Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) b4zsi- válasza Edgars (#700) üzenetére


b4zsi-
őstag

Most a G pad 5 emeletet zuhant vagy az erkélyen esett le az erkély betonjára? Nem teljesen értem.

(#702) lmisi válasza fPApi (#699) üzenetére


lmisi
senior tag

Kingo root, de xp alól, mert win7 64bit nem ment.

(#703) maki12 válasza b4zsi- (#701) üzenetére


maki12
senior tag

Humorizál.

Nem teljesen értem hogy mi a problémátok azzal ha kiváncsi vagyok mennyire sérülékeny a cucc... Nem gyökérésgből kérdezem, N7-em kijelzőjét első leejtésnél sikerült ripityára törni. És ha jól tudom ennek még van egy fém hátlapja is,amin elég csúnyán nézhetnének ki a kisebb-nagyobb "horpadások"... :(((

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#704) bakosarpi válasza lmisi (#702) üzenetére


bakosarpi
tag

Win 8.1 pro-n simán megy a kingo root. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#705) b4zsi- válasza maki12 (#703) üzenetére


b4zsi-
őstag

Én hülye :W

Karácsonyig várok én is biztosan a tablet vásárlással. Én is az LG és a Mini 2 között gondolkodom (még mindig). Amúgy tök jó, hogy itt szerencsére nincs széria hiba, stb, mint a Nexus 7 topikban volt az elején. Androidos készülékem még nem volt, mivel mobilon IOS-t használok, de ez a tablet komolyan érdekel. A miracastos képernyőtükrözés ami érdekelne, mert biztos élmény lehet a nagy LED TV-n játszani stb.

(#706) xabolcsy válasza gabres198712 (#669) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

Szia és mi kellett a metrós hitelhez mit kértek tőled?

(#707) dark-zso


dark-zso
csendes tag

(#708) Sn00k válasza dark-zso (#707) üzenetére


Sn00k
veterán

A G2 frissítés automatikusan hozza magával a G Pad frissítését is ? :U

3njoy the Lif3

(#709) Jannn válasza Sn00k (#708) üzenetére


Jannn
senior tag

Az xda G Pad fórumon volt fent egy LG - s levél, ami arról szólt h dolgoznak a g2 és a G Tab 4.4-es frissitésén, és előbb a g2-höz fog kijonni, majd 2014 elején a G Tab - hoz is.
Úgy látszik a fele már biztos nem kamu.
Amúgy meg ha további vevőket akarnak szerezni, akkor ez egy eléggé jó marketing lépés is.

(#710) blg


blg
senior tag

sziasztok. ez az első androidos eszközöm. normális az, hogy a youtube app csak addig szól, amíg előtérben van? amint megnyomom a házikó ikont, hogy átváltsak egy másik appra, elhallgat

(#711) Eli577 válasza blg (#710) üzenetére


Eli577
senior tag

Szevasz!
A Youtube nem fut háttérben, vagy azt nézed, vagy mást csinálsz. Esetleg Qslide-dal lehet próbálkozni és akkor beméretezed, hogy mekkora ablakban fusson és mellette tudsz mást csinálni is. Mondjuk most nincs nálam a tab, nem tudom, hogy Qslide-ban van-e Youtube.
Üdv.

(#712) Gorbesz válasza gabres198712 (#669) üzenetére


Gorbesz
tag

en is a metroban lattam eloszor ezt a tabot, volt rajta 3 fullhd sample video. hat azt kell mondjam brutalis a reszletesseg, es meg brutalisabb hogy milyen fenyereje van. melleraktam a nexus7-et es csak lestem hogy a nexus miert olyan halvany :D tokeletes meret.

PS5/iOS

(#713) Gorbesz válasza blg (#710) üzenetére


Gorbesz
tag

mivel nem az van fokuszban, jo hogy elhallgat.
(sry elozo szerk. lejart)

[ Szerkesztve ]

PS5/iOS

(#714) lmisi válasza Gorbesz (#713) üzenetére


lmisi
senior tag

Pedig állítólag a nexus 7 nek jobb a képe mint ipad mini retinak, ezt übereli a g pad :)

(#715) Sn00k válasza lmisi (#714) üzenetére


Sn00k
veterán

Így van! Nagyon jó kis cucc ez :K én is nagyon megszerettem...

3njoy the Lif3

(#716) Tadyon válasza Sn00k (#715) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Én már a másodikon gondolkodom:) azaz hogy karácsonyra vennék még egyet családon belülre:) pl egy fehérre gondoltam a fekete mellé:) mert nagyon meg vagyok vele elégedve.

