Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) fravik válasza snemeth (#5050) üzenetére


fravik
tag

Sajnos a support megszűnt a Lineage OS-nél a V500-ra :(
Ez a link a letöltéshez sajnos már nem él. :(

Esetleg véletlenül nincs meg a 14-es verzió neked letöltve, amit el tudnál valamilyen formában küldeni / fel tudnál tölteni, mert én is ezt a ROM-ot szeretném rátenni, de már nem letölthető.

Nagyon hálás lennék érte! :)

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#5052) fravik válasza fravik (#5051) üzenetére


fravik
tag

Google a barátom... snemeth által leírt verziószám alapján megtaláltam és le tudtam tölteni. :)
Gondoltam belinkelem, hátha másnak is kell majd. :)

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#5053) A_ScHuLcZ válasza fravik (#5052) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Köszi, nekem jól jön. :)

Telepítetted már, találtál hozzá install guide-ot?

snemeth: Ugyanez, amikor wifit kap, perceking használhatatlan a szinkronizálások miatt.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#5054) snemeth válasza A_ScHuLcZ (#5053) üzenetére


snemeth
aktív tag

Azt hiszem, annakidején ezt használtam, de nem vagyok benne egészen biztos: https://forum.xda-developers.com/lg-g-pad-83/general/guide-unlock-root-flash-official-twrp-t3779537

(#5055) fravik válasza A_ScHuLcZ (#5053) üzenetére


fravik
tag

Én most ez alapján a guide alapján csináltam és elsőre sikerült, minden további nehézség nélkül.
Guide

A 2. pont egy kicsit trükkös, amikor is a Factory Reset-et kell előhozni. Ezt, illetve azt, hogy a Google alkalmazásokat (GAPPS) érdemes a 26.lépés után (ő 26.1-nek nevezi), de még az első Lineage OS első boot előtt telepíteni a TWRP-ben, ez a komment foglalja össze:
Guide-Kiegészítés

Amit viszont nem írt a guide, hogy az első indítás rémesen lassú és már azon gondolkodtam, hogy ha ott ragad a boot logónál, mit fogok csinálni. De hosszas várakozás (kb. 10-15 perc) magához tért és azóta minden remek. :)

Ez az, amit e fölött a hsz fölött snemeth is linkelt, csak én kivettem belőle azokat a hsz-eket, amikben lényeges tartalom van.

[ Szerkesztve ]

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#5056) A_ScHuLcZ válasza fravik (#5055) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Szuper, köszi! :)

Egyáltalán nem tűnik bonyolultnak, holnap nekiesek én is, késő van, most már nem kezdek bele.

Azon gondolkozom, hogy a rootolásos lépést talán ki is hagyhatom, hiszen már most is rootolt a készülék..

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#5057) A_ScHuLcZ válasza snemeth (#5050) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Köszi a tanácsot, végre használható lett a gép. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#5058) MaCS_70 válasza fravik (#5051) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez a Lineage OS miben több, jobb, mint a gyári rendszer?

Van valami hátulütője?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5059) Hadeska22 válasza MaCS_70 (#5058) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Szerk. Habár a kollégát kérdezted, remélem nem bánod, ha válaszolok.

Alapvetően sokkal kigyomláltabb mint a gyári rendszer. Ugye ezt lelkes fejlesztők garmadája tartja karban (régebben CyanogenMod csapat) aminek megvan az előnye és a hátránya is. Anno LG G Pad 8.3 is ott volt a támogatott listán, aztán most meg nem találni. Ez azért van, mert a "hivatalos" support 7.1.2-n megakadt erre az eszközre. Természetesen egy populáris (pl. Samsung Galaxy széria) készülék sokkal tovább lesz támogatva a közösség által.

Nos, nézzük mik az előnyei: Gyors, fluid rendszer. Mivel a G Pad 8.3-ra hivatalosan Dél-Koreát leszámítva (náluk 5.0 is elérhető) csak 4.4.2 elérhető (4.2.2-vel jelent meg), így egy "nem támogatott 7.1.2" még mindig jobb választás mint egy hamarosan Google által is magára hagyott 4.4.2. (ez szigoróan szvsz) Ezt elsődlegesen a Chrome supportjára értem, ami (tökre jogosan évről évre emelkedik) hamarosan ezt a verziót teszi minimumnak.. Az alkalmazásokról nem is beszélve. Rengeteg app van, ami már minimum 5.0-t igényel, de gyakrabb a 6.0. Persze ez Android világban eléggé másképp működik, hisz még mai napig vannak eszközök, amik 2.3-mal szaladgálnak. (Bár szerencsére ez kezd ritkulni). Én a saját alkalmazásom pl. 6.0-ra lőttem be minimum API szinten, mert lustaságból :DDD szimplán a piaca a 6.0 alatti eszközöknek szűkül és amennyi macerával járna két különböző verziót írnom, így egyszerűbb :).

