Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) Fitzgerald válasza geris197 (#21198) üzenetére


Fitzgerald
veterán

2 equalizert csak akkor használnék egyszerre, ha kifejezetten az a hangzás jönne be, és én csak 0-ról lefelé EQ-zok már jó ideje, hogy ne romoljon sokat a hangminőség. Egyébként ugyanaz az EQ preset (pl. rock) hangozhat tök másképpen a V4A-val, és a PowerAmp-el is. Érdemes kísérletezgetni, amelyik jobban bejön, azt használd.

@Wertigo1984

Mért, mit tett az az ártány? :D

[ Szerkesztve ]

(#21202) wertigo1984 válasza DJ. Ru$y (#21200) üzenetére


wertigo1984
őstag

Akkor en nem olvastam vissza es elkerulhette a figyelmemet, bocsi :B
Gratula az uj rangodhoz, most latom :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21203) DJ. Ru$y válasza wertigo1984 (#21202) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kösz, de most látom csak én is :DDD Mióta vagyok "ilyen" vajon? :Y

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21204) Viktor0610 válasza DJ. Ru$y (#21203) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khm. :P

A válasz a kombinált hozzászólásszámnál kereshető, ha jól sejtem. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#21205) DJ. Ru$y válasza Viktor0610 (#21204) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tudok róla... Nem ez volt a kérdés, hanem, hogy mikor érhettem el, mert nem szoktam figyelni. :U Mondjuk látszik, hogy pont ennyire érdekel a "rang" kérdés.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21206) Mr.Silkó válasza Fitzgerald (#21180) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na ennyire mélyen azért nem mentem bele a dologba, nekem az a fontos, hogy legyen tiszta a hangzás sok méllyel. :)

A Sony-t meg a Sennheisert azért említettem, mert azokkal van tapasztalat.

A 300 forintos TDK fülesem amúgy tényleg nagyon durván jól szól, nem recseg - persze max hangerőn nem használom - sok a mély, tiszta. Nem számítottam rá anno, amikor ezt vettem. :)

A Xiaomi fülesnek meg utánaolvasok, érdekel.

(#21207) zoleeno1 válasza DJ. Ru$y (#21203) üzenetére


zoleeno1
addikt

Látod, a sok off meghozza a gyümölcsét ;] :DDD gratula :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#21208) NY_A


NY_A
őstag

Hogy tudom kideríteni, hogy mikori gyártású a telefonom? Csak az akkun találtam dátumot.

(#21209) TODI1111 válasza NY_A (#21208) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha jól tudom akkor a készülék dobozán feltüntetett S/N szám első három számjegye a gyártási év illetve hónap.Az enyém például S/N:501.... azaz 2015 január

(#21210) NY_A válasza TODI1111 (#21209) üzenetére


NY_A
őstag

Értem. Az enyém 503, akkor ez 2015 márciusi. Az akkun is március 7. szerepel. Köszönöm szépen.

(#21211) wertigo1984


wertigo1984
őstag

A tererojelzo mellett van hogy jack dugo jelenik meg, van hogy egy fejhallgato amikor zenet hallgatok. Ez mitol fugg? Gyari zenelejatszot hasznalok.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21212) tutaj01


tutaj01
tag

Szerintetek a kamera lencse belső oldalát mivel érdemes megtisztítani? Tegnap este szétszedtem a telót, és egy kis porszem ott maradt, így szerencsétlen nem tud fókuszt lőni...
Fül tisztító kontra alkoholos ablaktisztító? Vagy esetleg aceton?

