Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) lmisi válasza Eli577 (#750) üzenetére


lmisi
senior tag

Beszereztem egy hasonlót, de edigiről mert nem tudtam várni rá 1 hónapot (Kedvező esetben, ha meg pénzes szállítás van akkor ott vagyok majdnem a Magyar áraknál)

(#752) Eli577 válasza lmisi (#751) üzenetére


Eli577
senior tag

Nekem megjott ket het alatt.
Apropo, a predikativ szovegbevitelt hogy lehet megbuheralni, hogy mukodjon a bongeszoben is, pl. itt.

(#753) gufy válasza Eli577 (#752) üzenetére


gufy
tag

Nekem megy. Beviteli beállításokat bütykölted már?

(#754) gufy


gufy
tag

Ehhez a tokhoz mit szóltók. Jó ára van és jól jönne az "állványasíthatóság", de nem tudom, hogy ezek az univerzálisak tényleg minden 8"-osra jók, vagy valójában mind lityeg-lötyög benne...

(#755) lmisi válasza gufy (#754) üzenetére


lmisi
senior tag

Szerintem ne, kampós bütykös verzió. Vastag szokott lenni és oldalra ki tud csúszni a tab belőle.

(#756) Joachim válasza gufy (#754) üzenetére


Joachim
tag

Ha valami állványosítható és biztonságos tokot szeretnél, akkor szerintem inkább ezt!
Igaz, hogy drágább, de minőségi anyagból van!
Próbáltam már és nagyon masszívan tartja a táblát.
Ami felháborító, hogy Caselogic amerikai oldalán 19 USD most akcióban, persze nálunk meg nem az.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#757) denorbi


denorbi
tag

Sziasztok!

Tegnapóta én is LG Gpad tulaj lettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Egy gondom van vele ami miatt lehet cseréltettenem kellene.
Minap óta a kijelző feloldásakor többször újraindult már. Volt hogy töltőre volt dugva volt, hogy nem.
Ma épp meg kellet győznöm egy iphone fan-t hogy ilyet vegyek Air helyett és pont mikor a kezébe vette ismét újraindult. Elég kellemetlen volt, mert máskülömben semmi problémám nincs vele.
Másnak is volt ilyen már ilyen?
Küldjem vissza? (ipon)

(#758) berbatov2 válasza denorbi (#757) üzenetére


berbatov2
senior tag

Gyari beallitast csinalj azert, mielott visszakuldened. Egy probat meger.

(#759) Tadyon válasza denorbi (#757) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Nekem még sose csinált ilyet. Szerintem küld vissza,háztól házig gari van az ipon-nál,nem? Lehet valami gond van az aksinál,vagy fene tudja.

(#760) denorbi válasza Tadyon (#759) üzenetére


denorbi
tag

Szerintem is az lesz! Kérek Garancia futárt
Pedig már nagyon vártam

(#761) Jannn válasza denorbi (#760) üzenetére


Jannn
senior tag

Nekem már csinált ilyet, pont így kijelző feloldaskor. Annyira nem izgat, hamar ujraindul és nem árt hetente egy reset... Menet közben még sosem fagyott le.

(#762) gabres198712


gabres198712
újonc

Nekem kb 1hete van,semmi problema nem volt.Meg nem kapcsoltam ki 1szer se, csak feltöltöttem.Supertube atom jo progi,siman hattérbe most is szòl a minõségi zene.Tegnap lattam van gyari full hd vidim amit mxplayer amulatba ejto modon le is jatszott 😀vlc nem talalta...

(#763) -Mosquito- válasza denorbi (#757) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nálam akkor csinált ilyet a 7.7-em ha térképet nyitottam meg vagy az @pródon voltam. Vagy lefagyott vagy újraindult. Ezt a hibát inkább egy alkalmazásnak/programnak tudnám be.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#764) denorbi válasza denorbi (#760) üzenetére


denorbi
tag

Ma reggel első használatakor egymás után háromszor
indult újra! Csinálok egy gyári visszaállitást és meg látjuk! Kezd idegesítő lenni, már hívtam garancia futárt

(#765) Addel válasza denorbi (#764) üzenetére


Addel
senior tag

Enyém atom stabil, nov.8-án jött meg ipon-tól akkor bekapcsoltam, azóta megy se kikapcsolva, se újraindítva nem volt.

