Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) lmisi


lmisi
senior tag

A gpad azért jóval olcsóbb ipadhoz képest, főleg ha microsd bővíthetőséggel is számolsz. /Nálam 64 giga microsd van benne, mennyibe is kerül egy 69,5 giga szabad kapacitással rendelkező ipad mini 2013? Ja ilyen nincs,csak (bruttó ) 64 ,aminek nincs ennyi szabad tára. /

felülete is 4.4tol talán sokkal gyorsabb lesz, de számomra már most is jó.
A 2 giga ram miatt talán böngészni is jobb vele.
Felülete sokkal jobban testreszabható.
Iszonyat stabil, per pillanat 65 napos uptime nál tartok.
Jobb a képernyő aránya, főleg 1 kézzel tartva.
Maga a képe is optimális számomra, 40% fölé még soha nem kellett állítani a fényerőt.

(#1452) Hama Hungary válasza gtotti (#1436) üzenetére


Hama Hungary
Hivatalos

Szia! Fehér színben sajnos nem várható.

(#1453) sl30 válasza fPApi (#1438) üzenetére


sl30
csendes tag

10x annyiba kerül... egyébként tényleg jó toknak tűnik...

A kutya az ember legjobb barátja. Nem ad tanácsokat, nem kér kölcsön és nincs rokonsága.

(#1454) Jo33by válasza Avicularia (#1449) üzenetére


Jo33by
tag

El vagy varázsolva teljesen. HD filmet akarsz nézni 4 GB felettit? Minek? Összes filmet Bdrip-nél nagyobb méretbe nézni badarság. Az pont elég a kb. 1.5 Gb mérettel. Kivetítem a 43 colos Panasonicra és jobb a képe mint a Tv adásnak. Amúgy meg egy film se éri meg hogy nagy méretbe letöltsd és tárold. Egy az hogy ha szeretsz vagy 1000 filmet annyit winyó hegyeken tudnál tárolni. Én is két évig gyüjtögettem filmeket, eljutottam 1500 filmig. Aztán visszanézni meg sosem volt időm, meló, család, kirándulás, stb más program miatt. Most meg ha megakarok nézni egy filmet amit régen láttam , hát felmegyek a torrentre és 5 perc múlva nézhetem.

[ Szerkesztve ]

(#1455) Avicularia válasza GPT (#1450) üzenetére


Avicularia
veterán

Igazad van, az android frankón kezeli a hálózatot, miegymás amit írtál. Azt hogy egy tablet nem tudja kiváltani a laptopot azt azért írtam, mert már sokszor hallottam emberektől itt a fórumon, hogy mióta tabletet vett be sem kapcsolja a laptopot szinte. Ez szvsz csak addig igaz amíg fogyasztod a tartalmat, de már mint írtam egy 3 soros fórumhozzászólás megírása is szenvedés egy tableton.

(#1456) Avicularia válasza Jo33by (#1454) üzenetére


Avicularia
veterán

El vagyok varázsolva? Hogy az 51-es fullhd tévén fullhd tartalmakat akarok nézni? Szerintem te vagy elvarázsolva barátom, hogy ilyen ökörségeket írsz. Egyébként nem nagyon tárolom a filmeket, bent vannak jó sokáig seedben aztán mikor úgy gondolom akkor letörlöm őket. És mit mondasz a 4K tartalomra? Pedig az a jövő

(#1457) Jo33by válasza Avicularia (#1456) üzenetére


Jo33by
tag

akkor nézd meg a legnagyobb torrent oldalakon mit tölt le a nép. 20 ezren az másfél gigás verziót, 300 fanatikus meg a te arányodat tölti.

(#1458) DJ. Ru$y válasza Jo33by (#1457) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kérlek adj egy 4 GB-os 3D filmet. Ezzel ki is fújt a vita tárgya. Kinek ez, kinek az. Részben egyetértek veled, részben nem ennyi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1459) Addel válasza Avicularia (#1455) üzenetére


Addel
senior tag

Szerintem nincs semmi nehézség a tablettel való írásban. Én szinte csak a G Pad-ról fórumozok swype-al. És notebook-om nincs, de akár hiszed akár nem az asztali gépem tényleg ritkában kapcsolom be mióta megvan a tablet.