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#21213) DJ. Ru$y válasza tutaj01 (#21212) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Levegő, vagy nagyon puha ecset.

wertigo1984
A fülhallgató akkor kellene, hogy legyen, ha headsetet dugsz rá, ha csak sima fejhallgatót, amin nincs mikrofon, akkor sima jack jel, ha minden igaz. De volt, hogy ez már bugolt másnak is, mindig mást írt ki. Ezért vettem BT headsetet (na jó, másnak meg azzal voltak problémái).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21214) wertigo1984 válasza DJ. Ru$y (#21213) üzenetére


wertigo1984
őstag

A gyari headsettet meg ki sem bontottam, amiota megvan a telefon. Egy JVC fulet korbeolelo agybadugos fulhallgatot hasznalok zenehallgatasra. Vegulis nem valtozik semmit a hangzasa, csak erdekessegkepp hatha masnak is produkalja a jelenseget. Koszi :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21215) saintex72 válasza Mr.Silkó (#21206) üzenetére


saintex72
aktív tag

Szerintem ugyan az a tdk van nekem is, mc300. A legjobb fülhallgató ever. Én két ezerért vettem akcióban a tescoban 4 darabot, miután az elsőt kipróbáltam. Akkor két tizenezres fülest használtam, egyik sem volt partiban. Ma jött meg a xiaomi piston 2. Ez kb. olyan, mint a tdkból a piros színű, a bronzban sokkal bitangabb a mély. A mikrofon miatt éri meg maximum a tdk mellett. A gyári abszolút nincs egy ligában velük.

Még valami. Nálam is van ez a fülhallgató felismerési hiba. Elekzdett repedni a telefonom és ha gariztatni viszem szándékomban van ezt is megemlíteni. Még nem találkoztam ilyen telefonnal, főleg nem ebben a kategóriában amivel ez a gond lett volna. Az lg l40 is jól ismeri fel. Majd beszámolok mire jutottam.
DJ. Ru$y: nekem volt a bluetooth gondom is. Akkor ki is voltam akadva, hogy sem azzal sem normális fülesem nem tudtam zenét hallgatni. Azt mondjuk egy új szoft megoldotta. ☺

[ Szerkesztve ]

(#21216) tutaj01 válasza DJ. Ru$y (#21213) üzenetére


tutaj01
tag

Köszönöm

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#21217) tomalbert


tomalbert
tag

Az ellen van valami megoldás, hogy ne szabályozzon le a hangerő eq állításnál? Már a tköm tele van, hogy beállítom, hogy szóljon frankón, erre jóval halkabb. Egy kollégám s3-nál megoldotta valami kernelen belül, nálunk van valami ilyesmi? Gyári romhoz :/

(#21218) DJ. Ru$y válasza tomalbert (#21217) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tweakbox-ban van szerintem ilyesmi vagy, hogy ki lehet venni a leszabályzást, ha egyre gondolunk.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21219) dagabor


dagabor
tag

Üdv!

Ilyen tokot használ valaki itt?

Ha igen akkor a véleménye érdekelne... Köszi

[ Szerkesztve ]

"semmi nem tud olyan jól más böngészőt letölteni mint az internet explorer"

(#21220) David3 válasza wertigo1984 (#21211) üzenetére


David3
őstag

Ha a hangfalamra kötöm rá a gépet, akkor ezt az ikont rakja ki nálam is, fülhallgatónál pedig egyszerűen a fejhallgató ikon dobja ki. Nekem ezzel még nem volt problémám.

(#21221) Aryon87 válasza TODI1111 (#21209) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor a miénk valszeg esélyes a repedésre.. S\N:411 :O
Vagy mikori az a széria az ami már elvileg javított kiadás?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21222) Mr.Franczy válasza Aryon87 (#21221) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szerintem ez miatt ne aggódj, repedni fog mindegyik, maximum az újabb gyártásúak tovább bírják! :)
Az ennyim 2015.01, de szerintem ez se fogja repedés nélkül kibírni a két évet!

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#21223) Fitzgerald válasza saintex72 (#21215) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Persze, zéró bitrátájú mp3-hoz biztos jó. Milyen formátumú, tömörítésű audiót hallgatsz?
Csak mert a 128kbps-es low mp3-at pl. valóban teljesen mindegy, hogy a kétforintos TDK-val, vagy a 130 ezres Westone W40-el hallgatod...de akkor meg minek a Piston? :)
Amennyiben nincs igazam, úgy pedig a hallásoddal lehet valami probléma. Nem viccből vagy cinizmusból írom.