Előrelépés a gyári verzióhoz képest:
- Végre működik a FullHD videólejátszás Youtube-n. Ugye ez érdekes, mert HTC M7-n (ami ugyanezzel az SOC-val jött ki) elérhető ez a funkció alapértelmezetten, míg itt (Nekem legalábbis) maximalizálva volt 720p-re. Most ez működik FullHD-n. hurrá :DD
-Sokkal gyorsabb a készülék, a Task switcher 10 app megnyitása után sem lassú. Ugye ez a gyári rendszerről nem volt elmondható.
-Kigyomlált, modern megjelenésű rendszer. Mondjuk ez szubjektív, de számomra a teletömött (bloatware) OS inkább hátrány, mint előny. Őszintén, van aki inkább használja/ta az LG beépített e-mail kezelő appját, mint a saját e-mail provider alkalmazását? :B .
-A frisebb OS verziót már kifejtettem fentebb, így most nem fogom.
-nagy customizálhatóság, felügyelet a készülék fölött.

Meg sok kisebb dolog.

A hátulütője az egyértelműen, hogy pár rendszerbe integrált alkalmazás/funkció nem elérhető, vagy csak kisebb macerával.
-Double tap on screen. Ugye a Nokia-n kívül az LG hozta be a köztudatba, hogy kettő koppintással felébreszthető vagy kikapcsolható a kijelző. (Ezt mondjuk be lehet állítani, hogy a notification bar-ra kettőt koppintva történjen a képernyő kikapcsolás). Ha nagyon hiányzik, akkor Play árúházban vannak ehhez hasonló appok. Anno HTC M7-n próbáltam, mert abból még kihagyta a gyártó (ott HTC M8-ban került be ez a funkció). Ott működött, de fura volt használni.
-Quick memo. Habár elérhető egy alkalmazás Play-ben (mit ad isten) "quick memo" néven, ez nekem kicsit butábbnak és kevésbé effektívnek tűnik, mint az LG megoldása.
- frankó LG-s animációk, pl. Jack csatlakozó csatlakoztatásakor a jack csati alatt leugrott egy bar ami jelezte, hogy a jacket bedugtad.
-megbízható(bb). Mivel nem tudod, hogy ki készítette ezt az OS-t (nem egy megbízható gyártó), ezért esetlegesen Neked kell vállalni a rizikót, hogy valami balul sül el, esetleg adatlopás történik.

Hirtelen ennyi jut eszembe. Vagyis Nekem ennyi ami fontos volt. Ha valamit kihagytam a kollégák majd pótolják/hozzátesznek. Az, hogy megéri-e vagy sem, Neked kell eldöntened. Én sokat kritizálom a mai tabokat/felhozatalt, mert ahhoz képest amit kaptunk több éve, nem fejlődött hatalmasat a tablet ipar, és ha minden igaz, akkor a google nem is fog foglalkozni az Androidos tabletekkel ezentúl. Arra, hogy még egy darabig megmaradjon tartalomfogyasztára, esetleg olvasásra, szerintem megéri.

Üdv,
H.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#5060) MaCS_70 válasza Hadeska22 (#5059) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nagyon köszönöm az alapos tájékoztatást!

Erősen megfontolandó a frissítés!

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5061) fravik válasza MaCS_70 (#5058) üzenetére


fravik
tag

Szia!

Látom közben már megválaszolták a kérdésed, de talán nem árt, ha írok néhány sort én is.

Az előnyöket összefoglalták előttem, de röviden: modern, fluid rendszer, az alkalmazásváltás is gyorsabb, de csak önmagához és nem egy mai modern hardverhez képest. :)

Nekem a dupla kattintós képernyő feloldás működik, plusz most először kipróbáltam a smart lock-ot is, amiben már van arcfelismerő funkció, ekkor nem kéri a feloldó mintát vagy kódot, ha felismer. Nem tökéletes (pl. sötétben, de még igyekszem okosítani)

Plusz előny, hogy ha ezt megunod, egy rakás másik lehetőség is van, azokkal is próbálkozhatsz, ha vállalkozó kedvű vagy.

Azt hozzá kell tenni, hogy csodát nem kell várni, de érezhető gyorsulást lehet elérni ezzel.

