Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) Probert75 válasza Zolio3 (#21600) üzenetére


Probert75
addikt

Gyári Telenoros Lollipop van a telómon és nincs alatt semmi. Llamat használok profilokra, lehet hogy az kavar be?

(#21602) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok.

Z2-röl váltottam tegnap G3-ra.

Ami igazán zavar hogy rengetegszer beakad és laggol16gb/2gb RAM.
Van hogy sokat gondolkodik.
Z2 ilyen szempontból jó volt mert majdnem HTC szintű volt a rendszer semmi akadás nem volt.
Ezt annak tudom be hogy ott egyből az 5.0.2-t adták ki míg nekünk a gyorsan kiadott 5.0 van. Tudom hogy itt nagy felbontás miatt akadhat meg hogy kevesebb a ram de ez akkor is furcsa. gondolom majd a közeljövőben lévő frissítek kijavítják majd. feltéve ha lesz. V20H gyári rom.

Tudnunk valamit hogy majd az újabb android frissítéseket megkapja majd a g3?

Még egy gondom van az a baromira gyorsan merülő akku és a melegedés és ilyenkor leveszi a fényerőt és vissza már nem lehet állítani mert hogy közli velem hogy melegedés miatt nem lehet feljebb venni. WTF? :)

A másik. Bal felső oldalon kb. 1 centis nehezen észre vehető sárgulást vettem észre fehér alapon a PIXEL tesztelő alkalmazással. Még nem gáz de régen a G2-ömet ugyanezzel kellett vissza vinnem a LG-hez ott már nagyon sárgás barna volt ami zavart és cserélték az egész házat. Gondolom ez a ragasztós hülyeség amit garanciában javítanak.

Nem bántam meg a cserét mert méltó utódja a G2-nek de van mit még javítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#21603) varmi2 válasza Exelsior (#21602) üzenetére


varmi2
nagyúr

Érdekes, nekem egy hete van meg a G3, bár a 3GB verzió, és egyáltalán nem akad, és nem laggol,sehol.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21604) Exelsior válasza varmi2 (#21603) üzenetére


Exelsior
senior tag

Lehet az a baj hogy a gyári IU-t használom ami sebességben borzalmas. :) NOVA szalad mint a vakangyal. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#21605) varmi2 válasza Exelsior (#21604) üzenetére


varmi2
nagyúr

Én is azt használom, teljesen gyári állapotban, root, és egyéb móka nélkül.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21606) gusthy válasza varmi2 (#21605) üzenetére


gusthy
veterán

+1
Egyébként a Nova majdnem ugyanúgy néz ki, mint a gyári.

(#21607) Zolio3 válasza Probert75 (#21601) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem tudom! Az enyémen tuti volt ikon, most viszont nincs.

(#21608) takika258


takika258
tag

Miert van az h a navigacio kozben mindig azt irja ki hogy pontatlan gps jel.Pedig be van kapcsolva a gps is es a wifi is.Sygic,Nokia Here Maps nal es a Google terkepnel is ugynez a helyzet.Ez mitol lehet vagy hasznalajk masik programot(ja ha mar itt tartunk akkor melyik lehet a jobb az igo vagy a sygic vagy a here).

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21609) gusthy válasza takika258 (#21608) üzenetére


gusthy
veterán

A hibát nem tudom, nekem a sorrend a Sygic, Here, igo szülinapp

(#21610) Zolio3 válasza takika258 (#21608) üzenetére


Zolio3
senior tag

Pontatlan jel minden bizonnyal azért lehet, mert nem vesz GPS jelet, és csak a jóval pontatlanabb adatkapcsolat alapú helymeghatározásra támaszkodik. Szervíz gyanús a dolog. Hogy melyik jobb navigáció? Kb mint ha az kérdeznéd melyik a legjobb sör? Amelyik szimpatikus. Vigyen el A pontból B-be és lehetőleg a legérthetőbben. Én igo párti vagyok, tts-sel nagyon hálás, a készüléket szinte nézni is felesleges. Ismeretlen úton is mindenre figyelmeztet, amit az ember beállít. Egy rutintalan sofőrnek is ajánlanám, nemhogy rutinosnak. A beállítások lehetősége szinte végtelen, hiszen funkciókat nem csak a programba lehet állítani, hanem a sys fájlban is, amiről külön topik is foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

