Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) fPApi válasza Avicularia (#895) üzenetére


fPApi
őstag

"de nagyon allergiás vagyok az akadozásra"
Akkor neked "almásat" kell venned, ebből a szempontból még mindig az a legjobb!

(#902) Avicularia válasza fPApi (#901) üzenetére


Avicularia
veterán

Nálam nem játszik almás termék, sosem vennék olyat.

(#903) Oracle


Oracle
senior tag

Srácok valaki küldje már el nekem azt a két demo videót ami a gépen van gyárilag. :R Meg ha megnézné valaki hogy a felhasználói kézikönyv alkalmazás, az egy tényleges alkalmazás vagy csak egy hivatkozás a pdf-hez? Előre is köszi :R Sajna a gyári visszaállítás eltüntette ezeket... :(((

(#904) lukeska


lukeska
csendes tag

Sziasztok!
Letöltöttem a a vírusírtót amit a frissitőközpontba található es nem jött be. Csakhogy nem lehet kitörölni. Valami ötlet?🎃📱

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#905) Addel válasza Avicularia (#900) üzenetére


Addel
senior tag

Szerintem nem bánod meg, több mint 1 hónapja van meg és tényleg nem akadt meg 1x sem pedig ezer dolog fut egyszerre és napi szinten nyúzom játékokkal is.

(#906) Addel válasza Oracle (#903) üzenetére


Addel
senior tag

az a baj a gyári videókkal, hogy nem találom hogy hova van elrejtve, de ha kideríted szívesen feltöltöm valahova.

A gyári videólejátszó nem ír a részleteknél elérési útvonalat, az mxplayer-ben meg meg sem jeleni a videók közt.

Meg ha a gyári lejátszóban a megosztásra böksz akkor azt írja hogy nem megosztható a DRM védelem miatt.

[ Szerkesztve ]

(#907) aramis00 válasza Addel (#906) üzenetére


aramis00
tag

Preload könyvtárban vannak!
Ha valami publikus helyre fel tudod tölteni Oracle-nek!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#908) Zap-Em válasza lukeska (#904) üzenetére


Zap-Em
tag

Hi! Rakd fel az Easy uninstaller appot, az majd végigvezet a metóduson. :K

[ Szerkesztve ]

(#909) Joachim


Joachim
tag

Használ valaki Firefoxot a tabján? Nektek is nehezen tölti újra az oldalt (mondjuk a prohardvert) ha egy jó ideig nem használjátok, vagyis amikor már nincs a memóriában az app?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#910) muzsi19


muzsi19
tag

http://www.geeks.hu/hirek/131017_beleposzintu_8_os_lenovo_miix_2_tablagep_windows_81_gyel

Erről a Tabletről szeretnék kérni tőletek egy rövid véleményt értékelést, mert amikor már csak egy nap választ el, hogy vegyek egy LG G padot, akkor felbukkan ez és megkuszálja a szálakat, mert egész jó áron most hozzá tudnék jutni!
Véleményetek?
Előre is köszönöm!

(#911) #08010496 válasza muzsi19 (#910) üzenetére


#08010496
törölt tag

Felbontásban jobb az LG, és külsőre is szerintem. Nekem nem nagyon kellene windows tablet. Szerintem nincs még elterjedve és alkalmazások terén kiforrva, bár ehhez annyira nem értek.
Mennyiért lehet hozzájutni?

[ Szerkesztve ]

(#912) muzsi19


muzsi19
tag

Jaj értem, pont ezt akartam még kérdezni, hogy erre, hogy működik az alkalmazások letöltése stb..? Ugyanúgy mint az androidnál, hogy van egy csomó alkalmazás, aztán lehet kutakodni közte? Filmeket, egyebet erre h lehetne tenni?
Durván olyan 60-65 ezerre lenne az ára! Az jó érte?