(#766) Eli577 válasza Addel (#765) üzenetére


Eli577
senior tag

Nálam már egy párszor újraindult.....mivel csontig merítettem az akkut. ;]

(#767) lmisi válasza denorbi (#764) üzenetére


lmisi
senior tag

Alapvetően nagyon stabíl, majdnem 1 hónapja használom (2 nap híja).
Ez alatt kétszer lett újraindítva, de saját kezdeményezésre.
Egyszer rootolás miatt,
egyszer véletlenül fekvő helyzetben alulra került a kikapcsoló gomb és ahogy tartottam kisujjal nem vettem észre hogy folyamatosan benyomódik.
Teletömtem programokkal, folder mount trükközéssel több program van rajta mint a belső tárhely és még így is 4,3 giga szabad a belső tárhelyen. Megy a fullscreen rajta, kb 2 email fiókkal és 3 naptárral szinkronizál. wifin lenyomtam rajta min 100 giga adatforgalmat. 3d -s játékokkal nyüstölöm néha.
Így most megy 315 órája kipp/kopp.
Egyébként a kínai "nagyon komoly" concorde tab one is bitang stabil lett 4.2 droiddal.
Hardver vagy valamilyen pocsékul megírt alkalmazás lesz ott a gond.

(#768) denorbi válasza denorbi (#764) üzenetére


denorbi
tag

Úgy tűnik a gyári állapotra visszaállitás helyre hozta.
Negyed órája oldom fel s le a kijelzőt. Előtte 10-15. feloldáskor újraindult
Köszönöm a tapasztalatokat!

(#769) stuti


stuti
csendes tag

Szevasztok!
Egy kicsit csalódtam a G Padban, használhatatlan rajta a MinDigTV alkalmazás.

(#770) berbatov2 válasza stuti (#769) üzenetére


berbatov2
senior tag

Az kb minden droidon hasznalhatatlan...

(#771) stuti válasza berbatov2 (#770) üzenetére


stuti
csendes tag

Vav egy régi gyenge kis 5 hüvelykes tabletem (android 2.3-al) meg egy LG L9-es telóm. Mindkettőn szinte tökéletesen fut a MinDigTV. Ezen meg csak állókép van.

(#772) Addel válasza stuti (#771) üzenetére


Addel
senior tag

És ezek közül melyiknek van full hd felbontása?
Szerintem nem a tablet a hibás, inkább a mindig tv progi lehet szarul megírva.

[ Szerkesztve ]

(#773) Edgars válasza stuti (#769) üzenetére


Edgars
csendes tag

Ez igaz. A mindigtv nem fut rajta. De ez legyen a legnagyobb bajod. Nekem van kábeltévém és azt nézem. Javaslom te is tedd ezt. Nekem 3. hete van meg a g pad és tökéletesen megvagyok elégedve vele.

Nagy Edgar

(#774) stuti válasza Edgars (#773) üzenetére


stuti
csendes tag

Azok közül egyik sem full HD, de ez sokkal erősebb vas, mint azok. Valóban nem ezen nézünk TV-t. Úgy, hogy ettől nagyobb gondunk ne legyen vele!

(#775) Addel válasza stuti (#774) üzenetére


Addel
senior tag

Nem a hardver erősségén múlik, a gpad ennél komolyabb videókkal is simán megbirkózik. Egyszerűen a mindig tv nincs felkészítve arra hogy a kisebb felbontású stream-eket felskálázza fullhdre és lejátssza.

(#776) berbatov2 válasza stuti (#771) üzenetére


berbatov2
senior tag

Nekem mas tapasztalataim
vannak sajnos. Eddig meg csak iphonon lattam szepen futni ezt az appot.

(#777) Eli577 válasza berbatov2 (#776) üzenetére


Eli577
senior tag

Én meg nem is értem, hogy mire jó egy ilyen app. Maximum akkor tudnám elképzelni a használatát, ha külföldre utaznék 1-2 hétre és rá akarnék pillantani a magyar csatornákra. Idehaza miért jó ez?

(#778) Jannn válasza Eli577 (#777) üzenetére


Jannn
senior tag

Pl a híradót megnézni rajta, ezekért a szuper hírekért felesleges tévét bekapcsolni. VAgy a gyereknek odatenni az M2-t, egy ideje már mesecsatorna lett.
Nekem a galaxy tab 2 7.0-án tökéletesen futott, szóval nem csak iphoneon jó. Htc One S-en csúszik a hang.
Az LG-n nem fut, de ez nem a tablet hibája, hanem szar a program...

(#779) Magnat válasza berbatov2 (#776) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Nexus 7-en is fut szépen, bár nem sokat használtam.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#780) aramis00 válasza Eli577 (#777) üzenetére


aramis00
tag

Sajnos pont külföldön nem működnek ezek a csatornák (talan csak a duna world megy). Jogi okokra hivatkozik a program.
Én is csodálkoztam, h pont a G Pad- en nem megy, amikor a jó régi Samsung G Wifi 5.0 viszi a 2.2-vel ill. a Sony telefonomon is tökéletes. Egyértelmű program hiba, h ezen nem működik.
Amúgy amire jó volt nekem használni, pl. amikor az F1 szabadedzés/futamok voltak, tudtam nézni munka közben rá-rápillantva (3. megjelenítőként).

