Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) dartmol2 válasza Joachim (#849) üzenetére


dartmol2
tag

Jogos...

(#852) muzsi19 válasza Joachim (#850) üzenetére


muzsi19
tag

54 ezerért ajándék volt, most 80 ezer a laptopszalonban! De igen láttam h az LG erősebb gép, ennek az akkuideje a vonzó...54 ezerért lehet h be is ruháztam volna rá. De ilyen áron már az LG egy jobb választásnak tűnik! Milyen volt maga a gép élőben (anyaghasználat stb..) ?

(#853) Joachim válasza muzsi19 (#852) üzenetére


Joachim
tag

Nos igen, azért az árért ajándék volt! Az anyaghasználat és a fogás kiváló, ahogy az összeszerelés minősége is!
Az 1Gb DDR2 jobban zavart még ha tényleg szuper jól van is optimalizálva a rendszer gyárilag!
Még a hangjával és a kijelzővel is megbékéltem volna, de azt a finom vonalvezetést elrondítja a széles keret a kijelző körül. Kicsit olyan érzésem volt mintha eredetileg nagyobb kijelzőt szántak volna bele...

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#854) muzsi19 válasza Joachim (#853) üzenetére


muzsi19
tag

Értem, jó lett volna látnom dec. 8. előtt, akkor komolyabban fontolóra vettem volna, mert a forma és az akkuidő magával ragadó! De így a jó öreg LG-vel nem veheti fel a versenyt...;) csak ezt a projektoros, tudok-e vele projektorral kapcsolódni kérdést jó lenne tudnom! Vkinek vmi infó róla???

(#855) Joachim válasza muzsi19 (#854) üzenetére


Joachim
tag

Kifejtenéd kicsit jobban, hogy mit értesz ez alatt a projektoros csatlakozáson?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#856) muzsi19 válasza Joachim (#855) üzenetére


muzsi19
tag

Azt èrtem alatta,hogy mèg rejtèly szàmomra h tudok-e rà hagyomànyos projektort kötni?van-e hozzà vmi àtalakìtò USB-ről scartra vagy vmi ilyesmi..mert nekem a munkàhoz is kellene PDF,ppt fàjlok kivetìtèsère!
Tudsz erről vmit??

(#857) Jannn válasza lmisi (#847) üzenetére


Jannn
senior tag

Már meg is jelent :-)
[cikk]

Gondolom ez azt is jelenti h az xda -n hamarosan megjelenik a 4.4-es sima Google kitkat rom, amit ehhez a verzióhoz adnak. A gép amúgy megegyezik.

(#858) aramis00 válasza lmisi (#847) üzenetére


aramis00
tag

Én is most olvastam a hírt a GSMarena-n. Ez jó hír lehet nekünk is, feltéve, hogy hardveresen azonos a GPE edition a miénkkel. Egyrészt, mert így valószínűleg lesz olyan ROM, amit mi is feltolhatunk, ha megelégeljük az LG felületet/kipróbálnánk a színtiszta gugli verziót!
Valamint a Kitkat update is valószínűbb, hogy meglesz, (ha más nem GPE verzióban/ból). (Még ha épp most (nekem) nem is hiányzik ez, később lehet, hogy lesz olyan ok, ami miatt mégis fontossá válik majd a frissítés!)
Kiváncsi vagyok a GPE edition tesztekre... (Bár most teljesen elégedett vagyok a táblával és a 4.2.2-vel)

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#859) Oracle


Oracle
senior tag

Hali

Valaki elküldené emailben a gyári két videót? Ajándékba vettem, és tesztelés után csináltam egy gyári alapbeállítást ami kitörölte a videókat.

(#860) Carambola


Carambola
tag

Antutu: 25.573 :K

Ha 25.000-nél kevesebb, akkor valamelyik program lefogja a teljesítményt.

[ Szerkesztve ]

(#861) b4zsi- válasza lmisi (#847) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ez nagyon jól hangzik. Nexus 8.3 :) Remélem itthon is kapható lesz.

