Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) lukeska válasza DJ. Ru$y (#1091) üzenetére


lukeska
csendes tag

Igen. mégegyszer köszi :R

[ Szerkesztve ]

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#1102) gabres198712


gabres198712
újonc

Telik mulik az ido,mar lassan nem is emlekszem mikor vettem kb 3,5hete.Voltak nekem kezeim kozott kinai vackok es ipad 2tab is.Ar ertekbe a 2koze szerettem volna betenni magam,ugyanakkor hosszu idore venni egy atom stabil es napi szinten nyuzhato tabletet.Tul vagyok mar 2×6oras repulouton es eszre se vetem kb.Aksija az egyik legjobb pontja,ha nem nyulok hozza kb nem is merul,meg wifivel se.
Sajna a tok talalasa egy nehezebb tema,foleg ha billentyus kene...Hanszoro es kepernyo is popec...Ha kamatmentesen vagy sporolt penzbol szeretnel venni,jelenleg a legjobb a piacon es nem nagyon lesz vele gondod.Supertube amugy neha kifagy,meg kikapcsolom azt szol tovabb.

(#1103) klz80 válasza furmint (#1043) üzenetére


klz80
tag

Hello,

a hangszóróról/hangzásról lenne egy kérdésem! Nekem nincs LG Padem, és érdekelne, hogy szól-e olyan jól, mint a apple ipad mini? Azért érdekel, mert olyanom viszont van, de kevés a 16 Gb, viszont a kijelző mérete pont jó és vennék egy nagyobb háttértáras tabletet. Valakinek van lehetősége kipróbálni ezt? Köszönöm!

(#1104) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok!

Pár napja én is G Pad tulaj vagyok :)
Minden rendben van vele, de arra még nem jöttem rá, hogy hol lehet kikapcsolni a programok automatikus frissítését. Ha valaki leírná, megköszönném, mert nem szeretem, ha magától frissül valami.
Évek óta iOS-t használok, így még szoknom kell az Androidot. Volt már droidos telefonom anno, akkor teljesen kiábrándultam a rendszerből, de ez a mostani, ami a tabon van, tetszik (első táblagépem egyébként).
Az akksija is jó, első feltöltés után 10 óra használat után 40%-on állt az akku (ebből 73% volt a kijelző használat.
Hogy bele is kóssek a gépbe, nekem a hangszóró csalódás, az i5-öm sokkal szebben szól, pedig annak csak egy hangszórója van.

Kis kiegészítés, hogy 32gb-os Samsung micro sd-t és OTG-n keresztül 32gb-os noname pendrive-ot szépen kezel, viszont gépre kötve baromi lassan lehet másolni a tabra, érdemes lesz beszerezni egy memóriakártya olvasót.

[ Szerkesztve ]

(#1105) Avicularia válasza Teszla_ (#1104) üzenetére


Avicularia
veterán

Play store-beállítások. Ott tudok kikapcsolni az automata update-et.

(#1106) sangva9970


sangva9970
csendes tag

Sziasztok! Kezel ez a tablet külső merevlemezt és ha igen akkor max. mekkorát? Kell ehhez egy átalakító, aminek egyik vége mini usb, másik pedig egy usb2 csatoló?

(#1107) djtom1981 válasza klz80 (#1103) üzenetére


djtom1981
tag

Hali!

A hangszóró egy sokat vitatott téma, úgy néz ki, lehetne jobb is, de elképzelhető,h szoftveres finomítással sokat lehet javítani rajta, talán hardveresen rendben van,m hangerő/torzítással nincs baj,de csak a hangerő növelésével jönnek meg bizonyos frekvenciák.
Volt lehetőségem összevetni egy iPad Air-el, az szebben szól, de azért nem fényévekkel.
Például sztereó hatásban a G Pad simán veri, hangerőben közel egyformák.

ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

(#1108) DJ. Ru$y válasza sangva9970 (#1106) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem csak külső tápos vinyót kezel, nem tud annyi áramot leadni, hogy ellásson egy vinyót. Pendriveot tud, ha támogatja az OTG-t...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1109) Avicularia válasza sangva9970 (#1106) üzenetére


Avicularia
veterán

Most nem tudom kipróbálni, mert NTFS a külső wincsim, azt meg úgy sem kezeli a kernel. Valszeg nem tud neki annyi áramot adni, hogy menjen. Viszont arra figyelj, hogy ne mini usb végű kábelt vegyél ahogy írtad, mert ezen nem az van hanem microusb.

(#1110) Teszla_ válasza Avicularia (#1105) üzenetére


Teszla_
senior tag

Köszönöm :R
Iit sose kerestem volna.

