilyet a saját G-Pad-emhez. :$
Az lenne a kérdésem, illetve kérésem, hogy ha tudna nekem valaki segíteni abban, hogy én is hozzájussak egy ilyen darabhoz, azért nagyon hálás lennék! :$
Aki érez magában ennyi segítőkészséget, hogy valahogy létrehozzuk ezt a dolgot, az kérem jelentkezzen nálam privátban. Köszönöm szépen. :)

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#1533) Avicularia válasza f(x)=exp(x) (#1531) üzenetére


Avicularia
veterán

Úgy sincs semmi update. Mellesleg nem értem, mi köze az újraindításnak az update megtalálásához. Nemrég frissítettem a htc one-t 4.4.2-re és ott sem kellett újraindítani, megtalálta simán magától.

(#1534) f(x)=exp(x) válasza Avicularia (#1533) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nekem se jelzett updatet, csak újraindítás után. (Pedig még a szoftverfrissitésre is rányomtam) újraindításnál meg minden alkalmazás frissítését lekérdezi a szerverről. (Nekem az alkalmazásokatfrissítéseket is ekkor szokta rárakni magára.)

(#1535) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ma delutan bekapcsoltam, csatlakoztam asszony wifijere es egybol jott a frissites, bar csak alkalmazasfrissites, nem foverzio.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1536) Avicularia válasza f(x)=exp(x) (#1534) üzenetére


Avicularia
veterán

Csak azt írja, hogy 3 alkalmazást letölthetek ,de semmi update. Mondjuk ez enyém nem Magyarországi, lehet más régió és itt még nem jött ki az update.

(#1537) f(x)=exp(x) válasza Avicularia (#1536) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ne szomorkodj :DDD. Nincs semmi változás. Vagyis alig lehet észrevenni. :)

(#1538) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Valaki a régi bill.ről küldene egy képet
Itt az új:

(#1539) Avicularia válasza f(x)=exp(x) (#1537) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem szomorkodom :D Esetleg az is lehet, hogy rootolva van és fagyasztva pár alkalmazás TB-al. Mondjuk ettől még meg kellene találnia az updatet. Mindegy, inkább a kitkat jöjjön :)

(#1540) bakosarpi


bakosarpi
tag

Egy apró észrevétel frissítés után, hogy az előlapi érintőgombok többféleképpen variálhatók. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#1541) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Valaki akkor tudna kirakni egy képet? Bbár valószínüleg ugyanaz lesz de kiváncsiságból.

(#1542) Feri1990 válasza f(x)=exp(x) (#1541) üzenetére


Feri1990
tag

(#1543) tartika


tartika
újonc

Sziasztok!

Szerintetek nem lett jobb a kijelző? Mintha kevésbé lennének harsányak a színek, a sötét árnyalatok is jobban láthatóak. Vagy csak placebó ? :-)

(#1544) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

[L:/dl/upc/2014-02/06/482006_cebdxw48gvduksgp_40707_screenshot_2014-02-05-19-11-13_2.jpg](/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#1545) f(x)=exp(x) válasza f(x)=exp(x) (#1544) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ezt elszúrtam.

(#1546) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani olcsó micro usb > HDMI átalakítót ajánlani LG G-PAD 8.3 készülékhez?
Ebay is szóba jöhet.

(#1547) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sajnos kicsúsztam a szerkesztési időből, de ha van valami jó tok ajánlat azt is szívesen fogadnám. elég hiányos a kínálat abból amit eddig találtam. :)

(#1548) blg válasza knoxhu (#1546) üzenetére


blg
senior tag

én ilyet vettem

(#1549) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Qslide nelkul -nekem nem tetszik, ki is kapcsoltam; hogyan lehet futo alkamalzasokat elohivni es azok kozott valtani?
Fokepernyon, hiaba nyomom a 3 vonalat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1550) DJ. Ru$y válasza fornettisuti (#1549) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A 3 vonal az még mindig beállítások. Hosszan kell a Home-ot nyomni és feljön.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.