(#862) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Megjelent az első főzet az xda-n, valaki próbálta már? Más: Reméljük portolható lesz a kit-kat, a google edition verzióról, ha igen, akkor ez az év tablete lesz szerintem, ár-érték-támogatottságban! Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#863) Joachim válasza Carambola (#860) üzenetére


Joachim
tag

És azt honnan tudom meg, hogy melyik program az?
Nekem még egyszer sem ment 20000 fölé, már ha egyáltalán végig tudott futni a teszt és nem indult újra melegedési figyelmeztetés mellett.

Tegnap írtam az LG M.o. supportline-nak két témában.
Egyik kérdésem az volt, hogy mikorra várható a gyári tok, másik, hogy a QuickRemote más országokban tudja a Set-top-box-ot is, nálunk nem és hogy várható-e, hogy a szoftverfrissítés megoldja ezt a "problémát" is.

Ezt a választ kaptam:

Tisztelt ÉN!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

A QuickCase tok várhatóan jövőre kerül forgalmazásba, a készüléken pedig itthon valóban csak dvd-blu-rya és tv található. Ezt szoftverfrssítéssel nem lehet megoldani magyarországon csak így került forgalomba.

Amennyiben úgy érzi az általunk javasolt megoldás nem oldotta meg a tapasztalt problémát, kérjük vegye fel a kapcsolatot velünk újra, illetve bármilyen további kérdés esetén készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal továbbra is ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40-54-54-54-es telefonszámon (H-P: 8-18, SZ: 9-17) vagy írjon emailt.

Tisztelettel:
LG Electronics Magyar Kft. - Ügyfélszolgálat

Mindez arra enged következtetni, hogy lövésük sincs a kérdéseket illetően - és gondolom mással kapcsolatban sem - semmiről! Még szerencse, hogy van terméktámogatás!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#864) Joachim válasza bakosarpi (#862) üzenetére


Joachim
tag

Elárulná valaki, hogy mit takar tulajdonképpen a Google Play Edition?
Ha jók a feltételezéseim, akkor ahogy a Nexus-ok esetében, úgy erre is közvetlenül a Google fogja fejleszteni és optimalizálni a rendszert?
Ha a vas ugyanaz mögötte, akkor szerintem semmi akadálya, hogy a sima LG padra is telepíteni tudjuk...

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#865) Jannn válasza bakosarpi (#862) üzenetére


Jannn
senior tag

Ráadásul ezt a főzetet eléggé elit gépek kapják csak meg :

Supported Devices 4.3/4.4
Nexus 5
LG G Pad 8.3
Sony Tablet Z, LTE, WIFI
Sony Xperia ZL
Nexus 4
Nexus 7 (2k12,2k13)
Galaxy Note 8

Hamarosan szerintem az okosok meg fogják oldani, hogy a GPE fusson a V-500-on is :)

(#866) rumos14 válasza Jannn (#857) üzenetére


rumos14
nagyúr

a 350 dolláros ár kinti viszonylatban jó, de ha abból indulunk ki, hogy általában egy 300-as szorzóval kapjuk meg a ft-os árat, akkor már nem annyira.
de ha lesz következő tabletem (Nexus 7 2012 után), akkor 8.3 GPE-t kérekszépen :)

(#867) LSL1337 válasza rumos14 (#866) üzenetére


LSL1337
őstag

a nexus 7, ami ugye alapból GPE, 230 dollár, és a g-pad-nál alig olcsóbb
a nexus 5 350 dollár, és az 100e körül van MO-n.

amúgy rá lehet tenni majd a sima LG GPAD-re is a gyári és arra fejleszett ROMot.

mindenképp beindul rá a ROM community, de a knock on, és társai nem lesznek benne, szinte BIZTOS

(#868) lmisi válasza LSL1337 (#867) üzenetére


lmisi
senior tag

Miért nem lehetne benne a knock on?
Az LG saját sw-i nem lesznek benne az biztos, de ez az LG-nek is könnyebbség.
De a hw támogatás kihagyása nem ésszerű. Ilyen alapon az infra port sem lesz benne támogatott.
Ráadásul a knock on sw szinten borzasztó egyszerűnek kell lennie, sőt akár reverse engineering-el is megoldható a támogatása.

