Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) -FreaK- válasza tutaj01 (#22181) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szia!
Engedelmeddel beletenném a mod-ot az összefoglalóba.

Két megjegyzésem még lenne azért:
- A linket tedd légy szíves publikussá, hogy bárki szabadon letölthesse.
- Megnéznéd, hogy a (#22198) vatomi által jelzett probléma megoldható-e?

(#22178) delon: Ez valóban nem volt egyértelműen leírva a flash részekhez (összefoglaló), már pótoltam is! (egyelőre csak a blogomban, de majd lefrissíttetem a topicban is)

(#22202) NY_A válasza la_cc (#22200) üzenetére


NY_A
őstag

Ugyanúgy tapad mint egy fólia.

(#22203) DJ. Ru$y válasza la_cc (#22200) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nanotechnológiával készül és "feltapad" a kijelzőre, nincs ragasztó semmi, bármikor leszedhető.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22205) tutaj01 válasza -FreaK- (#22201) üzenetére


tutaj01
tag

Üdv! Természetesen :)

Feltettem [IDE].
Valahogy ez részemről megbízhatóbb.

Vatomi kérdésére ránéztem, és valóban 30fps, de ez csak alacsony fényviszonyok mellett! Tiszta felvételnél működik a 60 fps.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#22206) vatomi válasza tutaj01 (#22205) üzenetére


vatomi
aktív tag

Igen, az a fura, hogy most az XCAM is csak 30-cal vesz fel. Eddig nem tűnt fel!

(#22207) Meggyi001


Meggyi001
veterán

Valaki mintha panaszkodott volna régebben a malware-s böngészőre vagy appra. Ezzel elvileg ki lehet pucolni, legallábis pc-n bazi jó cuccos.

Malwarebytes Anti-Malware Mobile

Közben 5 perce végre PH addikt lettem, végre......kemény másfél évembe telt,de megvan..... tyú .... jó érzés :)

https://gamergep.hu/

(#22208) -FreaK- válasza tutaj01 (#22205) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi, meg is vagyok! :)

(#22209) jose999 válasza Meggyi001 (#22207) üzenetére


jose999
senior tag

:C

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#22210) hanics válasza -FreaK- (#22170) üzenetére


hanics
aktív tag

Rendben akkor felteszem es irok neked. Valamint akkor bele fogok a g3 romozgatasba is :)

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#22211) tomalbert


tomalbert
tag

Jó reggelt Uraim! :)
Kinek hogy muzsikál a fülese? Az enyém mocskosul lehalkult. Mármint az utóbbi hónapokban fokozatosan halkabb lett. Nem, nem a fülemmel van baj, hanem már ott tartunk, hogy egyszerűen a villamoson is alig hallom. Kipróbáltam több más fülessel és lám, azok jelentősen hangosabban szólnak. Az elején még tökéletes volt persze, csak mondom az utóbbi időben kezdődött ez, és nem tudom mi okozza.

[ Szerkesztve ]

(#22212) -FreaK- válasza hanics (#22210) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ez még egy remek hír! :) Sajnos nagyon leült a fejlesztés mostanában romok terén. Már a gyári update-ek sem jönnek (én azért reménykedem majd még egy 5.1-ben), a custom romok közül szinte csak a CM/stock android alapokra frissítenek. Kerneleket már szintén nem fejlesztik. Ezért, és mert hogy "helyi" vagy, külön öröm, hogy neki állsz romolni, előre is köszi! :)

(#22213) tutaj01 válasza -FreaK- (#22208) üzenetére


tutaj01
tag

Igazán nincs mit! :)
Esetleg még annyit hozzá tehetsz (azt elfelejtettem beleírni) hogy módosítva van a maximális bitráta is 60Mbps-ra.
Ennek akkor van jelentősége, ha valaki Xcam-et használ, és azon belül "tekergeti" :)

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#22214) Typhoon47 válasza -FreaK- (#22212) üzenetére


Typhoon47
őstag

Innen már aránylag kis fejlődéshez, óriási munkabefektetés kéne szerintem. A cloudy-t szerintem tekinthetjük egy kész romnak.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#22215) gusthy válasza tulni (#22199) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem 2gigás van, úgyhogy nem tudom, mi a helyzet a nagyobbik esetén., de mint írtuk, orvosolható. Mondjuk ha független készüléket akarsz, akkor szerintem kár megspórolni a két modell közti különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#22216) Tibor7878


Tibor7878
tag

Sziasztok! 4.4 mellé dualban lehet feltenni 5.0-át? Vagy csak lollin megy ez a dual dolog? Köszönöm!

