Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) gufy válasza Grillo (#999) üzenetére


gufy
tag

ajándék LG az asszonynak garantált nagyboldogság :D

(#1002) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Látom mindenki tréfarépát evett. :) :D

Ps4, p30 pro

(#1003) Pepeninho válasza Jannn (#1000) üzenetére


Pepeninho
őstag

Csendesedj el. Köszönöm!

Ha nem a zavar akkor ez egy fórum, ahol hülye, és mások számára nem evidens kérdéseket is fel lehet tenni. Ha ezt nem tudod tolerálni akkor menj el mellette. Gyökérnek nem kell lenni! Köszi

Ps4, p30 pro

(#1009) Avicularia


Avicularia
veterán

Bár ugyanolyan proci van ebben a tabban illetve a htc one-ban, de azt kell mondjam a htc szmúússzabb. Ebben sajnos akadnak jócskán mikrolagok. Pld, youtube-ot scollozza az ember akkor kicsit tud akadni. Meg még jó pár helyen észrevehető. De ha valaki nincs hozzászokva egy lagmentes androidos cucchoz, nem biztos hogy egyáltalán észreveszi.

(#1010) Peat;) válasza Avicularia (#1009) üzenetére


Peat;)
veterán

"De ha valaki nincs hozzászokva egy lagmentes androidos cucchoz, nem biztos hogy egyáltalán észreveszi." Szerintem észreveszi, pl programkilépésnél az ikonok ugye, csak mivel az a jellemző az androidra hogy a felhasználók a lagtól gazdag élményt szokják meg, így ahhoz képest is jónak tűnik. Akinek meg volt szerencséje jó készülékhez, optimalizált rendszerrel annak még talán belefér az elfogadható határokba ez a szint. Szerintem a készülék legnagyobb hibája a gyártói támogatottság hiánya és nem software hanem hardware oldalról. Röhejes hogy máig nem lehet vásárolni gyári tokot hozzá, marketing is alig indult be a készülékhez, mint ha az LG-nek egy szégyenfoltja lenne ez a készülék, nem értem ezt a hozzáállást. Ráadásul a kínai szupercsoda tokom sem jött még meg lassan egy hónapja, éljen az ünnep szezon.

(#1011) Joachim válasza Avicularia (#1009) üzenetére


Joachim
tag

Neked talán Asus Padfone2-t kellett volna venned, az biztosan nem akad meg sehol és a supportja is jobb. Persze a GPE Romtól reméljük megoldódik majd ez a probléma is! Az hogy tok még nincs hozzá tényleg felháborító és az is hogy az LGnek fogalma sincs hogy mikor lesz kapható nálunk. Az áráról már nem is beszélve!
Egyébként meg büszke lehetne a cég erre a "kis" gépre, mert van mire!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#1012) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Rtl most-on szeretnék visszanézni dolgokat, de nem engedi elindítani, ugyanis csak Microsoft Silverlight videolejátszó letöltésével engedélyezi megtekinteni a videókat. Kérdésem, hogy mitévő legyek? Feleslegesen nem akarom leszedni. Valakinek valami tapasztalat? Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Ps4, p30 pro

(#1013) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Találtam tokot elég korrekt áron. www.ebay.com/itm/Magnetic-PU-Leather-With-Stand-Case-Cover-For-LG-G-Pad-8-3-inch-V500-Tablet-New-/291031085499?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&var=&hash=item43c2cdf1bb) Ha esetleg valaki rendel az szóljon már és én is kérnék. Sajna nincs bankkártyám, így nekem ez a lehetőség kicsukva. Billentyűzettel lenne az igazi....

Ps4, p30 pro

(#1014) Avicularia válasza Joachim (#1011) üzenetére


Avicularia
veterán

Transformer után megfogadtam, hogy soha többet asus cucc, de különösen soha többé asus tablet. Szóval az meg se fordult a fejemben.

(#1015) Addel válasza Pepeninho (#1012) üzenetére


Addel
senior tag

Van a play -en rtl most app az bisztos működik mert szoktam nézni rajta ezt azt.Ahhoz nem kell silverlight.