(#869) Jannn válasza LSL1337 (#867) üzenetére


Jannn
senior tag

Az h "BIZTOS" azt már most bebuktad, mert a knock on működik az első főzött romon is. Egyelőre a kikapcsolás nem megy koppintásra.

[ Szerkesztve ]

(#870) Sabli


Sabli
csendes tag

Valaki le tudná irni hogy hogyan rootolta a saját G-Pad tabját?

(#871) bakosarpi válasza Sabli (#870) üzenetére


bakosarpi
tag

Kingo root, töltsd le, indítsd el, és root-ol. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#872) Sabli


Sabli
csendes tag

ezzel a rootolással összefüggésbe hozható a garancia? szóval vissza is lehet jutni teljesen tiszta gyári alapra rootolás után ?

(#873) bakosarpi válasza Sabli (#872) üzenetére


bakosarpi
tag

Igen, a program alapból felajánlja az unroot-ot. Ez az eljárás azért jó, mert nincs flash, ezért nyoma sem marad később. De, természetesen a root, mint mindig garancia vesztéssel jár!!! Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#874) Sabli válasza bakosarpi (#873) üzenetére


Sabli
csendes tag

thank you very maccs :D

(#875) Jannn válasza bakosarpi (#873) üzenetére


Jannn
senior tag

Viszont az xda-n paráznak a kingo root-tól, mondván a kis sárga kínaiak ellopják az adatokat. Merthogy a kingo root módszer csak aktív internet mellett működik és ki tudja milyen adatokat kér le a tabletről. Sokan e miatt nem rootolnak egyelőre...

(#876) bakosarpi válasza Jannn (#875) üzenetére


bakosarpi
tag

Kilépsz a google accountodbol, vagy törlöd, root, és szerintem a gond megoldva, lehet rosszul látom...üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#877) Zap-Em


Zap-Em
tag

Nah tényleg, ne akarjak rádugott tőltővel Antutut mérni. 24C-on mindjárt hozta is egymás után a 25000-es értékeket. :))

(#878) Joachim válasza Zap-Em (#877) üzenetére


Joachim
tag

Csak tudnám, hogy nálam mi lehet a gond!?
Se töltőn nincs, se melegben.. mégse megy 20000 fölé.
Van ötlet?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#879) lukeska válasza Joachim (#878) üzenetére


lukeska
csendes tag

Ne aggódj emiatt szerintem. Az a lényeg hogy a használat során ne legyen panaszod. Az antutu nem számít semmit. 😝 ;)

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#880) lukeska


lukeska
csendes tag

Nektek nem zúg a gép néha?

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#881) Eli577 válasza Joachim (#878) üzenetére


Eli577
senior tag

Ha használat közben nincs extrém melegedés, meg nem merül extra gyorsan, akkor ne foglalkozz szerintem a benchmark számokkal.
Nálam az S4-en (az is Snapdragon 600-as ugye) volt olyan, hogy túlmelegedés gyors merüléssel kombinálva, aztán alaplapcsere lett belőle.

lukeska:
Zúg???
Mivel nincs benne a kameraoptikán kívül mozgó alkatrész, így nem lenne szabad zúgnia. Ha ilyen tényleg előfordul, akkor javaslom, hogy vidd márkaszervizbe, mert ez elég gáz szerintem....nehogy aztán kigyulladjon a gép használat közben. :Y

[ Szerkesztve ]

