Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) gusthy válasza Kasya (#21550) üzenetére


gusthy
veterán

Kasya is back :)

Valamint volt itt egy build.prop mod, amivel le lehet beszélni arról, hogy feleslegesen kilődözze a háttérfolyamatokat,ahhoz is kell root.

(#21552) rento válasza rento (#21510) üzenetére


rento
őstag

:F

(#21553) gusthy válasza gusthy (#21551) üzenetére


gusthy
veterán

Viszont ha már eszembe jutott, meg is csináltam ezt a modot, és láss csodát, elkezdett használható lenni a viber, a Skype, a habgouts, a Chrome :)
Hol tart a tudomány....

(#21554) Kasya válasza rento (#21552) üzenetére


Kasya
nagyúr

Van rá lehetőség. A részletes leírás itt olvasható. A build.prop atirasaval kell csinálni.

(#21555) rento válasza Kasya (#21554) üzenetére


rento
őstag

Köszi szépen! :R

(#21556) Zolio3 válasza gusthy (#21531) üzenetére


Zolio3
senior tag

Valóban, visszafelé azonban nem támogatja! Külsőről nem tudsz áthelyezni belsőre. Belsőről tényleg megy külsőre, törli is áthelyezés után a fájlokat/mappákat, vissza ez már nem fog menni. Ha valamit véletlenül helyeztél át, akkor ott is marad (azaz átmásolja, de a külsőn is megmarad). Plusz letöltéskor sem enged sd kártyára menteni, ha valamit esetleg telefonnal akarsz letölteni, mondjuk torrenttel. És itt jöhet az, hogy mert minek telefonon torrentezel, stb.. De miért ne, ha van rá lehetőség? Magában egy rootolással nem megy szét egy telefon, és automatikusan egy appnak sem engedélyezi a root hozzáférést. Utána, és egy kis appal úgy használható a külső/belső memória, ahogy csak akarja. Nagyon nem mindegy.

(#21557) gusthy válasza Zolio3 (#21556) üzenetére


gusthy
veterán

Hát ezt nem tudom, de nem ez volt a kérdés...
Fura amúgy, amit írsz, de nem tudom kipróbálni, mert nincs a telefonomban SD kártya. Mindenesetre ha megengedi, hogy írj a belső tárhelyre PC-n keresztül, márpedig megengedi, akkor ennek így nincs sok teteje.

(#21558) Zolio3 válasza gusthy (#21557) üzenetére


Zolio3
senior tag

Pc-n keresztül tudsz másolni rá, asszem talán még törölni is. Egy mobil eszközbe pont az lenne a lényeg, hogy ne kelljen állandóan pc-hez kötni. De a kérdés az volt, hogyan tud képet áthelyezni? Milyen képet?! Mert a gyári kamera app az eleve tud külső sd-re menteni. Adta magát, hogy esetleg letöltött kép lehet. Azt írási joggal eleve lehetne külső kártyára menteni, és nem kellene áthelyezni.

(#21559) gusthy válasza Zolio3 (#21558) üzenetére


gusthy
veterán

Igen de te azt kérdezted, hogy belső tárhelyről SD kártyára lehet - e. Azt lehet. De most már bizony isten kipróbálom, hogy fordítva megy vagy se.

(#21560) gusthy válasza Zolio3 (#21558) üzenetére


gusthy
veterán

Na most végképp nem értem a problémát. Kipróbáltam, szépen tudok oda meg vissza másolni. Konkrétan a beépített file managerrel próbáltam.

(#21561) Zolio3 válasza gusthy (#21559) üzenetére


Zolio3
senior tag

Én nem kérdeztem. A gyári fájl kezelővel azt is lehet, visszafelé nem megy a dolog (tehát külsőről belsőre nem lehet áthelyezni, azaz átmásolja, de nem törli az eredetit a külsőről). Nekem úgy 5 percig volt szűz telefonom, azonnal rootolva lett, de jogosultság még azután sem volt. Ahhoz külön app kell (az apphoz pedig root jog).

(#21562) gusthy válasza Zolio3 (#21561) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem gyárival oda is vissza is megy másol, töröl, mindent csinál. Valóban nem te kérdezted.

(#21563) Probert75


Probert75
addikt

Nekem ES File Explorerrel is megy a fájl (lehet mp3 vagy akár kép is) külsőről belsőre másolás vagy fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#21564) Zolio3 válasza gusthy (#21562) üzenetére


Zolio3
senior tag

Akkor ezek szerint nem a gyári fájlkezelőt használta áthelyezésre. Más fájlkezelővel nem mukodik a dolog. Ez is kiderült.

(#21566) Fitzgerald válasza Meggyi001 (#21565) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha lenne manuál mód a G3-on is, ebből is többet ki lehetne hozni azért...