[ Szerkesztve ]

(#1016) Bridgedale


Bridgedale
csendes tag

Sziasztok!

Ma lettem tulaj, az alábbi 2 még sosem tapasztalt furcsaságot vettem észre:

Antutu 4 első futtatásakor felvillant egy pillanatra, hogy túl meleg (gondolom a proci, nem volt időm elolvasni) és kikapcsolt - nem volt sokat használva éppen langyos volt. Másodszorra lefutott rendesen.

Első bekapcsolás után letöltött minden appot ami a telefonomon fent van, de inkább nyomtam egy factory reset-et, és azóta több app-ban csinálta, hogy amikor a next-re, vagy olyan egyéb gombra nyomok ami tovább vinne a következő képernyőre, akkor visszaugrik az előzőre (pl. bekapcsoláskor amikor megadtam a google accoount-om, nyomtam egy next-et és újra ott voltam, hogy írjam be) - ez eléggé furcsának találom, nem találkoztam még soha ilyennel. Volt valakinek már ilyen?

Köszi,
B

(#1017) berbatov2 válasza Bridgedale (#1016) üzenetére


berbatov2
senior tag

Csinalj meg egy factory resetet szvsz.

(#1018) lmisi válasza Addel (#1015) üzenetére


lmisi
senior tag

Felraktam az RTL most, előtte elolvastam az utolsó 3 hozzászólást hogy lassú kis képernyős... Aztán nekem meg hasít hamar betöltődik működik

(#1019) Pepeninho válasza Addel (#1015) üzenetére


Pepeninho
őstag

Köszi!

Ps4, p30 pro

(#1020) Dr.Paradoxon


Dr.Paradoxon
újonc

Üdv mindenkinek!

A 'Sleep as android' alkalmazást használta már valaki ezen a tableten?
Milyen tapasztalatok vannak akkumlátor használat terén (illetve úgy egyébként)?

"Juris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere"

(#1021) denorbi


denorbi
tag

Nálatok nem csinálja azt hogy képernyő ébredéskor nem az óra látható hanem a widget hozzáadás lehetőség? Már kezd zavarni eléggé! Az óra mellett még a távirányító widget van a záró képernyőn

[ Szerkesztve ]

(#1022) Pepeninho válasza denorbi (#1021) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nekem is csinálja, igaz, hogy bem az óra widgetjét hozza elő, hanem a kamerát. Mondjuk egy odeje nem csinálja. Lehet, hogy az nem mindegy neki, hogy merre húzod az ujjad....

Ps4, p30 pro

(#1023) muzsi19


muzsi19
tag

Sziasztok!
Most lettem tulaja egy gyönyörű szèp új tabnak:)
Van vmi tanàcsotok h mik az első lèpèsek egy szűz tabnàl?pl.:gondolom nèzzem meg mit mutat az antutu?mit töröljek le esetleg egyből?tanàcsok esetleg?:O
Bocsi ha hülyesègeket írtam,csak az elejèn màr szeretnèm okosan csinàlni a dolgokat!
Köszi előre is!

(#1024) dartmol2 válasza muzsi19 (#1023) üzenetére


dartmol2
tag

Szia!
Az antutut felesleges nézni, attól nem lesz jobb, max idegeskedsz rajta, hogy neked miért annyi miért nem több mint másnak -.-
Azt javaslom nézd végig az összes programot, és amiről úgy érzed, hogy abszolút nincs értelme számodra, vagy tudod, hogy úgysem fogod kihasználni azt töröld le.
A frissítési központba pedig az alkalmazás frissítés menüpont alatt van még pár hasznos a gyártó által a termékhez javasolt letölthető program.
Ezek közül érdemes még első körben szemezgetni...
A többi programmal pedig "ízlés szerint ízesítjük" a Play áruházból...

(#1025) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

LG Smart World használható progi? Nagyjából mire lehet használni? Sajna nem tudom Magyarországot beállítani, erre van valami megoldás?

