Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Joachim


Joachim
tag

Sziasztok!

Ilyen tok érdekel még valakit? Én holnap rendelnék magamnak (is).
Esetleg ha tud valaki olcsóbban, ne fogja vissza magát!

Köszi!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#802) muzsi19


muzsi19
tag

iPadnàl mintha lenne ilyen??
Akkor ezt sehogy sem lehet megoldani??
A miracest h működik??

[ Szerkesztve ]

(#803) Eli577 válasza muzsi19 (#802) üzenetére


Eli577
senior tag

Az usb kimenetet lehet átalakítani hdmi-re vagy esetleg natúr rgb-vga csatlakozóvá. Nem tudom mondjuk, hogy így működik-e a dolog. A miracast az meg vezeték nélküli jelátvitel, viszont ahhoz a projektornak is támogatnia kell ezt a típusú technológiát (minimum az, hogy wifi-nek kell benne lennie).

(#804) muzsi19 válasza Eli577 (#803) üzenetére


muzsi19
tag

Köszi a vàlaszt!
Àà nagyon ritka a wifis projektor..
Talàltam Googlen àtalakìtò kàbelt csak kèrdès h kezeli-e?
A gèpen amùgy is hdmi kimenet nem?

(#805) krisz12356


krisz12356
tag

sziasztok, tudok ajánlani egy jó minőségű és viszonylag olcsó tokot amit ma vettem

http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/TRUST-19659-Stick%26Go-Folio-Case-7-8%22,103952,481055,1027597.html?langId=-19

(#806) dark-zso válasza Joachim (#801) üzenetére


dark-zso
csendes tag

(#807) gufy válasza muzsi19 (#804) üzenetére


gufy
tag

hdmi kimenet nincs rajta, de elvileg megoldható.

Nekem mindenhol van prediktiv, kivéve mikor ide gépelek.

(#808) Addel


Addel
senior tag

Én egy olcsó neoprén tokot használok hozzá jelenleg, és megvárom amíg beszerezhetővé válik a gyári tok a QuickPad Case

[link]

(#809) rena224


rena224
tag

Sziasztok!erosen fontolora vettem egy G Pad vasarlasat,inkabb igy fogalmaznek,hogy nagyon kozel allok hozza! annyi lenne a kerdes,hogy hol erdemes beszerezni,es persze mennyiert lehetne hozzajutni? gyakorlatilag egy aranykozeput kellene,megbizhato bolt,de nem aranyarban,adott esetben online rendeles,vagy barmi szoba johet,ha kicsit lehet fatagni az arbol... termeszetesen johetnek a tapasztalatok,hogy ki hol vette,milyen a bolt,esetleges gariztatas??? tenyleg mjlyen garancia van a tabra,es mennyi idore(vagy ez boltfuggo)? illetve valami premium garancia(haztol hazig,vagy mint a samsungos helyszinen azonnal szerelunk szerviz)? koszi a segitsegeteket elore is,minden jot nektek!

"Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

(#810) Joachim


Joachim
tag

Elnézést mindenkitől, rossz tokot linkeltem be! Valójában erről lett volna szó..., de utána olvastam a véleményeknek és szinte mindenki azt írja, hogy a standing funkció gyakorlatilag használhatatlan.
Így erről is letettem. És sajnos ez sem jobb!
Megvárom a gyárit, még ha drága is, de talán az még használható is lesz!
Az első körben linkelt "bőr" keretes megoldású tokok nekem kicsit a Sokol rádióra emlékeztetnek, amitől a hideg ráz.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#811) Addel válasza rena224 (#809) üzenetére


Addel
senior tag

Ipon-ban sajna felment az ára, én még 82255-ért vettem ott.
Most az aqua.hu-nál 82900 a webshop ár +990 a kiszállítás.

(#812) Eli577


Eli577
senior tag

Most próbálgatom a SwiftKey nevű billentyűzetet. Nagyon faszán megy. Minden szinte magától történik, nagyon kényelmes a gombok elhelyezése is, a predikativ szókincse első blikkre jobb, mint azoknak a billentyűzeteknek amiket eddig használtam.