(#882) LSL1337 válasza Jannn (#869) üzenetére


LSL1337
őstag

xda topicban (nem a CM11-es) ha jól emlékszem, pont az ellenkezőjét írták tegnap

a samsung és HTC telefonok GPE-jében sem működnek az extra infra és hasonló funkciók, (pl apt-x), mert azok mind a gyári frameworkben vannak benne, míg az alap androidban nem.
4.4-be bekerült mondjuk egy alap infra támogatás

[ Szerkesztve ]

(#883) lukeska válasza Eli577 (#881) üzenetére


lukeska
csendes tag

Nem hangosan. Akkor lehet hallani amokor lerakom. Amúgy nem és akkor se hangosan csak észre lehet venni. Nektek egyáltalán nem? Mert akkor tényleg szerví lesz belőle. :(((

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#884) #08010496


#08010496
törölt tag

Sziasztok!

8"-os android tabletet szeretnék venni, hetek óta olvasok utána. Eddig ezt tartom a legjobbnak. Spórolni nem nagyon érdemes szerintem ezen. Van esetleg jobb vétel ennél? Eddig ezt találtam legjobbnak.

Köszönöm!

(#885) nbalus2k válasza Joachim (#878) üzenetére


nbalus2k
csendes tag

Ismerős ez a 18.000 pontos limit, de szerencsére, egy újraindítás nálam "megoldotta" de még ez sem 25.000

Érdkességképp screenshot: (restart előtt, restart után)
18.000

23.000

Kicsit WTF-nek érzem...

(#886) Eli577 válasza #08010496 (#884) üzenetére


Eli577
senior tag

Szerintem nincs. Még talán az új Ipad Mini, de az ugye 40-nel drágább ugyanúgy 16gb-os verzióban, és az nem is bővíthető. :K

(#887) Jo33by


Jo33by
tag

Tegnap vettem egy ilyen tabletet. Fantasztikus a HD videókban a kép. Benyomtam neki egy 8 Gigás kártyát amint 2000 :Y Mp3 zeneszám van. Nos azt feldolgoznia kelett neki 10 perc amíg beállt müködni rendesen. Nem gond de utánna ment rendesen addig kicsit zavart volt a lejátszása. Ja és a 2000 mp3 -nak mindnek van borítója tehát még ez plussz munka volt neki beolvasni. Ezt a tabot össze tudom hasonlítani van egy Galaxy Advance telóm. Nos zene minőségben partiban vannak, meg nem mondom melyik a jobb. Csúcs minőség mindkettő. Zárójelben megjegyzem AKG és Sennheiser, jó minőségi füleseim vannak amik képesek az ilyen jó multimédiás cuccokból kihozni a maximumot. Ami érdekes volt számomra hogy a Google Play progikat amit használok a telóban azt a tablet feltelepítgette magának a háttérben. Meglepődve látom a cuccok fent a tableton. Ami még megdöbbentő az a kezdőképernyő dolgai. Rögtön az fogad hogy a google fiókodba menj be. Értem én hogy sok haszna van ennek csak az a fura hogy ez már alap dolog az ilyen eszközöknél. Na meg a helymeghatározás. A google map kiváncsiskodik hogy hol vagyok. Tartom magam ahoz a régen elkönyvelt véleményemhez hogy ez az amerikai titkoszolgálatok belenyúlása vagy mondhatnám behatása az egész google működésébe. Szeretik tudni ki hol van merre jár. Mert nem hiszem hogy nem csekkolják le az emberek személyes adatait. És ez egy remek hely erre a goggle meg a youtube fiók na és majdnem kihagytam hát a facebook. Off a vége.

[ Szerkesztve ]

(#888) Joachim


Joachim
tag

Már van is video a Google Play Edition változatról...

