Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) Typhoon47 válasza -FreaK- (#21100) üzenetére


Typhoon47
őstag

Túl hosszú lett ;]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#21102) -FreaK- válasza Typhoon47 (#21101) üzenetére


-FreaK-
veterán

Háttő.. jah :D de mond hogy hol lehet rövidíteni és csinálom! :D

(#21103) Probert75 válasza -FreaK- (#21102) üzenetére


Probert75
addikt

A KDZ Flash-elés 6. menü pontjában nem kellene kijavítani 33 000-re a Reset Time-ot. Nekem azt mondta samu100 fórumtárs fentebb, hogy az ablakban semmit nem kell változtatni. Akkor meg 33 000-nek kell maaradnia.
"◆6: A Flashtool a linken található adatokkal legyen kitöltve (CDMA, Diag, 3300), majd tallózd be a program mappájába bemásolt KDZ fájlt az adott mezőbe."

Tudom csekélység, de ilyen lámáknak, mint én, számít mi maradjon és mi változzon. :)

(#21104) Fitzgerald válasza -FreaK- (#21095) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igen? Azt nem tudtam. Amúgy ez a hátlap szerintem csak az egyszerű elegancia szinonimájaként értelmezendő ezen a képen. Nem hiszem, hogy lesz G4 ilyen hátlappal.

Aksiidőhöz még annyit tennék hozzá, hogy én ma 90%-os töltöttségi szintről indulva 60%-os fényerő mellett vagy háromnegyed órát neteztem wifin, utána 130 percet játszottam az XCOM:Enemy Within-el, és ezek után még mindig 25 százalékon állt az aksi.
Azért a 5 évvel ezelőtti állapotokhoz képest elég komoly előrelépés történt e téren, bár ez is elég érdekes dolog.
Az első generációs Snapdragon előtti Qualcomm chipekkel szerelt telefonokba még (HTC Legend, ZTE Blade, LG Optimus GT540 stb.) 1500MAh-s aksikat tettek a 320x480-as, esetleg 800x480-as kijelzővel szerelt kijelzők, és a jóval kezdetlegesebb hardverek mellé.
Ezek átlagosan egy órát bírtak ki ha valamilyen, akkoriban komolynak számító 3D-s játékkal játszott rajtuk az ember.
Manapság ennek a többszöröse is lehet akár a játékidő, viszont az átlag overall aksiidő azóta is stabilan egy-másfél nap, nem 2-3-4...

(#21105) D4ni válasza -FreaK- (#21100) üzenetére


D4ni
őstag

Nem tudni magyar, kici kínai nem megy? :D

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21106) akooos válasza Fitzgerald (#21104) üzenetére


akooos
veterán

Nézd csak![link]

Lesz ilyen és több más színű is :) lesz sima műanyag is, valamint ezek a bőrök.

Ja és a kamera app? :Y

(#21107) Promi válasza -FreaK- (#21098) üzenetére


Promi
aktív tag

Semmi baj.

(#21108) Zolio3 válasza bigdigit (#21081) üzenetére


Zolio3
senior tag

A gyári kamera app is ment sd kártyára! Az más dolog, hogy törölni nem tudsz róla. Ha van root, akkor gond nincs: play áruházból leszeded a "[https://play.google.com/store/apps/details?id=com.geeksoft.extcardpatch&hl=hu&referrer=utm_source=google&utm_medium=organic&utm_term=kitkat+external+sd+card+patch&pcampaignid=APPU_1_gZUqVajzGMj9ygPkyYHQAw]KitKat External SD Card Patch" appot. Futtatod, amikor kész újraindítod a készüléket, és készen van. Alapértelmezett tárhelynek nem lehet állítani, de lesz 3. fél részére írási jog. Akár a 3 betűs navigáció is mehet külső sd-re, hiszen tudja írni a save mappát.

[ Szerkesztve ]

(#21109) Zolio3 válasza Zolio3 (#21108) üzenetére


Zolio3
senior tag

Basszus, elcsesztem a linket. A hivatkozás jó, kérek egy moderátort, hogy javítsa ki! Köszönöm!