(#717) randras


randras
veterán

Sziasztok,

meséljetek a tabról, root/főzött ROM-ok vannak? Bármi amiről tudnom kéne?

:R

(#718) Eli577 válasza randras (#717) üzenetére


Eli577
senior tag

Szevasz!
Root és CWM van már rá, custom SW-ről nem tudok, mondjuk nincs is szükség rá, mert nagyon meg vagyok elégedve a gyári SW-vel is. XDA-ra kukkants fel.

(#719) Sn00k válasza Tadyon (#716) üzenetére


Sn00k
veterán

Nah akkor hajra.:-) En eloszor feherbe vettem, majd par nappal kesobb vettem egy feketet is, amit en hasznalok, ugyan is a parom elegge ragyogyult a feherre, igy kenytelen voltam magamnak venni meg1et:-)

3njoy the Lif3

(#720) blg válasza Eli577 (#711) üzenetére


blg
senior tag

köszi
qslide-ban nincs youtube, de a sima böngésző működik a qslide-dal, és abban már mehet a youtube.

az miért van, hogy ha itt írok egy hozzászólást, akkor nincs prediktív szövegbevitel/helyesírás ellenőrzés?

(#721) bakosarpi válasza Eli577 (#718) üzenetére


bakosarpi
tag

CWM? Tudnád esetleg linkelni? Köszi!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#722) Addel válasza blg (#720) üzenetére


Addel
senior tag

Húúú, ez nagy ötlet, eszembe se jutott. :C
Nekem működik itt is a prediktív írás.

[ Szerkesztve ]

(#723) Eli577 válasza bakosarpi (#721) üzenetére


Eli577
senior tag

Bocsi, benéztem, az még csak egy developer thread volt, nincs még rá sajnos. :(

(#724) bakosarpi válasza Eli577 (#723) üzenetére


bakosarpi
tag

Nincs gond, én is így tudtam, de remélem mielőbb lesz rá... Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#725) gabres198712


gabres198712
újonc

Jövö heten irok majd véleményt a geprol.Metroba 3havi bankszamla,kozuzemi vagy vezetekes telefon szamla,szemelyi,lakcim,adokartya kell.Ha nyugdijas nevere veszed akkor nyugdijas szelveny es 1havi bankszamla kell es nem 3havi.
En nem bantam meg idaig,sőt.Meg sok dologra nem jottem ra.A szoveg bevitelllel meg vannak gondjaim pl a lineba folyton pontokat tesz meg uj mondatot kezd es angolul chatelek.Nem akad es a 4.2.2 nagyon stabil.Class fm archiv szokott szarakodni,de az szoftver hiba...Tobb oldalt a chromeva melle youtube full hd vagy game es rado siman megy.Milyen tok jo hozza billenyusbol?Olyan bolt kene ahol micro sd es battery power is van.Penteken a 17oras repcdis utam utann irok 1 osszefoglalot...hol a laptopom?lol mar kezd feltekeny lenni😀

(#726) randras


randras
veterán

Sziasztok,

kijelző működik kesztyűben? Tudok képeket készíteni videózás közben, és fókuszálni manuálisan szintén videózás közben?

Haverral már kettőben gondolkodunk. :D

Köszi!

(#727) Jannn válasza gabres198712 (#725) üzenetére


Jannn
senior tag

Ezt úgy olvastam el, hogy közben levegőt sem vettem :Y
Azt h miről beszélsz az nem derült ki... :U

(#728) hallerlaller válasza blg (#710) üzenetére


hallerlaller
addikt

pvstar+ csak arra figyelj, hogy ez le is tölti a videót a cache könyvtárába.

(szerk.: vagyis van már benne music mód is amikor nem tölti le a videókat elvileg)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#729) Jannn válasza hallerlaller (#728) üzenetére


Jannn
senior tag

Olyan progit nem tud valaki, amelyik 1080p-ben tud youtube videót lejátszani, de nem kell ehhez rootolni a tabletet?
Rootolt gépekre van módosított youtube, de egyelőre maradnék zárva.
A gyári böngészőbe be lehet állítani flash telepítés után az 1080p-t, majd kitenni teljes képernyőre - szép is (láthatóan szebb, mint a gyári youtube progi féle HD-nak nevezett 720p-s), de így nagyon kényelmetlen használni, mert a gombok 2mm-esek lesznek, szinte lehetetlenség beletekerni vagy egyéb dolgot csinálni.