[ Szerkesztve ]

(#813) Joachim válasza rena224 (#809) üzenetére


Joachim
tag

Nekem Edigital-ból van, ott 24 hónap a garancia.
Volt már garanciális ügyintézésem náluk és nagyon gyorsan, korrektül megoldották!
Csak ajánlani tudom!
A legtöbb webáruházas készülék (82-83eFt-os árral) szürke importból származik, ezért én mindenképp Edigital-t, MM-t vagy hasonló beszerzési forrást javaslok!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#814) lmisi válasza Joachim (#813) üzenetére


lmisi
senior tag

Ez alapvetően igaz lehet, de nem biztos hogy a Gpadra áll, mert ha magyar nyelvű LG-s garipapírt adnak akkor
mégis magyar beszerzésű. A másik meg jelenleg külföldről drágábban lehet beszerezni, mint nálunk, azaz nem nagyon lehetne szürkén a magyar ár alatt tartani.
A 2 év gari valószínüleg 1 év, mert a hivatalos LG képviselet is ennyiről tud, sőt pl. 1 év az USAban is, lehet mindenhol az. Olyat csinálnak a boltok, hogy kiírják hogy 2 év, de tudják nem az és késöbb egyszer csak lemódosul 1 évre egyszer csak..., de biztos nagyvonalúak és bevállalják saját kontóra a +1 évet.
A garancia 1 év vagy 2 év kérdéskör eléggé ki lett vesézve a fórumon.

(#815) Eli577 válasza lmisi (#814) üzenetére


Eli577
senior tag

Annyiban pontositanek, hogy alapvetően nem igaz a szürkeimport erre a készülékre, mivel szinte mindenhol gyártói garanciával adják és HU kódos.

(#816) Joachim válasza lmisi (#814) üzenetére


Joachim
tag

Ok, akkor meg sem szólaltam!
Nekem a garancia papíron 24 hónap szerepel, meg a dobozon lévő címkén is.
Viszont azzal már vitatkoznék, hogy a vásárláskor meghatározott 24 hónapos garanciaidőn módosíthat-e (csökkenő irányba) a bolt! De szerintem simán bevállalja az Edigital a +1 év garanciát!

Minden esetre felhívom az LG m.o-t, megkérdezem, hogy mikorra várható a QuickCase hozzá és a QuickRemote miért csak TV, DVD és Blu-Ray készülékeket ajánl fel!?
Canadában pl. Set-top-box is szerepel a készülékek között, illetve azt írják a nemzetközi LG oldalon, hogy programozható is, ha egy adott készüléket nem ismer.
Nekem pl fontos lenne a Házimozi erősítő és a Technisat Set-top-box miatt.
Így nem sokra megyek vele, hogy csak a TV-t tudom vele irányítani!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#817) Eli577 válasza Joachim (#816) üzenetére


Eli577
senior tag

Akkor egyszerű a megoldás, vegyél egy G2-őt, vagy egy S4-et és akkor máris tudod távirányítani a set-top-box-ot. :DDD

(#818) lmisi válasza Joachim (#816) üzenetére


lmisi
senior tag

Tippelek edigis garanciapapírod vad, ez esetben a zedigital bevállalja biztosan.
A QuickRemote is fájó pont régóta. Nekem is csak a tv-t varázsolja. A g2é többet tud...
Várjuk a sw updatet ez ügyben jópáran, ráadásul elég ha csak a QuickRemote frissül.
Ha lesz rá 4.4 akkor ott már a gugli mintha biztosítani valamilyen szabványos api-t
az infra kezelésére, így hozzáférhetnének független (3rd party) fejlesztők alkalmazásai is.

