Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) bakos78


bakos78
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy mennyire lehet a G Paddal skypolni? Kamera használható képet ad a hívott félnek, illetve a beszedet lehet érteni rendesen? Köszönöm a segítséget.

rusnya BOB

(#1952) Spuri2000 válasza bakos78 (#1951) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Még annyit elárulhatnátok, hogy a hátsó kamerára át lehet e váltani skype-nál?

(#1953) bakos78 válasza Spuri2000 (#1952) üzenetére


bakos78
csendes tag

Na ez is jó kérdés, nekem nem jutott eszembe:C

rusnya BOB

(#1954) bakos78


bakos78
csendes tag

ÁÁÁ, nincs itt senki, mindenki a G Padot tapizza, csak épp videókat néz? :DD
Expansysen, Amazonon most 200 font a G Pad.

rusnya BOB

(#1955) mukisrác válasza bakos78 (#1951) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Én rendszeresen Skype - olok, hang teljesen jó, én is értem, engem is értenek. A kép az meg szoszo, nem full HD, de viszonylag normális képet ad, ezek a visszajelzések.
Egy gombnyomással lehet váltani az előlapi (default) és hátlapi kamera között. Én a hátlapit használom mert a nagyszülőknek szoktam mutogatni mit művel az unoka

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1956) Spuri2000 válasza mukisrác (#1955) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Na akkor szerintem lassan eldől, hogy lesz e ilyen masina nálunk is! Még 1-2 pozitív hozzászólás és már megyek is a boltba! :D

(#1957) f(x)=exp(x) válasza adrian94 (#1950) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szia! :)
Neked valószínűleg azért volt kevesebb idő kiírva mert nem használtad annyira mint én. :K
Az alkalmazás itt található.
A skype elég jó. Átlagos használatra simán megfelel. :)
spuri2000: nagyon jó tablet. Eddig nekem egyszer fagyott szét teljesen+2-ször leállt a billentyűzet (bár mindkétszer egy alkalmazásnál tehát lehet hogy nem a tabbal volt a gond).
Esetleg valaki a Boxra, rootra valaki? :(

Üdv attilasd

[ Szerkesztve ]

(#1958) dave182 válasza f(x)=exp(x) (#1957) üzenetére


dave182
senior tag

Igen, eléred a box fiókod pc-ről is, tudsz le és fel tölteni. Azt hogy érted hogy alkalmazás engedély nélkül levett pénzt?

(#1959) f(x)=exp(x) válasza dave182 (#1958) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Köszi szépen! :R
A pénzlevételről csak annyit hogy figyelmetlen voltam. Engedélyt kért, de nem olyat hogy fizetnie kell x összeget, hanem sunyi módon elrejtette. Semmit meg se kellett adnom, csak elfogadtam és kész. A vicc az hogy utána 3-4 hónappal betiltották a játékot. :W Na de mostmár mindegy.

Az utolsó mondat helyesen: Valaki tud segíteni Box és root ügyben.

(#1960) dave182


dave182
senior tag

Tegnap sikerült beszereznem egy ilyen szépséget, minden szép, minden jó 😀

(#1961) f(x)=exp(x) válasza dave182 (#1960) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Üdv. a klubban.😀😀😃😗😚😘😊😄
Látom már a tabról is írsz. :DD

(#1962) fornettisuti válasza Spuri2000 (#1956) üzenetére


fornettisuti
veterán

Best buy kategorias ez a tab, nem tudok ra rosszat mondani.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1963) dave182 válasza f(x)=exp(x) (#1961) üzenetére


dave182
senior tag

Igen, le sem lehet tenni...
Egyébként ha szabad kérdezni miért szeretnéd rootolni?

(#1964) f(x)=exp(x) válasza dave182 (#1963) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

SD kártyára szeretnék átrakni alkalmazásokat. Előtte megvárom a KK (augusztusig csak ideér) majd root. :)

(#1965) dave182 válasza f(x)=exp(x) (#1964) üzenetére


dave182
senior tag

Jah, értem...

(#1966) DJ. Ru$y válasza f(x)=exp(x) (#1947) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha csinálsz egy facroty resetet, és backup-olsz, annak mi értelme? Ugyanúgy visszarántasz minden szemetet és adott esetben egy-egy vírusos programot. Ezt soha nem értettem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1967) MrPurple15


MrPurple15
csendes tag

az alza.sk nevű szlovákiai oldalon 217euro a tablet :)

(#1968) f(x)=exp(x) válasza DJ. Ru$y (#1966) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én nem azért szoktam hard resetet csinálni mert vírusos valami is. Hanem a sok felgyülemlet szemét miatt. Hamar megvan visszarakom amit lementettem és kész is. 2 alkalmazást szoktam lementeni hogy a pontok megmaradjanak. :)

(#1969) lmisi válasza f(x)=exp(x) (#1959) üzenetére


lmisi
senior tag

A playstore jelszó védelem ugye ki volt kapcsolva?