(#1460) Avicularia válasza Jo33by (#1457) üzenetére


Avicularia
veterán

Bírom az ilyen embereket, akik ha nem a saját véleményüknek megfelelő dologgal találkoznak akkor az baromság, meg felesleges. Téged mit zavar, hogy én milyen adatmennyiséget töltök le vagy milyen filmeket? Te fizeted az internetemet vagy a villanyszámlámat?
NAS ketyeg 24 órában, nem elvan a seedeléssel?
Engem nem érdekel, ha neked jó a BDrip akkor szedd azt, de hagyd meg más embernek a választás lehetőségét ha már van.

(#1461) Avicularia válasza Addel (#1459) üzenetére


Avicularia
veterán

Swiftkey-t használok mind telefonon (HTC one) mind tableten, de én ha fórum hszt. írok mindig leülök az asztali gép vagy a laptop elé. De nem vagyunk egyformák, mint már írtam is az előző hsz.-ban, ez a szép, hogy mindenki megtalálja magának a megfelelő megoldást.

(#1462) Peat;) válasza Jo33by (#1454) üzenetére


Peat;)
veterán

Ezt ne itt légyszíves. Egyéni (az én szememben pl. erősen a kisebbik réteg) igényeidet ne általánosítsd és törvényszerűsítsd, mert mindenki mást tart fontosnak.

(#1463) Viper26


Viper26
nagyúr

Tegnap sikerült kipróbálni egy ilyen gépet, hát mint mondjak, nagyon egyben van minden téren. :))
És eszembe jutatta mennyire hiányzik a G2. :D :O

iPhone 14 | FR955

(#1464) sajo13


sajo13
senior tag

Szerintem igazság azért van abban amit írt. Mert itt egyesek hőbörögnek, hogy a tabletre miért nem lehet 4 Gb-os vagy nagyobb fileokat másolni és milyen macerás szétdarabolni, stb.
Hát aki ilyen nagy méretű filmeket akar nézni, az igenis töltsön le BDRip-et és ne itt obégasson, hogy 10 Gb-os file-t miért nem lehet tabletre másolni. :)

(#1465) blg


blg
senior tag

nem teljesen értem amit írtok itt a 4 Gb-os fájlkorlátról, az SD kártyát exFAT-ra kell formázni, és máris lehet 4 GB-nál nagyobb méretű fájlokat fölrakni rá

(#1466) Avicularia válasza sajo13 (#1464) üzenetére


Avicularia
veterán

Abból indult ki a dolog, hogy miért nem kezel az ntfs-t a tablet. Egy fullhd film megnézése ezen a tableten pedig egyáltalán nem valóságtól elrugaszkodott dolog. Hardveresen le tud játszani fullhdt? Simán. Mekkora felbontású kijelző van benne? Csak nem fullhd?
Mondjuk engem nem zavar, mert mindent NAS-ról nézek vagy ftp-n vagy samba-n keresztül,szóval nincs szükségem hogy fizikálisan rajta legyenek a fájlok.

(#1467) vagamo


vagamo
őstag

Remélem tudtok segíteni, nem tudom menteni a proxyt
Köszi

pedig ehez kéne módosítanom: Adblock Plus

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1468) dartmol2 válasza vagamo (#1467) üzenetére


dartmol2
tag

Hát nem tudom, nekem kiírja a program hogy a Proxy állomás névhez LOCALHOST -ot írjak.
Neked nem ?
Amúgy személy szerint használok adblocokt a laposomon, de most kipróbált az általad linkelt verziót a telómon, és közel sem tűnik annyira hatékonynak....

