Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) aramis00 válasza Sn00k (#546) üzenetére


aramis00
tag

OK. CSak gondoltam azért pontosítok én is!

iPad mini 10" :D

Ami az iOS és reklám témát illeti, lehet, hogy csak "le vannak maradva", vagy nem olyan programokat használok, de amíg az androidon folyamat kapod az arcodba a reklámokat az ingyenes szoftverek alatt, iOS alatt azért ez nem ennyire jellemző, még azonos app esetében sem! És sok app sokkal teljesebb (több infó/funkciót tud), mint az azonosnak mondott android verzió.

Pl. iMDB app. androindon már jön a reklám, iOS-en (még?) nem. Oké, hogy 10", de a felbontás már nem annyira különbözik, és mégis más a felület az iOS-en. Több infó, több lehetőség van. Megint egy példa: androidban nincs a személyeknél magasság adat, míg iOS-ben az is van, ugyanannál a személynél. Vagy a díjátadós v. bármilyen képeket androidon "csak" teljes képernyőn nézheted, de pinch zoom nincs, ami iOS-en van. (Mondjuk ami meg az android verzióban tetszik, de nincs iOS-esben az teljes képek nézegetésekor az az, ha landscape módban vagy, akkor androidon egy képfolyam jön (egymás mellé betölti az előző és a következő képet, ha az aktuális kép álló formátumú)!

Ezek látszólag apróságok, de azért fontos különbségek (főleg ha valaki iOS irányból jött androidra és már megszokta az ottani lehetőségeket. Nem mondom, hogy nem lehet nélkülük élni, sőt, csak hiányoznak és kész :)!)

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#552) Sn00k válasza b4zsi- (#550) üzenetére


Sn00k
veterán

Elhiszem neked. Az IOS 7 még elég friss dolog, nyilván ezeket javítani fogják és nem lesznek állandó problémák... Bár gondolom azért csak lehet valami böngészőt használni az Air-en is, amivel lehet szörfözni:)

(#551) aramis00 : Igen meg van mindegyiknek az előnye , hátránya ,de úgy gondolom ettől függetlenül használható rendszerek, persze vannak nüasznyi dolgok, egyik-másik oldalon, amik megtudják könnyíteni vagy keseríteni az ember életét.

Érdekes ,akkor ezt jól benéztem, amiket én láttam azok a minik 7.9 meg 8,.. méretűek voltak :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#553) Sn00k válasza Sn00k (#552) üzenetére


Sn00k
veterán

Bocsi 7,9"-esek, és még most is csak, ilyet látok pl: itt :[link]

(#551) aramis00: Hol vannak a 10"-es iPad miniik ? :U Mondjuk a nevéből is az a logikus, azért minik , mert 7,9"-esek.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#554) Carambola


Carambola
tag

Ez most komoly ? Átmegyünk Ipad fórumba? Szerintem annak van saját beszélgetése!
Ez a fórum maradjon már az LG G PAD 8.3, ha kérhetem.
Apple fizet úgyis eleget reklámra, hogy sokan sokhelyen beszéljenek róla, de ne itt.... :N

(#555) Sn00k válasza Carambola (#554) üzenetére


Sn00k
veterán

Jogos! Én befejeztem:)

3njoy the Lif3

(#556) lmisi válasza Carambola (#554) üzenetére


lmisi
senior tag

Rendben,
A g padom fekete és nem látok sárgulást nova3 10 perc játék után sem. Bestmarkról beszerezve.

(#557) Peat;) válasza Carambola (#554) üzenetére


Peat;)
veterán

Nálam sincs (észrevehető)sárgulás, de ha lenne akkor már tudom mit kell csinálni (vagy mit nem ha garanciáztatni szeretné valaki :) ).

(#558) dartmol2 válasza Peat;) (#557) üzenetére


dartmol2
tag

Nálam még mindig nem múlik a sárgulás, pedig szerintem már elegendő erőt fejtettem ki rá, már csak egy lépés maradt ki... hogy ráülök.... :(

[ Szerkesztve ]

(#559) Peat;) válasza dartmol2 (#558) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem a garanciáztatás olcsóbb megoldás, de ahogy gondolod :D Ettől függetlenül dühítő hogy ezzel kell foglalkoznod, idő és idegesség. Ilyen a mai gyártói mentalitás, megfordultak a trendek, addig vagy megbecsülendő fogyasztó ameddig még nem adtad oda a pénzed. Régen ez sokszor még fordítva volt.