Üdv.
fravik

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#5062) A_ScHuLcZ válasza Hadeska22 (#5059) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

A frissítést követően teljes mértékben alá tudom támasztani a leírtakat, hatalmas változást tapasztalok a korábbi rendszerhez képest, nem bántam meg a frissítést.

A tempóhoz nyilván köze van annak is, hogy friss telepítésről van szó, de érezhetően javult a korábbihoz képest. Fluidabb, ez a legjobb szó rá. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#5064) adalbert1


adalbert1
veterán

Valakinek van arra ötlete, hogy milyen szervizhez lenne érdemes azzal a problémával fordulnom, hogy a kijelző ragasztása kezd elengedni (ezen kívül teljesen jól működik)?

Felhívtam a márkaszervizt is, de mivel ők a kijelzőt egy ráragasztott tokkal együtt kapják, és ez van a hátlaphoz ragasztva, ezért ők ezt nem javítják, csak új kijelzőt tudnának adni, ami olyan 35-37k lenne, nyilván egy 6 éves tabletnél ez a gazdasági totálkár kategória.

Nézzek egy bármilyen mobil shopot, vagy esetleg tudtok olyan helyet, ahol sok eszközt szervizelnek, és normális eredményre számíthatok (esetleg próbáljam meg én visszaragasztani? Milyen ragasztót kellene ehhez használni, ami hosszú távon nem káros -elvégre melegszik is, fogdossuk is a tablet kijelzőjét, stb)?

(#5065) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Frissített LineageOS 14.1 buildek V500-hoz: katt

[ Szerkesztve ]

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5066) snemeth válasza AiRLAC (#5065) üzenetére


snemeth
aktív tag

Nagyon köszi! :) :R

(#5067) AiRLAC válasza AiRLAC (#5065) üzenetére


AiRLAC
addikt

Lett közben augusztusi frissítés is. Azt kell mondjam a LOS 14 sokkal jobb akkuidőt produkál mint az RR amit először rátettem. :R

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5068) fravik


fravik
tag

Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogy hogy lehetséges rootolni a tabot Lineage OS alatt? A leírás alapján a Stump-pal próbálkoztam, de azt írja, hogy unsupported device és nem enged rootolni. Ugye korábban már rádobtam a korábbi verziót, most csak update-elni szeretném, de kellene a root a TWRP miatt.

Köszi a segítséget!

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#5069) AiRLAC válasza fravik (#5068) üzenetére


AiRLAC
addikt

Magisk 19?

Szerk.: A fenti image vagy valami más forrás?

[ Szerkesztve ]

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5070) fravik válasza AiRLAC (#5069) üzenetére


fravik
tag

A fenti image :)
Ha tudtok ajánlani olyan rootoláshoz használható appot, ami megeszi ezt a tabletet Lineage OS-sel, akkor nagyon megköszönöm. :)

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#5071) AiRLAC válasza fravik (#5070) üzenetére


AiRLAC
addikt

A fenti imageben van Magisk, de az nekem nem működött. Ezért egyből az image zip után betettem a legfrissebb Magisk zip-et is, majd cache+dalvik törlés és egyből működött.

TWRP van már rajta vagy ahhoz kellene a root? :)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5072) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
A napokban vettem a fiamnak egy ilyen tabletet. Sajnos mivel a 4.4 android van rajta ezért nem telepíthető rá a Family Link gyermekeknek és kamaszoknak. Újabb verziójú androidot kellene rá telepíteni. Viszont én egyáltalán nem értek hozzá, nem merek nekifogni. Ezért keresnék valakit Budapesten aki megcsinálná nekem. Természetesen fizetnék érte. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#5073) fravik válasza AiRLAC (#5071) üzenetére


fravik
tag

Leírod nekem kicsit részletesebben, hogy pontosan mit csináltál? :)
Kicsit elvesztem a boot/recovery image és zip tengerben. :D
A Magisk Managert feltettem, ott ki kellene választani egy boot image-et, amit megpatchel ,majd egy img fájlt készít, azt kellene úgy gondolom flashelni, de mivel a fenti lépésben elakadtam, hogy most a twrp vagy a lineage zip-ből kellene a boot image-t flashelni nem mertem tovább menni.
Hálás lennék, ha kicsit tudnál segíteni, mert TWRP-m van fent, de itt megállt a tudományom. :)
Köszi

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#5074) AiRLAC válasza fravik (#5073) üzenetére


AiRLAC
addikt

Leírom ma neked

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5075) AiRLAC válasza fravik (#5073) üzenetére


AiRLAC
addikt

Én egy microusb-USB kábelbe dugott pendrive-al csinálom, de mehet SD kártyáról vagy a belső tárhelyről is (csak akkor működő rendszer kell hogy fel tudd előtte másolni).