(#1469) Avicularia válasza vagamo (#1467) üzenetére


Avicularia
veterán

Az nekem sem ment. Viszont ez frankón működik nekemAdAway Youtube reklámok miatt dobtam fel, baromi idegesítő. Azóta nincs reklám :)

[ Szerkesztve ]

(#1470) vagamo válasza dartmol2 (#1468) üzenetére


vagamo
őstag

Nekem is! Csak mintaképpen raktam be ezt a képet.

Avicularia: rootolni kell hozzá? Sehol sincs reklám? Böngészőben sincs?

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1471) Avicularia válasza vagamo (#1470) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem az adblock-hoz is kell root. Szóval igen.

(#1472) gps76 válasza Avicularia (#1471) üzenetére


gps76
őstag

itt a telefonom fórumán középtájon van leírás a reklámok kiírtására,ezen működne? Nem készülék specifikus dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1473) Avicularia válasza gps76 (#1472) üzenetére


Avicularia
veterán

Egy próbát megér, szvsz.

#1470. Böngészőben sincs nálam reklám.

[ Szerkesztve ]

(#1474) sangva9970


sangva9970
csendes tag

Megérkezett ez a kábel Kínából.http://www.ebay.com/itm/291033040085 . 600 Ft volt szállítással együtt, két hét alatt ért ide. Az 1 tb-os (fat32) külső merevlemezt kiválóan kezeli vele a Gpad. Előtte sima otg kábelt használva sajnos mindig megszakadt a kapcsolat a kevés energia miatt.

(#1475) fecus


fecus
őstag

Tiszteletem!

Rendeltem egy tokot a GPad-hez Kínából a kollégámnak. Úgy tűnt soha sem jön meg. Két hónapra megérkezett, mire a kolléga már rendelt másikat az Amazonról. Az is megjött lévén ők tudnak időben szállítani.

Eladó a cucc mert kettő nem kell. Csak a nejlonból vettem ki.
Privátban keressetek!

Üdv.

FF.


"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1476) DJ. Ru$y válasza sangva9970 (#1474) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem hiszem, hogy rendelek, de közérdekű kérdés: Tabletet tölti közben?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1477) fecus válasza fecus (#1475) üzenetére


fecus
őstag

Még valami: a tok ki/be kapcsolja a pad-et.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1478) sangva9970 válasza DJ. Ru$y (#1476) üzenetére


sangva9970
csendes tag

Igen!

(#1479) sangva9970 válasza sangva9970 (#1478) üzenetére


sangva9970
csendes tag

Módosítom a választ, ha csatolod a merevlemezt a fáljkezeléshez, akkor a tabot nem tölti, az energiát a vinyónak küldi!

(#1480) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok.
Nemrég vettem egy ilyen kütyüt. Nagyon király. Annyi kérdésem lenne hogy nekem fekete példányom van, de mégis fehér dobozba jött. (A készülék is fehér volt rajta) Ez mindenkinek ilyen?
A másik a fólia. Olyat szeretnék ami nem a gagyi kategória, és valakinek tapasztalata is van róla. (Elolvastam az összes hozzászólást.)
Válaszotokat előre is köszönöm :R

(#1481) DJ. Ru$y válasza f(x)=exp(x) (#1480) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Doboz kérdés: igen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1482) rankesz


rankesz
veterán

Próbálta már valaki a GPE rommal a tab-ot?

Én ha ilyet vennék, akkor valószínűleg 4.4-es vanilla rommal használnám

(#1483) vagamo válasza rankesz (#1482) üzenetére


vagamo
őstag

Ha rootolom a gépet, vissza tudom állítani később, ha frissíteni szeretnék, vagy ROOTolva is fog frissülni a gyári programok és esetlekg az OP?

Ha veszek egy ilyet : PLEOMAX QUICK DUAL USB PORT 2A CAR CHARGER FOR SAMSUNG GALAXY S4 GT-I9500 nem probléma, hogy 1,8A helyett 2A-el töltöm? 0,2A remélem nem számít, mert 1,8A-osat sehol nem találni.