(#560) dartmol2 válasza Peat;) (#559) üzenetére


dartmol2
tag

Hát jah csak érted... a 3 napos készülékkel már szervizbe menni....
De meglehet hogy felhívom őket, kíváncsi vagyok milyen dumával próbálnak majd lerázni..

(#561) sz1308 válasza lmisi (#556) üzenetére


sz1308
csendes tag

A BestMarkt-nál tényleg 2 év gyártói gari van?

(#562) aramis00 válasza Sn00k (#553) üzenetére


aramis00
tag

iPad mini 10" nincs, félreértettél, csak mosolyogtam, mert vicces volt. iPad téma innentől befejezve részemről is

Hogy ON is legyen: szerencsére nálam sem látható sárgulás a kijelzőn. de lehet, hogy nem pörgetem elég sokáig a procit? bár mintha azt írtátok volna, hogy már 37C-os gépen is látszik, márpedig annyi biztos megvolt többször, mert a kezem melegnek érzi azt a területet, ami ugye azt is jelenti, hogy 37C feletti a hőmérséklete!

Az én gépem fekete és pontosan nem tudom, h melyik forgalmazótól van, mert én egy helyi cégtől szerzek be mindent, ami kütyü. Viszont 24hó garit írtak nekem rá! (azt mondták ennyit ír a forgalmazó is)

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#563) dartmol2 válasza aramis00 (#562) üzenetére


dartmol2
tag

Neked feltüntetek a jótállási jegyen a garancia időt ?
Mert nekem semmi ilyet nem írtak rá, és ahogy olvasgatom ezt a papírt, én ez alapján a "minden más elektronika" kategóriába sorolnám amire 1 év jár. Mindamellett, hogy ahol Én vettem, ott is 2 évet ígértek!

(#564) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Most kaptam kézhez a Metro akciós újságait. Nov. 21-Dec. 5-ig. 88.887 Ft van G pad fehér/fekete színben. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#565) dark-zso válasza -Mosquito- (#564) üzenetére


dark-zso
csendes tag

Iponban meg 82.255 Ft :)

(#566) lmisi válasza -Mosquito- (#564) üzenetére


lmisi
senior tag

Úgy látom a metros árak sem olyan jók.
Az én garanciajegyemen sincs időtartam megjelölés. Amikor vettem a honlapon 2 év volt utána pár napra lement 1 évre. Szerintem trükköznek, belegetik a 2 évet, hátha megdobja az eladásokat, de valójába 1 év az 2 :U

(#567) Sn00k válasza dartmol2 (#563) üzenetére


Sn00k
veterán

Hol vetted ?

Mindjárt bemegyek a pólus MM-be és megírom nektek van-e még, olyan akció, amibe én vettem...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#568) b4zsi- válasza Sn00k (#567) üzenetére


b4zsi-
őstag

Esetleg azt még megtudnád kérdezni, hogy ez egyedi akció vagy minden MMben van? :) Előre is köszönöm.

(#569) dartmol2 válasza lmisi (#566) üzenetére


dartmol2
tag

Nos...
Egy laza 1 órányi telefonálgatás eredménye: 1 év garancia van rá!!! (Ha a magyarországi LG forgalmazásában vette a viszonteladó a terméket) a legtöbb esetben ez az jellemző...

A sárgulásos problémára azt mondta a szakszervizes ahova egyébként be kell fáradni, hogy nem találkoztak még ezzel a problémával, így a hiba felmérése, és esetleges javításának időtartalma, abszolút bizonytalan...

(#570) aramis00 válasza dartmol2 (#563) üzenetére


aramis00
tag

Nem LG-s füzetre nyomták a pecsétet. Úgyhogy kvázi bolti garanciám van. De majd rákérdezek!

Amúgy ez a 2 év kérdés érdekes. A legtöbb helyen már 1 évet írnak csak, és ahogy látom a LG Mo. is ezt kommunikálja. De kb. 2 hete még mindenhol 2 évet írtak.
Nálam nagyon fontos kritérium szokott lenni a garancia! Még meg is kérdeztem itt, h ki mit tud róla, hogy kell érteni a 24 hó garanciát, és jött olyan infó, hogy az 1. év teljes, a 2. évben csak a készülékre lesz érvényes. Persze ez nem hivatalos infó volt, de mindegy is.