Ps4, p30 pro

(#1026) dartmol2 válasza Pepeninho (#1025) üzenetére


dartmol2
tag

Használható... nem sokra de használható...
Néhány extra programot játékot tudsz letölteni + esetleg témákat, betűkészleteket stb...
Van köztük fizetős és ingyenes is bőven...
A területi beállításra meg tök mindegy mit állítasz be...

(#1027) Addel


Addel
senior tag

http://tech2.hu/lg-g-pad-8-3-tablet-teszt-1929816

"A teljes előlapot Gorilla Glass 2 üveg védi, még a fehér keretet is ami a kijelzőt öleli körbe."

Jó tudni. :)

(#1028) muzsi19 válasza dartmol2 (#1024) üzenetére


muzsi19
tag

Köszönöm a segítségét, ezt azért jó tudni így előre...pénteken kerül hozzám, szóval így már legalább tudom, hogy mégis, hogy álljak neki! Köszi

(#1029) Zap-Em válasza Addel (#1027) üzenetére


Zap-Em
tag

A Gorilla oldalán nincs kirakva: itt

(#1030) Addel válasza Zap-Em (#1029) üzenetére


Addel
senior tag

Ja, de az első mondatot is elolvastad az oldalukon?

"Due to customer agreements, we cannot identify all devices that feature Gorilla Glass. Your favorite device may include Gorilla Glass, even if you don't see it listed. "

(#1031) Addel


Addel
senior tag

Amúgy ma vettem észre, hogy végre lett az LG -nél magyar honlapja a gpadnak. Mostmár van tablet rész mert eddig nem volt csak mobiltelefon.

(#1032) Addel válasza Addel (#1030) üzenetére


Addel
senior tag

Amúgy a tech2 az lg-tol kapta tesztelése a tabletet, valószínűleg az információ is tőlük van.

(#1033) dartmol2


dartmol2
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy a helyi hálózaton megosztott tartalmakat hogy tudnám megnyitni, megnézni, letölteni a Tab-ra ?

[ Szerkesztve ]

(#1034) lmisi válasza dartmol2 (#1033) üzenetére


lmisi
senior tag

Totalcommander + Lan plugin, vagy AndSMB applikáció, mindkettő működik. Én a toti-t használom vagy 40-50 gigát átmásoltam vele a tabra.

[ Szerkesztve ]

(#1035) szilu7 válasza dartmol2 (#1033) üzenetére


szilu7
senior tag

ES File Explorer kezel megosztást.

(#1036) dartmol2 válasza lmisi (#1034) üzenetére


dartmol2
tag

és #1035
Köszi!
Közben nekem is sikerült megoldani :)

[ Szerkesztve ]

(#1037) Avicularia válasza dartmol2 (#1036) üzenetére


Avicularia
veterán

Hehe harmadikféle megoldás :) Legjobb a solid explorer :)

(#1038) gufy


gufy
tag

Sziasztok! Mind1 milyen 32gbos SD kártyát veszek bele, vagy nézzek vmit azon kívül, hogy micro legyen?

(#1039) lukeska


lukeska
csendes tag

Origós cikk:" Az LG táblájában is erős, négymagos lapka dolgozik, üzemideje ugyancsak többnapos, de valamiért a csúcsjátékok a rivális két modellnél rosszabb minőségben futottak."
Mitől lehet ez? :F

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#1040) Addel válasza lukeska (#1039) üzenetére


Addel
senior tag

A origos cikk hozzászólásai között válaszolnak is a kérdésedre.

"Az Asphalt 8 az LG gépén is köszöni, de kiválóan tud futni, de valamiért alapból nem ismeri fel a hardvert, ezért azt kézzel kell a beállításoknál maximális részletességre kapcsolni."

(#1041) Peat;) válasza gufy (#1038) üzenetére


Peat;)
veterán

Class10-est vegyél (gyorsaságot jelöli) és ismertebb márkából. Ha nem akarsz szöszmötölni vele akkor a legolcsóbb class10-es samsung jó lesz, megbízható és nincs elszállva az ára. Van nála gyorsabb, de egy tabletben ez nem számít és komolyabb fényképezőbe is bőven jó azért ha egyszer más területen is használnád.