(#21110) -FreaK- válasza Probert75 (#21103) üzenetére


-FreaK-
veterán

Persze, minden apróság számít, javítottam is! :) :R

(#21105) D4ni: 谷歌的朋友有所帮助!整个事情成绩单,如果你喜欢!:D

(#21111) Kasya válasza -FreaK- (#21110) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elore szolok mindnekinek, hogy felesleges leforditani guglival ;] :DDD

(#21112) D4ni válasza Kasya (#21111) üzenetére


D4ni
őstag

ajjj, pedig annyira bennem volt,hogy ki silavizálom :D protectiv glass vagy még ezer névvel van a köztudatban, ki mennyiért szerzett? Be kellene biztosítani a gyerkőc ellen. KONISUÁÁÁÁ :) (asszem ez pont japán) :D

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21114) bigdigit válasza Zolio3 (#21108) üzenetére


bigdigit
addikt

Köszi a restart hiányzott neki.Most már lg camera is ment sd-re.

(#21115) takika258


takika258
tag

Van egy ilyen MHL kábelem [link] És ezt nem tudnám mukodesre birni az LG G3-mal? :Y és hozzá hozzá egy /buta/ Samsung Tv-m amin van hdmi /2drb/ csatlakozo ami egyik Dvi-s(És tudom hogy a taviranyitohoz tartozo atalakitot le kell vennem :K )

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21116) varmi2 válasza takika258 (#21115) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nem. Ez nem támogatja az mhl-t. Csak valami slimport-ot.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21117) takika258


takika258
tag

Akk valaki nem tudna olyat ami 100 szazalekosan jo lenne?/Vagy valakinek itten nincsen?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21118) DJ. Ru$y válasza takika258 (#21117) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ilyet keress. Az olcsó ebay-es nem mindig megoldás!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21119) takika258 válasza DJ. Ru$y (#21118) üzenetére


takika258
tag

Kosz az infot,amugy nem most vettem ezt a kűbelt hanem mar volt egy elozo telefonomhoz :K

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21120) bigdigit válasza DJ. Ru$y (#21118) üzenetére


bigdigit
addikt

Nekem pont egy ilyen márkájú van és működik a dolog de van némi késés a telefon és a kijelző között.Melóhelyen hdmi-s monitor van és filmezésre tökéletes.Mondjuk néha valamiért pár pillanatra elveszti a jelet.Nem tudom eldönteni ez technikai probléma vagy az adapter hibás.

[ Szerkesztve ]

(#21121) takika258 válasza bigdigit (#21120) üzenetére


takika258
tag

Nekem ilyen csatlakozoim vannak a tv-n ezzel mennének? Illetve te hogyan birtad mukodésre?
[link]

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21122) DJ. Ru$y válasza takika258 (#21121) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A slimportba adapterbe dugsz egy HDMI kábelt és bekötöd a HDMI-be, nem véletlen linkeltem azt amit. Hasznos. ;)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21123) mzsolty


mzsolty
tag

Sziasztok.
Régebben olvastam hogy sokan panaszkodtak a hátlap jack csatlakozó melletti hajszálrepedésére. Ez még fennálló hiba, vagy csak elvétve fordult elő helytelen használatból adódóan?

(#21124) DJ. Ru$y válasza mzsolty (#21123) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Téma összefoglalóban le van írva, hogy ez sajnos a G3 "gyenge pontja". Elvileg november utáni készülékeken változtattak valamit, amitől már nem reped, ezt cáfolja egy decemberi megrepedt készülék, szóval erről hivatalosan senki nem tud semmit. Ha ettől rettegsz és ezt fogod nézni minden kézbevételnél, akkor ne vegyél ilyen telefont.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21125) takika258 válasza DJ. Ru$y (#21122) üzenetére


takika258
tag

De a telefon reagal rá mert restartolta magát vagyez nem jelnt semmit?