Ami még számíthat, hogy majd a sárguló LCD-re mi lesz a végleges protokolljuk. Mert most oké, hogy a 3 naposban még cserélték a boltok, de ha az LG javítja/cseréli majd esetleg, akkor újraindul-e emiatt a garancia a fő elemre?

Csak mert nekem egy Samsung kütyüm volt, hasonló LCD hibával, és ott nem indították újra a gart a csere után. Épp csak annyival toldották meg (az egész termékre vonatkozó gart), amennyi időt a szervizben töltött, és hát finoman fogalmazok, ha azt mondom, hogy nem voltam elégedett ezzel! Szerintem ez fő elem, és legalább erre az elemre újra kellett volna indulni az 1-2 évnek. És ezt a Samsung szerviz külön kérésre sem írta fel a garancialevélre! No, de ez megint nem LG téma!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#571) dark-zso válasza aramis00 (#570) üzenetére


dark-zso
csendes tag

Még én is 2 év garival vettem és a kisker adott hozzá külön garilapot amin rajta van a 2 év. Szóval innentől szerintem mindegy az, hogy az LG 1 évet ad rá, a kiskernek akkor is gariztatnia kell.

(#572) Sn00k


Sn00k
veterán

Voltam bent pólus MM-be, persze 1 db Lg sem volt nekik, mindet elvitték. Kérdeztem a srácot, hogy , mikor kapnak új szállítmányt, azt mondta , annyit látott ma , hogy kemény 4 db van berendelés alatt. LOL

Ennek örömére bementem edigibe és vettem ott még 1 feketét, de jóval húzosabb áron :/ nah mindegy , ez van.

b4zsi: Nincs már , ilyen akciójuk, nem tudta megmondani a későbbiekben lesz-e még...

3njoy the Lif3

(#573) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

Azért én még várok (pedig nembirom) :O
A decemberi akcióra A t-home hátha berakja a kínálatba.
Sony xperia z tabletet is 108000e volt (lekéstem addig válogattam) Most 181 papír
Samsung Galaxy Tab3 7 wifi 35 760 Ft Nagyon jó ár!!!
http://www.t-home.hu/lakossagi/keszulekek/tablagepek/samsung/samsung_galaxy_tab3_7
És ha az Lg padot is berakná az lenne az igazi :K

(#574) aramis00


aramis00
tag

Aki a gyári levelezőprogramot használja, azokhoz kérdés: tudtok valami megoldást arra, hogy ha magyar nyelven használod az androidot, ne azt írja a válasz levél elé, hogy "VÁ:"?
Hülye dolog, ami leginkább azért zavar, mert bármilyen más módon ha küldök válasz levelet valakinek (webmail, outlook, más mobil eszköz), az írja be "RE:" és mivel a nem PC-ről küldött válaszokról küldök magamnak másolatot (mert az outlookban gyűjtöm össze az összes levelet, hogy megtalálható legyen egy helyen minden), így nekem zavaróvá válik az ilyen levél!
Ráadásul ha más eszközön nézem vissza a leveleket, úgy vettem észre ezért nem hozza össze olyan beszélgetős formára a nézetet, mint ahogy az SMS-ek vannak!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#575) muzsi19


muzsi19
tag

Ohh nincs màr az MM- ben az akciò?pedig pont jöv.hètre terveztem h bemegyek..:(
Szerintetek èrdemes vàrni vmi karàcsonyi akciòra??:O beteszik vhova kedvezmènyesen?

(#576) aramis00 válasza muzsi19 (#575) üzenetére


aramis00
tag

Ha a jövőbe látnék... :D

Tippek:
Ha érkezik az országba új (nagy mennyiségű) készlet, akkor talán benyomják akcióba.
Ha nem érkezik már idén, akkor (értelme sem lenne) szerintem már nem.

Ráadásul viszik így is mint a cukrot... Szóval kereskedőként, én nem vágnék az árából, azért sem, mert a konkurenciához képest is nagyon helyén van az ára! Talán ha a Nexus 7 ára csökken, még reménykedhetsz, hogy ez is megy vele lefele!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#577) -Mosquito- válasza muzsi19 (#575) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Vajon nyerek-e a lottón?? ;]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#578) Real Ghoost válasza xabolcsy (#573) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Szolgáltatók kínálatában ne is keresd a G-padot a jelenlegi formájában, amíg nincs belőle SIM kártyás verzió reménytelen.