3 zip file fog kelleni:
1. Lineageos 14.1 for V500
2. Magisk-v19.3.zip
3. opengApps arm 7.1 mini

TWRP kell (recoverybe bootolni kézzel így kell: kikapcsolt állapotban Volume down+ Power, majd az LG logónál elengeded és gyorsan Volume up+Volume down+Power egyszerre. Utána kétszer Power a megerősítéshez. Kell hozzá egy kis gyakorlás.)

TWRP-be betöltöd 1-2-3 sorrendben egyszerre a zipeket, aztán flash. A végén wipe cache+dalvik, reboot és vársz türelmesen hogy elinduljon.

Magisk Managert kell frissíteni indulás után saját magából.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5076) fravik válasza AiRLAC (#5075) üzenetére


fravik
tag

Köszi!
Este ki tudom próbálni, viszont úgy rémlik, hogy a TWRP nem látja a lineage-en kívüli fájlokat, de majd otthon írok, ha így van... ez nem tudom mitől fordulhat elő.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#5077) fravik válasza AiRLAC (#5075) üzenetére


fravik
tag

Köszi szépen! Ott akadtam meg, hogy számomra nem volt egyértelmű, hogy több zip csomagot is belerakhatok és flashelhetek fel. Most sikerült (bár csak egy Factory reset után valamiért...), hálás köszi! :)
Ezzel a verzióval fürgébb is a tab nálam. Bár tény, hogy még nem laktam be teljesen.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#5078) AiRLAC válasza AiRLAC (#5075) üzenetére


AiRLAC
addikt

Új Lineagos Legacy build van kint: [link]

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5079) AiRLAC válasza AiRLAC (#5078) üzenetére


AiRLAC
addikt

Van egy kis változás (nem kell külön Magisk 20 mert a csomag tartalmazza, illetve kell egy kernel bump zip hogy ne legyen "Secure boot error"), itt a friss leírás:

Én egy microusb-USB kábelbe dugott pendrive-al csinálom, de mehet SD kártyáról vagy a belső tárhelyről is (csak akkor működő rendszer kell hogy fel tudd előtte másolni).
3 zip file fog kelleni:
1. Lineageos 14.1 for V500
2. opengApps arm 7.1 mini
3. v500-loki-kernel-to-bumped-kernel-signed.zip

TWRP kell (recoverybe bootolni kézzel így kell: kikapcsolt állapotban Volume down+ Power, majd az LG logónál elengeded és gyorsan Volume up+Volume down+Power egyszerre lenyomva tartani amíg meg nem jön a szöveg.
Utána kétszer Power a megerősítéshez. Kell hozzá egy kis gyakorlás.)

TWRP-be betöltöd 1-2-3 sorrendben egyszerre a zipeket, aztán flash. A végén wipe cache+dalvik, reboot és vársz türelmesen hogy elinduljon.

Magisk Managert kell frissíteni indulás után saját magából.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5080) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Mi a véleményetek a Huawei Mediapad M5 Lite gépről, jó választás lehet, mint a Gpad utódja?

Még mindig hibátlanul működik a Gpad-om, de nincs mese, eljárt felette az idő. Igazság szerint még mindig elég arra, amire használom, ha elég türelmes vagyok. (ebookok, tananyagok olvasása, oktató videók nézése, wifi hálózatok mérése és némi böngészés)

A Huawei M5 Lite 3Gb-s változata most kedvező áron beszerezhető Amazon-ról, de nem érzem, hogy annyi pluszt adna a Gpad-hoz képest, ráadásul a 8"-os gépet könnyebben kezelhetőnek gondolom.

Itt egy összehasonlítás, annyi eltéréssel, hogy M5-ből is az only wifi változatot néztem.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#5081) DJ. Ru$y válasza A_ScHuLcZ (#5080) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Talán nem ez a megfelelő topik a kérdésedre. [link]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#5082) SZATA


SZATA
senior tag

Volt valakiknek gondja a kijelzővel?

Nekem most mozogni kezdett az alsó sarka, lehet elengedte a ragasztó?

Van tippetek a javítására?
Köszi!

(#5083) XeeN válasza SZATA (#5082) üzenetére


XeeN
senior tag

Nálam egy nap alatt engedte el a ragasztó az egész kijelzőt. Azonnal "kontaktos" lett. :( Tippem viszont nincs.