(#913) trec12


trec12
addikt

Adott egy LG G pad 8,3. A play áruházból letöltött mindigTv alkalmazás nem megy vele. Pontosabban a hang tökéletes a kép meg a legtöbb esetben egy szétesett kockás, homályos valami (a netem 40/20-as mielőtt ebben keresnénk a hibát). Megköszönném ha kipróbálná más is. A ClassFM app és egy másik magyar rádió is elindul de ott meg mindkét esetben nagy csönd van. Nagyon remélem ezek nem a tablet hibái. :U

(#914) lukeska válasza Zap-Em (#908) üzenetére


lukeska
csendes tag

Köszi.
Siker/ült letörölni. :R

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#915) lmisi válasza muzsi19 (#910) üzenetére


lmisi
senior tag

Ez még meg sem jelent, így nincs nagyon mit összehasonlítani.
Lehet fél évet is várni rá, de akkor majd beharangoznak egy még jobbat, talán soha nem lesz kedvező tablet vásárlási csillagállás:)

(#916) Danny_L.hu válasza trec12 (#913) üzenetére


Danny_L.hu
tag

MindigTV esetében nálam is ugyanez a helyzet sajnos.

(#917) dartmol2 válasza trec12 (#913) üzenetére


dartmol2
tag

Leszedtem, és megnéztem, a morning show-s app-al működik. Nem tudom hogy Te melyik appot próbáltad, de én csak ezt az egyet találtam.
Fontos, hogy amikor kiválasztod a kezdőképernyőn alul az elő adás gombra, utána behozz egy másik oldalt, ahol <<<Élő Adás>>> feliratot láthatsz, arra még rá kell nyomni, és utána a böngészőben hozza be a lejátszót! (chrome-ban nekem szól)

(#918) dartmol2 válasza dartmol2 (#917) üzenetére


dartmol2
tag

Aztán leszedtem a mindig Tv-s alkalmazást is.
Nálam semmi probléma nincs. Tény és való, hogy a HD-nak köze nincs a HD-hoz, de fut az alkalmazás. Annyit vettem észre, hogy amikor kiválasztom hogy milyen nyelven akarom nézni a műsort, akkor utána érdemes visszalépni, és inkább a másik nyelven nézni. Valami furcsa oknál fogva pl a Duna tv-nél az eredeti az M2-nél a magyar nyelvnél fut szépen az adás. Másik nyelvnél valamiért iszonyatosan laggol a kép, és késöbb sem javul a helyzet.
(Jah igen 40/20-as nettel)

[ Szerkesztve ]

(#919) furmint


furmint
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy valami ilyen jellegű tokot merre találhatok Budapesten?

Köszöm

(#920) Eli577 válasza furmint (#919) üzenetére


Eli577
senior tag

Meg kell kérni valakit, hogy rendeljen egyet e-bay-ről és megveszed tőle.
Üdv.

(#921) Tadyon


Tadyon
csendes tag

Valaki érdeklődött projektorra kötéssel kapcsolatban. Azt megválaszolta már valaki? Mert Én is ilyenen gondolkodom, van már egy slimport to hdmi átalakítóm,de azon gondolkodtam, vajon ha ezt megtoldom egy hdmi to vga kábellel működni fog-e a dolog? Mert szerintem kéne... de ez csupán elmélet. Ja egyébkán van slimport to vga átalakító is csak nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

(#922) Eli577 válasza furmint (#919) üzenetére


Eli577
senior tag

Mondjuk elég drágák ezek a tokok. Én vettem egy neoprén tokot egy ezresért, ha elviszem valahová a gépet, akkor abban hordozom, otthon meg minek tok?

(#923) Tadyon válasza Tadyon (#921) üzenetére


Tadyon
csendes tag

most nézem hogy ez a hdmi vga kábel nem lesz jó!!! mert más a csatija, nem ilyen kell!!! Ilyesmi kell, csak olyan ami szállít is magyar honba!