[ Szerkesztve ]

(#1042) Pepeninho válasza Peat;) (#1041) üzenetére


Pepeninho
őstag

És 16 vagy 32 gigás karit támogat maximum?

Ps4, p30 pro

(#1043) furmint


furmint
csendes tag

Feltűnt, hogy nagyon olyan hangja van a hangszóróknak, mintha egy dobozból szólnának, noha sok tesztben kifejezetten jó minőségűnek írnák a hangzást.

XDA-n is többen panaszkodtak erre, de egyesek megjegyezték, hogy kb. 50% feletti hangerőn sokat javul a helyzet (kipróbáltam, és valóban így van), mások kicseréltették a gépet, és a cseredarab állítólag jobb volt.
Nálatok mi a helyzet?

Még egy dolog: az enyémen (IPON) semmi lezárás nem volt (mármint matrica a dobozon), de a nyomát sem láttam. Szintén xda-n van egy fórum, ahol ezt feszegetik, és sokan kapták így, bármiféle hivatalosnak tűnő lezárás nélküli dobozban a tabot.

(#1044) Avicularia válasza furmint (#1043) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem nagyon béna hangja van, torzít, meg mintha sérült lenne benne valami. Nagyobb hangerőn különösen. Mondjuk one-hoz hasonlítom, amiben az egyik legjobb hangszórók vannak. Lehet nekem is vissza kellene vinnem.
Nekem sértetlen volt rajta a lezárómatrica, én vágtam fel.

[ Szerkesztve ]

(#1045) Oracle válasza furmint (#1043) üzenetére


Oracle
senior tag

Szintén ipon, és nekem sértetlen volt rajta a "lezáró" matrica.

(#1046) Peat;) válasza Pepeninho (#1042) üzenetére


Peat;)
veterán

32 gigásat tuti támogat, nagyobbat nem tudom. Mérettől függetlenül ha 4 gigánál nagyobb fájlt akarsz rámásolni majd akkor formázásnál figyelni kell. Szerintem már volt ebben a topikban milyen módban kell megformázni hogy nagy fájlokat is tudj rá másolni. Én nem tudom fejből, meg nálam sorozatra van használva azok nincsenek 4 gigásak.

[ Szerkesztve ]

(#1047) dartmol2 válasza Pepeninho (#1042) üzenetére


dartmol2
tag

"16GB eMMC/microSD kártyával bővíthető (64 GB-ig)"
[link]

(#1048) Addel válasza furmint (#1043) üzenetére


Addel
senior tag

Enyém is Ipon-tól van és nekem se volt rajta lezáró matrica.
Olvastam én is több külföldi fórumon, hogy van aki lezáró matricával kapta sokan meg lezárás nélkül, de nem tulajdonítok neki sok jelentőséget.

(#1049) Joachim válasza Addel (#1048) üzenetére


Joachim
tag

Enyém és az egyik barátomé Edigital-ból van, de egyiken sem volt lezáró matrica. De ennek az ég világon semmi jelentősége nincs!
A hangja nem csak hogy dobozos, de alacsony hangerőn kicsit olyan visszhangos is!
Azonban teljes hangerőn nincs torzítás és az átlagtól (a kínaiaktól pedig mindenképp) hangosabb!
Lehet, hogy a firmware frissítéssel javítanak a hangzáson is!?
Egy GPE Rom-mal is kipróbálnám a hangját, de egyelőre még meg sem rootoltam. :)

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#1050) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Köszi a válaszokat!
Még egy érdekességet tapasztalok. Ez a pad egy internetlopó!😄
Már aa munkahelyemen és itthon is tapasztaltam, hogy a padon van wifi a többi gépen, telefonon meg nincs. A céges esetnél ráadásul valami közös ip címet emlegetett a hibaüzenetnél. Mindkét esetben a padon való wifi kikapcs segített a dolgon.

Nálam is sértetlen volt a matrica. (Euronics)

[ Szerkesztve ]

Ps4, p30 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.