Én nem akarok az iponnak ingyen reklámot csinálni, de szerintem jelenleg náluk van a legjobb áron a cucc, és van is raktárkészletük. Hétfő este rendeltem egy fehéret, elvileg ma meg is érkezett, de majd csak pénteken jutok haza, hogy leteszteljem

(#579) dartmol2


dartmol2
tag

Sziasztok...
UHS-1 es micro sd-t tamogatja? Illetve van erezheto kulonbseg a class10hez kepest? Erdemes 3-4k val tobbet kiadni egy U1-es kartyara kiadni?

(#580) Jannn válasza dartmol2 (#579) üzenetére


Jannn
senior tag

Mivel az uhs I visszafelé kompatibilis, ezért támogatja az lg.
Az más kérdés hogy maga a gép nem uhs I -s ezért aztán semmi különbség nem lesz. Kivéve, ha van UHS-I kártyaolvasód, amit usb3-as portba van dugva, és azzal másolod fel a tabletben levő microsd kártyára a kontentet. Egy film másolása akár 5-10* gyorsabb

(#581) lmisi válasza dartmol2 (#579) üzenetére


lmisi
senior tag

A class 10-es kártyák gyakran UHS-I -esek is.
Nekem Samu 64 giga microsdxc UHS-I Pro Class 10 kártyám van.
A lényeg 70 read és 20 mb/sec -et igér. Ebbből asszem tud 15 MB/sec írást, olvasási sebességre
nem emlékszem mit írt ki már a tesztprogram, asszem gyorsabb mint a belső sd "rom" és az sem lassú.
Szóval eléggé megéri szerintem.
A defy-m tud 3 - 3,5 MB/s írást sdre és belső romra, na lassú is mint a ....
A class 10 min 10 MB/s -t ír elő és ez pont az alja a UHS-I szabványnak.

(Az 5-10 szeres sebesség elméleti csak a valóság jóval szerényebb)

(#582) dartmol2 válasza lmisi (#581) üzenetére


dartmol2
tag

Igen igen, azt tudom hogy az uhs1 az eleg jol adja... de hogy maga a tablet kepes ezt a sebesseget kihasznalni?
A tableten csinaltad azt a tesztet ?

(#583) lmisi válasza dartmol2 (#582) üzenetére


lmisi
senior tag

persze tableten, de este ránézek ha tudok újra.

(#584) dartmol2 válasza lmisi (#583) üzenetére


dartmol2
tag

Ok.. koszi

(#585) Jannn válasza lmisi (#581) üzenetére


Jannn
senior tag

Ahhoz hogy hozza az uhs sebességet, ahhoz usb3-as portra csatlakoztatott uhs kártyaolvasóra van szükség.. A nélkül ne várj csodát

(#586) gufy


gufy
tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen tab-ot, gondoltam leírom tapasztalataimat, hátha segít valakinek a döntésben, de mivel én is laikusnak tartom magam, szösszeneteim is inkább a laikusokat segíthetik.

Mivel dicséretet már sokan megfogalmaztak, én inkább néhány egyéb (nagyon egyedi és szubjektív) észrevételt tennék, hátha vkinek ezek is hasznos infók, de szeretném leszögezni, hogy igényeimet teljes mértékben kiszolgálja, és azt gondolom, hogy aki egy kis időt rászán, hogy igényeit összeegyeztesse a gép képességeivel, nem fog csalódni.

A kijelző:
gyönyörű normál használat során, de mivel én sokat használtam teljes sötétségben a super amoled kijelzős telefonom, azt azért leírnám, hogy na ott tényleg fekete a fekete sötétben is, itt viszont „háttérvilágításos”.
Nem hiszem, hogy másokat zavarna, akik nem használtak korábban amoledet gyakran sötétben, ráadásul nem is tudom, vannak e amoledes tablet, vagy milyen árban. Hozzá kell tenni, hogy a telefonom kijelzője általában, a kiragadott példát leszámítva messze elmarad a tab kijelzőjétől.

Több felhasználó:
Szépen kezeli, viszont amikor a vállalati exchange-hez kapcsolódtam, a céges policy minden más usert tiltott, gyakorlatilag nem voltak elérhetők. Vagyis vagy olvasom a céges leveleket, vagy van az asszonynak is saját profilja. Természetesen ez nem a gép hibája, ennek ellenére sajnálom, nem gondoltam rá, azért írom le, hogy ha valaki ilyenben is gondolkodik, nézzen utána, mit követel a policy.