(#1970) MaCS_70 válasza f(x)=exp(x) (#1947) üzenetére


MaCS_70
félisten

Hogy kaptad meg az 50 GB-ot?
Mindenhol azt olvasom, hogy új fiók létesítésekor automatikusan 50 GB-ot ad a BOX, nálunk mégis csak a 10 GB-os alap jelenik meg... :(

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1971) f(x)=exp(x) válasza lmisi (#1969) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Imisi
Számítógépes játék volt. :)

MaCS_70
Én úgy tudom hogy az Lg ad 50 GB-ot nem a Box. :N Rémlik is hogy kiírta hogy az Lg jóvoltából van 50 GB. :K Azt nem tudom hogy ez csak Magyarországra vonatkozik-e. :(

[ Szerkesztve ]

(#1972) MaCS_70 válasza f(x)=exp(x) (#1971) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm, megoldódott, csak idő kellett neki, hogy körbeérjenek az adatok. Gondolom...

Az akció egyébként nemzetközi, elég sok külföldi fórum is tele van vele és a BOX oldala sem ír területi korlátozásról.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1973) flakter válasza dave182 (#1960) üzenetére


flakter
tag

Grat! :)

..FlaK..

(#1974) bakos78 válasza mukisrác (#1955) üzenetére


bakos78
csendes tag

Köszönöm a segítséget, ma én is beszálltam a clubba:)
Első benyomások jók, majdnem azt írtam benyomódások.....Na az nem hianyzik:)
Kamera még elmegy kategoria skypehoz, hang elmegy, szóval indul a tesztüzem.
70 Ezer nem kevés pénz, remélem hű társam lesz egy ideig.

rusnya BOB

(#1975) Spuri2000


Spuri2000
senior tag

Én még mindig hezitálok (Pedig tetszik!). Biztos hogy nem tudnám kihasználni, inkább luxusnak érzem, mint szükségesnek!

(#1976) MaCS_70 válasza Spuri2000 (#1975) üzenetére


MaCS_70
félisten

Látod, ez az a szubjektív tényező, amit csak Te tudsz mérlegelni.
Többé-kevésbé...

Ismerek olyan emberkét, aki feleslegesnek érezte, aztán amolyan "pénz nem számít" alapon megvette, aztán azóta az első számú munkaeszköze lett, és olyat is, aki azért vett tabletet, mert az neki nagyon kell, végül miután fél évig be se kapcsolta, elajándékozta.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1977) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok! :)
Gondoltam összegyűjtöm a magyar teszteket a Padról (szó szerint). Ha valakit érdekelne akkor itt megtalálhatóak:
1.Techkalauz
2.Tech2
3.Tabletvasarlas.hu
4.Wikitech
5.Origo (többé-kevésbe szerepel a tab is)
6.Pcworld
7.Mobilarena

A cikkek semmi féle módon nincsenek rendszerezve (az 1. semmivel se jobb mint a 7.).

(#1978) f(x)=exp(x) válasza bakos78 (#1974) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Üdv. a klubban. :))

Töltéssel kapcsolatban: állítólag 1500mA-ral kellene töltenie, nekem átlagosan mégis csak 700mA-ral tölt. Fentebb linkeltem az alkalmazást valaki megnézné hogy neki mennyi az annyi? :R

(#1979) fornettisuti válasza f(x)=exp(x) (#1978) üzenetére


fornettisuti
veterán

Feltelepitettem az alkalmazast, mi a teendom ezek utan?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1980) noileg


noileg
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy nálatok headsettel hogyan szól a TAB? Nálam nagyon halk, próbáltam több fülessel is, sima sony füles (mobilhoz adták) illetve komolyabb rádiós vezeték nélküli fejhallgatóval.
Az androidos telefonommal mindkettő nagyon erős, de a TAB-nál elvéreznek. Mi lehet a gond, ez ennyit tud? Esetleg van olyan program amivel tudok érdemben erősíteni a hangon? Hangon kívül minden nagyon jó a tabon, fotók mondjuk lehetnének jobbak, de nyilván ez nem egy fényképezőgép.

Köszönöm a segítséget.

(#1981) adrian94


adrian94
őstag

Az akumulátor használatnál az Időjárás az mi lenne ? :D nem tudom kikapcsolni / leállítani... és repülőmódban éjszaka amikor nem használom akkor kb 88%os használatot jelez..

(#1982) f(x)=exp(x) válasza fornettisuti (#1979) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Widgetként kirakni, bedugni a töltőt és megnézni mennyit ír ki. :D
Noileg: Nálam is elég halk.De én úgyis hangszóróra szoktam kivezetni és azon jól szól. :K
adrian94: Nálam nem írja ki. Gondolom a gyári szívja le hogyha nem telepítettél semmi más időjárás appot. Esetleg kép?

[ Szerkesztve ]

(#1983) dave182 válasza noileg (#1980) üzenetére


dave182
senior tag

Én most próbáltam ki samsung agybadugós fülessel és szvsz. nagyon hangos...már-már bántóan, úgyhogy nem tudom mi lehet a probléma...

(#1984) f(x)=exp(x) válasza dave182 (#1983) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Lehet hogy nálam van a hiba mert én egy 500Ft-os márkátlannal próbáltam ki.