(#21611) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok!
Ma sajnos szomorúan vettem tudomásul,hogy engem is utolért a repedés! Alul a mikrofonnál! Leveleztem az Lg-vel,mert nekem gsm boltos 3/32-es van egy darab eladási jeggyel ami tartalmazza a teló adatait,árát,imei azonosítóját,hogy vajon ezzel mehetek e hozzájuk! Azt válaszolták ha van eu-s vagy Mo-i számla akkor gariban javítják! Elküldtem nekik a fotót a papírról,hogy elfogadják e,majd hétfőn kapok gondolom választ,mert későn küldtem,de sok reményt nem fűzök hozzá meg az én telóm SEA kódos,így gyanítom nem orvosolják gariban! Van mondjuk készülékbiztosítás is rá a generalinál majd lejárat előtt kitalálok vmit!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#21612) vatomi válasza gretzky77 (#21611) üzenetére


vatomi
aktív tag

én egy SEA kódost vettem kéz alól, azt is javították, sőt a gsm boltos garit gyári LG garjegyre cserélték

(#21613) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Mennyire jók ezek az ebay-es quick circle tokok?
Minden működik vele rendesen, a vezeték nélküli töltés is?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21614) DJ. Ru$y válasza embe (#21613) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Figyelni kell, hogy legyen benne a töltőelektronika + NFC és akkor menni fog. Hátlap helyett akarsz, vagy hátlapra rakhatót? Érdemes rákérdezni vásárlás előtt, ha nem specifikálják pontosan, nehogy olyat kapj, amit nem akarsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21615) embe válasza DJ. Ru$y (#21614) üzenetére


embe
nagyúr

Az igazság az, hogy egy S5 és e között vacilálok. Most tettem egy ajánlatot a G3-asra, amit átgondol az eladó. Csak én már előre rohanok, és a tartozékokat nézegetem hozzá. :DDD
Akkor ha a leírás helyénvaló ez pl jó hozzá ugye?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21616) storm3


storm3
senior tag

Valami vékonyabb,minimalista tokot használ valaki?Hasonlóra gondoltam.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#21617) Meggyi001


Meggyi001
veterán

Hivatalos videón az LG G4

https://gamergep.hu/

(#21618) Misi1980 válasza storm3 (#21616) üzenetére


Misi1980
senior tag

Én ilyet használok.Nagyon jó csak ajánlani tudom.

(#21619) varmi2 válasza storm3 (#21616) üzenetére


varmi2
nagyúr

Én használok ehhez hasonlót.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21620) bigsee válasza storm3 (#21616) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem Tnél vásárolt, Sline van, áttetsző, nevét nem tudom. Elől nyújt egy pár milis peremet, ami megvédi ha úgy rakom le.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21621) kurtuzov válasza -FreaK- (#21582) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Pont ezért kérdeztem, mert visszaolvasva olyan hsz-ek voltak, akik eleve 32GB-osat rendeltek, de nem volt elég nekik a RAM. Mi 16GB-nak rendeltük, így nem okoz problémát. Tegnap amúgy bent voltam a Váci úton a G3 előd G2 törött kijelzőjét javíttatni és rákérdeztem a 32GB/2GB verzióra és nem zárták ki:)
A ROM tanácsot köszi, egyelőre teljesen jó a gyári 5.0 amire OTA frissült első bekapcsolás után.

(#21622) ivatti10 válasza gretzky77 (#21611) üzenetére


ivatti10
aktív tag

SEA kódos, 0 százalékos ÁfA-s számlával gsmboltban vásárolt készülékemet javították repedéssel gariban, 1 órán belül kész volt, kb. 2 hete. Szerintem nyugodtan viheted!