Tok:
Amikor megláttam, első gondolatom az volt, hogy hú de nagy a kijelzője, a második meg az, hogy kell venni egy jó tokot hozzá. Szerintem mindenki számítsa bele ennek az árát, aki néha ki akarja vinni a lakásból, mert tok nélkül nem szállítható biztonságosan.

Billentyűzet:
Aki hozzá van szokva, hogy nap mint nap 10 újjal gépel, rá fog jönni, hogy bár jópofa a kanapén emailezni, az emailek megírása kategóriákkal lassabb egy tableten. Emiatt gépet vált, vagy vesz a tabhoz egy bill.t

SD:
A 16gb hamar elfogy, ha alkalmazásokkal, játékokkal szeretnénk halmozni a gépet (és miért ne tennénk rá mindent, ha már van ilyenünk) pláne hogy a rendszer is lefoglal nem keveset, ezért nyugodtan bele lehet kalkulálni egy nagyobb méretű SD kártya beszerzését is.

Tokot, SD kártyát, komoly fóliát, és billentyűzetet is szeretnék venni a jövőben, örülnék a javaslataitoknak.

3G hiányát érzem, de elfogadtam. A „mindig mindenhol használhatom” érzés elmarad, de kiegészítő kütyükkel viszonylag pótolható.

Összességében szerintem ez egy alapvetően drága és nélkülözhető játékszer. Nyilván ennyi pénzt ezer más hasznosabb dologra is el lehet költeni, de én kivételesen úgy döntöttem, hogy megengedhetem magamnak. Semmivel sem haszontalanabb, mint amikor valaki játékra épít PC-t, sőt. Nagyon örülök, hogy végül rászántam ezt az összeget és hogy nem értem be kevesebbel.

(#587) lmisi válasza Jannn (#585) üzenetére


lmisi
senior tag

Jaj ne má...
Az usb 2.0 tud kb 25 MB/s a valóságban is, papíron akár 48 MB/s is.
Az hogy az átlag microsd-k nem tudnak ennyit az nem az USB hibája.
Még az UHS-I kártyák sem érik el írásban, sőt a belépőszintűek alatta is maradnak ennek a szintnek.
A sima class 10-es kártyák tudnak kb. 8 MB/s írni. Van persze olyan ami 15-el.
Tehát a sima belépő szintű UHS-I-es kártyák talán elérik (de az sem biztos) a hagyományos kártyaolvasók limitjét, az usb 2.0-ét biztos nem.
A sd kártyákra írt teljesítmény számokat nem nagyon tudják hozni a gyakorlatban, rossz esetben 2-vel lehet osztani.
Egyébként az USB 3.0 külső vinyom 2.0-ás porton kb 25%-al gyorsabb mint az eggyel régebbi csak 2.0-ás a usb2-es porton. Mondanom se kell, hogy nem a vinyó átvételi képessége a korlát ebben a felálásban. Mert még a régebbi vinyók is tudnak 50 MB/s olvasni.
Sőt azt is el tudom képzelni, hogy a gagyibb UHS-I nek cimkézet kártyák csak class 8 sebességet (8 MB/s írás) hozzanak.

(#588) Jannn válasza lmisi (#587) üzenetére


Jannn
senior tag

Khm [VIDEO]

Tényleg tök jó usb 2.0-n is :U

Azt hiszem a továbbiakban nincs miről beszélni :W

(#589) lmisi válasza Jannn (#588) üzenetére


lmisi
senior tag

Nos ahogy igértem teszteltem és örömmel közlöm jók voltak az emlékeim:
SD_bench adding custom location segítségével mértem az SD kártyát:
Read: 57,82 MB/s Write: 12,32 MB/s

Belső rom sebesség:
Read: 57,96 MB/s Write: 8.80 MB/s

Na és akkor real world case:
Total commanderrel másolás, belső sdről külső sd re, (szabad ram 640 mega, mert nehogy véletlenül cash-eljen) Kézzel mértem az időt.
Adat mennyiség 2,123 Giga (2123 Mbyte)

Write: 16,45 MB/s :DDD na ez számít és nem az sdbench!

Konklúzió valószínűleg a microsdxc miatt minyimum UHS-I interface van benne, egyedi vagy usb 3 felületen legalábbis belül. Mert az olvasási sebessége jóval meghaladja usb2 es elméleti határát. Ettül függetlenül kifelé lehet csak usb2-t tud, talán a microusb szabvány miatt.

Lényeg nyugodtan lehet bele venni 64 gigás UHS-I es samu kártyát mert kihasználja rendesen.

