Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21451) Mr.Silkó válasza Probert75 (#21422) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem nem egyre gondoltunk, nekem nem a kamera vezérlőgombjaival van gondom, hanem azzal, hogy a kamera alkalmazásban eltűnteti a rendszer az alsó kezelősávot (pl.: alkalmazásváltó). De azért köszönöm a választ.

(#21452) Rem-X válasza Fitzgerald (#21450) üzenetére


Rem-X
senior tag

Világos, de akkor meg ott a Nokia Here... ez már csak ilyen beidegződés, hogy hú de jó az IGO... ma már egy teljesen átlagos offline navi...

Try again, fail again, fail better!

(#21453) Probert75 válasza Rem-X (#21452) üzenetére


Probert75
addikt

A Nokia HERE-ben hogyan tudok letölteni MO térképet, hogy offline használhassam.

[ Szerkesztve ]

(#21454) gretzky77 válasza Probert75 (#21453) üzenetére


gretzky77
veterán

A menüben ott van,hogy download maps fölötte meg hogyuse offline!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#21455) Probert75 válasza gretzky77 (#21454) üzenetére


Probert75
addikt

Azt megleltem, de valami regisztrációt kér.

(#21456) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

S.O.S A G3-asom full teljes feltöltéssel kb 3-4 órát bír ki, aztán lemerül! Mi lehet a probléma???? :((

(#21457) Viktor0610 válasza MárkyMárk (#21456) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

MárkyMárk:
Vagy akku probléma vagy valami program beragad a memóriába.
Előbbire akkucsere, utóbbira adatmentés után gyári állapotba hozás. :)

Probert75:
A program nem működik regisztráció nélkül. Természetesen ingyenes. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#21458) #08176384 válasza Rem-X (#21449) üzenetére


#08176384
törölt tag

Akkor javították mióta használtam kb fél éve. Nekem sygic van. Teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#21459) Meggyi001 válasza MárkyMárk (#21456) üzenetére


Meggyi001
veterán

Hát.....első körben, ments le mindent róla ami fontos, aztán nyomj neki egy hard resetet....

https://gamergep.hu/

(#21460) akooos válasza MárkyMárk (#21456) üzenetére


akooos
veterán

Nézd meg az akkuhasználatban, hogy mi merítette a leginkább. Sajnos a körülmények ismertetése nélkül senki nem fog tudni segíteni.

(#21461) Meggyi001 válasza MárkyMárk (#21456) üzenetére


Meggyi001
veterán

De, mondjuk ha a 100 %-ról úgy merül le 0-ra, hogy végig játszol 4 órát, az rendben van :)

https://gamergep.hu/

(#21462) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Media scannerre tippelek, a legtöbbször az áll az ilyen problémák hátterében.
Korrupt média fájl miatt (audió, videó) folyamatosan scannel a háttérben.
Ott a csavar az egészben, hogy ez nem biztos hogy a telefonra másolt zene, vagy videofájl, hanem lehet, hogy valamelyik játék/alkalmazás mappájában található média állomány.

(#21463) waces válasza Rem-X (#21452) üzenetére


waces
aktív tag

bár a nokia here az csak jóindulattal nevezhető jónak :) a sygic az pl sokkal megbízhatóbb. de offline navinak a sygic mellett/helyett az igo kifejezetten jó. onlinennak meg a waze (a google megoldása azért kicsit kihívásokkal kűzd kishazánkban, főleg a waze-val szemben)

Every living creature on earth dies alone.

(#21464) laverdadb


laverdadb
tag

Ket napja megorult a gyari toltom. Azt irja, hogy lassu toltes, alig tolti stb. Valakinek ez a problema elofordult mar? Gyari garanciaban cserelik a toltot, szerintem kampec neki. ?

(#21465) saintex72


saintex72
aktív tag

Nagy örömködve töltöttem le az igot. Minden ismerősnek jeleztem, hogy lehet legálisan tölteni. Erre tessék, használhatatlan. 10 km külvárosában, ahol nincsenek magas házak, 6 alkalommal szűnt meg a GPS jel. Soha egyetlen alkalmazás nem csinált, csinál ilyet. Amúgy Mariska is tudja az utca neveket, de ez így kiábrándító.
Mielőtt írná valaki, minden beállítás rendben van. Nagy pontosság stb. Amúgy abszolút úgy tűnik nekem is, hogy nem agps, de amúgy is mennie kellene. Eleve alig talált jelet.

(#21466) Fitzgerald válasza saintex72 (#21465) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én a Szent Orbán tértől egészen a Bosnyák térig jöttem ma (10km-es szakasz), kétszer dobta el nagyon rövid időre a jelet, de utána helyreállt. Mobilnet nélkül használtam, 10-12 holddal volt 3D fixem, olyan 4-6 méteres pontossággal. Kipróbálom majd AGPS-el is. Amúgy meg ez az első release, nyilván lesznek javítások.