(#5084) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Frissített LOS 14.1 2020-04-15

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5085) AiRLAC válasza AiRLAC (#5084) üzenetére


AiRLAC
addikt

Frissített LOS 14.1 2020-08-10

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5086) snemeth válasza AiRLAC (#5085) üzenetére


snemeth
aktív tag

Sajnos az enyémnek meghibásodott az alaplapja és irtózatósan drága lett volna a javítás. Pedig de jó kis tablet volt...

(#5087) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Frissített LOS 14.1 2020-10-29

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5088) AiRLAC válasza AiRLAC (#5087) üzenetére


AiRLAC
addikt

Frissített telepítési/frissítési instruckiók.

Én egy microusb-USB kábelbe dugott pendrive-al csinálom, de mehet SD kártyáról vagy a belső tárhelyről is (csak akkor működő rendszer kell hogy fel tudd előtte másolni).
3 zip file fog kelleni:
1. Lineageos 14.1 for V500
2. opengApps arm 7.1 mini
3. v500-loki-kernel-to-bumped-kernel-signed.zip

TWRP kell (recoverybe bootolni kézzel így kell: kikapcsolt állapotban Volume down+ Power, majd az LG logónál elengeded és gyorsan Volume up+Volume down+Power egyszerre lenyomva tartani amíg meg nem jön a szöveg.
Utána kétszer Power a megerősítéshez. Kell hozzá egy kis gyakorlás.)
Nem bűvészkedem tovább a gombnyomogatással :)
Recovery Reboot nevű appot feltelepíted (root/SuperSU jogot kell neki adni) majd egyből tudsz TWRP-be bootolni

TWRP-be betöltöd 1-2-3 sorrendben egyszerre a zipeket, aztán flash.
A végén wipe cache+dalvik (felhasználói adatok megmaradnak), reboot és vársz türelmesen hogy elinduljon.
Magisk Managert kell frissíteni indulás után saját magából.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5089) AiRLAC válasza AiRLAC (#5088) üzenetére


AiRLAC
addikt

opengApps arm 7.1 mini helyett erősen javaslom a pico verziót, egy re-flash és data wipe után szinte száguld a G Tab :) Mondjuk elég rá a Laptapír meg a HVG app, de ezekre tökéletes még mindig :)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5090) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Frissített LOS 14.1 2021-06-24

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5091) AiRLAC válasza AiRLAC (#5090) üzenetére


AiRLAC
addikt

Frissített LOS 14.1 2021-12-24
Tesztelni nem tudom már, mert elajándékoztam a tabletet, de gondolom a fent leírt módszerrel ugyanúgy megy.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5092) rumos14


rumos14
nagyúr

sziasztok,
tett fel vki sikeresen valami újabb, pl. 8-as vagy 9-es Androidot? kérhetnék egy letöltési forrást?

(#5093) AiRLAC válasza rumos14 (#5092) üzenetére


AiRLAC
addikt

Itt van egy topic, de nem árt ha van tapasztalatod Android ROM flasheléssel. Kamera és live display nem működik, Gapps-al is akadnak gondok ahogy olvasom (nem teszteltem, nincs már ilyen tavon).

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5094) rumos14 válasza AiRLAC (#5093) üzenetére


rumos14
nagyúr

ez nem hangzik jól :O
esetleg régebbi android, de azért legalább a google appok menjenek rendesen...
sajnos a 4.4.2 támogatása megszűnt, nem mennek a google appok már.

(#5095) AiRLAC válasza rumos14 (#5094) üzenetére


AiRLAC
addikt

szó szerint 1 hozzászólást kellene visszaolvasni, meg hármat a telepítéshez.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5096) rumos14 válasza AiRLAC (#5095) üzenetére


rumos14
nagyúr

ok, látom, hogy írsz erről a LineageOS dologról, ami megint csak fogalmam sincs h mi, de utánanézek :R

(#5097) AiRLAC válasza rumos14 (#5096) üzenetére


AiRLAC
addikt

a LOS 14 az a 7.1-es Android open source verziója.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#5098) TomTom11


TomTom11
újonc

Sziasztok!
Telepítette mindent ahogy a nagy könyvben le van írva de ha opengApps-ot is telepítem egy "Google Services Framework kepps stopping" hiba üzenetet dobál fel amitől nem tudok tovább lépni semerre. Valakinek valami ötlet ? :F

(#5099) TomTom11 válasza TomTom11 (#5098) üzenetére


TomTom11
újonc

Időközben egy Format Datával megoldódott :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.