(#590) dartmol2


dartmol2
tag

Sziasztok!
Valakinek sikerült már a Qpair alkalmazással összekötnie a telefonját a tablettel ?
Minden próbálkozás után azt írja ki hogy: "Qpair kezdeti beállítása nem fejeződött be"

(#591) dark-zso


dark-zso
csendes tag

(#592) Sn00k válasza dark-zso (#591) üzenetére


Sn00k
veterán

JAh ezek tényleg jóknak tűnnek, bár lehet én nem látom, de jó lett volna szemből is pár kép róluk.

Mondjuk egy huzamosabb game után, ilyen tokban csücsülő Pad nem tudom, mennyire érezné jól magát a melegedés miatt...

3njoy the Lif3

(#593) aramis00 válasza dark-zso (#591) üzenetére


aramis00
tag

hú, ezek nagyon jól néznek ki! Néztem is már korábban a VOIA oldalán. Vagy ezek nem azok, csak klónjai?
Szemből azért érdekelne a fotó engem is, hogy van-e pereme, amire támaszkodva, ha asztalra rakod, nem ér le a képernyő!

szerk: már látom, ez a Voia terméke! És lejjebb görgetve van olyan fotó, ahol látszik valamennyire az előlapon hogy áll. Úgy látom van perem!

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#594) Addel válasza dartmol2 (#590) üzenetére


Addel
senior tag

Én használom a qpair-t, egy samsung telefonnal van összepárosítva a tabom és remekül működik. Frissíteni kell a tabon a qpairt, de ezt az első indításánál fel is ajánlja.

[ Szerkesztve ]

(#595) Carambola


Carambola
tag

Igen érdekes lehet, ha még nem vettetek LG G Pad 8.3-t.
A 10 legjobb tablet sorrendje 2013 végén.
Itt csak az 5. a valamivel alacsonyabb elvárt akkuidő miatt, de ha ez nem lenne...
Simán veri a Galaxy Note 8.0-t az Ipad mini-t, vagy a Nexus 10-t.[link]

(#596) dartmol2 válasza Addel (#594) üzenetére


dartmol2
tag

A frissített, és nem frissített változattal sem sikerült megoldanom... :(
Majd még próbálkozok... :(((

(#597) Tadyon válasza dartmol2 (#596) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Ahhoz, hogy párosítani tudd mind a két eszközön a legfrissebb Qpair proginak kell lenni és a telefonodon pedig minimum android 4.1-nek (Jelly Bean) kell lenni. Nekem Samsung Galaxy S2-vel szuperül működik.

(#598) dartmol2 válasza Tadyon (#597) üzenetére


dartmol2
tag

Na hát ez az...
Mind a kettőn 4.2-van. Mind a kettőn a legfrissebb qpair. A Bluetooth-on a láthatóságot is beállítottam, több hibalehetőség már nincs. Arra gondoltam, hogy esetleg az lehet még probléma hogy a telón csak 2.1 -es Bluetooth van.
De ez már az utolsó tippem.

(#599) dark-zso válasza Carambola (#595) üzenetére


dark-zso
csendes tag

Ha meg az ár-érték arányt nézzük akkor kb mindet az ott felsoroltak közül. Ipad mini retina 120, Ipad Air meg a Sony is 150 körül mozog.

(#600) Sn00k válasza Carambola (#595) üzenetére


Sn00k
veterán

Huhhh ez tök jó , hogy ide beraktad! Amúgy számomra kissé rejtély, hogy főleg a nexus 7 , de a sony meg ipad mini 2 is, miért került elé.

nexus 7 az hardevrileg totálisan gyengébb, plusz kisebb is.

sonyt , azt pontosan nem tudom most hirtelen, milyen grafikus magot tartalmaz, de szerintem cpu-ból gyengébb van benne és gyanítom a grafikus teljesítményben is gyengébb. kijelzője mondjuk az nagyobb az tény, ez miatt én is szemeztem vele, de végül maradtam LG-nél :). nem beszélve arról , hogy bitang drága a sony!

iPad mini 2 mondjuk az más tészta az végülis elképzelhető, hogy jobb nála , bár azzal számomra nehéz összehasonlítani, mert teljesen más rendszer , más hardver igénnyel, max a kijelző méretével, anyagminőséggel, meg akku idővel tudom elképzelni az összehasonlítást....

az ár érték arányba meg szerintem a sonyt meg ipad minit is veri.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.