(#1985) adrian94 válasza f(x)=exp(x) (#1982) üzenetére


adrian94
őstag

Nem szedtem le semmit... sőt még az alap widget sincs kint ami mutatná az időt + időjárást... hogy tudom rzt megszüntetni?

(#1986) f(x)=exp(x) válasza adrian94 (#1985) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az összes alkalmazásnál tiltsd le az időjárást. :)

(#1987) adrian94 válasza f(x)=exp(x) (#1986) üzenetére


adrian94
őstag

Hogyan?

Az normális hogy a ram soha nem megy szinte 1gb szabad felé?

(#1988) MaCS_70 válasza adrian94 (#1987) üzenetére


MaCS_70
félisten

Normális. A cél az, hogy ne legyen feleslegesen sok szabad memória -- minek? Attól csak lassabb a rendszer, az értékes erőforrás meg kihasználatlan marad.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1989) f(x)=exp(x) válasza adrian94 (#1987) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

1. kérdés
Beállítások, alkalmazások, 2. jobbra húzod, kikeresed és leállítod.

2. kérdés
Indításkor nekem 1050MB körül van. De nem befolyásol semmit. :)

(#1990) adrian94 válasza f(x)=exp(x) (#1989) üzenetére


adrian94
őstag

Megcsináltam ezt az akkumulátornál is de semmi.. ha kilépek a beállításokból majd később vissza akkor ugyan úgy ott van és lelehet újra állítani de semmi nem történik...

(#1991) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Annyira jó, hogy mindenki a szabad RAM-ról kérdezősködik az ÖSSZES androidos telefon topikja ezzel van tele. De utánaolvasni az android működésének mindenki lusta.

Nekem elég jól szól egy Philips (5e-res) agybadugós fülessel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1992) f(x)=exp(x) válasza DJ. Ru$y (#1991) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Jogos. Ez nem Windows, tehát ha "elfogy" a RAM akkor is csak kilő néhány felesleges alkalmazást. :K

(#1993) DJ. Ru$y válasza f(x)=exp(x) (#1992) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ennyi! Van aki tudja mi a helyzet. Értelem szerűen akinek nem inge...!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1994) trobi28 válasza MrPurple15 (#1967) üzenetére


trobi28
addikt

Milyen garival adják?Érvényes itthon?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#1995) Smaller


Smaller
csendes tag

Én linuxot használok a Laptopon is. Közelemben nincs 1 Windowsos gép se. :)) Igaz van 4GB ramom van, de csak 26%-on áll perpillanat. :) Az Android rendszere látja, hogy vészesen kevés a ram, akkor 1. a parkolóra tett appokat lövi ki. Ha így is, akkor a pause állapotúakat.
Ergo ha nincs sok ramod, akkor nyugodtan indíthatsz, ram zabáló appot, max a nem használtak olyan "szellem"-ként fognak csak létezni.
Google se hülye. :) Ki van ez találva. Googlenek lenne para, ha meghalna a OS.

(#1996) fornettisuti


fornettisuti
veterán

LG Arena fülesét használom, tabhoz is és Alcatel telohoz is, hangerőben nincs gond, szépen hangosan szól, tabon is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#1997) Smaller válasza trobi28 (#1994) üzenetére


Smaller
csendes tag

Ott érvényes, ahonnan veszed. Mármint boltból. 2év papíron. Én küldöm is vissza, majd, mert van 1-2 fizikai hibája. (USB körüli műanyag keret az üvegtől eltávolodott, és konkrétan beletudtam dugni egy papír darabot, és belülről eltakarni vele az usb csatlakozót. pl.: [kép])

[ Szerkesztve ]

(#1998) DJ. Ru$y válasza Smaller (#1995) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szép sorok! Én már csak azért sem írtam volna le, olvasson utána egy kicsit mindenki. Ezért szenved az emberek 90%-a az androiddal, mert megkapja, használja fogalma sincs róla, mivel mit csinál, de azért csinálja...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1999) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#1998) üzenetére


Avicularia
veterán

Azért nem árt a szabad ram sem. Elég idegesítő, mikor kilépsz valamiből és újra kell tölteni a launcher-t vagy böngészőben pár oldal nyitva van és átváltasz egy másik alkalmazásra és mikor visszamennél be kell töltenie megint az oldalakat. Pld. HTC one x eléggé szenvedett ezektől.
Persze ettől még bárki utánaolvashatna az android memóriakezelésnek, természetesen ebben igazad van.

(#2000) Peat;) válasza noileg (#1980) üzenetére


Peat;)
veterán

Hangerőt tekintve szerintem be van korlátozva a gép az EU maximum szabványra, nem tudok róla hogy megoldható-e magasabb hangerő a gyáritól. De ettől még használható, nálam sennheiser cx55 és thinksound ms01-el is kellően hangos. A minősége átlagos, olyan mint a legtöbb androidos kütyüé, az 5. éves zenelejátszóm körberöhögi az összeset, de ez a "minőségi" szint teljesen megszokott dolog, a mai fogyasztói réteg 95%-a nem igényel többet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.