Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) aramis00 válasza dartmol2 (#598) üzenetére


aramis00
tag

Nekem is eltartott egy darabig, mire összejött a QPair. A telón a play-ből letöltött verzió a legfrissebb, azon oké volt egyből (Sony), a G Pad-en viszont 2x is frissített. Először, ahogy a többiek is írták, a szoftver maga ajánlotta fel, h frissíti magát. Másodjára a programok között található Frissítési Központ (vagy minek is hívják, most nincs nálam az LG) programot kellett elindítani, ami az LG saját frissítője, és ott az alkalmazások között mutatta, h rendelkezésre áll frissítés! Miután ott is frissítettem, akkor sikerült összekapcsolódni a telefonnal!

szerk: Sony Sola-m van, 4.0.4-gyel, tehát ez a 4.1-től megy feltételezés nem tűnik valósnak!

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#602) Sn00k válasza Sn00k (#600) üzenetére


Sn00k
veterán

Bocsánat, ugyan az a gpu van a sonyban is , mint az LG-ben... Meg mondjuk még a vízállóság is mellette szól :)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#603) dartmol2 válasza aramis00 (#601) üzenetére


dartmol2
tag

Jobban már nem tudom frissíteni :D ez a vége :D
Már sehol sem ajánlja fel a frissítés lehetőségét...
4.1.28-as verzió van fent a tab-on...
Amúgy hogy csináltad? elindítottad a telón meg a tabon a folyamatot egyszerre, és csak úgy csatlakoztak egymáshoz ?

(#604) Jannn


Jannn
senior tag

Nekem HTC One S-sel pikkpakk ment a Qpair

(#605) aramis00 válasza Carambola (#595) üzenetére


aramis00
tag

Jó kis lista, reális, objektív!
A magam részéről, talán a retina iPad mini-t vállalnám be, ha 1:1-be cserélné valaki :D! (Van jópár vásárolt programom iOS-re)

Egyébként maximálisan elégedett vagyok az LG-vel!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#606) aramis00 válasza dartmol2 (#603) üzenetére


aramis00
tag

Igen, miután a 2. frissítés is megvolt, amit írtam. Utána össze tudtak kapcsolódni.
Előtte is látták már egymást, de a kód megjelenítése után mindig hibát dobott. Juteszembe: neked eljut idáig? Mindkettő készüléken ugyanazt a kódot kiírja?
Ha hazaérek megírom a verziószámokat!
A folyamat abszolút nem bonyolult, mert automatikus minden! Egyszerre elindítod mind2-n a QPairt és követed az utasításokat, amit ad. De gondolom így csináltad!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#607) dartmol2 válasza aramis00 (#606) üzenetére


dartmol2
tag

Kód ? :D odáig el se jut.. :D
Elkezd keresni, keresni, keresni, keresni...
ÉS aztán ennyi... jön a hibaüzenet, hogy nem sikerült befejezni a folyamatot...

(#608) Tadyon válasza dartmol2 (#607) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Én nem emlékszem, hogy bonyolult lett volna anno mikor beállítottam pár hete, azt hiszem először a tableten, majd a mobilon kell a kis "kapcsolót" megérinteni és akkor keresnek, majd találnak és kész is :)

(#609) Carambola


Carambola
tag

Ez elképesztő! A tabot bekapcsolva hagyva, wifit is, több, mint 5.5 órán keresztül nem használtam, mert mást csináltam, és a fogyasztása ez idő alatt 0 % volt. Ilyet én még nem láttam! Nem ez első androidos gépem kb 3 éve használom a rendszert, de még nem láttam hallottam olyan készülékről, ami ilyen jól kezelte volna a stand by időt.

