Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) tutaj01 válasza varmi2 (#21049) üzenetére


tutaj01
tag

Mert ez NEM G4 UI, hanem csak egy háttérkép ami elvileg a G4-é! Ennyi... Gratulálok a készítőnek... Még hogy G4 UI.... Beszarás.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#21052) samu100 válasza tutaj01 (#21051) üzenetére


samu100
tag

A készítő az, aki linkelte ide a videót, meg a többi 100 darabot. Én már személy szerint nagyon unom. Biztos, hogy a nézettségre hajt az úriember (amiből pénzt remél(? lol)). De folyamatosan jönnek a videók, valakinek bejön, valakinek nem. Én már csak simán skippelem a kommentjét ha már linket látok benne (no offense limahl11). :)

[ Szerkesztve ]

(#21053) macii97


macii97
senior tag

Tudtok valami szép weather widgetet? Sajnos a gyári nem tehető ki novában, legalábbis én nem tudom kitenni :D

(#21054) David3 válasza macii97 (#21053) üzenetére


David3
őstag

Ami az időkép alkalmazáshoz jár widget, én azt használom. Nagyon szép, van belőle átlátszó verzió, nem foglal sok helyet és még elegáns is.

(#21055) macii97 válasza David3 (#21054) üzenetére


macii97
senior tag

Nekem is volt egy időben, de meguntam :D na mindegy, azért köszi! :D

(#21056) donbos12


donbos12
tag

Ma megjött a telefon...korrekt,bejön! :R
Bár már látom előre ,hogy nemsokára rootolva lesz :D

5.0 jelenleg a legfrissebb elérhető Android verzió?

PSN ID : bosco111

(#21057) Just_Reboot válasza donbos12 (#21056) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Gyárilag igen.

(#21058) donbos12 válasza Just_Reboot (#21057) üzenetére


donbos12
tag

Köszi.

Várható valamikor frissítés?
(Olvastam ,hogy van már frissebb is...)

PSN ID : bosco111

(#21059) Just_Reboot válasza donbos12 (#21058) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem tudom annyira nem követem a gyári frissítéseket. De nem sokára jön az 5.0.1 elméletileg.

(#21060) NY_A válasza donbos12 (#21056) üzenetére


NY_A
őstag

Gratulálok hozzá. Nekem is 3 napja van meg, eddig nagyon tetszik. Kb. 20 percig volt root mentes. :)

(#21061) D4ni


D4ni
őstag

Sziasztok! Beszáltam a tulajok közé, galaxy s4-ről váltottam. Eddig kellemes csalódás, azt hittem darabos lesz a szoftver. Viszont ha hozzányúlok egy igazi kályha lesz belőle :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21062) integrated


integrated
tag

Sziasztok, én is küszködök a gyenge térerővel. (1-2 jel). T-mobilos vagyok. Próbáltam belépni a network és rat selection menübe de "not supported" felirattal nem enged be. A telefonon GYÁRI LP van, és rootolt. Van ötletetek, hogy miért nem enged be? Talán főzött rom kellene? :S

-Nincs kedvem új antennát venni bele és beleszerelni- Bár sokaknak segített, ahogy olvastam külföldi fórumokon.

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#21063) bigdigit


bigdigit
addikt

Nos decemberi vásárlású telefonom is megrepedt a mikrofonnál.Csak ez miatt még nem viszem szervizbe mert sajnálnám az 5000 forintos üveget ami rajta van. Bár a kezdetektől elég szar térerő gondjai is vannak.

