Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) H.Bencike válasza Fitzgerald (#21800) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Én remélem ezt a UX 4.0-át mi is megkapjuk. Nekem nagyon tetszik.

LG G3

(#21802) gusthy válasza Fitzgerald (#21800) üzenetére


gusthy
veterán

Igazából ha belegondolsz, mi más bír lenni? Minden évben nő 20%-ot a CPU, és kitalálnak valami felesleges feature - t.
Azt gondolom, hogy az FHD kijelzős S800 alapú telefonok megjelenése óta nem nagyon tudnak a gyártók olyat kitalálni, ami különösebben izgalmas.
Az LG felfedezte, hogy a jobb fotókhoz több fény kell és nagyobb optika.

(#21803) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Érdekes . . . Magukba a fájlkezelőkbe építik be, hogy tudjanak írni memóriakártyára? Most frissítettem a TotalCommandert mobilra, és az újdonságok között említi a kártyára írást rootjogok nélkül Lollipopon.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#21804) laverdadb válasza H.Bencike (#21801) üzenetére


laverdadb
tag

Meg fogjuk kapni, szerintem az 5.1-el egy ket honapon belul.

(#21805) gusthy válasza ivatti10 (#21803) üzenetére


gusthy
veterán

Nem, a Lollipopban vissza lett csinálva ez a hülyeség, hogy ne lehessen.

(#21806) D4ni válasza gusthy (#21805) üzenetére


D4ni
őstag

Akkor tudnám a leginkább kiélvezni, ha lehetne telepíteni is az SDre.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21807) expander


expander
senior tag

remelem megkapjuk mi is ezt az ujfajta kameraszoftvert, vagy ha mas nem, gondolom az xda-s tarsasag megoldja... :D

(#21808) Fitzgerald válasza gusthy (#21802) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem igazából elég lenne az is, ha a már létező fícsöröket tökéletesítenék, optimalizálnák, és 2-3 évre tolnák ki egy-egy csúcskészülék élettartamát. De ha évente akarnak velünk megetetni egy-egy új készüléket 150-170 ezer forintért, akkor legyen is értelme ennyi pénzt kiadni érte. És ne én találjam ki hogy mi legyen az a feature amitől leteszem a hajam, lepjenek meg.
Ezeknek úgyis az a vesszőparipájuk, hogy az innováció viszi előre a piacot. Akkor legyen innováció, ne csak bullshit.

[ Szerkesztve ]

(#21809) Fitzgerald válasza D4ni (#21806) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezt kb. az összes kínai SoC-el szerelt telefon tudja vagy 3 éve.
Én is erre várok már régóta.

(#21810) Octi válasza Exelsior (#21723) üzenetére


Octi
aktív tag

Szia!

Házat és kijelzőt cseréltek ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#21811) tutaj01


tutaj01
tag

Ez most komoly??? 383.000 forint?
Azt hittem seggre ülök...

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#21812) gusthy válasza D4ni (#21806) üzenetére


gusthy
veterán

Miért, nem lehet?

(#21813) mobileman válasza tutaj01 (#21811) üzenetére


mobileman
aktív tag

Hát ilyen ára van egy frissensültnek :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#21814) Typhoon47 válasza tutaj01 (#21811) üzenetére


Typhoon47
őstag

Ahelyett hogy hálás lennél a free shippingnek ;]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#21815) Fitzgerald válasza tutaj01 (#21811) üzenetére


Fitzgerald
veterán

lol
Amúgy a legutolsó G4 hìrnél valaki írta, hogy Angliában 500 font körül nyitott, annyi volt a G3 kezdőára is ott. Szerinte 700 dollár körül alakul majd a kezdőár Európában.

[ Szerkesztve ]

(#21816) takika258 válasza tutaj01 (#21811) üzenetére


takika258
tag

szerintem eliras vagy nem? :))

Sony Xperia P,Sony Xperia SP,LG G3

(#21817) akooos válasza takika258 (#21816) üzenetére


akooos
veterán

Ez ebay vagy nemtudom, hogy mi. 210 lesz a nyitó ára körülbelül.

(#21818) AnonyX


AnonyX
tag

Sziasztok. Ma megérkezett a G3-am 32GB-os változat. Jelenleg még az Android 4.4.2 van rajta, szerintetek telepítsem az 5.0-t? Most hogy belaktam a telt. ugye az elején felkínálta a lehetőséget.