(#22217) la_cc


la_cc
addikt

Sziaszok!

A DUAL sim-es verzió szenved bármilyen hátrányt a normállal szemben?

Köszi!

Üdv!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#22218) tuzesjoco válasza la_cc (#22217) üzenetére


tuzesjoco
csendes tag

Pl, hogy vezeték nélküli töltőt nem tudsz hozzá használni, mert a hátlapján csak NFC kimenet van.

(#22219) Fitzgerald válasza Tibor7878 (#22216) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hello, ezt nem tudom, de szerintem nem jó ötlet.
Dual bootnál a két rendszer közös data partíciót használ, még ha a System nem is közös. Én bootloopra tippelek, de lehet hogy nincs igazam. 5.0 és 5.1 között működik szerintem, de a KK az mégsem Lollipop. Itt kérdezz rá, vagy olvasd át a topicot. 13 oldalnyi hsz van csak.

[ Szerkesztve ]

(#22220) la_cc válasza tuzesjoco (#22218) üzenetére


la_cc
addikt

Azt eddig se terveztem igazából. :U

Céges + magán szám lenne egy telóban: az én előfizumat kártyásra állítanám és a cégest használnám telefonálni + mobilnet-re. Viszont pl. pár szolgátatást, mint pl. bankkártyás sms-t stb. nem szívesen állítanám céges számra.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#22221) Zolio3 válasza la_cc (#22220) üzenetére


Zolio3
senior tag

Lehet, hogy csak szolgáltatója válogatja, de régen nem lehetett előfizetéses csomagot kártyásra váltani. Fordítva igen, azzal nincs gond, de ebben a megoldásban nem biztos, hogy működik. Ha ebben a formában nem tarthatod meg a számod, akkor lehet, hogy változni fog. Először kérdezd meg a szolgáltatót, hogy megy e így a dolog, utána térj vissza a dual simre.

(#22222) la_cc válasza Zolio3 (#22221) üzenetére


la_cc
addikt

Persze, így gondoltam én is. Gcik, ha nem engedik meg amúgy.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#22223) saintex72


saintex72
aktív tag

Na akkor a jó dolgokat is említsük meg. Tegnap délután leadtam ma délelőtt átvettem a telefont. Keret, kijelző, jack aljzat kicserélve. Tökéletes, gyors munka. A kijelző annyival szebbnek, színesebbnek tűnik, hogy döbbenet. Valószínűleg az üvegfólia fogta vissza és ahhoz szokott a szemem, mintha Kasya is említett volna anno ilyet. Nem is rakok rá semmit.

(#22224) gusthy válasza la_cc (#22222) üzenetére


gusthy
veterán

T-nél meg lehet csinálni, de csak ügyfélszolgálaton.

(#22225) la_cc válasza gusthy (#22224) üzenetére


la_cc
addikt

Vodás vagyok, lehet beugrok ma este és rákérdek.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#22226) DJ. Ru$y válasza la_cc (#22225) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nincs hűséged (telefon vásárlás miatt, olcsóbb havidíj miatt stb), akkor akár azonnal is, ha nincs függőben számlád, ha valamilyen hűséged van, akkor bukó.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22227) gusthy válasza la_cc (#22225) üzenetére


gusthy
veterán

Majd oszd meg, hogy mire jutottál velük.

(#22228) la_cc


la_cc
addikt

Tavaly novemberben járt le a hűségem. Ugye a G4-re vártam, hogy majd azt veszem meg a szolgáltatónál, de mivel az lesz vagy 2 kiló, meg bejött a céges teló, így maradok valszeg a G3-nál.

Írok, persze. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#22229) ithomas válasza saintex72 (#22186) üzenetére


ithomas
őstag

írd majd le mi lett..
Pont ezzel a 2 dologgal fogom bevinni.
Nekem az alsó-felső kis mikrofon lyuknál van elrepedve.

Szerk:
Oké, már látom el is készült. :)

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#22230) la_cc


la_cc
addikt

Vodánál is megy az előfizuból kártyás megoldás. Ingyenes. 48 óra alatt megvan. A használt napokról pedig részszámla jön.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#22231) Exelsior válasza tomalbert (#22211) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia. Ha más fülessel jó akkor lehet fülessel van a gond.

Vidd be a szervizbe mutasd meg ők kipróbálják valszeg egy másik G3-asal ha ott is halk akkor helyben cserélik neked a füles. Nem totojáznak. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#22232) gusthy válasza la_cc (#22230) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor úgy látszik, fejlődik a világ.