(#610) Tadyon válasza Carambola (#609) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Bizony,nagyon jól gazdálkodik az akkumulátorral az LG G Pad 8.3 , nekem általában 2,5-3 napot is kibír töltés nélkül,persze ha nem nyúzom egész nap. Így a telefonom is tovább bírja,mert hol ezt,hol azt használom :)

(#611) aramis00 válasza dartmol2 (#607) üzenetére


aramis00
tag

Bocs, h csak most, de a QPair verziók, ahogy nekem párban működnek:
telefonon: 4.1.25
táblán: 4.1.28

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#612) gufy válasza dark-zso (#591) üzenetére


gufy
tag

Na egy ilyen tokra én is beneveznék, ha vki bevenne a rendelésébe.

[ Szerkesztve ]

(#613) Peat;)


Peat;)
veterán

Kipróbáltam a real racing 3-at, ha felrakjátok a rr3 graphics programot és maximumra állítjátok a grafikát akkor elfogy a vas ereje, akadozik, csak a high-on folyamatos. A full hd kijelző és android kettős elintézi ezt a hardware-t is, akinek fontos a játékok maximális részletességű futtatása szerintem almás gépet vegyen(a legújabbat persze, régiek már ott is kevesek)!

[ Szerkesztve ]

(#614) gufy válasza Peat;) (#613) üzenetére


gufy
tag

Lehet, hogy kiöregedtem kicsit, de az én időmben még mindenki pc-n\konzolon játszott. A mai fiatalok már tabletre váltottak?

(#615) Peat;) válasza gufy (#614) üzenetére


Peat;)
veterán

Az ember olyan állatfaj ami mindenen játszani akar. :) A telefonoknál és a tableteknél is most a legújabb processzorok meg gpu-k csak a játékokban mutatják meg már az erejüket, semmi másban. Egyébként az én időmben meg volt kvarcjáték, tetris, sőt a menedzser kalkulátor amin azt hittük biztos van rejtett játék..szóval annyit azért nem változik a világ, csak egyre több a kütyü, az átlagkeresethez képest egyre elérhetőbb áron még ilyen országokban is. Egyébként vannak logikai meg normális játékok is tabletre, kalandjáték, tehát nem kell lenézni ilyen szempontból, csak persze azok nem annyira népszerűek sokszor mint egy 3d-s autós játék. Én azért írtam fentebb mert mindenki hüledezik milyen erős a tablet. Hát azért módjával, a kijelző és az operációs rendszer megfogja ahogy a többi androidos tabletet is.

(#616) dartmol2 válasza aramis00 (#611) üzenetére


dartmol2
tag

Nekem a telón is a 4.1.28 as verzió van...

(#617) Carambola válasza Peat;) (#615) üzenetére


Carambola
tag

Arra még nem gondoltál, hogy kik pénzelik az ilyen játékok fejlesztőit?
Gondolod, hogy lenne androidos változat, ha nem egyre erősebb és erősebb vas kellene, ami arra ösztönöz téged is, hogy lecseréljed az amúgy teljesen jól működő tabletodat...
Éljen a fogyasztói társadalom és annak hamis igényei...

[ Szerkesztve ]

(#618) Jannn válasza Carambola (#617) üzenetére


Jannn
senior tag

+1

(#621) lmisi válasza Carambola (#617) üzenetére


lmisi
senior tag

Ezeket a játékokat az éppen megjelenő vasakra maxolják ki. Miért nem elég a high beállítás?
Örüljünk hogy a "kedves" játékfejlesztők többféle vaserőre optimalizálnak. Miért baj ha maximális beállításokat nem bírja ez vas és? ez csak "kualkua"600 as idősödő adreno 320-al. Ennyi pénzért ez van.

Engem inkább a hosszabbodó ebay-es szállítási idők bosszantanak. Néha már túlcsúszik a 30 napon, jó ingyenes postai kínából, de régen néha bepottyant 3hét után.

A játékokat natívan futnak, asszem lehet hogy egy dalvikos "burokban", de a belső kódfutás és saját függvényhívások natívan futnak, tehát így hozzáférnek a vas teljes erejéhez. Igazából a dalvikos-javás kódok is, csak a végrehajtható gépi kód menet közben generálódik, ezért főleg indulásnál van egy fordítási időveszteség. Emiatt főleg régebbi vasakon az indulás döcögősebb, nyilván ez a megközelítés többlet memóriát is igényel. Ha már fut akár gyorsabb is lehet mint az előrefordított.

