Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Napfénysüti

Szép visszatérés az LG-től, jó kis tabletet tettek le az asztalra.

Més que un club!

(#102) lmisi válasza Eli577 (#100) üzenetére


lmisi
senior tag

Én is hallgattam a rád, holnapra ígérték. Egy 64 gigás microsd-t is gyorsan rendeltem utána.
Nem tudom miért nincs mm, edig ben. Amikor a kínai tableteket megjelenés előtt felveszik (edig-ben legalábbis).
Fórumtárs írta ennyiért inkább ipad mini-t venne, ennyiért nem tud 2-est venni és ne vicceljen ezt összehasonlítani egy tavalyi mini 1-essel :U

(#103) -Mosquito- válasza lmisi (#102) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Múltkor is bedobta a Mini 1-es okosságot. :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#104) Magnat válasza randras (#96) üzenetére


Magnat
veterán

[link] 5000 mah, ráadásul képátlóban is elég ütős :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#105) benczeb


benczeb
aktív tag

Srácok, valaki írta egy másik topicban, h ebben nincs mikrofon??? lehet ez?

(#106) MrPetya19 válasza benczeb (#105) üzenetére


MrPetya19
addikt

Elolvastad te a tesztet?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#107) Tom1939 válasza Tadyon (#97) üzenetére


Tom1939
őstag

Jó lenne ha igazad lenne. Jó kis tablet lenne, bár az akku kicsit gyengusz. De olcsóbb is mint amennyiről a 7.7-em indult.

(#108) Maxentius


Maxentius
addikt

OTG, HDMI, és folyamatos szoftverfrissítések: ha ezek meglennének, különösen ajánlott is lehetne ez a masina. Amennyire utáltam az LG-termékeket eddig, idén egész kellemes a palettájuk. :K

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#109) Tejes Pite válasza benczeb (#105) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Nem létezik olyan tablet, amiben nincs mikrofon.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#110) randras válasza Magnat (#104) üzenetére


randras
veterán

LOL, ez egy tablet, amit telefonnak akarnak eladni, így nem ér. Arról nem is beszélve, hogy hogy néz ki. :))

Tejes Pite: Fogadjunk. :D

[ Szerkesztve ]

(#111) benczeb válasza Tejes Pite (#109) üzenetére


benczeb
aktív tag

Köszi Pite és Petya. :)

(#112) lmisi válasza Magnat (#104) üzenetére


lmisi
senior tag

Ezért az árért ütős de, olcsó kidolgozás, a négy magos mtk sima hd-t tud csak. Rizikós kínai webrendelés, az egyik hozzászóló éppen azt kifogásolta, hogy semmit sem tud a rendeléséről... 2 éves magyar szervízű gari sincs hozzá ;]

(#113) Tejes Pite válasza randras (#110) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Olyan szép, mint bármelyik samsung szappan. :D

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#114) Magnat válasza lmisi (#112) üzenetére


Magnat
veterán

Én csak az akkukapacitás-bajnokságban akartam nagyot mutatni :)
Egyébként Nexus 7 tulajként azt mondom, h a full hd az utolsó dolog, amiért plusz pénzt lennék hajlandó fizetni ekkora képátlónál.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#115) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Jól néz ki, nekem nagyon tetszik. Csak nekem az a véleményem, hogy ameddig iPad van a piacon én inkább azt választanám minden más helyett.

halahala

(#116) Magnat válasza xenom0rph (#115) üzenetére


Magnat
veterán

És van is Ipadod v csak használtál?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#117) xenom0rph válasza Magnat (#116) üzenetére


xenom0rph
őstag

Van, iPad4 :)

halahala

(#118) Magnat válasza xenom0rph (#117) üzenetére


Magnat
veterán

[link] :U

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#119) Prof


Prof
addikt

Vegre egy matt kepernyos tablet :C Es a kedvenc Dell U2410 fele 16:10-es felbontast tudja es a 64 GB-os microSD-t is megeszi.
Kerdes, hogy akkor most SDXC kompatibilis az olvaso benne? Mert ha igen akkor nagyobbat is megkell egyen.

A sok idiota ceg csinalja a tukor fenyagyukat, aminek semmi ertelme 1000 nit-nel se mert mast latsz benne, nem a kepet (tobbnyire magadat/kornyezetedet/ a napot ahogy rola az arcodba tukrozodik).
Kezdetnek nem rossz, valahol itt kezdodik egy valamire valo tablet. Kulsore mondjuk elegge Samsung koppintas plane igy feherben.

Nem ertem miert irjak egyesek, hogy a Nexus jobb, mikor oda-vissza veri.