(#819) Joachim válasza lmisi (#818) üzenetére


Joachim
tag

Nos igen, nagyon jó lenne a sw update, ha megoldaná!
Ha jól értem, akkor más IR Remote alkalmazással hiába is próbálkoznék?
Mondjuk nekem fura az is, hogy a gyári Launcher-t elég lassan tölti újra amikor álló és fekvő mód között vált.
Remélem ebben is lesz valami javulás!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#820) lmisi válasza Joachim (#819) üzenetére


lmisi
senior tag

Lassan tölt újra álló-fekvő váltásnál a "pancser" lancser (Nem bírtam kihagyni a szójátékot), sőt izmosabb játékokból kilépve is,
De bitang stabil és ez bizony fontos :K (Kipp/Kopp).
Az is igaz hogy a szabad memória lemegy néha 500 alá, de akkor sincs semmi, mert utána felmegy 800 fölé.
Nagyon nyúzom ezt a készüléket, de semmi instabilitás :D, pedig chrome-t használok rajta, de raktam flash-t is rá, root-olt, ennek ellenére megy. Nagyon jó rajta olvasgatni, böngészni, sokszor tényleg jobb mint egy pc-notebbok-netbook akármi, ja és stabilabb is azoknál sok esetben.

(#821) Oracle


Oracle
senior tag

Hali

Ma vettem egy ilyen készüléket és bizony eléggé megtréfált az elején. A következő történt, rádugtam töltőre semmi reakció, csak a töltőből lehetett hallani apró halk "pittyogást" na remek rossz a töltő írom az emailt a boltnak, közben gondoltam megnézem hogy sz.gépről tölt-e nehogy maga a gép legyen hibás. Simán töltött ok jó a tábla, na tettem még egy próbát a töltővel erre simán tölt.... :D na ilyenkor mivan?? Az időjárás widgetben miért van beállítva gubacsidűlő, másnál is az volt gyárilag?

(#822) PeterPH válasza Oracle (#821) üzenetére


PeterPH
senior tag

Az időjárás widget-nél nem beállítás kérdése, hanem a földrajzi helyzeted miatt adja a gubacsidűlő adatait szerintem.

(#823) Oracle válasza PeterPH (#822) üzenetére


Oracle
senior tag

Még csak a közelében sem vagyok :N

(#824) Joachim válasza Oracle (#823) üzenetére


Joachim
tag

Akkor bizony ez egy LG G Pad from gubacsidülő! :)
Life is Good!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#825) Zap-Em


Zap-Em
tag

Tudom ez nem oszt, de az h. lehet, h. hol 20400-20900 pontot ad az Antutu, máshol meg 25700-25900-akat. Nekem még sose adott 21e felett, ez mitől lehet?

(#826) Joachim válasza Zap-Em (#825) üzenetére


Joachim
tag

Láttál olyat akinek 25000 körül volt az eredmény?
Nekem - ha ez megnyugtat - 19808 volt az összpontszám, igaz egyszer futtattam csak, amikor megvettem a gépet és kb 10 program volt telepítve rá.
De gondolom függ a futó alkalmazások számától, memóriafoglaltságtól és bizonyára az időjárástól! :))

A kedvedért most lefuttattam volna újra a tesztet, de 27%-nál újraindult tőle a gép.
Másnak is csinált ár ilyet Antutu 4-el?

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#827) lukeska


lukeska
csendes tag

Nekem ennyit ad😗

Tegnap jött meg.😄 Megvagyok eddig elégedve vele. :)

[ Szerkesztve ]

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#828) Zap-Em válasza Joachim (#826) üzenetére


Zap-Em
tag

Itt is volt vkinek, meg ott van a tech2-es video a youtubon a g pad-ról pl. Nekem még nem indult soha újra magától, még egy fagyás sem volt. Már lassan 1 hónapja megvan, elég stabil.

(#829) Sabli


Sabli
csendes tag

Heló

Esetleg valami hir az eredeti tokról?

Netán egy után gyártott ami nálunk is beszerezhető vagy teszem azt a környező országokban?

mert ez :

http://www.wantbuyletbuy.com/stylish-folio-stand-leather-case-cover-for-lg-g-pad-83-brown_p14254.html

egész pofásan néz ki, csak már nincs nekik készlet belőle !