(#21064) Typhoon47 válasza integrated (#21062) üzenetére


Typhoon47
őstag

Nekem is folyamatosan gyenge térerőt mutat, ennek ellenére tökéletes a hívás minősége és soha sem droppol. Amíg ezeket nem csinálja nincs miért aggódni.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#21065) wertigo1984 válasza Typhoon47 (#21064) üzenetére


wertigo1984
őstag

LTE-n nekem is kozepes a terero itt pesten epuleten belul, de hivas kozben tokeletes a minosege. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21066) jose999 válasza integrated (#21062) üzenetére


jose999
senior tag

Pár napja nekem is nagyon gyenge a térerő, ma 22% jel nélkül. Eddig ilyen nem volt. 2-3 % max. Telekom hálózat ilyen ratyi? (jelenleg az új Cloudy rom van fenn)

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#21067) NY_A


NY_A
őstag

LTE-n nekem is 3-4 jel van, a hívás minősége tökéletes. Xperia Z LTE-n rosszabb volt, ott gyakran csak 1-2 jel volt. Ilyen a lefedettség.

(#21068) blt.62


blt.62
őstag

Mitől lehet az,hogy hívásom van de hiába húzogatom a zöld kagylót nem tudom felvenni mert nem reagál rá semmit. Már sokszor csinálja. Annak van köze hozzá,hogy pin kódos a képernyő záram? :F

MegtorloXp

(#21069) FZOLI96


FZOLI96
csendes tag

Még mindig nem tud senki f400k frissitést?

LG-G3-F400K-32/3 Android V20E

(#21070) DJ. Ru$y válasza FZOLI96 (#21069) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha minden nap megkérdezed akkor sem fogunk találni. XDA-n keress...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21071) SlyChocolate válasza DJ. Ru$y (#21070) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Egy kis help kellene microSD kari vásárlása előtt állok...
Az lenne a kérdésem, hogy van-e éttelme a 128GB-osnak?
Le kezeli-e normálisan a teló?
Illete az UHS1 kategorián belül van 48 ill 90 MB/Sec olvasási sebesség.
Kell-e a nagyobb tempó vagy a lassabb kari is bőven elég lehet?

(#21072) Aryon87


Aryon87
félisten

Családba megérkezett végre a G3 :C Nekem majd októberben lesz ha addig még kitart szolgáltatónál
Gyönyörű és gyors teló (első használat persze :DD ), az akku még hamar merül. Kb hány nap mire beáll?
5.0-val nyitottam, asszem a V20e-vel, de már jelezte is hogy a V20h frissítés elérhető :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21073) csabesz89


csabesz89
tag

Olyan gondom van hogy csináltam egy pár képet és később mikor visszanéztem hiányzott belőle elég sok(eddig is fura volt, de csak 1-1 kép, azt hittem én képzelődök) . Ez sd kártya hiba lesz(Serioux Micro-SDHC memóriakártya, 16GB, Class 10 ) vagy szoftveres? (gyári kamera app)

(#21074) lewyy87 válasza csabesz89 (#21073) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Hali. Clean Master nincs fent veletlenul? En is gyari fenykepezot hasznalok es meg nem jelentkezett a hiba. Ha az sd kartyadra menesre kerult a kep es aztan tunik el az ketlem hogy kari hiba lenne

(#21075) Promi


Promi
aktív tag

Tegnap kipróbáltam Lollipop alatt DP ROOT v2.0 Ennél egyszerűbb root nincs is, de itt sem lehetett felrakni a TWRP -t. Tehát aki TWRP -t is akar felrakni lollipop alól annak még mindég a legegyszerűbb root a One Click ROOT+TWRP Recovery for Lollipop Stock Firmware a megoldás.

(#21076) vatomi válasza lewyy87 (#21074) üzenetére


vatomi
aktív tag

Sajnos éppenhogy szokott úgy meghalni sd kártya, hogy állományok tűnnek el róla.

(#21077) Zolio3 válasza Promi (#21075) üzenetére


Zolio3
senior tag

Jó páran xposed és a moduljai miatt rootolnak, az twrp nélkül ezen a telefonon nem lehetséges. Arról nem beszélve, hogy sosem baj, ha van egy teljes rom mentésed.