(#924) Joachim válasza Tadyon (#921) üzenetére


Joachim
tag

Biztosan működnie kell Slimport HDMI-vel, mivel tudja a tábla ezt az opciót!
Elég kevés helyen lehet kapni itthon Slimportot, néztem webáruházakban és üzletekben is.
A BestBuy-ban van 4,5eFt-ért, ami szerintem elfogadható.
A kábeles hosszabbítás nem lehet gond, viszont megfontolandó egy Android TV okosító (pl: Rikomagic MK802IIIS, Google Chromecast, stb) vagy WIFI HDMI dongle vásárlása is, amik kb 10-15eFt között vannak, viszont cserébe kapsz egy olyan smart eszközt, aminek csak egy része a képtovábbítási funkció!
Ez esetben viszont nincs kábelhez kötve a dolog, ami elegánsabb is, nem beszélve arról, hogy egy jobb minőségű 3-5m-es HDMI kábel ára közel 10eFt.
Tehát árban ugyanott vagyunk a (Slimport + HDMI kábel) megoldás esetén, mintha Wireless eszközt veszel, ami még OS-t is futtat, interneteléréssel és egyéb okosságokkal.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#925) Tadyon válasza Joachim (#924) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Nekem van már slimport to hdmi kábelem ami működik is, de projektorra nem lehet kötni sajnos, mert az meg vga csatis, ezért merült fel ez a kérdés. Amúgy amit mondasz android pc tv- már én is szemeztem vele egy ideje nem rossz cucc, bár eddig nem szereztem be. Okos tv mellé fölösleges :)

(#926) Joachim válasza Tadyon (#925) üzenetére


Joachim
tag

Nekem is nagyjából csak ezt a funkciót szolgálná egy ilyen pc-tv, mert túl azon hogy a panasonic plazma tv-m nem smart, nem is akarom felokosítani, ellenben gyönyörű a képe és nekem ez a lényeg.
Ha Smartkodásra vágyom, akkor ott az asztali gépem, meg az LG G Padom. :)
Ezért is írtam, hogy van olyan is, ami csak WIFI HDMI Dongle aminek a tudása kb kimerül a Push to TV szolgáltatásban, azonban nem sokkal olcsóbb mint a droidos PC-TV.
Lényeg hogy azért van pár megoldás a "problémára"!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#927) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok!

Egy remélt kedvező hitelbírálat utána ma vennék egy ilyen masinát. A kérdésem nem is a gépre vonatkozik, mert azt tudom, hogy piszok jó. Billentyűzet és tok érdekelne. Milyen áron lehetne rendelni? Van valakinek ötlete?

Ps4, p30 pro

(#928) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Bocsánat. Lemaradt a Qpair-ról alkotott vélemény. LG 4x HD-m van. Várható, hogy probléma nélkül működni fog vele, ugye?

Ps4, p30 pro

(#929) Joachim válasza Pepeninho (#928) üzenetére


Joachim
tag

Működik, mert appként kell telepíteni a másik készülékre. Onnan már sima ügy! Nekem Galaxy S3LTE van és megy!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#930) Tadyon válasza Pepeninho (#927) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Billentyűzet igaz piszok drága,de talán lesz olcsóbb és magyar, én ezt várom :)

(#931) Pepeninho válasza Joachim (#929) üzenetére


Pepeninho
őstag

Köszi!

Ps4, p30 pro

(#932) muzsi19


muzsi19
tag

Szerintetek ez a kombináció megér ennyit, erősen gondokozom ezen az ajánlaton. Szerintem első ránézésre nem tűnik rossznak, csak a Windows alapú tanlettől félek egy kicsit. Véleményetek a dologról?

http://www.edigital.hu/WiFi_tablet/Lenovo_IdeaPad_Miix2_59-402674_tablet_+_Windows_8_+_Xbox_360_4GB_jatekkonzol-p373756.html

(#933) Danny_L.hu válasza dartmol2 (#918) üzenetére


Danny_L.hu
tag

Ma jött ki frissítés a MindigTV apphoz amivel G Padon is már jól fut az adás. Az más kérdés, hogy minden egyéb területen visszalépés a program.

(#934) Danny_L.hu


Danny_L.hu
tag

Létezik Slimport to VGA adapter is: http://www.ebay.com/itm/121192052330

(#935) -Mosquito- válasza muzsi19 (#932) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Van egy ilyen topic ott tedd fel a kérdésed.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#936) Tadyon válasza Tadyon (#930) üzenetére


Tadyon
csendes tag

Ez se tűnik rossz billentyűzetnek, és még az ára is viszonylag tűrhető. Bluetooth egér meg: Level5 201c szerintem ami árban jó és használható.

(#937) Addel válasza Oracle (#903) üzenetére


Addel
senior tag

(#938) muzsi19 válasza -Mosquito- (#935) üzenetére


muzsi19
tag

Köszi szépen a segítséget! ;)

(#939) Oracle válasza Addel (#937) üzenetére


Oracle
senior tag

Köszönöm! :R A preload mappához hogy jutok el?