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1484) DJ. Ru$y válasza vagamo (#1483) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Annyit fog felvenni, amennyit tud. Lehetne 3A-es is, nem nyírja ki.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1485) Peat;) válasza DJ. Ru$y (#1484) üzenetére


Peat;)
veterán

A nagy mértékű eltérés én úgy tudom nem tesz jót, mert megterheli az elektronikát vagy mi a fenét és hamarabb elhasználódik az akksi.

(#1486) DJ. Ru$y válasza Peat;) (#1485) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Max. az elektronika tudna elhalni az érvelésed alapján, hiszen annak az a feladata, hogy az aksinak csak annyit adjon, amennyi annak szükséges, szóval nem hinném, hogy az aksi kinyiffan, de az elektronikát sem hinném, bár nyilván nem ez a szakmám. A 0.2 nem fogja földhöz vágni ez szinte biztos.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1487) vagamo válasza vagamo (#1483) üzenetére


vagamo
őstag

És a ROOTolással mi a helyzet?

Ezzel ROOTolnám:

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1488) Avicularia válasza vagamo (#1487) üzenetére


Avicularia
veterán

Én a másik módszerrel csináltam azzal simán ment. Ezen a Kingo root-on nem tetszik amit írtak, hogy jelent a program valami kínai IP címre és elküldi az IMEI számodat meg adatokat.

(#1489) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

A legújabb flash player linkjét kiraknátok? :R

[ Szerkesztve ]

(#1490) vagamo válasza Avicularia (#1488) üzenetére


vagamo
őstag

Erre gondolsz? ROOT

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1491) Avicularia válasza vagamo (#1490) üzenetére


Avicularia
veterán

Igen, ezzel csináltam.

(#1492) vagamo válasza Avicularia (#1491) üzenetére


vagamo
őstag

KÖszi!

És mi lesz a helyzet az OP frissítéssel? Visszalehet állítani az eredeti állapotot? Azt tudom, hogy garanciavesztéssel nem jár a ROOT, de más hátranyai lehetnek ami főleg frissítésnél idéz elő problémát.

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1493) Avicularia válasza vagamo (#1492) üzenetére


Avicularia
veterán

Ha rootolva adod be javításra akkor szvsz buktad a garit, szóval előtte vissza kell állítani a gyári állapotot. Azt, hogy a root mennyiben érinti a frissítést nem tudnám megmondani egyelőre, mivel megvétel óta egy frissítést sem adott ki hozzá az LG.

(#1494) Peat;) válasza DJ. Ru$y (#1486) üzenetére


Peat;)
veterán

Az elhasználódik dolgot így értettem, elektronika meghülyülhet és azt az akksi sínyli meg. De nyilván nem a 0.2-es eltérésre gondolok, azt én is bevállalnám nyugodt szívvel.

(#1495) sajo13


sajo13
senior tag

Kipróbáltam a multi user üzemmódot, felvettem egy felhasználót a páromnak és egyet magamnak(mint tulajdonos).
Felmásoltam a számítógépről USB kábellel zenéket(Music mappa) és filmet(Video mappa). De csak én látom, a másik felhasználó nem. Hogyan tudnám elérni, hogy ő is lássa a fileokat?

(#1496) rankesz válasza rankesz (#1482) üzenetére


rankesz
veterán

UP :U

Senki nem használja a tabot, play edition 4.4.2 rommal?

(#1497) krisz12356 válasza rankesz (#1496) üzenetére


krisz12356
tag

én cm 11-et használok és tökéletes...jobb mint a gyári rom

(#1498) #35723520 válasza rankesz (#1496) üzenetére


#35723520
törölt tag

Azt rá lehet tenni a sima Gpadra is?

(#1499) lmisi válasza krisz12356 (#1497) üzenetére


lmisi
senior tag

Dupla kattintás, gyorsaság

(#1500) #35723520 válasza lmisi (#1499) üzenetére


#35723520
törölt tag

Ez mit jelent? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.