(#21078) bigdigit


bigdigit
addikt

Korábban volt szó róla állítólag lolipop alatt már rendesen használható az sd kártya.Sajnos ez nálam nem így van még most sem.LG camera sem tud sd kártyára rögzíteni.Ha rootolom a telefont gondolom ettől még ugyanúgy fent fog állni a problémám.Mit kellene utána még feltenni?Csak kitkat alá találtam sd fixet.

(#21079) andreas49 válasza bigdigit (#21078) üzenetére


andreas49
senior tag

Szerintem mindegy az sdfix-nek, hogy KitKat vagy Lollipop-
[link], ezt használtam eddig mindkettőre

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#21080) geris197 válasza bigdigit (#21078) üzenetére


geris197
tag

Nekem is rootolt lolli van (stock 20h) és semmi gondom nincs az sd kártyával.Megy rá rendesen az írás,mentés minden.Igaz fent van az SD Fix app is,de ha rányomok akkor azt írja ki,hogy az sd kártyával minden rendben nincs szükség a programnak a beavatkozásra.

(#21081) bigdigit válasza geris197 (#21080) üzenetére


bigdigit
addikt

Nekem csak szükség volt rá és most már TC filekezelő is rendesen működik.Viszont az LG camera most is csak belső tárhelyre hajlandó dolgozni valamiért.One Click ROOT+TWRP Recovery for Lollipop Stock Firmware ...ezzel rootoltam végül is bár fogalmam sincs mi a TWRP.

[ Szerkesztve ]

(#21082) Meggyi001


Meggyi001
veterán

Ha már volt bocsi érte. Elvileg ilyen lesz a G4. Durvára tetszik, bár azt hittem, kicsit tolnak az akksin felfelé.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#21081) bigdigit: ez csak vicc volt a twrp-vel ugye? :F :C :P

https://gamergep.hu/

(#21083) Just_Reboot válasza Meggyi001 (#21082) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szemből tetszik. Bár én inkább a kövi Nexusra leszek kíváncsi mert elméletileg a G4 alapjaira épül.

[ Szerkesztve ]

(#21084) Meggyi001 válasza Just_Reboot (#21083) üzenetére


Meggyi001
veterán

Te....igazából tetszik nekem a hátlap is,csak az már más kérdés lesz, mennyire időtálló, vagy kosz szedő. De hogy bakker nem tudnak beleerőltetni már egy 3500-ös akksit...ijnye lg....ha tényleg ilyesmi lesz, nem ám itt ugrat mindenkit megint az lg.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#21085) Kasya válasza Meggyi001 (#21084) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nagyon jo az a hatlap, es cserelheto is. Az LG most innovativ lesz ezzel, mert a tobbi konzumer ceg meg ilyet nem nagyon csinalt.
Jol tettek a kiszivarogtatast is, mert sokan leadtak mar az elorendelest a Samura/HTC-re. Hatha megfognak vele valakit.

Engem az anyagminoseg, vastagsag erdekel majd, hogy milyen hatast kelt... nem-e csak 1mm vastag lesz-e a bor.

[ Szerkesztve ]

(#21086) varmi2 válasza Meggyi001 (#21082) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nekem viszont nem tetszik ez a bőr hátlap. Tuti nem fog ilyenem lenni, ha nem cserélhető le műanyag vagy fémre.

(#21087) Justreboot
Helyes :C

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21087) Just_Reboot válasza varmi2 (#21086) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nézd meg a linket, lesz műanyag hátlapos is.

(#21088) Meggyi001 válasza varmi2 (#21086) üzenetére


Meggyi001
veterán

Sztem a nem hivatalos gyártóktól tuti lesz normál hátlap is. (#21087) Justreboot ja, akkor oké :)

--------------------------------------------------------------------

(#21085) Kasya: a vastagságra én is kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#21089) Tibor7878 válasza Meggyi001 (#21082) üzenetére


Tibor7878
tag

Háát, elég undormány én nekem a hátulja. Főleg a szine. A gombok is tiszta visszalépés, kb mint a g2 gombok. Nem is nagyon akarom elhinni, hogy ilyen lesz...?