(#21819) vatomi válasza Fitzgerald (#21351) üzenetére


vatomi
aktív tag

Megjött a 4 dolcsis QI töltőm, gondoltam adok neki egy esélyt. :DDD 10 perc alatt betolt 6%-ot, várható töltési idő 40%-ról 100-ra 1 óra 50 perc. Számomra ez elég ígéretes, bár nem tudom, tényleg gyorsabban fog-e merülni. Holnap ez is kiderül

(#21820) DJ. Ru$y válasza vatomi (#21819) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztos lehetsz benne... Sajnos nagy hátránya a Qi töltőnek, és nem tudom miért, illetve, ha ez ismert, miért nem javítják magát a szoftvert vagy a töltési mechanizmust. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21821) Meggyi001 válasza vatomi (#21819) üzenetére


Meggyi001
veterán

Jó lesz az :)

https://gamergep.hu/

(#21822) Exelsior válasza AnonyX (#21818) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia.

Neked a 3gb verzió van az szerintem kicsit gördülékenyebb mint a 2gb-os. de ez nem mérvadó.

Én még várnék vele egy kicsit mert engem speciel nagyon zavarnak ezek a lassulások meg néha az akadások.

De ha már nagyon vártad az 5.0 akkor próbáld meg. :)

de ez szubjektív engem zavar mást lehet nem. én felraktam a Nova launchert de hiányzik a gyári laucher.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#21823) Fitzgerald válasza vatomi (#21819) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én kívánom hogy működjön, de akinek volt valami hasonlója itt az is írta, hogy csak pár napig működött, utána megadta magát.

(#21824) vatomi válasza Exelsior (#21822) üzenetére


vatomi
aktív tag

Hát nem tudom, milyen lassulásokra gondolsz. A G2-höz mérve, ami még mindig megvan sem érzem akadozónak a 3/32-est sem a stock, sem a Nova launcheren 5.0 mellett. Én bátran bíztatok mindenkit a frissítésre! :)

(#21825) vatomi válasza Fitzgerald (#21823) üzenetére


vatomi
aktív tag

Van 3 db, mindenhova vettem egyet! :DDD

(#21826) varmi2 válasza vatomi (#21825) üzenetére


varmi2
nagyúr

A melóhelyen kipróbáltam egyet, és elkezdett tölteni, majd kikapcsolt, és csak aksi kivétellel sikerült, újra elindítani a telót. Így én többet nemmpróbálkozok ilyen kínai töltőkkel. Vagy megveszem a gyárit, vagy nem lesz vezetéknélküli töltőm.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21827) vatomi válasza varmi2 (#21826) üzenetére


vatomi
aktív tag

Mint azt tudjuk, minden kínai. Kipróbálom, hátha ez az üdítő kivétel! :)

(#21828) Exelsior válasza vatomi (#21824) üzenetére


Exelsior
senior tag

Olyan lassulásokra gondolok mint pl. a Samsungnál szokott lenni. widgeteket sokszor újra tölti stb. Akár élőben is megmutatnám mert van. De erről irt is pár weboldal hogy az 5.0 nem lett olyan gyors és simább működésű mint a 4.4. de mondom lehet engem zavar csak mivel Z2röl (5.0.2) jöttem át és ott nem voltak ilyenek. :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#21829) DJ. Ru$y válasza varmi2 (#21826) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nem nyírta ki az alaplapodon a Qi töltő részt. Ugyanis, volt akinek ugyanígy elhalt a telefonja egy kínai töltőn és alaplapcsere lett belőle.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21830) varmi2 válasza DJ. Ru$y (#21829) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nem tudom kipróbálni, mert nincs ilyen töltőm. Ha majd veszek, ha veszek, akkor kiderül, ha meg nem veszek, akkor meg mindegy, hogy jó-e vagy nem. :)

De érdekes, mert töltenek vele sasungot(nem tudom, hogy pontosan milyet) és töltenek vele nexus 5-t is, mindel hibátlan.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21831) hito


hito
nagyúr

Látom van itt rendesen, aki pórul járt a vezeték nélküli rizstöltőkkel. Én ma vettem meg a G3-amat, kaptam hozzá gyári vezetés nélküli töltőt és lehet, hogy eladó lesz, mert semmi szükségem rá. Egyszerűen nem érzem létjogosultságát a dolognak. Tényleg nem értem mire jó. Hiszen egy mozdulatnak se lehet nevezni amíg a mUSB-t rátolom :) Aztán lehet, hogy velem van a baj.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21832) Worldmaster válasza hito (#21831) üzenetére


Worldmaster
csendes tag

Ezzel én is így vagyok. A vezetékes töltésnél lehet használni a telefont. Nem hiszem, hogy jót tenne az akkunak, ha minden hívásnál, mailnál, smsnél lekapkodod a töltőről.