Ezek a kemény tokok elég drágák ez még a kóreai, érdemes várni az utángyártottra.

[ Szerkesztve ]

(#622) Tadyon válasza lmisi (#621) üzenetére


Tadyon
csendes tag

A magyar posta lassabb,plusz az átvilágítás(NAV) ami meg lassítja a dolgot. Magyar postának nincs rajta haszna csak nyűg neki a sok kínai csomag. Akkor hozzák ki amikor tudják,de kb 2héten belül az országban van.

(#623) V0yager


V0yager
csendes tag

Működik valakinek a vezeték nélküli tárolás opció, a számítógép böngészőjébe beírva a táblagép IP címét
\\192.168.1.3 vagy \\G_Pad az oldal nem elérhető? Ugyanabban a LAN-ban van a két gép, ping-re válaszol a táblagép. ES File Explorer, Total Commander és a TeamViewer is működik, Másoltam át fájlokat, de 400-500 kbájt/sec-nél nem volt gyorsabb, ez vajon miért ilyen lassú bármelyik programot is használtam a fentiek közül?

(#624) dartmol2 válasza V0yager (#623) üzenetére


dartmol2
tag

Böngészőbe nekem IE10-be sikerült egyedül megnyitni.
Az átvitel meg valóban szörnyen gyatra...
Hozzá kell tegyem nekem usb-n sem túl gyors.

(#625) lukeska


lukeska
csendes tag

Wifi erősségét tesztelnétek nekem? :) :)

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#626) dark-zso válasza lukeska (#625) üzenetére


dark-zso
csendes tag

Olvass kicsit vissza. Írtam már ezzel kapcsolatban.

(#628) Edgars válasza dartmol2 (#627) üzenetére


Edgars
csendes tag

Valaki megtudná mondani, hogy az előlapi érintőgombokat, hogy lehetne teljesen elrejteni? Ugyanis amikor az igo primot használom akkor eltakarnak más egyéb gombokat.

Nagy Edgar

(#629) Szixai válasza Edgars (#628) üzenetére


Szixai
csendes tag

Nem a tabot kell babrálni, hanen az igo sys.txt file-ba kell az álló és fekvő képernyőfelbontást átírni, vagyis a G-pad felbontásához igazítani.

(#630) Szixai válasza Szixai (#629) üzenetére


Szixai
csendes tag

A sys file tartalmától függ sok sok paraméter. A samu telefonomon lévő sys file-ban ilyen bejegyzés van:
[android]
;fullscreen=1
;tablet=1
;has_physical_home_button=1

Javaslom nézz szét az igo forumokon.

(#631) Jannn válasza Edgars (#628) üzenetére


Jannn
senior tag

Warez...

(#632) _ntamas


_ntamas
csendes tag

Sziasztok!

Olyanra van lehetőség a Notebook nevű alkalmazással, hogy egy PDF fájlra jegyzetelni, rajzolni lehet és utána más néven elmenteni? Fotókra lehet, az tudom. De nagyobb méretű PDF rajzokra?

(#633) Edgars válasza Szixai (#629) üzenetére


Edgars
csendes tag

Próbálgatom a sys.txt file-t módosítani 1920x1200 felbontásra, de eddig nem jártam sikerrel.😢

Nagy Edgar

(#634) muzsi19


muzsi19
tag

Sziasztok!
Nézegettem a gépet már-már el is határoztam, hogy akkor ez a gép lesz. De most néztem még a Sony Xperia S-t, ami nagyon pofás kívülről. Nekem kimondottan tetszik a visszahajtott hátulja. Szerintetek felveszi a verseny a jó öreg LG-vel?

(#635) lmisi válasza muzsi19 (#634) üzenetére


lmisi
senior tag

Ha a telefonra gondolsz rossz fórumba jöttél, ha a tabletra akkor nem.
Drágább, kisebb felbontás, fele ram , gyengébb soc ,
kicsit nagyobb, vagány külső pozitívumként

(#636) muzsi19 válasza lmisi (#635) üzenetére


muzsi19
tag

Persze h a tabletra gondoltam!
Ìgy màr egyèrtelmű,amùgy jogos nem nèztem a specifikàciòt annyira. Köszi a vàlaszt!