(#21090) Kasya válasza Tibor7878 (#21089) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az biztos, hogy nem a tini korosztalynal tudom elkepzelni a bor hatlapos telefont :D

(#21091) Fitzgerald válasza Meggyi001 (#21082) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hátlap biztos hogy kamu, még mindig csak találgatás a többi is. Mostanában az a bevett marketing stratégia, hogy bedobnak valami baitet a készülék külsejéről, esetleg az UI-ról (ilyen lesz az LG G4 hangszórójának membránja lol), hogy aztán mindenki arról dumáljon.
Közben eldugnak rejtélyes kódneveket a Geekbenchben, Antutuban.
Vagy az Amazon "véletlenül" elkezd tokot árulni az LG G4-hez, még mielőtt egyáltalán bejelentenék a készüléket. Egyébként minél lolabbul hangzik egy hír, annál többen/többet fognak róla beszélni, és annál kevesebbet kell marketingre költeniük. Ki van ez találva.

(#21092) Meggyi001 válasza Fitzgerald (#21091) üzenetére


Meggyi001
veterán

Ügyesek persze, de marha jól csinálják :), bejött nekik.

https://gamergep.hu/

(#21093) bigdigit válasza Meggyi001 (#21082) üzenetére


bigdigit
addikt

Nem vicc mert mindig stock romon voltam.Most is csak az SD miatt történik ami történik.

(#21094) D4ni


D4ni
őstag

Nemrég váltottam S4-ről, meglepően jó az akku ahhoz képest.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21095) -FreaK- válasza Promi (#21075) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hogy-hogy nem lehetett felrakni a TWRP-t? Ha van rootod a flashify meg kellene, hogy csinálja. Másnak sem megy?

Épp az összefoglaló frissítésen dolgozok, ezt be kellene írjam, ha másnál sem megy.

(#21091) cr33p: Ez most nem kamu, mert a hivatalos LG oldalon került fel néhány órára a termék adatlapja, amit aztán leszedtek, de persze jó páran lementették közben. Mondjuk biztos hogy nem véletlen került fel, gondolom ez is a marketing része, hogy beszéljenek róla az emberek a hivatalos bemutatóig.. és lám, mit csinálunk? :)

[ Szerkesztve ]

(#21096) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Tudna nekem linkelni valaki egy V20K kdz-t? Nem nagyon találok.

(#21097) Mr.Franczy válasza -FreaK- (#21095) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Sajnos tényleg nem megy!!!! :(
Csak ROOT+TWRP kombós megoldás hoz működőképes recoveryt!!!

V20k szerintem ne is nagyon keres, ez valami nagyon titkolt gyári rom, és csak a kiváltságosok férhetnek hozzá! :)

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#21098) -FreaK- válasza Mr.Franczy (#21097) üzenetére


-FreaK-
veterán

Rendben, köszönöm a megerősítést, jelzem is az összefoglalóban.

Promi: nehogy félre érts, hogy nem hiszek neked, csak ugye ha egy embernél nem megy, attól még nem biztos hogy senkinél (akármilyen hiba lehet), ezért kellett a megerősítés! :)

Uh, köszi, akkor ezt a részt ki is szedem inkább :)

[ Szerkesztve ]

(#21099) SlyChocolate válasza SlyChocolate (#21071) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Bocsánatot kérek!
Csak hozzászólás lett volna előzmény nélkül...
Ha valaki tud segíteni ne tartsa magában...
Köszönöm!

(#21100) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nosza, elkészültem az összefoglaló frissítésével, már ami a tartalmat érinti, a stilisztikai/helyesírási ellenőrzés/korrekció még Dj.Ru$y által hátra van.

LG G3 1. HSZ.

Akinek van pár persze fusson át rajta legyen kedves, és ha bármi hozzáfűzni valója. észrevétele, javaslata van azt ne tartsa magában! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.