(#21567) zmate92


zmate92
csendes tag

Sziasztok !

Van egy komoly bajom a telefonnal mégpedig az hogy a gps nem működik.Gyári lollipop van fenn (v20h) és próbáltam már a full wipe ot de akkor se jó. Teszteltem a gps test nevű app-al na ott látja a műholdakat de nem kapcsolódik . Mit csináljak ? Vigyem szervízbe vagy itthon is meg lehet csinálni?

(#21568) gusthy válasza zmate92 (#21567) üzenetére


gusthy
veterán

Szerintem szerviz.

(#21569) zmate92


zmate92
csendes tag

Amúgy ugyanez a baja van a haverom g2 minijének .több romot is próbált de neki se jó

(#21570) Meggyi001 válasza Fitzgerald (#21566) üzenetére


Meggyi001
veterán

+1

https://gamergep.hu/

(#21571) takika258


takika258
tag

Na most vettem egy Slimport átalakitot a tv-mhez.Minden jo mukodik is csak pixeles a kep es nincs jol belove a kep nagy saga mert kilog belole az also es a felso resze(a Tv-m az csak HD-s Samsung) :W

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21572) DJ. Ru$y válasza takika258 (#21571) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A TV-d képbeállításain kell reszelni, és ez már odatartozik, de próbáld végig a képméret beállításokat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21573) takika258 válasza DJ. Ru$y (#21572) üzenetére


takika258
tag

a kepmeret bealitasokat a telora ertetted?

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21574) DJ. Ru$y válasza takika258 (#21573) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Első mondat: "TV-d képbeállításain", akkor a telefonra? És ez a TV-d topikjába való, ott tudnak talán érdemben segíteni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21575) takika258 válasza DJ. Ru$y (#21574) üzenetére


takika258
tag

megy mar minden jol csak a kepelesegen nem igazan tudtam javitani :))

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21576) Fitzgerald válasza zmate92 (#21567) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az antenna csere lesz szerintem. Jah, szerviz.

(#21577) Zolio3


Zolio3
senior tag

A kikapcsoló menüből eltűnt alulról a 3 profil választó gomb néma, rezgő, hang. Ezeket ki lehet kapcsolni egyáltalán, vagy mi kapcsolhatta ki?

(#21578) gusthy válasza Zolio3 (#21564) üzenetére


gusthy
veterán

Viszont kipróbáltam ES - sem, és azzal is működik, csakúgy, mint az előttem szólónak.

(#21579) Zolio3 válasza gusthy (#21578) üzenetére


Zolio3
senior tag

Total commandernak nem ment a művelet, még roottal sem. Csak patch után tudott törölni, addig nem.

(#21580) waces válasza Zolio3 (#21579) üzenetére


waces
aktív tag

tc-vel simán megy a másolás/törlés

Every living creature on earth dies alone.

(#21581) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Sziasztok,
most vettünk a hülyenemvagyok boltban egy 16GB-nak hirdetett G3-at, de egy 32GB-os verziót kaptunk. 2GB RAM-mal. LG Mo garancia, minden ami kell. 16GB árban.
Erre milyen ROM lesz jó?

(#21582) -FreaK- válasza kurtuzov (#21581) üzenetére


-FreaK-
veterán

Na ezt nem írtam bele az összefoglalóba, de kellett volna, többször volt már róla szó ha vissza keresel.

Ez egy 32/3-as telefonnak készült, de valszeg hibás volt ram, így gyárilag letiltottak belőle 1gb-ot. Elvileg jó rá minden ami 32Gb-osra való, de megesküdni azért nem mernék rá. Viszont azt hiszem, manapság mintha már totál mindegy lenne, hogy milyen verzióra milyen KDZ-t raksz. Custom romnál meg tuti, mert csak egyféle van.

[ Szerkesztve ]

(#21583) Fitzgerald válasza Zolio3 (#21579) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Total Commander-el, ES File Explorer-el is gond nélkül megy a törlés, a másolás is, és az áthelyezés is oda-vissza. A uTorrent external SD-re is tölt, ergo az alkalmazások képesek írni a kártyát. Áthelyezés után sem marad a kártyán a fájl.
Tipp: vagy bad sectoros a kártyád, vagy a permissionökkel lesz ott valami probléma.

[ Szerkesztve ]

(#21584) Kasya


Kasya
nagyúr

Akinek Lollipop van a keszuleken es Spotify-t hallgat:
-Belehet allitani a zarokepernyore hogy a Spotify albumboritot mutasson rajta?

(#21585) bigdigit válasza Fitzgerald (#21583) üzenetére


bigdigit
addikt

Nincs nála szerintem semmi probléma. Sd fix nélkül nálam is korlátozva volt. Azóta rendesen tudom használni a kártyát bármivel. Gyári utolsó telenor rom.