[ Szerkesztve ]

(#830) Addel válasza lukeska (#827) üzenetére


Addel
senior tag

Most löttem. :C

[ Szerkesztve ]

(#831) denorbi válasza Joachim (#826) üzenetére


denorbi
tag

Nekem csinált olyat hogy újra indult mikor fel akartam oldani a kijelzőt! Antutu akkor nekem is 19 ezer körüli pontszámot adott! Gyári beállítások vissza állítása megoldódotta! Most már stabil és antutu is 25 ezer

[ Szerkesztve ]

(#832) Sabli


Sabli
csendes tag

Heló

Vettem szintén egy G-Padet!

Teljesen alap a gép/ram tisztitva/app's closed/stb... nem rootolt!

Lefuttattam pár benchmarkot és nekem is problémám akadt az alacsony pontszámmal... Antutuban a floating pointra ad keveset/3D mark-ban pedig a physics részben!!

Antutu: 19000-22000!

Valami gond lehet itt ?

[ Szerkesztve ]

(#833) b4zsi- válasza Sabli (#832) üzenetére


b4zsi-
őstag

Most komolyan az Antutu pontszám határozza meg mennyire jó egy tablet? Szerintem próbáld ki a böngészést, játékot, filmnézésr stb. és a ott is problémák vannak akkor lehet baja a gépednel, de hogy az Antutu nem pöret 20 000+-t az szerintem tárgytalan.

(#834) Sabli


Sabli
csendes tag

Nyúztam már rendesen:

Böngészés
Youtube
FulL HD filmezés!
Modern Combat 4
Asphalt 8
Nova 3

Minden normálisan ment!

Csak amikor az ember vesz pl: egy ferrarit és tudja róla hogy 3,5-ős a gyorsulása akkor kicsit meglepődik mikor csak 7 alatt ugrik fel 100 - ra :D

De valószinűleg nem lesz gond a tablettel.

(#835) berbatov2 válasza Sabli (#834) üzenetére


berbatov2
senior tag

Ez most egy eleg hulye pelda volt:)

(#836) Oracle


Oracle
senior tag

Srácok a fejlesztői menüt hogy lehet eltüntetni?

(#837) lukeska


lukeska
csendes tag

Nem verseny...... :DD

Válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Lg g pad 8.3 black és remélhetőleg Nokia Lumia 520

(#838) krisz12356


krisz12356
tag

van hír róla , 21 ezer forint lesz...ezért vettem én egy trust tokot(amit korábban már linkeltem)

(#839) Sabli


Sabli
csendes tag

lényeg az akart lenni hogy ha már egyszer kifizettem érte azt a bizonyos összeget akkor már legyen minden korrektül úgy ahogyan papiron van! :D

kiraktam a kis drága LG-t az ablakba a hidegre egy órára ... persze kikapcsolva :D

behoztam/bekapcs/antutu 25 ezer felett :D (19-20 helyett)

na erre varjatok gombot :D

[ Szerkesztve ]

(#840) Sabli válasza krisz12356 (#838) üzenetére


Sabli
csendes tag

és krissz12356 pontosabban melyik üzletben is fogják ennyiért értékesiteni? :D

(#841) krisz12356 válasza Sabli (#840) üzenetére


krisz12356
tag

expansys

(#842) gufy válasza Sabli (#839) üzenetére


gufy
tag

Tényleg kiraktad? 😄

(#843) LSL1337 válasza Sabli (#839) üzenetére


LSL1337
őstag

így nincs thermal throttleing, nem valami nagy rejtély...

(#844) dartmol2 válasza Joachim (#810) üzenetére


dartmol2
tag

Hello...
Ezzel a tokkal pontosan mi a baj ?
Valami olyasmit olvastam itt az előbb, hogy 21k lesz a gyári tok, ha végre megjelenik, amit azért elég húzós árnak tartok főleg, ha 8-9k-ért már meg lehet kapni egy hasonlóan jót....