Egyelore varok mit hoz ki az Acer, az A1-810-est felturbozva, keskeny kavaval, hasonlo IPS kijelzovel kisebb sullyal nekem eleg lenne.

(#120) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

A duplakoppintàsos készülékébresztésre van app? Régen a fényszenzorral működő tap tap app-et hasznàltam a fizikai gomb kìmélése érdekében, de megbìzhatatlan volt, meg màr nincs is marketen. Ötletek?

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#121) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Én tegnap óta használom, egyelőre minden tetszetős, és tényleg nagyon átgondolták az lg-nél ezt a készüléket. Esetleg valaki aki használ ilyet, van működő root rá? Semmi konkrétat nem találtam még... Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#122) lmisi válasza bakosarpi (#121) üzenetére


lmisi
senior tag

Ránéztem a xda-ra még nincs saját fóruma :( legalábbis nem találtam. Ha megmérgelődöm és meglesz a cucc ma, kérelmezni fogom a létrehozását, ha nincs tényleg.
Ha sokat adnak el belőle a (a világban (Föld bolygó felszíne)) és remélem igen, akkor hamar lesz rá root, sőt custom rom is.

xenom0rph: Szép hozzászólás és szakmailag nagyon alátámasztott vélemény, de ez lg tablet fórum. Kb. 90% ban azok olvassák akik gondolkodnak a vételen vagy szimpatizálnak vele, szóval nem sok értelme van.

[ Szerkesztve ]

(#123) nexus6


nexus6
aktív tag

valaki esetleg tudja, hogy ebben is wolfson dac van, mint a g2-ben?

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#124) lmisi


lmisi
senior tag

Root esetleg:

[link]

(#125) Eli577 válasza lmisi (#124) üzenetére


Eli577
senior tag

Na, megérkezett a tabod?

(#126) lmisi válasza Eli577 (#125) üzenetére


lmisi
senior tag

Még nem, várom az sms-t nagyon.

(#127) dark-zso


dark-zso
csendes tag

Az előre telepített appokat lehet vajon törölni? Van erre valami program vagy ilyen esetben kell a custom rom?

(#128) Eli577 válasza dark-zso (#127) üzenetére


Eli577
senior tag

Vagy root és root explorer/titanium backup.

(#129) Tadyon


Tadyon
csendes tag

Tokot és fóliát hol lehet hozzá venni?

(#130) Tejes Pite válasza Tadyon (#129) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

fólia
tok

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#131) dark-zso válasza Tejes Pite (#130) üzenetére


dark-zso
csendes tag

aliexpressen van hozzá mindkettő

(#132) Tadyon válasza Tejes Pite (#130) üzenetére


Tadyon
csendes tag

köszi, a googlebe én is beírtam, de nem találtam ott.

(#133) Tadyon válasza Tadyon (#132) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Köszi! Itt valóban van amit kerestem. (aliexpress)

[ Szerkesztve ]

(#134) lmisi válasza Tadyon (#133) üzenetére


lmisi
senior tag

eBay a barátod, most rendeltem fóliát 3 db. 1200 ft. Hát ja, kb 1 hónap mire bekocog, de ocsó ;]

(#135) bakosarpi válasza lmisi (#124) üzenetére


bakosarpi
tag

Igen, ezt én is megtaláltam, de nem merem alkalmazni, mert még nincs hozzászólás sem, hogy valaki bevállalta volna-e... Egyelőre még download, illetve recovery modot sem találom rajta. Remélem nyitnak hamarosan topic-ot az xda-n, és meglesz a root, illetve, nyitják a bootloadert. Az előző huawei tabletemet, ezért is adtam el, mert nem tudták nyitni a bootloadert, és nem volt rá semmilyen főzött rom. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#136) roli543


roli543
őstag

Asus TF300-am van, és váltanék erre a modellre, szerintetek megéri ?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#137) bakosarpi válasza roli543 (#136) üzenetére


bakosarpi
tag

Szia, én egy huawei mediapad 10fhd-ről váltottam. Méretben nagyon kényelmes, és mivel a tiéd is 10 colos, és ha kényelmetlennek tartod, hogy két kézzel kell tartani, akkor mindenképp. Másodlagosan, a snapdragon 600+adreno320 kombó, megbirkózik minden játékkal, rezzenésmentesen. Nagyon jó munkát végeztek a mérnökök. Kicsit fura a 10 coll, után 8collra váltani, de egy nap után meg is szoktam a "kicsinyülést". Nem tudom, mondjuk az asphalt 8, milyen részletességgen fut, nekem max-on, és nagyon simán. Próbáld megnézni a tiéden, hogy megy, bár ez felbontásban sem ugyanaz, hiszen ez fhd, míg a tiéd, ha jól tudom hd felbontású. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#138) Eli577 válasza roli543 (#136) üzenetére


Eli577
senior tag

En egy Acer A700-rol valtottam, jobb a pixelsuruseg, gyorsabb es kenyelmesebb hasznalni. Mondjuk az Acernek olyan sztereo hangszoroi vannak, hogy olyat mobil eszkoztol meg nem hallottam, azok hianyoznak.