(#1111) trec12


trec12
addikt

Nektek is "zörög" a kijelző jobb oldala középen - függőlegesen tartva - ha megkopogtatjátok. Mintha nem lenne odaragasztva rendesen amolyan "lötyögős" lett. Ha kicsit megnyomkodom óvatosan a szélén kattog is picit a másik fele nem. Mostanában tűnt fel mikor a kezembe vettem érzetem valami nem stimmel aztán tüzetesebben megvizsgáltam..... :U Le soha nem esett ez tuti. Nézzétek meg légyszi. Nálatok is van hasonló jelenség? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1112) lukeska válasza trec12 (#1111) üzenetére


lukeska
csendes tag

Nekem nem.

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#1113) #08010496


#08010496
törölt tag

Megvettem végre az LG G Pad-et.
Szomorúan tapasztaltam, hogy elég torz a hangja, és az egész hátlap berezonál mindenre.
Nektek is, ez normális?
Kaptam még mellé 2 dead pixelt is, de az ügyfélszolgálat nem hajlandó válaszolni rá, hogy pixel garanciájuk van-e.

(#1114) #08010496 válasza #08010496 (#1113) üzenetére


#08010496
törölt tag

Ha halkra veszem teljesen torz a hang, ha hangosabbra, akkor meg kiélesedik, de már szinte bántóan.

(#1115) Avicularia válasza #08010496 (#1114) üzenetére


Avicularia
veterán

Ugyanez van nálam is a hanggal. Meg visszhangzik is kis hangerőn.

(#1116) #08010496 válasza Avicularia (#1115) üzenetére


#08010496
törölt tag

És másnál is, vagy mi vagyunk balszerencsések?

Azért az ciki ilyen árú gépnél, hogy a 3 éves iPhone 4-em, mono hangszóróval nagyságrendekkel jobb hangminőségben.

[ Szerkesztve ]

(#1117) Avicularia válasza #08010496 (#1116) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem tudom igazán másnál mi van, de többen panaszkodtak már, de mások meg azt mondják, hogy nagyon jó a hangja. Nekem htc one a telefonom és az biztos, hogy ahhoz képest nagyon elmarad a hangja, de az a legjobb hangszórókkal rendelkezik a jelenlegi mezőnyből.

(#1118) #08010496 válasza Avicularia (#1117) üzenetére


#08010496
törölt tag

Ha más azt mondja nagyon jó, akkor ez tuti rossz :D
Megkeresem a boltot, és az LG ügyfélszolgálatot is.
Egyébként úgy vettem észre, az LG-nél szeszélyesek, ha olyat kérdezek, ami nem tetszik nekik (pl pixel garancia van-e) akkor nem válaszolnak.

(#1119) #08010496


#08010496
törölt tag

Ez mi, hogy rezeg az egész hátlap ha szól a hangszóró? :(

(#1120) maki12 válasza #08010496 (#1119) üzenetére


maki12
senior tag

Vidd vissza ha három napon belül vagy, cseréltesd ki!

HTC U11 & Nikon D5300

(#1121) Peat;) válasza Avicularia (#1117) üzenetére


Peat;)
veterán

Aki dicséri annak a szokol rádió az etalon. Ez ilyen, ez (is) egy gyengesége a tabletnek, hiába cserélitek ki nem hiszem hogy drasztikus különbségek lennének. Nálam is érezni a rezonanciát, a doboz hangot, de azon kívül hogy "érdekes" a dolog egyáltalán nem tűnik hibás készülékérzetűnek a jelenség, ez szimplán ennyit tud szerintem és kész. Sok jobbat is hallani, de még ettől rosszabb is létezik bőven.

Annak valóban kellemetlen aki nem szereti fülhallgatóval használni, ha még módotokban áll vigyétek vissza.

[ Szerkesztve ]

(#1122) #08010496 válasza Peat;) (#1121) üzenetére


#08010496
törölt tag

Vissza is viszem, de tőlük függ mit vesznek hibának... szégyen ha mind ilyen szokol rádió

(#1123) Peat;) válasza #08010496 (#1122) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem a tabletek 80%-a nem lesz markánsan jobb, így szűkítsd le erősen a kört második menetben ha ez az opció ennyire fontos számodra. Biztos van pár jobb modell a piacon, ipadek biztos jobban szólnak. (valamivel)

(#1124) #08010496 válasza Peat;) (#1123) üzenetére


#08010496
törölt tag

Szempont volt a 8", és az android. Szóba kerülhetnek a nonamek, inkább hagyjuk. Samsung Galaxy Tab 3 8.0 nem is szép, gyenge is. Asus memo pad 8, az se egy szépség, gyenge. Csak ez maradt. :)

De mondom egy 3 éves iphone is jobban szól 100x mono-ba...nonszensz

[ Szerkesztve ]

(#1125) DJ. Ru$y válasza #08010496 (#1124) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Úgy hívják kompromisszum. El kell dönteni milyen téren kötsz kompromisszumot. Semmit nem hallgatok hangszórón még telefonon sem, így evidens, hogy én itt fogok kompromisszumot kötni. Semmi sem lehet tökéletes.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1126) Eteke


Eteke
csendes tag

Valakinek van tapasztalata arról, hogy tényleg használ az aksinak a DU Battery Saver HEALTHY CHARGE töltési módja ? Mikor szoktátok tölteni a tabot (vagy akár telefont), hogy az aksi sokáig jó legyen ?