ZTE nubia Z60 Ultra

(#21623) gretzky77 válasza ivatti10 (#21622) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi a választ mindenkinek akkor a héten majd egyeztetek velük,hogy meg tudjam várni! Amúgy ilyenkor mit cserélnek?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#21624) DJ. Ru$y válasza gretzky77 (#21623) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Keret + kijelző.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21625) lewyy87 válasza gretzky77 (#21623) üzenetére


lewyy87
csendes tag

Hali nekem teljes keszuleket csereltek. Beadtam telenorhoz a repedes miatt, hozzacsaptam a terero dobalas problemat, 1 het utan jott meg az uj telefon (uj imei innen tudtuk hogy csereltek a keszuleket)

(#21626) DJ. Ru$y válasza lewyy87 (#21625) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha alaplapot cserélnek akkor is változik az IMEI. A pontosítás érdekében.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21627) gretzky77 válasza DJ. Ru$y (#21624) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi csak azért kérdeztem,mert a repedés nekem belelóg a kijelzőkeretbe is egy kicsit!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#21628) DJ. Ru$y válasza gretzky77 (#21627) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kompletten kijelzővel együtt cserélik (ha fólia van rajta vagy üveg, akkor az bukó).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21629) gretzky77 válasza DJ. Ru$y (#21628) üzenetére


gretzky77
veterán

Fólia van rajta! Mindegy ennyi belefér ha cserélik!

Viszont ha valóban így van,hogy javítják akkor nem is éri meg Lg garisat venni?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#21630) DJ. Ru$y válasza gretzky77 (#21629) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bármikor változhat az LG üzletpolitikája és azt mondja, hogy csak garlevéllel javít szóval, ezt majd az idő eldönti.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21631) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ha 0 százalék áfával is javítják, milyen adatnak kell szerepelnie a számlán? A gari időtartamának/vételárnak?
IMEI-nek?

(#21632) sereeff válasza Fitzgerald (#21631) üzenetére


sereeff
aktív tag

Nem tudom.... A 0% áfás nem mindig nyerő! Pár embernek itt visszadobták. De próba!

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#21633) adio


adio
tag

Üdv! Próbáltam keresni a fórumban és interneten is megoldást de sehol sem találtam olyat ami segítene. LG G3-am van, és észrevettem, hogy az elmúlt hónapokban magától küld amerikába sms-s a telefonom a 0019253539035 telefonszámra.

Kis kutatás után hamar kiderült, hogy a Mcafee előre telepített vírusírtó telefonszáma ez, és valami aktiválós sms-eket küldözget magának. Ez baromira idegesít, de a beállításokat végignézve sehol nem tudom letiltani. Próbáltam letörölni az appot de ezt sem engedi. Beálíltások/Általános/Biztonság/Eszközkezelők alatt kikapcsoltam a Macfee-t, de az alkalmazáskezelőben csupán leállítani engedi, törölni nem. Ellenben minden egyes újraindítás után automatikusan indul a program.

Ez miatt nem szeretném root-olni a telefont, viszont sms-eket sem akarok küldeni. Na már most vagy falhoz b.szom vagy eladom, ha nem sikerül megoldani a problémát. Első androidos telefonom, így lehet, hogy nem ismerek valami full evidens megoldást, amivel könynen törölhetném..

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#21634) gusthy válasza adio (#21633) üzenetére


gusthy
veterán

Honnan van ez a telefon?

(#21635) TODI1111 válasza adio (#21633) üzenetére


TODI1111
addikt

Rendszer alkalmazást csak root meglétével lehet törölni. Esetleg használtan vetted? Nekem még soha nem küldött SMS-t sehova, igaz én el sem indítottam soha mióta megvan a telcsi.

(#21636) Kasya válasza adio (#21633) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ja, McAfee biztonsagi baromsaga. A torleshez root kell...
Elvileg ha nem nyitod meg a McAfee programot, nem fogja kuldeni.

(#21637) adio válasza TODI1111 (#21635) üzenetére


adio
tag

Nem vadi újan vettem, én bontottam ki a dobozból. Vip-Phone-tól vettem még tavaly, de eddig fel sem tűnt, csak pár hónapja kezdte el. A Mcafee-t én sem használtam soha,- talán mikor megvettem akkor nyitottam meg egyszer - ezért érthetetlen számomra.