(#139) MrPetya19 válasza Eli577 (#138) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az A700-nak a szinei is szépek.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#140) Eli577 válasza MrPetya19 (#139) üzenetére


Eli577
senior tag

Igen, a kijelzoje is jo. Eppen van egy elado.😉

[ Szerkesztve ]

(#141) roli543


roli543
őstag

Huhúú, köszi :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#142) lmisi


lmisi
senior tag

Átvettem :D
Töltöm éppen, délután teljesen harcképes lesz már.
Ment bele az sd, az appokat sajna direkt nem lehet odamozgatni, de van remény :)
Hogy a nagy áruházak, eboltok miért blokkolják ezt a készüléket rejtély :Y
Lehet nem akarnak konkurenciát az ipad mini 2 (2013) nek?

(#143) Hunujv


Hunujv
tag

Köszi a tesztet!

(#144) berbatov2 válasza lmisi (#142) üzenetére


berbatov2
senior tag

Várjuk az élménybeszámolót!

(#145) Eli577 válasza lmisi (#142) üzenetére


Eli577
senior tag

A Mini 2-vel csak annyi lesz a baj, hogy 35-tel drágább lesz, mint ez....ja, meg hogy IOS megy rajta. :D

(#146) lmisi válasza berbatov2 (#144) üzenetére


lmisi
senior tag

Feltöltött :DD
Látja szépen a 64gigás microsd-t (Samu class 10, 70 read, 20 write)
Ez atom (persze elvileg minden azokból áll jó közelítéssel), odavág a kijelző, az egész nagyon minőségi érzetet kelt.

Nagyon rendben van az érintés érzékelése, pontos-gyors.

Laghuszároknak, igen van egy kis lagje, de atom gyors amellett is. Sőt úgy is gyors ha közben tölt le kb. 50 alkalmazást a play storeból. Szóval lehet laggol picit, de gyors, sőt érzetre gyorsabb mint bármi ami kezembe akadt eddig. Kicsit olyan ez android laggelés fikázása mintha a győztes futó mozgását fikáznák a szakértők számára látható darabosság miatt és helyette a jóval lassabb de fluid mozgású futót éltetnék.

A chrome gyors rajta, szinte jobb mint asztali gépen.
Nekem is néha alkalmazás kilépéskor újrarajzolja a launcher a kezdőképernyőt, persze villámgyorsan, de amikor a crhome kattintok utána villanás alatt behozza memóriából. Szóval tudjátok mit el lehet ezzel lenni.
Sőt inkább ez legyen mint folyékony működés mindenkor, de általánosságban emiatt ne tudjon semmi komolyat végezni a háttérben és 5- 10 % al hosszabban történjen minden tuti fluidos animációk mellett.
Kollégám (Ipad 1, ipad2, iphone4 érintett, van adroid tabletje is) is elkezdett gondolkodni rajta, nagyon tetszik neki is kijelző és szerinte is gyors. De csak ha rootolható biztosan.

Mosti dönti le az appokat.

(#147) berbatov2 válasza lmisi (#146) üzenetére


berbatov2
senior tag

Oké de mit jelent pontosan hogy laggol? Mondjuk kepernyovaltas, gorgetes, netezes, megall egy pillanatra vagy hogy kell elkepzelni? Pl nalam a pradan mindig mindenhol kepes megakadni es ez bosszanto:)

(#148) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Addig eljutottam, a root-al kapcsolatban, hogy a oneclickrootme program felismeri a készüléket, és root-olná is, de a végén csak ott van a mondat, hogy ennél a készüléknél, nincs garancia a sikerre. Esetleg, valaki bevállalta már? Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#149) Eli577 válasza berbatov2 (#147) üzenetére


Eli577
senior tag

Laggolas:
- orientáció váltására néha várni kell 1-2 mp-t
- egyszer-ketszer előfordult, hogy időjárás-widget frissítésénél olyan mikrolag volt tapasztalható, mint mondjuk az S3-S4 esetében

[ Szerkesztve ]

(#150) bakosarpi


bakosarpi
tag

Tegyük hozzá, ez az első rom, természetes, hogy van mit csiszolni rajta. Reméljük figyelik a visszajelzéseket, és javítják ezeket az apróságokat! Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.