@laverdadb

Asszem a tartozékokra nem érvényes a garancia, de nem vagyok benne biztos.
Próbálj ki egy másik töltőt. Ha azzal sem jó, akkor vagy a töltő IC-vel, vagy az aksival, vagy a micro USB porttal van gond. Úgy tudom az aksin kívül mindegyik garanciális probléma.

[ Szerkesztve ]

(#21467) saintex72 válasza Fitzgerald (#21466) üzenetére


saintex72
aktív tag

Azt nem is tudtam, hogy teret is neveztek már el róla. Azt tudtam, hogy hegyet meg utcát igen. És még az avatásról is lemaradtam.
Amúgy örülök neki, hogy valakinél működik, de ez kevés nekem. Még nem kukáztam, én is bízom a frissítésekben, mert ahogy a playen olvasom nem nálam ilyen egyedül. Bár amikor sokadjára mondta, hogy a műholdkapcsolat megszakadt, vagy újratervezés, akkor a nejem már megkért, hogy húzzam le az ablakot, mert ki szeretné dobni.

(#21468) Rem-X válasza waces (#21463) üzenetére


Rem-X
senior tag

Pláne hogy a Waze is Google már és oda-vissza osztják a térképeket... de tény én is inkább a Waze-t használom :)

Try again, fail again, fail better!

(#21469) Fitzgerald válasza saintex72 (#21467) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, meg nem tudom hogy van-e tok a telefonon (az enyémen van), de valamennyire nyilván az is árnyékolja a GPS-t....

[ Szerkesztve ]

(#21470) Cultus


Cultus
tag

Sziasztok. Mitől lehet az, hogy a Play áruházat csak wifin tudom elérni, 4g-n nem? Ez nagyon bosszantó, mert azt irja ki, hogy a "kapcsolat túllépte a megadott időkorlátot", de ez csak a Play-nél van, a net tökéletesen megy. :(

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#21471) zolka1977


zolka1977
tag

Sziasztok!

Ma reggel 9 körül bevittem az Váci úti központi szervizbe a telót, vezeték nélküli töltés hibával....
Nem hittem a szememnek, amikor 13 körül jött az sms hogy elkészítették a telót mehetek érte :)
Az LG cirka 2perc alatt megállapította hogy a teló hibás és nem a töltő, amit a TELEMAX 2 hét után nem akart elismerni inkább ráfogta a töltőre, nehogy már a telót keljen javítaniuk, szánalmas....az LG szervíz pedig 4 óra leforgása alatt alaplapot cserélt.Le a kalappal előttük :R

(#21472) Kékes525


Kékes525
félisten

Ha valakit érdekel ez a téma, egy új topikot nyitottam: Okos eszközök

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#21473) DJ. Ru$y válasza zolka1977 (#21471) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És akkor most már biztos, hogy a töltő vágta tönkre? Mert akkor ez mehet majd a téma összefoglalóba is, hogy nem biztos, hogy megéri utángyártott töltőt venni...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21474) zolka1977 válasza DJ. Ru$y (#21473) üzenetére


zolka1977
tag

Egy biztos amíg a gyári qi töltővel(WCD-100) használtam addig jó volt.Csak miután az után gyártottat megmutattam neki azóta meghalt, én NEM AJÁNLOM senkinek hogy kísérletezzen...
De az is lehet hogy az én telóm alaplapja volt kényes :))

(#21475) bigdigit válasza Fitzgerald (#21450) üzenetére


bigdigit
addikt

Online nálam nem AGPS hanem online közlekedési infó.Jó ha tudja egy navi ha probléma van az úton. Na ezt kivették belőle.

[ Szerkesztve ]

(#21476) Fitzgerald válasza DJ. Ru$y (#21473) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az eddig is biztos volt hogy nem érdemes. Ez kb. az egyetlen olyan, nem kizárólag marketing jellegű figyelmeztetés, amit leírnak az összes telefon használati utasításába (csak eredeti LG, Samsung, Sony, XY töltőt használjon). Nekem is volt Cellect meg mindenféle egyéb, ezer forintos utángyártott töltőm, de még annyit sem értek.
Persze pl. egy jó Sony (Samsung, Xiaomi, HTC, akármilyen A-brandes) töltőt attól még természetesen lehet LG-hez is használni...

@bigdigit

Jah, értem.

[ Szerkesztve ]

(#21477) NY_A


NY_A
őstag

Szép estét mindenkinek!
A gyári LG Qi töltő tölt tokon keresztül? Rápattintós tokot használok.
Én is rendeltem olyan ócska olcsó Qi töltőt ami után a kolléga telefonja összefosta magát, de ezek után inkább ki sem fogom próbálni, veszek egy gyárit.