(#1127) #08010496 válasza DJ. Ru$y (#1125) üzenetére


#08010496
törölt tag

De most komolyan egy 100 Ft-os alkatrésszel kell elrontani egy ilyen jóra sikerült gépet?

Neked is ilyen a G Pad, ha azt használod?

[ Szerkesztve ]

(#1128) DJ. Ru$y válasza #08010496 (#1127) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott van, hogy "fogok". Akkor gyanús, hogy a vásárlást tervezem és még nincs ilyen gépem. Nem?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1129) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap én is csatlakoztam a G Pad táborhoz egy fehér készülékkel. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, előtte egy asus tf101-em volt.
Kérdésem az lenne, hogy álló helyzetben, a képernyő alján nálatok is látszik kb 5-6 db megvilágítás világos foltja? (Remélem érthetően irtam le)
Előre is köszi

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1130) lukeska válasza #08010496 (#1127) üzenetére


lukeska
csendes tag

Főleg úgy hogy jól helyezték el a han:szórókat és nincs más csúcsmodelljük. :F

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#1131) Avicularia válasza Peat;) (#1121) üzenetére


Avicularia
veterán

Engem nem különösebben érdekel a hangja, nem tartom jónak, de ennyi. Néha fülessel használom, néha csak magába. Azért rakhatták volna előre a hangszórókat mint a htc one-on vagy a galaxy tab2-ön. Azt kell mondjam azért az árért amiért vettem bőven jó. Az asus transformert ami bőven 2x ennyibe került és legszívesebben a földhöz vágtam volna sokszor használat közben, na az nem érte meg az árát.

(#1132) lmisi válasza lukeska (#1130) üzenetére


lmisi
senior tag

Megnéztem nálam jó a hang, halkan hangosan egyaránt. Bezörgő hátlap soha nem volt, nem is hallottam soha még Max hangerőn sem. Magas hangok rendben, mélyek alig, de ez ebben a kategóriában elfogadható. Mi vaan ezzel a szokol feeling el??
Amúgy vannak gyártási szériák, lehet a később legyartottakban visszavettek a minőségből :(

(#1133) gufy válasza mukisrác (#1129) üzenetére


gufy
tag

Én néha látom néha nem. Engem is érdekelne, mi ez.

(#1134) gufy válasza gufy (#1133) üzenetére


gufy
tag

Hangzáshoz nem értek, de én sem ájultam el a hangjától. Szerintem ez ilyen, akinek fontos, vétel előtt hallgassa meg. Filmnél nem zavaró, de zenét is hallgattam róla már

(#1135) Addel


Addel
senior tag

Én csak a Samsung S Advance-emhez tudom hasonlítani, de ahhoz képest nem szól rosszul a gtab-om. Bár azt hozzá kell tenni szerintem mindkettő elég gyengén muzsikál, hangszóróval soha nem is használom zene hallgatására egyiket sem, nem arra való.

(#1136) xabolcsy válasza #08010496 (#1118) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Számomra ez hihetetlen :(((
Lg mostmár olyan garis háttérrel rendelkezik mint a samu.
Nekem a 350e tv-met szó nélkül cserélték. :Y Pedig szervizre számítottam.
Én úgy tudom 5db pixelhiba megengedett és utána cserélnek.
Szerintem hívd őket megint.
Az nem :( helyes hogy egy ilyen nagy cég ezt csinálja :(

(#1137) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Skype közben tényleg nekem is panaszkodtak, hogy halkan hallanak. Valszeg az alsó fertályon elhelyezett mikrofon miatt. Egy mikrofonos fülhallgatóval áthidaltam a problémát.

Ps4, p30 pro

(#1138) lukeska


lukeska
csendes tag

Van egy olyan érzésem hogy karácsony után meg fog nőni a g pad tulajok száma. :))

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#1139) Buda76 válasza mukisrác (#1129) üzenetére


Buda76
senior tag

A képernyő alján elhelyezett ledek fényének egyenlőtlen eloszlatása miatt lehet.