Eddig csak ezeket találtam, de nem jók root nélkül:

[1]

[2]

Nem értem h miért nem engedélyezi a google a gyári appban a fullhd-t, ha már egy csomót ilyen tablet / telefon van

[ Szerkesztve ]

(#730) Eli577 válasza Jannn (#729) üzenetére


Eli577
senior tag

Ez egy új dolog ám, 1-2 hónappal ezelőtt gond nélkül vitte a Youtube app az 1080p-s videókat, most meg csak valami butított verziókat ad, ami megkockáztatom, hogy még 720p sincs.
Értem, hogy sok adatot forgalmaz így az app, de eddig miért működött, és most miért kellett egy ilyen frissítés???? :(((

(#731) Jannn válasza Eli577 (#730) üzenetére


Jannn
senior tag

Ezt nem tudtam, mert korábban nem volt fhd-s androidos eszkozom. Lehet h a korábbi verziók még mindig támogatják? Vagy talán központilag tiltotta le a Google, tök mindegy h melyik verziót használja az ember?

Update : [a válasz]

[ Szerkesztve ]

(#732) ykcirt


ykcirt
csendes tag

Használta már valaki slimport átalakítóval TV-re kötve? Vagy mindenki csak vezeték nélkül próbálta?

(#733) Tadyon válasza ykcirt (#732) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Én használtam(próbáltam) slimportot, és nekem megy vele a dolog.

(#734) Jannn válasza ykcirt (#732) üzenetére


Jannn
senior tag

Nekem tegnap érkezett meg a kínai slimportom, és nem ment.. Tv: samsung
Kell valamit állítani, vagy csak simán rá kell dugni?

(#735) lmisi válasza Jannn (#731) üzenetére


lmisi
senior tag

Nem tudom, csak én vagyok elégedetlen a "gyári" youtube lejátszóval?
Borzasztó háklis a kapcsolatra, nem lehet jóformán beállítani semmit, tényleg nincs benne hd opció,
Lejátszás közben nincs normális FÉNYERŐ és Hangerő állítás (Ertsd: Bal oldalon fel suhintás fényerő, jobb oldal hang). Hangerőt ugyan lehet lehet állítani, ja vagy azt sem csak a tableten.
Az egyetlen jó a mini betekintő ablak, de enélkül is jól el lennék.
Opciótlan, elavult, ergonómiátlan vacak (komolyan egy mikroszkópikus légypiszok gombra kell bökdösni, hogy teljesképernyőbe váltson :U ), de csilivili idegesítően :F
Szégyen hogy még 4 csillagon áll, de hála az értő közönségnek sokasodnak az 1 csillagos értékelések.
Meg is vettem a supertube-t, lehet ha megmérgelődöm még a fordításban is segédkezem.
Nagyjából azt tudja amit gagyitube-nak tudnia kellene.

Foulder mount-al sikerült elérni hogy a 11,04 giga gégéjét túllépve 13,8 giga alkalmazás legyen rajta, több és komolyabb játékok vannak rajta mint a notebookomon. Összességében valahol 15 gigát használok már a 11-ből :B és még van 4,1 giga szabad helyem a belső sd-n ;]

(#736) Tadyon válasza Jannn (#734) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Nálam a beállítások-PC csatlakozás-usb kapcsolati módnál MTP-re van állítva, ezen kívül a tv HDMI bemenetre van kapcsolva. Egy "régi" kb 3-4 éves LG tv-én próbáltam. Rendesen látszódik minden ami a tableted kijelzőjén van, alkalmazások stb, szóval nem csak egy film elindításánál működik.
Hozzáteszem elsőnek kicsit erősebben kellett összedugni a kábeleket, már attól féltem hogy eltöröm,de nem tört el. Csak túl paszentos a csatlakozó.

(#737) muzsi19


muzsi19
tag

Szerintetek lg g pad vagy Nexus 7 2013??
Most a Nexus nagyon jò àron megy(70-75 e körül)
Vèlemèny?

(#738) Tadyon válasza muzsi19 (#737) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Anno én is e két modell között vaciláltam,es végül LG lett. Pl mert. 8,3 coll jobb. Vagy mert bővíthető. Esetleg az infra ami plussz. Hátrány pedig a lassabb,ritkább szoftver frissíté. Na meg ott a Nexus furcsa érintőkijelző gond meg gps problémák... lényeg a lényeg; nem bántam meg hogy az LG-t vettem,szerintem nagyon eltalált tab és a kijelző méret nem elhanyagolható plussz...

(#739) muzsi19


muzsi19
tag

Köszi a vâlaszt,az jò h màr lg-skènt tapasztalatbòl mondod!
Mèg a Samsung tab 3-t làttam,amit egèsz jò àron làttam (45e),de hàt ugye az nem ez a kategòria...