(#21478) DJ. Ru$y válasza NY_A (#21477) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Toktól függően lassú töltéssel tölt, vagy nem. Dizt. tokom van nekem lassú töltéssel tölti, de mivel sokkal jobban merül, ha Qi töltővel töltöm fel, így kezdem hanyagolni...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21479) dragons02


dragons02
újonc

Sziasztok!lenne egy kérdésem,Pár napja vettem egyLG G3-at és wifi-direktel összepárosodik más telokal de se fogadni se küldeni nem tudok, mit kellene csinálni hogy müködjön,válaszokat elöre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#21480) Zaji válasza Zaji (#21364) üzenetére


Zaji
őstag

Lehet, hogy nagyon alap a kérdés, de azért tudna valaki segíteni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#21481) r.mark


r.mark
csendes tag

Sziasztok!
Mindig Nexusom vagy Samsungom volt, ez az első LG-m az Arena óta... Nem tudom más tapasztalta-e, de ha a gyári böngészőn nézegetek valamit és azt Viber-en megosztom valakivel, akkor azután alkalmazásváltáskor, ha visszalépek másodszor, harmadszor, negyedszer a böngészőből a Viber-re, minden egyes alkalommal újraküldi a megosztott oldalt!!
Nagyon idegesít, nem tudom más járt-e így... Samsung-nál nem volt ilyesmi gondom.

Márk

(#21482) Meggyi001 válasza Zaji (#21364) üzenetére


Meggyi001
veterán

Hát....átnéztem a Gravity Boxot és G3 Tweaksboxot, talán a tweaks-ben a hide battery full notification, de lehet ki sem lehet kapcsolni, nem tudom...

https://gamergep.hu/

(#21483) David3 válasza r.mark (#21481) üzenetére


David3
őstag

Nekem is Arena volt az utolsó LG a G3 óta. : )

Talán elfogy a memória. Szerintem indítsd újra a telefont néha, az jót tesz neki.

(#21484) gusthy válasza Fitzgerald (#21476) üzenetére


gusthy
veterán

A hagyományos, vezetékes töltők esetére itt egy érdekes cikk :
http://www.extremetech.com/computing/115251-how-usb-charging-works-or-how-to-avoid-blowing-up-your-smartphone

[ Szerkesztve ]

(#21485) saintex72 válasza r.mark (#21481) üzenetére


saintex72
aktív tag

Én már jártam így. Az egyetlen megoldásnak azt találtam, hogy vágólapról linkelek nem direktben.

[ Szerkesztve ]

(#21486) Zaji válasza Meggyi001 (#21482) üzenetére


Zaji
őstag

Köszönöm!
Akkor kihúzom a töltőt, ha feltölti.

(#21487) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Nincs meg valakinek az 5.4.2-es Resurrection rom?
Sajnos az Androidfilehost megmakkant.

(#21488) TODI1111 válasza Just_Reboot (#21487) üzenetére


TODI1111
addikt

Parancsolj RR

(#21489) Just_Reboot válasza TODI1111 (#21488) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#21490) LevyKee


LevyKee
tag

Sziasztok kis segítség kéne.

A telefon nem tölt vezeték nélküli töltővel ill. elkezdi kiírja hogy töltés majd abba is hagyja :(
Töltő jó kolléga g3-jával tesztelve.
Már hátlapot is cseréltünk de ugyanazt csinálja .
Ha kikapcsolom és rárakom a vezeték nélküli töltőre akkor bekapcsol de nem tölt.

Esetleg valami ötlet.(A készülék 1 hetes független)

(#21491) Meggyi001 válasza LevyKee (#21490) üzenetére


Meggyi001
veterán

Bekapcsolva próbáld több pózban, ferdén, egyenesen, kicsit feljebb, kicsit lejjebb stb. , néha nehéz eltalálni, főleg ha kerek. Ha több próbálkozás után sem tölt, akkor más gond lesz...

https://gamergep.hu/

(#21492) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Búcsúzom, most vitték el G3-am. Sok frissítést kevés bugot kívánok. Sziasztok. :R

(#21493) lefkosia válasza Just_Reboot (#21492) üzenetére


lefkosia
őstag

Mi lesz az utód?

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There

(#21494) Meggyi001 válasza Just_Reboot (#21492) üzenetére


Meggyi001
veterán

Durva, h elmész :Y .... ja, mi lesz? G4? One plustwo? :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#21495) Just_Reboot válasza lefkosia (#21493) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nexus 6

(#21496) gusthy válasza Just_Reboot (#21495) üzenetére


gusthy
veterán

Jó pingpongmeccseket hozzá :)

(#21497) Just_Reboot válasza gusthy (#21496) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi! :D

@Meggyi001: Még mindig azon katogok hogy jól döntöttem-e.

[ Szerkesztve ]

(#21498) Typhoon47 válasza Just_Reboot (#21497) üzenetére


Typhoon47
őstag

Nem. ;]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#21499) LevyKee válasza Meggyi001 (#21491) üzenetére


LevyKee
tag

Igen kerek
igen próbáltam több pózban több töltővel de ugyanaz a jelenség :(

(#21500) Meggyi001 válasza LevyKee (#21499) üzenetére


Meggyi001
veterán

Nekem kellett pár nap mire betanultam a módját.

----------------------------------------------------------------------------------------------

(#21497) Justreboot : Jó kis teló az is, de lehet fog pár lg feature hiányozni.

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.