[ Szerkesztve ]

(#21224) tomalbert válasza DJ. Ru$y (#21218) üzenetére


tomalbert
tag

Attól tartok, hogy te a Biztonságos hangerő kikapcsolására gondolsz. Amikor bedugod a fülest és "fülbiztonsági szempontból" halkra állítja automatikusan a hangerőt. Egyebet nem találtam sajnos. Gravity Box-ban sem :/

[ Szerkesztve ]

(#21225) wertigo1984 válasza David3 (#21220) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem sem gond, csak eloszor furcsalltam. :)
Zsir a tok, az elejet leszedtem. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21226) #08176384


#08176384
törölt tag

Újra beléptem a G3 klubba. Eladtam az F-es Note4-et. Egyszerűen azt a méretet már kényelmetlen használni. A zsebembe sem fért bele. A kamera pedig csúnyán leszerepelt nálam a legutóbbi Oldtimer kiállításon. Számtalan esetben lowlight nem találta meg a fókuszt és a képek minősége semmivel nem volt jobb mint az S4 képei ugyanezen a kiállításon 2 éve.

[ Szerkesztve ]

(#21227) saintex72 válasza Fitzgerald (#21223) üzenetére


saintex72
aktív tag

Nem veszem sértések! Lehet, hogy igazad van, és nincs fülem hozzá. Nagyon vitát sem akarok gerjeszteni és a tdk sem fizet semmit sem. Abszolút nem tartom magam vájt fülűnek, csak sok zenét hallgatok.
Általában spotify legmagasabb minőség, soundcloud. Saját zene, minimum 320, de van egy két flac lemezem is. Az egészben az a meglepő, hogy a felvásárolt készletemet szét kellet osztanom a családban, munkahelyen, mert mindenki lerakta a haját tőle. (Amúgy egy full fém masszív cucc, nem egy műanyag vacakról beszélünk, de gondolom ismered a tipust. A piston játéknak tűnik mellette.) Volt akinek már nem tudtam adni, pedig behozta a sony 100+ ezres fülesét megmutatni milyen a tuti. Aztán azt mondta, hogy ha van akkor adjak már neki is egyet. Továbbra is állítom, hogy ár érték arányban a legjobb amit a környezetemben ismerünk. Ha valaki teheti próbálja ki.
Mindenki nyugodjon meg többet nem offolok a témában.

(#21228) blt.62


blt.62
őstag

Mitől lehet az,hogy hívásom van de hiába húzogatom a zöld kagylót nem tudom felvenni mert nem reagál rá semmit. Már sokszor csinálja. Annak van köze hozzá,hogy pin kódos a képernyő záram? :F

MegtorloXp

(#21229) Zolio3 válasza tomalbert (#21224) üzenetére


Zolio3
senior tag

A gravitybox elég logikus, így érthető módon a média beállítások alatt tálalod a biztonságos média hangerőt is. Ez beállítás közben nem változtat, azért nem írtam, ez csak a lejátszó indítása előtt a füles csatlakozásakor 70-80 % körüli értékre veszi le a hangot.

(#21230) expander


expander
senior tag

en irtam nem olyan regen, dec. kozepen sikerult beszerezni a telefont, decemberi eleji gyartasu, es kb most 2hete repedt el alul :( pedig azthittem ha mar kibirt ~4honapot, akkor utana nem fog...

(#21231) storm3


storm3
senior tag

Ha mar a fulhallgatoknal tartunk, tudtok ajanlani emberi arban( nekem nem er 10k+t egy fulhallgato) egy tartos fulhallgatot ajanlani? Akar kulfoldiabol is.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#21232) Tawaga05 válasza storm3 (#21231) üzenetére


Tawaga05
tag

Én a *ESCO- ba vettem egy SONY-t 6 ezerért.
Szerintem pöpec.