(#21833) hito válasza Worldmaster (#21832) üzenetére


hito
nagyúr

Ez volt az utolsó csepp, ELADÓ a töltő :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21834) Worldmaster válasza hito (#21833) üzenetére


Worldmaster
csendes tag

Nem elrettenteni akartalak a dologtól, de sok sikert az eladáshoz. :))

(#21835) radirr85


radirr85
csendes tag

Valaki tud linkelni egy v20h-s rootolási leírást?
Félig meddig sikerrel jártam 2 hónapja mert tőrt apk-t fel tudtam rakni sima installal, de a recovery-be nem tudok bele nézni az sd kártyába mert azt írja "Parsing Error".
Így romot se tudok felrakni kintről és egyéb finomságokat se...

(#21836) DJ. Ru$y válasza radirr85 (#21835) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elolvastad a téma összefoglalót? Nem. Akkor kezdd azzal! Köszönjük.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21837) hito válasza Worldmaster (#21834) üzenetére


hito
nagyúr

Nem vagyok ijedős :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21838) radirr85 válasza DJ. Ru$y (#21836) üzenetére


radirr85
csendes tag

Azta istenkirályok vagytok xD csomó infót tudtam meg olyat is amint nem tudtam hogy tudni akarok :) tyyyy

(most fent van a telomon a clockworkMod recovery az gondot okozhat ha a 2-es rootot akarom végig csinálni?)

(#21839) gusthy válasza hito (#21831) üzenetére


gusthy
veterán

Ez már többször is felmerült itt, sok oka lehet, pl az egyik, hogy nem romlik el a microusb lik. Nem dugod bele erőltette, nem töröd bele véletlenül, nem rántod le a drótnál fogva, stb.

(#21840) AnonyX válasza Exelsior (#21822) üzenetére


AnonyX
tag

Majd látom, lehet egyelőre jegelem az 5.0 felrakást, de majd kiderül. Nexus 5-ön Android 5.1-et használtam már, az frankón dolgozott. Launcherből nekem a Google Now Launcher az ami legjobb, egyszerű és nagyszerű.

(#21841) hito válasza gusthy (#21839) üzenetére


hito
nagyúr

Ezen "előnyöket" szem előtt tartva írtam a dolgot. Soha, egyszer nem történt még ilyen egy készülékemnél sem, így valós veszélyként és előnyként sem tudom ezt értékelni.

Kicsit más: miért nem elérhető a gyári kamera appal lőtt képek exif adatainál az ISO érték? Sem a win képnézegető, sem az XnView nem írja.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21842) DJ. Ru$y válasza hito (#21841) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pedig, de.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21843) Khelben válasza hito (#21841) üzenetére


Khelben
nagyúr

Irfanview is látja.

(#21844) hito válasza DJ. Ru$y (#21842) üzenetére


hito
nagyúr

Megnéztem. Amit nappal lőttem, annál tényleg ott van, de amiket most éjszaka annál a záridő és az ISO érték is hiányzik. Érdekes :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21845) Viktor0610 válasza hito (#21844) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem merik leírni. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#21846) DJ. Ru$y válasza hito (#21844) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amit kimásoltam neked az sötét helyen, de vakuval készült. Szóval nem tudom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21847) hito válasza DJ. Ru$y (#21846) üzenetére


hito
nagyúr

Mind1, nagy jelentősége nincs. Gyenge fényviszonyok között nem ezzel fogom forradalmasítani a mobilfényképezést (de mással sem :) ).

Viktor0610: az lehet, mert amit külső appal lőttem iso1600-on jóval kevésbé volt olajfestmény, mint a gyári de világosabb kép ;] Remélem azért majd megoldják ezek a RAW-os fiúk az manual záridő kérdést is, ha már van OIS és annyira azért nem is rossz a kamerája. Én látnék benne fantáziát. S5-ömmel azért jobb képeket lőttem, 808-amról nem is beszélve, de az egy külön kategória.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#21848) radirr85


radirr85
csendes tag

A rootolás közben át kellett térnem a KDZ flash részre. De nem tudom hogy innét melyiket töltsem le. v20h verzióm van.

Valaki kis help? :)

[ Szerkesztve ]

(#21849) radirr85


radirr85
csendes tag

Köszönöm az összefoglalót sikeres lett a rootom :)

Már csak egy kérdésem lenne: lollipopra nincs véletlenül kamera mod?

(#21850) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Itt a hírnél linkelt orosz G4 teszt, vannak benne a hátsó kamerával készült képek. Szerencsére a kamera igen jól sikerült.
Ez meg az Antutu score, ami úgy összességében tudom hogy nem mérvadó, de azért ennél komolyabb 3D score-ra számítottam...
Alatta az én score-om G3-al.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.