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21126) DJ. Ru$y válasza takika258 (#21125) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Látom nem érted. Az MHL kábelt nem támogatja, te most ezt dugtad bele, ha jól sejtem. Csakis Slimport-ot. Ez nem "márka" ez a kábel típusa. Az meg, hogy restartolta magát, biztos nem tetszett neki, hogy beledugtál egy nem "hozzávaló" kábelt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21127) gergobme


gergobme
csendes tag

Sziasztok,

Hamarosan egy G3 lesz a következő készülékem, és abban kérdezem az itt író okosakat :) ,hogy lehet-e a jelenlegi Optimus G-mről a beállításokat, sms-eket, stb-t átvinni? Van rá módszer?

Előre is köszi.

(#21128) takika258 válasza DJ. Ru$y (#21126) üzenetére


takika258
tag

Jaj azt hittem h ez marka a sliport nem pedig szabvány

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21129) DJ. Ru$y válasza gergobme (#21127) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megpróbálhatsz csinálni a gyári LG backup-pal egy mentést, és azt kártyára rakva a G3-on pedig importálni, én Optimus 4X HD-ről tettem át így egy mentést, és nagyon sok beállítást, alkalmazást, adatot átmentett. Szóval egy próbát megér, kárt nem csinálsz vele, ha "meghülyül" a telefon KDZ-vel újra rakod.

takika258
Ezért kell utána olvasni :) Második kérdés a linken, amit neked küldtem:
"Ez nem azonos az MHL csatlakozással?
Nem! Sajnos nem."

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21130) SlyChocolate válasza DJ. Ru$y (#21129) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Van itt kolléga aki 128-as karival nyomja?
Bár már kérdeztem de hát ha...?

(#21131) DJ. Ru$y válasza SlyChocolate (#21130) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mit szeretnél tudni? Kezeli a 128-as kártyát, ha erre vagy kíváncsi. Bár nem értem miért tőlem kérdezed.

Szerk.: Visszakerestem a hozzászólásod, amit, akkor is nekem szántál. Mit akarsz 128 GB-on tárolni? Neked kell eldönteni, hogy felesleges-e, nekem igen, mert a 32+32 is bőven sok. Tempóba felesleges a drágább, ha csak a telefonba akarod használni. Azok a sebességek kameráknál számítanak maximum. Ha ebayről vennéd, ne lepődj meg, ha 16-32 GB-t után "megtelik", nem mindig az olcsó a "jó".

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21132) SlyChocolate válasza DJ. Ru$y (#21131) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Kb erre voltam kíváncsi, hogy az írás olvasás sebességében kellhet-e a nagyobb?
Szóval ha jól értelek a kb 50MByte/sec bőven elég lehet mindenre?
A 128GB-os természetesen csak kósza ötlet volt nekem sincs jelenleg ekkora karira szükségem.

[ Szerkesztve ]

(#21133) DJ. Ru$y válasza SlyChocolate (#21132) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Még a kevesebb is. Ha 4K-t akarsz venni vele és kártyára, akkor oda számít, hogy mennyi az írás, de nem tudom milyen bitrátával rögzíti, hogy kell-e ilyen kártya, de egy 20-as írású kártya is simán elég szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21134) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ma vettem ki először a dobozból a gyári fülest... Hát ez valami botrányosan gyenge! 0 mélyhang hangszínszabályzással is. Másnak is ilyen? Mert egyébként az ezer forintos tdk fülessel meg kifejezetten jól szól a telefon.

(#21135) Kasya válasza Mr.Silkó (#21134) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jol belenyomtad a fulest a mobilba? Jol kellene szolnia...

(#21136) RECSKA válasza Mr.Silkó (#21134) üzenetére


RECSKA
veterán

Meglepoen jo a gyari fules... ott van valami ha nincs. En nem birom torzitasra birni, a dobhartyam hamarabb tiltakozik. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21137) akooos válasza RECSKA (#21136) üzenetére


akooos
veterán

G3-hoz is QuadBeat 2-t adnak ugye? G2-nél 1 hónapig sem bírtam sajnos vele. Nem azért, mert nem jó, hanem mert egyik harang sem illeszkedett a fülembe és így nem volt élvezhető a hangminőség sem. Lehet, hogy itt is ez a probléma.

(#21138) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Szerintem nem jól dugjátok a fületekbe...;]

(#21139) dagabor


dagabor
tag

Sziasztok!

