Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#709) hito válasza lalika740 (#706) üzenetére


hito
nagyúr

Szerinted a minőség-nem minőség kérdése annyit tesz, hogyha valakinek akármilyen hasonló jellegű problémája merül fel egy készülékkel szemben, akkor az már nem minőségi?? Basszus, én tényleg nem értelek. Minőségi = soha senkinek nem lehet, nem volt és nem is lesz semmilyen problémája az adott készülékkel?
És akkor nem megyek bele a hogyan toltad bele kérdésbe (érdekes senkinek semmi hasonló jellegű problémája nem volt a készülékkel), illetve, hogy most akkor miről is beszélgetünk, mert elég keményen kell nézni a képet, hogy bármit is lássak rajta.

Te vagy az ELSŐ, akit panaszkodni hallottam a készülékre. Sem tesztelő, sem tulaj, sem senki nem panaszkodott még rá, csak az ellenkezőjét olvasni. Attól hangos az egész net, hogy valami egészen elképesztő a készülék. Sőt, nézd meg ebben a topicban, hogy akik egymás mellett megnézték a két készüléket (G5-V10), azok utána mit mondtak.

Nem akartam belemenni, te kényszerítsz rá. Jössz azzal, aminek konkrétan az ellenkezője igaz. Miért nem lehetett annyival befejezni, hogy neked inkább a G5? Ezzel senki nem vitatkozott volna. De azzal igen, hogy a V10 egy szar és nem minőségi :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.