(#740) Addel válasza Tadyon (#738) üzenetére


Addel
senior tag

+1
Én is az érintésérzékelés probléma miatt vettem inkább nexus 7 helyet lg-t, meg a 8,3-as kijelző miatt. Meg hát én nem akarom buherálni, és az lg-nek elég jól összerakott szoftvere van.

(#741) Eli577 válasza muzsi19 (#739) üzenetére


Eli577
senior tag

A kijelzők mérete közötti különbség számokban lehet, hogy nem tűnik nagynak (7:8,3), de a gyakorlatban jóval nagyobb és használhatóbb a G Pad kijelzője. Az SW frissítéstől meg nem tartanék, úgyis frissíteni fog az LG is, és a mostani is több, mint jó.

(#742) Tadyon válasza muzsi19 (#739) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Nem mellesleg szerintem szebb is az LG, mint a NEXUS annak a nagy alsó, felső keretével se tudtam megbarátkozni, mondom ezt úgy, hogy míg nem tudtam hogy létezik a G Pad úgy voltam hogy na NEXUS 7 2013 lesz a tabletem! Már tokokat mindent nézegettem hozzá,vártam a Magyarországi megjelenést, és mire megjelent volna bejelentették a G Padot, na mondom nem hiszem el, nekem ez kell, és ahogy megjelent meg is vettem, mert az ára,85ezer se volt rossz. Sokáig, míg nem vettem meg a 3g/4G/LTE hiánya zavart,de ez a QPair, dolog meggyőzött,igaz csak a telefont használja wi-fi hotspontként, de akkor is. És egyáltalán nem is hiányzik a plusz előfizu, a tabletet általában fedett helyen használom ahol 90%-ban van Wi-Fi, ha meg nincs ott a telefon mobilnet, amit megosztok a tabbal. Nálam android vonalon, ebben a méretben jelenleg ez a number one!

(#743) sz1308


sz1308
csendes tag

LG V510

http://mobilarena.hu/hir/lg_v510_nexus_10_helyett_nexus_8.html

Talán az LTE-s verzió....

(#744) muzsi19


muzsi19
tag

Köszönöm a kimerìtő vàlaszokat,màr csak egy jò ajànlatot kell keresnem ìgy karàcsony előtt ès mehet is a vètel!
Az online rendelèssel vkinek volt vmi rossz tapasztalata?
Gyàri,kimondottan ehhez valò tok van màr hozzà??

(#745) Eli577 válasza muzsi19 (#744) üzenetére


Eli577
senior tag

Van gyári tok, kemény, körülfogós-hátlapos tok, valamint a mágneses flip-cover. Egy baj van csak velük, hogy mocskos drágák. Én vettem hozzá egy 8'-as neop. tokot, hordozáshoz kiválóan alkalmas, amikor otthon van, akkor meg úgysem rakom bele, max. ráfektetem.

Rendeléssel kapcsolatban tudom ajánlani az Ipon-t, nekem pick pack pontos átvétel volt, 83-ból kijött a kiszállítással együtt és két nap alatt nálam volt a rendeléstől számítva.

(#746) Tadyon válasza muzsi19 (#744) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Én is IPon ról rendeltem, talán ott az egyik legolcsóbb. Utánvéttel 85-re jött ki másnapra.

(#747) Tadyon válasza sz1308 (#743) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Elképzelhető, de az karácsony előtt biztos nem jelenik meg, pedig szeretnék venni még egyet és arra gondoltam, ha karácsonyig kijön az lte verzió, akkor a másodikat abból a csokorból venném,de így marad a sima wi-fi only.

(#748) hallerlaller válasza Eli577 (#741) üzenetére


hallerlaller
addikt

Engem a frissítések azóta nem izgatnak tableten, amióta az előző 2012 nexus 7-em konkrétan használhatatlan lett 4.2 és afeletti android verziókkal. Folyamatosan dobálja a wifi jelet, de ha visszarakom a 4.1.2-t akkor tökéletes. Ismert probléma, rengetegen panaszkodnak rá, mégse javították ki.[link]

De nem mindenkinek jön elő, úgy látszik peches voltam.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#749) gufy válasza Eli577 (#745) üzenetére


gufy
tag

Hol mennyiért vetted a neop tokot? Passzentos?

(#750) Eli577 válasza gufy (#749) üzenetére


Eli577
senior tag

Ebay-ről parszaz forintert. Hosszra pont jo, egy kicsit szelesebb a tok, mint a gep, mivel 4:3-as kijelzoju gepekhez lett tervezve, de azt nem mondanam hogy lotyog benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.