(#637) gufy


gufy
tag

Lehet olyat, hogy magyar bill jelenjen meg gépelés közben, és\vagy prediktiv legyen a (bongeszobe) szovegbevitel?

(#638) Jannn válasza gufy (#637) üzenetére


Jannn
senior tag

Igen, pl vedd meg a SwiftKey programot a Play-ről, és használd azt

(#639) Addel válasza Jannn (#638) üzenetére


Addel
senior tag

Felesleges, a gyári billentyűzet magyar prediktív sőt még swype -olva is tud írni.

(#640) aramis00 válasza Addel (#639) üzenetére


aramis00
tag

Bizony!
Kiválóan működik a gyári prediktív, és swype. Én már csak így használom az android eszközeimet (4.0 óta)!
Tableten kicsit nehézkesebb, mert nagyobb a képernyő, nagyobbakat kell húzni, de még pont jó kategória szerintem ezen a 8"-os kütyün! 10"-on már valószínűleg inkább pötyögnék!
A prediktív intelligens. Az új szavakat megtanulja, úgyhogy gyorsan rááll az egyéni szóhasználatra is!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#641) lmisi válasza aramis00 (#640) üzenetére


lmisi
senior tag

A gyári kezeli egyszerre a magyar és angol szavakat vegyesen?

(#642) aramis00 válasza lmisi (#641) üzenetére


aramis00
tag

Na, megfogtál, most erre nem emléxem. Ami biztos viszont, hogy beállítottam, hogy az ENG (UK) prediktív is aktív! Amikor angol levelet írok, átváltom (1 gombnyomás), de abban nem vagyok biztos, hogy a magyar nyelvre állítva is adja-e az angol szavakat!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#643) Eli577 válasza dartmol2 (#627) üzenetére


Eli577
senior tag

Már csak az a kérdés, hogy az Amazonról hogyan lehet rendelni úgy, hogy kiszállítsák ide? Nekem még nem sikerült. :F

(#644) Jannn válasza Eli577 (#643) üzenetére


Jannn
senior tag

Például nem árt kifizetni az árut. Ha csak a kosárba teszed akkor várhatod jövő Mikulásig is :C
(btw mindig megjött az amazonos rendelésem)

(#645) Eli577 válasza Jannn (#644) üzenetére


Eli577
senior tag

Lol. :P
Nálam ott akad el a dolog, hogy mindig azt írja, hogy a megadott címre nem lehetséges a kiszállítás.

[ Szerkesztve ]

(#646) fPApi válasza Eli577 (#645) üzenetére


fPApi
őstag

Ez azért van, mert olyan terméket/szállítókat választasz, amelyet/akik ide nem szállítanak.

(#647) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Már letisztázódott bennem, hogy LG G Padot szeretnék majd vásárolni és most találtam is egy kedvező ajánlatot.
Itt 82900 Ft webshopban. Nem tudom, hogy karácsonykor lesz-e még kedvezőbb ajánlat. Nézzétek meg hátha más is vacilál rajtam kívül. :)

(#648) Sn00k válasza Eli577 (#645) üzenetére


Sn00k
veterán

Szerintem ne az Amazonon próbálkozz, onnan egyáltalán szállítanak kis hazánkba ? E-bayel jobban jársz szerintem :D

3njoy the Lif3

(#649) Real Ghoost válasza b4zsi- (#647) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Most vitték itt lejjebb, még a múlt héten 85 volt, ennél sokkal nagyobb árcsökkenés nem várható már szerintem idén!

(#650) Eli577 válasza Sn00k (#648) üzenetére


Eli577
senior tag

Ebay no problem. :D
Azt elég sokat használom, de az Amazon-nál akármelyik oldalukat használom, valahogy sosem jutok túl a kiszallitas részen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.