Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38020) ToniSoprano válasza Quqesz (#37978) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Tegnap vártam a kedvesre, megnyomkodtam a mobilokat MM-ben. Nekem továbbra is a G4 mindent visz, egyediségével. Szerintem a hajlított kijelző is praktikus, hogy a kijelző tetejét is jól látni, nem kell annyira megdönteni, nem csökken a telején a fényerő+ asztalról sokkal könnyebb felvenni mint bármelyik eddigi telefont. Nekem a barna bőr hátlappal, továbbra is a legegyedibb telefonaz is jó, hogy oldalt nincsenek fizikai billentyűk, így nem kell figyelem pl. billentyűket véletlenül se nyomjam meg le, így nekem stabilabb a fogása. Kár hogy nem ezt az LG2-3-4 vonalat vitte tovább az LG.

A Honor 8-at is megnéztem sajnos csak feketében volt. Szép telefon De baromira csúszik, ezt sajna csak tokban lehet csak hordani, de úgy meg nem tudom elveszíti-e varázsát, P9 ilyen szempontból praktikusabb. De nekem továbbra is G4 a jobb telefon főleg azért mert itt el tudom tüntetni az alsó navigációs sávot így nagyobb a képernyő és itt 5,5 col van ott csak 5,2 col ami azt jelenti hogy 12%-kal nagyobb a kijelző és még akkor az undorító óvodás kör, háromszög, négyzet navi sávot nem is számoltuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.