(#845) Joachim válasza Sabli (#839) üzenetére


Joachim
tag

Ebben lehet valami igazság, mert ha már méregetés van, gondoltam én is lefuttatom újra az Antutu-t és 21%-nál amikor a CPU floatig point-nál jár, akkor azt írja: Túlmelegedés, ezért az Ön biztonsága érdekében a készülék kikapcsol.
Ami azért is furcsa mert akkor értem haza, igaz a táskámban volt és tokban, de mégiscsak kintről jöttem és ha az érzékszerveim nem csalnak akkor tél van!

Figyelem! A következő hsz. termékmegjelenítést tartalmaz, amely nem minősül ajánlatnak, de megzavarhatják az olvasók nyugalmát:
Végignéztem az iPon és az Edigital (és további néhány webáruház) tok kínálatát, de nem találtam olyat ami megfelelő lenne az Erzsi pad számára.
Bementem hát MM-ba, BestBuy-ba és végigpróbáltam az összeset ami szóba jöhetett.
Végül találtam kettőt ami tökéletes!
Egyik a Hama-tól ami AHA Lenni névre hallgat. Igaz, ennek nyitott a teteje és kb 2mm-re kilóg belőle a tablet, de vannak eleve ilyen típusú tokok, ahol még több is (1-2 cm) kilátszik a tetejéből. Viszont oldalirányba nem lötyög benne és az ára is baráti: 2990.- Ft. Egy darab még volt belőle a sor végén alul, az ömlesztett cuccok között.

A másik ami nálam a befutó lett, az a MyAudio Design Bag 7" barna színben, de van még almazöld és rózsaszín (a hölgyek igényeit is szem előtt tartva). Ára: 1990.- Ft
Éppen belefér, erőlködés nélkül és bár szélességében kicsit nagyobb a tok, mégsem lötyög benne a gép.
Nekem kifejezetten bejön ez zsákvászonra hasonlító, mégis puha - kötött hatású - külső.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#846) muzsi19


muzsi19
tag

http://shop.lenovo.com/hu/hu/tablets/ideatab/yoga/yoga-8/

Erről a Lenovo gépről mi a véleményetek? Nagyon dizájnos, 80 k-ért láttam is most a neten! Az LG azért még láttam h mindig veri a 2GB Rammal...

De egyéb vélemény esetleg?

(#847) lmisi


lmisi
senior tag

Úgy néz ki megjelenik g pad 8.3 Google play edition valtozatahttp://androidandme.com/2013/12/news/lg-v510-likely-to-be-google-play-edition-lg-g-pad-8-3/

(#848) dark-zso válasza dartmol2 (#844) üzenetére


dark-zso
csendes tag

Ezzel a tokkal az a baj, hogy álló módban nem lehet használni. A három emberből kettő ezt írta akik megvették.

Szerintem az hogy 21e az említett helyen a gyári tok nem jelent semmit. Máshol szerintem biztosan olcsóbb lesz. Itt a tab is 90e míg máshol 82 körül már meg lehet venni...

(#849) Joachim válasza dartmol2 (#844) üzenetére


Joachim
tag

Ha elolvasod az általad linkelt oldalon az értékelést, akkor láthatod, hogy ott is írják, hogy a támasztó funkció mint olyan használhatatlan!

1. ..."standing feature seems terribly ineffective"...,

2. ..."The only negative (besides the relatively high price) is that the stand just doesn't work."...

Néztem másik oldalon is, ott is erre panaszkodnak.
10eFt-ot nem dobok ki ezért, inkább megvárom a gyári tokot, aminek kisvártatva biztosan lejjebb megy majd az ára! ;)

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#850) Joachim válasza muzsi19 (#846) üzenetére


Joachim
tag

Próbáltam, nem rossz, de az LG szerintem jobb!
54eFt volt a bevezető ára a laptopszalonban...
A Nagy táblagépes topicban keress rá (Mexel vett többet is). Többen is kifejtettük a véleményünket róla.
A rendszert nagyon gondosan optimalizálták a maga 1GB RAM-jához, azt mondják minden zökkenőmentesen fut.
Nekem a kijelző és a front hangszórók is kicsit gyengének bizonyult, viszont a fogása és a letámasztás, az atom nagy akksi verhetetlen!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.