(#1140) fPApi válasza xabolcsy (#1136) üzenetére


fPApi
őstag

"Én úgy tudom 5db pixelhiba megengedett és utána cserélnek.
Szerintem hívd őket megint."

Ha így van, akko miért hívja? Azt írta, hogy 2 halott pixele van.

(#1141) Danny_L.hu válasza gufy (#1133) üzenetére


Danny_L.hu
tag

A fényerő egy szűkebb tartományában jelentkezik nálam amikor nagyon leveszem a háttérfényt. Sőt sokszor az se mindegy milyen színű a háttér.

(#1142) Danny_L.hu


Danny_L.hu
tag

Szerintem sokan túl nagy elvárásokat támasztanak a mai kütyük hangzásvilágával szemben. Azért egy ilyen vékonyka testben elég nehéz olyan hangkeltőt belefaragni, aminek még dinamikája van. Abszolút elfogadható a G Pad, ha kell hangos is tud lenni torzulás nélkül. Ezeket arra találták ki, hogy megnézzünk rajta pár Youtube videót, körbe mutogassuk haveroknak, és erre ezek a kis csipogók tökéletesek.
A hátlapon én csak pici rezgést érzek, ha megfogom max hangerőnél. Bezörögni, berezonálni abszolút nem szokott. Az tény, hogy néha mintha visszhangos lenne, anno a Win Media Player 8-ban (?) volt ilyen az SRS WOW effekt.

[ Szerkesztve ]

(#1143) xabolcsy válasza fPApi (#1140) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

"Én így tudom"
Azóta ez változhat. Ha kérdezel, abból még nincs baj :)

(#1144) Pepeninho válasza xabolcsy (#1143) üzenetére


Pepeninho
őstag

De valaki csak azért jön fel, hogy h8bákat találjon! :DD

[ Szerkesztve ]

Ps4, p30 pro

(#1145) kiszu


kiszu
senior tag

Ajjaj,de sajnálom,hogy panaszkodnak a hangszóró hangzása miatt. Mert kinézetre,kijelzőre beleestem ebbe az Lg-be a Media Marktban. De nem volt lehetőségem a hangzását kipróbálni. Nekem meg nagyon fontos,mert 80 százalékban minden kihangosítva megy rajta.
Idén márciusig használtam Galaxy tab 7.7-et és tök jó hangja volt. Azán ipad minit,annak is eléggé,aztán ipad 3-4-et és az valami eszméletlen szuperűl szól. Kifejezetten élmény bármit hallgatni rajta.
Most egy ipad airt próbálok,de még ez sem szól annyira szuperűl mint az ipad 4. Mert lényegesen konnyebb es vekonyabb lett a készulék és már nem olyan a hangzás. Nem rossz ,de nekem érzetre legalább 30 százalékkal jobb volt az előd modell. Vissza is térek rá,hiába nehezebb.

Ehh,pedig tudtam volna venni 75 ért egy g padot.

[ Szerkesztve ]

(#1146) Starz561


Starz561
tag

Vigyázzatok az a fém hátlap igaz hogy jó hő vezető de áram is. Töltés közben hozzá értem a hátuljához a könyökömmel és kicsit meg rázott. xD

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#1147) Starz561 válasza rena224 (#1063) üzenetére


Starz561
tag

Helló ismerősömmel szoktam skypez-ni és ő tökéletesen hall engem csak néha le takarom a mikrofont miközben fogom és néha rám szól hogy vegyem le az ujjam a mikiről. Szóval lehet hogy a tabal lessz a gond.

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#1148) muzsi19


muzsi19
tag

Sziasztok!
Lehet h hülye kérdés,de gondoltam megkérdezem..elsőre érdemes teljesen lemeríteni a készüléket?vagy olyan 20% alatt már tehetem töltőre?kll vmilyen féle módon kisütni az aksit?
Csak szerintem ez fontos mivel az aksi élettartama a lelke ezeknek a gépeknek!

(#1149) #08010496


#08010496
törölt tag

Pont most olvastam, hogy az LG elvileg 3 napon belül minden pixelhibára cserél.
Ez a hangszóró meg totál gáz ahhoz képest, amit írtatok is.
Kipróbálok egy másikat, de visszaviszem. Sztem ennyi pénzért illene normális minőséget árulni.

[ Szerkesztve ]

(#1150) #08010496 válasza muzsi19 (#1148) üzenetére


#08010496
törölt tag

A papírja azt írja először teljesen töltsd fel. Egyébként ennél a fajtánál nincs memória effektus.
Garancia ideje alatt kicserélik, ha tönkre megy. Utána is csak pénzért.
3 éves telefonom akkuja ugyan olyan jó, mint mikor elkezdtem használni, nincs ezekkel már baj, ha jó minőségű.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.