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#781) monti0222w


monti0222w
addikt

Sziaztok, lenne egy kérdésem hozzátok: a g padon mennyire lehet jól ólvasni, nem csak a könyv olvasásra irányul a kérdésem, hanem minden másra, illetve mennyire lehet a betük nagyságát növelni? A válaszokat előre is köszönőm. :K

(#782) Addel válasza monti0222w (#781) üzenetére


Addel
senior tag

Hét betűméretet lehet kiválasztani, a közepes az alapértelmezett, attól van 2 kisebb és 3 nagyobb.
A nagy pixelsűrűség miatt a betűk szépek rajta, alapból 7 betűtípus választható, de egy csomót lehet még +ba telepíteni az LG Smartworld-ről.

(#783) monti0222w válasza Addel (#782) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönőm a választ. :R

(#784) Addel válasza monti0222w (#783) üzenetére


Addel
senior tag

Most vettem észre, hogy a lg startworld-ön vannak billentyű meg home screen témák is. :)

[ Szerkesztve ]

(#785) monti0222w válasza Addel (#784) üzenetére


monti0222w
addikt

Ez most mit takar, nem vagyok képben! :F

(#786) Addel válasza monti0222w (#785) üzenetére


Addel
senior tag

uk.lgworld.com/web.main.dev

olyan mint a google play csak itt lg specifikus tartalmak vannak.

[ Szerkesztve ]

(#787) blg válasza Addel (#786) üzenetére


blg
senior tag

az LG Smartworldhöz LG regisztráció szükséges, a regisztrációhoz a megvásárolt LG termék adatainak megadása szükséges, de a listából nem választható ki a tablet, sem a másik LG termékem, egy monitor-tv. ilyenkor mi van?

külföldi oldalon választható a tablet, de ott meg Magyarország nem választható a lakcím megadásánál.

UI: nekem továbbra sincs itt szótár és prediktív szövegbevitel, és nem tudom mit állítsak, hogy legyen

[ Szerkesztve ]

(#788) monti0222w válasza Addel (#786) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi igy már értem. :K

(#789) blg válasza blg (#787) üzenetére


blg
senior tag

na jó, magából az appból engedett regisztrálni, cím nem kellett, az ország UK

(#790) Addel válasza blg (#787) üzenetére


Addel
senior tag

Csak itt nincs és máshol van ? :F
Milyen böngésző? LG billentyűzet ?

(#791) blg válasza Addel (#790) üzenetére


blg
senior tag

Chrome, LG bill., és más weboldalon sem megy

(#792) Addel válasza blg (#791) üzenetére


Addel
senior tag

Beállítások/nyelv és bevitel/LG billentyűzet/szójavaslatok/automatikus javítás ki van pipálva?

[ Szerkesztve ]

(#793) blg válasza Addel (#792) üzenetére


blg
senior tag

be van, és működik is, de a chrome-ban nem

(#794) Zap-Em


Zap-Em
tag

Véletlen, h. nyomkodtam a szoftver verzió számot, beugrott egy fejlesztői menüpont. Ez vmi titkos dolog? Mire jó ez? :)

(#795) fPApi válasza Zap-Em (#794) üzenetére


fPApi
őstag

Nem véletlen. Alapvetően el van rejtve a fejlesztői mód, és így lehet előhozni. Átlagusernek max. az USB hibakeresés miatt lehet érdekes.

(#796) Eli577 válasza blg (#793) üzenetére


Eli577
senior tag

Ez engem is erdekelne, mert valaki irta mar hogy neki mukodik bongeszoben is. Nekem meg nem sikerult a varazslat, ahogy ebbol az iromanybol is latszik. :D

(#797) Addel válasza Eli577 (#796) üzenetére


Addel
senior tag

Tényleg nem működik ha pötyögök ,nekem azért nem tűnt fel,mert én swype-olva használom és úgy működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#798) muzsi19


muzsi19
tag

Sziasztok!
Szerintetek van olyan àtalakìtò aminek az egyik fele USB, a màsik pedig scart csatlakozò?
Előadàsokat tartanèk ès projektort szeretnèk ràdugni..

(#799) Eli577 válasza muzsi19 (#798) üzenetére


Eli577
senior tag

Nem hiszem, hogy a képklónozás ilyen módon lehetséges lenne egy tabbal, inkább a miracast, de az meg ugye ki tudja, hogy melyik projektor által támogatott.

Javítsatok ki ha tévedek.

HDMI kábellel viszont lehet.

[ Szerkesztve ]

(#800) dark-zso válasza Eli577 (#799) üzenetére


dark-zso
csendes tag

Lehet egy HDMI to Scart csatlakozóval kellene inkább próbálkozni akkor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.