(#21586) gusthy válasza bigdigit (#21585) üzenetére


gusthy
veterán

Nem ismerem ezt a fixet, mindenesetre több mérés is van rá, hogy minden mók nélkül megoldható a feladat oda és vissza, q.e.d.

(#21587) borist


borist
tag

Az enyém is berepedt a mikrofonnál, cseréli még az LG garanciában?

(#21588) -FreaK- válasza borist (#21587) üzenetére


-FreaK-
veterán

Elvileg persze. Én is most tervezem beadni gariba.

(#21589) borist válasza -FreaK- (#21588) üzenetére


borist
tag

Remélem hamar megjavítják, nincs kedvem telefont kéregetni. Sajna nemrég volt két hét amikor eldobálta a gsm hálózatot, hívtak, és csak egy hívásértesítő sms-t kaptam, meg ilyenek, de most ez elmúlt. Lehet azért mondom azt is, nézzék meg.

(#21590) Zolio3 válasza Fitzgerald (#21583) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem hibás a kártya. Nem működött a törlés, ez biztos. Telenoros 20h-s rom, de törölni nem lehetett, de írni sem engedett sem torrentnek, sem igonak, és lgcam appnak sem, egyedül a gyári kamera app tudta oda menteni a dolgokat. Van egy KitKatos patch, az lett futtatva, utána minden rendben volt, és van is. Egy class 10-es 16 gigás Kingston kártya, nincs hibája egyébként. Nem tudom, hogy rom és rom között lenne e ilyen különbség, de az enyém így működött.

(#21591) Fitzgerald válasza bigdigit (#21585) üzenetére


Fitzgerald
veterán

+Zolio3

Igen, az sd fix az lényegében egy permission fix.
Lényeg, hogy akkor működik.

(#21592) waces válasza bigdigit (#21585) üzenetére


waces
aktív tag

gyári telenoros romal (20h), mindenféle patch nélkül simán működik az sd-re irás

Every living creature on earth dies alone.

(#21593) Typhoon47 válasza Kasya (#21584) üzenetére


Typhoon47
őstag

Be. (Cloudy)

"Education is important but big biceps are importanter"

(#21594) bigdigit válasza waces (#21592) üzenetére


bigdigit
addikt

Akkor lehet itt még más is ami bezavarhat ha mindenki gyári telenoros rommal van. Nekem pl kdz telepítés után volt párszor induláskor hiba üzenet amit itt írt már más is. Elvileg nem is a központi lg szerviz tudja javitani ezt a hibát. Én többszöri telepítéssel megoldottam ne ugorjon fel de van aki bevitte. Lehet ezeknél a telefonoknál merül fel az sd kártya írási mizéria is.

[ Szerkesztve ]

(#21595) waces válasza bigdigit (#21594) üzenetére


waces
aktív tag

az enyém is járt a szervízben sw helyrerakás miatt, mert nálam a többszöri újrarakás -ami nálad működött-, nem oldotta meg. lehet ez is beleszól (bár előtte is és utána is írta az sd-t :) )

Every living creature on earth dies alone.

(#21596) tomi34


tomi34
csendes tag

segítségét kérem aki találkozott már ilyen hibával, természetesen LG G3 vodás v20h gyári rom.
sandisk extreme sd kártyával használom és egyik napról a másikra nem működik a memória kártya a telefonban, számítógépben pedig igen. más memória kártyákkal pedig működik a telefon csak ezzel nem. valakinek ötlet?

(#21597) saintex72 válasza Zolio3 (#21590) üzenetére


saintex72
aktív tag

Nem mindig engedi. A legtöbb kamera program pl. nem tudja menteni kártyára, ahogy te is írod. Valamiért néha újra ki kell jelölni az sd kártyát az es file explorerben is. Utána csinálja amit kell, majd újra ki kell jelölni. Pl. musixmatch tegnap írta, hogy nem tud zenét törölni csak blacklistre tenni.
Nem vagy egyedül 😄

(#21598) Zolio3 válasza waces (#21592) üzenetére


Zolio3
senior tag

Neked szerencséd volt... 😄 Nincs rá más magyarázat. De most már valaki árulja el, hogy a bánatba tűnik el a kikapcsoló menüből a hang menü?! Erre még nem sikerült rájönni...

(#21599) saintex72 válasza Zolio3 (#21598) üzenetére


saintex72
aktív tag

Milyen menü miből?
Arra gondolsz ami akkor jön elő amikor a hangerő gombot megnyomod? 😄

(#21600) Zolio3 válasza saintex72 (#21599) üzenetére


Zolio3
senior tag

Kikapcsoló menüben alul a repülőgép üzemmód alatt van 3 ikon a hangra. Na az nekem nyomtalanul eltűnt... De lehet hogy csak valahogy sikerült kikapcsolni, nem tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.