(#940) Addel válasza Oracle (#939) üzenetére


Addel
senior tag

/sdcard/Preload

(#941) Oracle válasza Addel (#940) üzenetére


Oracle
senior tag

Lehet valamit nem jól csinálok de nem találok ilyet. :F A belső tárhelyen nincs ilyen mappa.

(#942) Addel válasza Oracle (#941) üzenetére


Addel
senior tag

Nem lehet létrehozni ?

(#943) Carambola válasza Danny_L.hu (#933) üzenetére


Carambola
tag

Mindig TV.
Letöltöttem, de a program adatszinkronizálással kezd, ami 50-75% között leáll, hogy nincs internet. Nálad, hogy sikerült telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#944) trec12 válasza dartmol2 (#918) üzenetére


trec12
addikt

Tegnap este ment gond nélkül a MindigTv app. egy eltávolítás-újratelepítés után. Ez egy új verzió szerintem. Mára az a helyzet, hogy az adatokat szinkronizálja hosszú percekig aztán úgy marad. Valami itt elég kapufa. :(( Ma meglesem egy Samun ill. egy a Asuson az app-ot. Remélem az alkalmazással van bibi. Kíváncsi leszek...

[ Szerkesztve ]

(#945) Joachim válasza trec12 (#944) üzenetére


Joachim
tag

Ha már MindigTV, akkor jelentem nálam hibátlanul működik.
Már telepítettem kb egy héttel ezelőtt, de nem indítottam el, közben tegnap frissült magától, akkor próbáltam ki és minden megy szépen!
Adatok szinkronizálása megtörtént néhány pillanat alatt, ezután már láttam a csatornák műsorfüzetét, majd az élő adásokat is végigpróbáltam és az is megy.
Szerintem próbáld meg a alkalmazáskezelőben leállítani a programot és eltávolítani az adatokat, majd indítsd el újra a progit, hogy az adatok szinkronizálásán is újra végigmenjen.
Ha ez sem segít, akkor eltávolítás és ismét telepítés, hátha...

Akit esetleg érdekel háttérben futtatható Youtube alkalmazás, annak ajánlom a Supertube-ot, ami playből simán letölthető!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#946) trec12 válasza Joachim (#945) üzenetére


trec12
addikt

Már nálam is jó. Hogy egy klasszikus retrót idézzünk: "A hiba nem az Ön készülékében van" :C
Ja és minőség szerintem tök szuper... :K

[ Szerkesztve ]

(#947) lmisi


lmisi
senior tag

Slimport megérkezett, működik.
Alul fölül egy vékony csík nem jelenik meg a TV képernyőjén (TV fullhd), nem túl zavaró, de nektek van ilyen?
A hang viszont nem megy át a kábelen. Ez normális?
Ha nem, hol lehet állítgatni rajta?

[ Szerkesztve ]

(#948) aramis00 válasza Carambola (#943) üzenetére


aramis00
tag

Nekem sem ment elsőre. Az alkalmazás információknál töröld az adatokat, és indítsd újra a programot. Nekem így eljutott 100%-ig és most jól működik!

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#949) Joachim válasza lmisi (#947) üzenetére


Joachim
tag

Nem lehet, hogy a TV-n kell beállítani, hogy a hangot a HDMI forrásból vegye?
Csak mert Panasonicnál pl meg kell adni a hang forrását és a kimenetét is be lehet állítani, hogy a saját hangszórók legyenek, esetleg coax/optikai digital.
De lehet, hogy a tabon is van valamilyen beállítási lehetőség a hangoknál vagy a lejátszóban.
Nekem még nincs slimportom (lehet nem is lesz, hanem WIFI HDMI adaptert veszek), így csak ötletelek.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#950) Joachim válasza Tadyon (#925) üzenetére


Joachim
tag

Átmenet a Slimport és az Android TV (okosító) között ez a WIFI HDMI Dongle, ami árban is a kettő között van. Ára 7,5eFt.
De egyelőre hezitálok, mert az asztali gépem össze van kötve a TV-vel HDMI-n keresztül, és filmet jellemzően onnan nézek (letöltésből).

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.