Használja valaki itt a BOX felhő szolgáltatást?
Az lenne a kérdésem, hogy azon kívül, hogy a galéria beállításoknál a fiókokhoz, hozzáadom a BOX fiókomat, ott elvileg be is van kapcsolva a szinkronizálás, képek, zenék pipa, de valamiért nem hajlandó lementeni a képeket a felhőbe! Le kellene tölteni hozzá a box-appot is és azt beállítani?

Ha valaki tudna segíteni kicsit részletesebben, mert nem az én telefonom, nem nálam van így távolról kell elmagyaráznom, mit és hogyan kellene csinálni...

Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

"semmi nem tud olyan jól más böngészőt letölteni mint az internet explorer"

(#21140) Gudy válasza dagabor (#21139) üzenetére


Gudy
tag

Szia!

A box appon belül be tudod állítani.

(#21141) Zolio3 válasza dagabor (#21139) üzenetére


Zolio3
senior tag

Le kell tölteni, a különböző elemek szinkronizálás beállítása ott van. Alap ból nagyon durva: bármi kerül a memóriába máris értesít, hogy szinkronizáljam.

(#21142) dagabor


dagabor
tag

Köszönöm!

Távolról annyit el tudtam érni a BOX-al kapcsolatban, hogy egyesével tud képet feltölteni a felhőbe... de ha csinál egy új képet nem kérdezi meg, hogy azzal mi legyen, valamint azt nem értem, hogy akkor a galéria beállításoknál minek kell megadni a BOX felhő adatokat, hogy úgy sem szinkronizál...

Majd ha nálam lesz a telefon, mármint a kezemben akkor megpróbálom én is megnézni, mert így távolról kicsit nehézkes! :D :W

[ Szerkesztve ]

"semmi nem tud olyan jól más böngészőt letölteni mint az internet explorer"

(#21143) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv.
Sajnos a térerő webshopban nincs fehér 3GB verzió, elégedjek meg a 2Gb-al, vagy van más hasonló jó árú, és megbízható webshop, hasonló garanciás lehetőséggel?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21144) Zolio3 válasza varmi2 (#21143) üzenetére


Zolio3
senior tag

Bőven elég a 2 giga, és egyébként a multicast folyamatok 2 gigára lettek optimalizálva anno. Szerintem elég ez a teljesítmény, én eddig nem tapasztaltam gondolkodást a készüléken.

(#21145) H.Bencike válasza varmi2 (#21143) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Szerintem kérdezz rá náluk mert én is onnan rendeltem a 32GB-os fehér G3-at.

LG G3

(#21146) varmi2 válasza H.Bencike (#21145) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nincs náluk jelenleg, és nem is tudják, hogy mikor lesz. Ez a gond.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21147) Fitzgerald válasza akooos (#21106) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Komoly, nem hittem volna. A jobb szélső 3 szerintem ocsmány, de a barna-fekete bőr mintázatú, és a baloldali, gyémánt mintájúak jól néznek ki.

(#21148) Aryon87


Aryon87
félisten

Kéne egy kis eligazítás, mert vagy vak vagyok vagy hülye :D

Mivel a készüléknek van értesítési ledje, az csak 1-2 dolgot jelez. Hiányolom a viber, facebook+messenger jelzését is. (SE LwW, Xperia Sp ezeket tudja)
Hol lehet ezt bővebben beállítani, mert amit találtam a beállításokban csak 3 opció van :F

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21149) Zolio3 válasza Aryon87 (#21148) üzenetére


Zolio3
senior tag

A gyári színnel villog a led, ami zöld. Ezt gravityboxban tudod felülírni (akár külön bármelyik appra, egyedi színnel, állítható még hogy mennyi ideig mennyen a led, mennyi legyen a szünet, de akár az alapértelmezett értesítési hangot is felül lehet írni). Ez a verzió pedig fizetős, vagy van rá megoldás, az viszont warez.

[ Szerkesztve ]

(#21150) Aryon87 válasza Zolio3 (#21149) üzenetére


Aryon87
félisten

Remek :(((
Mokolni nem akarom amig nem szukseges, igy akkor marad az original verzio. Pm-ben viszont johet a masik fele info, hogy mi is az pontosan.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.