(#22233) radirr85


radirr85
csendes tag

jelenleg CloudyG3 2.2 romot használom, de nagyon hiányzik belőle az a funkció mikor a fényképet tudom módosítani (szinek, keretek szépia stb...) hogyan lehet belevarázsolni? A gyári kell nekem nem kell letölthető fos :)

(#22234) DJ. Ru$y válasza radirr85 (#22233) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A gyári is egy letöltős fos, csak beépül a gyári Galériába. :) Szóval szedj le egy bármilyen "letöltős fost" és még jobb is lesz.

Volt már róla szó.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22235) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek megéri mostanában újonnan g3-mat venni, vagy célszerű még várni, amíg a g4 lenyomja az árát?

(#22236) DJ. Ru$y válasza Pszihonaranc (#22235) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem fogja lenyomni egyik napról a másikra az árát, ha erre vársz. Majd szépen lassan hónapok alatt talán egy kicsit lenyomja, de ennyi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22237) tomalbert válasza Exelsior (#22231) üzenetére


tomalbert
tag

Köszönöm, rápróbálok :)

(#22238) SlausK válasza radirr85 (#22233) üzenetére


SlausK
tag

Szia,

Benne van Lollipop alatt is. Menj be a galériába, válassz ki egy képet, bökj rá hogy megjelenjenek az ikonok és kattints a ceruza ikonra. Remélem segítettem. :)

Üdv, SlausK

(#22239) -FreaK- válasza tutaj01 (#22213) üzenetére


-FreaK-
veterán

Done! :)

(#22214) Typhoon47: Ez igaz, csak a flashcoholic beszél belőlem :D

(#22240) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Stock alapú romból valaki talált „light” romot? Olyanra gondolok amiben csak az alap dolgok vannak.

(#22241) Zolio3 válasza DonLaca@ (#22240) üzenetére


Zolio3
senior tag

A többől lehet kevesebbet csinálni. Ami nem kell, azt törlöd. Root jog kell hozzá, és valami progi. Van jó pár alkalmas progi rá. Mindenek előtt érdemes recoceryben egy mentést készíteni az eltávolítások előtt.

(#22242) kromatika


kromatika
veterán

Üdv.van esetleg valami infó róla hogy az LG mikor kegyeskedne már végra ki adni G3 ra az 5.1-et?

(#22243) Exelsior válasza kromatika (#22242) üzenetére


Exelsior
senior tag

Hát ez engemet is mozgat de lassan a Sony hamarabb beér minket pedig az LG volt az első ha jól tudom aki a nyalókát kiadta. :) szerintem a nyáron hegesztik azt a végén kiadják majd.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#22244) DonLaca@ válasza Zolio3 (#22241) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Ok. Ezt a részét ismerem. 68 számomra felesleges programot szoktam töröli amíg stock romot használtam. De az nem ugyanaz. Egyedül a fényképező miatt térnék csak vissza CM-ről egy próba eréig. Kiadhatná az LG az alap romot amibe csak a driverek vannak integrálva. Az Android nyújtotta szabadságot akkor valójában ki lehetne használni. Álmodik a nyomor......

(#22245) Bobo911


Bobo911
csendes tag

Sziasztok en most váltottam s3 ról erre a telora. Kb 1 hete hasznalom. Eddig no problémo. Csak a qhd-t erzem feleslegesnek.
Egyszoval üdvözlök mindenkit!

(#22246) Meggyi001 válasza Bobo911 (#22245) üzenetére


Meggyi001
veterán

Hi, üdv itt nálunk :). Ja ja, sztem is elég lett volna az FHD.

https://gamergep.hu/

(#22247) Zolio3 válasza DonLaca@ (#22244) üzenetére


Zolio3
senior tag

Igen. De mivel a Google írja az oprendszert, így nyilván beletesznek jó pár Google vackot, és révén egy tavalyi csúcskészülék így a gyártó is tesz hozzá jó pár dolgot. Még így is elfogadható, mert iphonnál, vagy windows phonnál még fizetni kell a felesleges szoftverrelé, Androidnál legalább nem kérnek annyi zsét érte...

(#22248) Meggyi001 válasza Zolio3 (#22247) üzenetére


Meggyi001
veterán

A cyanogen akar valami google-tól független android-ot, ha jól olvastam valahol. Kíváncsi vagyok lesz e belőle valami.

[link]

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#22249) la_cc


la_cc
addikt

Holnap hozza a ter-ero a 32/3-as G3-at! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#22250) Meggyi001 válasza la_cc (#22249) üzenetére


Meggyi001
veterán

Na,zsír :)

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.