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#889) bakosarpi


bakosarpi
tag

Az xda-n beindult a dolog, van már cm, illetve dolgoznak már, hogy lehetne felrakni a kit-kat-et:-)! Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#890) Sabli


Sabli
csendes tag

High Temperature Detected - System will shut down! :D

egyik antutu teszt közben :D

(#891) #08010496 válasza Joachim (#888) üzenetére


#08010496
törölt tag

Ez kicsit frusztráló, pont most akarok venni egy ilyen gépet, erre kijön a google play edition, amire biztos lesz minden jövőbeli frissítés. Az LG változata sokkal több mindent nyújt viszont szerintem kérdéses milyen frissítések lesznek rá később és mikor.
(Képernyőre koppintással feloldás úgy láttam ebből a videóból, hogy nincs a google play edition-ön)
Nektek mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#892) dark-zso válasza #08010496 (#891) üzenetére


dark-zso
csendes tag

Szinte biztos, hogy jön erre is frissités, igaz kicsit később és már készülnek hozzá a ROMok úgyhogy szerintem vedd meg nyugodtan.

(#893) #08010496 válasza dark-zso (#892) üzenetére


#08010496
törölt tag

Bár saját véleményem szerint, mivel 1 tabletjük van, és régen elég csúfosan szerepeltek, 2 év kihagyás után visszatérve rajta lesznek a támogatáson, nem akarnak újra beégni.
Viszont idővel minden tablet frissítéssel alább hagynak, a google támogatja a sajátjait jobban egyedül.

Köszönöm a tanácsot. :)

(#894) #08010496 válasza #08010496 (#893) üzenetére


#08010496
törölt tag

Közben eszembe jutott, hogy az LG testreszabott androidja többet nyújt azért, ha egyszer már nagyon nem lesznek frissítések ráerőltetem a Google féle ROM-ot.
Feltéve, hogy biztosan ugyan az a hardver?

Olyat olvastam egy külföldi véleményben, hogy a vásárló nem tudott micro sd-re telepíteni programokat, és ezért panaszkodott, ebben lehet valami?

(#895) Avicularia


Avicularia
veterán

Sziasztok

Akadozás szempontjából hogy áll a cucc? Ma meg tudnám venni 74K-nak megfelelő pénzért az egyik boltban ilyen adventi kalendár akcióban, de nagyon allergiás vagyok az akadozásra. Volt egy Asus Transformer TF300T tabom is és az a sírba rakott annyira bírt akadni. Sokszor hosszú másodpercekre megállt. Mikor tölt le a marketből a 8.3 akkor akadozik? HTC One telefonomban is snapdragon 600 van és az nem akadozik marketből való letöltéskor. Ennél mi a helyzet ezzel kapcsolatban?

(#896) Addel válasza Avicularia (#895) üzenetére


Addel
senior tag

Ez úgy telepít a háttérben, hogy észre se veszem. :)

Mint a #887 -es kollégánál, mikor először bekapcsoltam, az összes appot ami előzőleg a telefonomra is telepítve volt, úgy feltolta a háttérben, hogy észre se vettem.

[ Szerkesztve ]

(#897) -Mosquito- válasza #08010496 (#891) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Az már 4.4 jön ki. Most jelenleg 4.4.1 4.4.2 van. Több féle képpen lehet felóldani a kijelzőt,de passz. Ha minden igaz akkor az a 3/4G vezió.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#898) bradam válasza Avicularia (#895) üzenetére


bradam
aktív tag

Azt esetleg le tudnád írni,hogy melyik boltnál van ez az akció? Szerintem több embert is érdekelne :)

(#899) #08010496 válasza bradam (#898) üzenetére


#08010496
törölt tag

engem is nagyon :)
közben privátban írt, hogy Svédországban van az akció

[ Szerkesztve ]

(#900) Avicularia


Avicularia
veterán

Közben megrendeltem, remélem nem fog úgy viselkedni mint az asus. Azt is az egekbe dicsérték, aztán utána meg egy rakás k@ki volt amikor az ember használni akarta.
Egyébként itt az akció ha valakit érdekel [link]
Sajnos pont Malmöben nincs raktáron, szóval várnom kell míg hoznak ide, mert bolti átvételt kértem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.