Ha törölni nem engedi, akkor tiltani, esetleg az engedélyeket megvonni tőle meglehet, pl ami a hívásra és sms küldésre vonatkozik?

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#21638) TODI1111 válasza adio (#21637) üzenetére


TODI1111
addikt

Tudomásom szerint root nélkül nem tudsz ilyen beavatkozást végrehajtani rendszer alkalmazáson.
Ha semmiképpen nem akarsz rootolni akkor esetleg még az jöhet számításba, hogy lemented a fontos dolgaidat és csinálsz egy gyári visszaállítást és ha az megvolt akkor soha nem indítod el még kíváncsiságból sem azt a programot.

[ Szerkesztve ]

(#21639) Fitzgerald válasza adio (#21633) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha törlöd a data állomány alkalmazásoknál, akkor is csinálja?

@sereeff

Köszi. A repedés engem igazából nem izgat, de van pici ragasztófolt nálam is. Ahonnan van ott is lehetne gariztatni, csak valószínűleg jóval többet kéne várni rá.

[ Szerkesztve ]

(#21640) embe válasza adio (#21633) üzenetére


embe
nagyúr

Most egy régebbi Huewei telót használok( teló vásárlás előtt állok az egyik kiszemelt a G3) , ezen még régi rendszer van.
De nézd már meg, hogy az alkalmazások között nem lehet a jogosultságokat állítani, letiltani?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21641) adio válasza embe (#21640) üzenetére


adio
tag

Nincs ilyen lehetőség. Látom az engedélyeket, ahol figyelmeztet is, hogy pénzbe kerülhet az sms küldés, de letiltani, kikapcsolni nem engedi. Letilt gomb van, viszont szürke (inaktív), csak a leállítást tudom nyomni, amivel sokat nem érek. Most megpróbálom így, ha ismét küld sms-t, akkor csinálok egy gyári visszaállítást.

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#21642) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Hónapok óta a G4-re várok, de most, ahogy olvasom a friss cikket, hogy kb. mennyi lesz... Hát kicsit elszörnyedtem. :(((

G3-at hol érné megvenni mostanában nem szolgáltatótól?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#21643) macii97 válasza la_cc (#21642) üzenetére


macii97
senior tag

Semmi sem biztos az árával kapcsolatban. Nem hiszem, hogy az LG pont azt rontaná el, amiért megérte rá várni, ez pedig az alacsonyabb ár.

(#21644) Zolio3 válasza adio (#21641) üzenetére


Zolio3
senior tag

Próbáld meg pl a startup managerrel, vagy az autorun managerrel! Ezek nem igényelnek root jogot, és a system appokat is tudják blokkolni. Azaz letiltja a futtatást indításkor.

(#21645) sereeff válasza Fitzgerald (#21639) üzenetére


sereeff
aktív tag

Mindenképp próbáld meg. Ha beveszik, nyertél!! Azt hiszem a Váci úti szervizben nőhöz ne kerülj!!!!
....ha jól emlékszem az dobta a fórum társat.

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#21646) stickrs


stickrs
senior tag

Sikeresen kitörtem a sim foglalatban egy olyan aranyozott làbat,és mostmàr nem làtja a kàrtyàt :W van valakinek tapasztalata h kb mennyi a foglalat csere?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#21647) wertigo1984 válasza stickrs (#21646) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ijjjj hogyan sikerult kitorni? Ennyire gyenge anyagbol van?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21648) stickrs válasza wertigo1984 (#21647) üzenetére


stickrs
senior tag

Jah,nagyon gyönge, meg àtalakítòs sim-em van, nano-rol microra,és az kitörte amikor vettem ki..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#21649) D4ni válasza stickrs (#21648) üzenetére


D4ni
őstag

Nálam is ugyan ez a megoldás, de nekem egyszer sem tört le.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21650) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok.

Antutu állandóan 24ezer pontot ad. Nem értem. Energia takarékos mód nincs bekapcsolva semmi olyan program ami vissza venné az órajelet. Kikapcsolt állapot után indítottam. Nem értem. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.