(#21233) saintex72 válasza storm3 (#21231) üzenetére


saintex72
aktív tag

Na erre most mit írjak? 😄

(#21234) wertigo1984 válasza storm3 (#21231) üzenetére


wertigo1984
őstag

Vagy 5 eve vettem tescoban 6-7 ezer korul, azota tokeletes. Edzes kozben, filmnezesre, es zenelesre hasznalom, tokeletes mely es magas hangok. Nagyreszt techno-t es trance-t (mint az alairasom is mutatja :) ) hallgatok vele.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21235) storm3 válasza saintex72 (#21233) üzenetére


storm3
senior tag

Megneztem a TDK-d is de azt irtak tobben rola a neten, hogy nem hosszu az elettartama sajnos.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#21236) sereeff válasza storm3 (#21235) üzenetére


sereeff
aktív tag

Hát de occo!! Vegyél többet!

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#21237) Oberthur


Oberthur
tag

Az NNG szerdán bejelentette, hogy tíz napra ingyen letölthetővé teszi az iGO navigációs appot a legfrissebb Magyarország-térképpel. Az alkalmazást SzülinApp néven kell majd keresni, iOS és Android operációs rendszerű okostelefonokra és iPadre lehet letölteni április 20. és 29. között.

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#21238) supertrezi válasza Aryon87 (#21169) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Keresés - Light Manager
Pár hónapja írtam róla egy hozzászólást. Nekem úgy működik. Habár érdekes módon a Messengert csak zölddel hajlandó jelezni... :) De jelzi azt is. E-mail, SMS, hívás esetén hibátlan. Üdv!

(#21239) saintex72 válasza storm3 (#21235) üzenetére


saintex72
aktív tag

Ebben lehet valami! Az öcsém, akinek az egyiket adtam, mondta, hogy nem túl rugalmas a kábel. Elmondása szerint alig pár lépésnyire távolodott el a bringától aminek a kormányába akadt a zsinór. :) a pistonnak a vastagabb része az legalább kevlár. Az sem drága, és amúgy nem szól rosszul, ráadásul még bejáratós, és kezelő gombok is vannak rajta. Nekem legutoljára az iphone gyári fülese volt aminek a hangszórója romlott el. Azóta csak kontakt hiba amivel találkoztam.

(#21240) Fitzgerald válasza saintex72 (#21227) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nálam is 320 a legalja, van kb. 4 ilyen albumom. Az összes többi 800+ -os flac. Persze, a legtöbb embernek elég lehet az a füles, ahogy sokaknak elég pl. a gyári is.
Aki sosem hallott nagyfelbontású audiót igazán jó fülessel jó forrásról (vagy nem elég jó a hallása) az úgy érezheti, hogy nem is kell több.
Ahogy én is régen. Sok évvel ezelőtt a Sony egyik legolcsóbb IEM-ét használtam (EX10LP) 256-os, 320-as mp3 mellé.
Nem is volt semmi panaszom. Aztán vettem egy komolyabb fülest, ami jobban szólt, össze tudtam hasonlítani a kettőt. A forrás is többször cserélődött az évek során, elkezdett érdekelni hogy milyen DAC van a kinézett telefonban. A felbontás is emelkedett ugye.
Az EX10/50LP és pl. a Piston 2 között ég és föld a különbség, képtelen lennék visszatérni arra a szintre.
Lehet egyébként hogy elsőre nem is hallasz egetverő különbséget ha felfelé váltasz, de idővel a füled hozzászokik a jobb minőséghez, és amikor meghallgatsz egy régebbi, alacsonyabb minőségű fülest újra, hallani fogod a különbséget.
Szóval tudom, hogy sok embernek elég lehet a legalapabb, filléres füles. De mégsem tudom ezeket ajánlani, ha ennek az összegnek a két-háromszorosáért már kategóriákkal jobbat lehet kapni, amit viszont megint csak sokan tudnak értékelni, főleg ha van egy csúcskategóriás, kiváló DAC-al szerelt telefonjuk, mint a G3.
Egyébként a Piston alumínium házas. Biztos hogy eredetit vettél? Nagon hamisítják, 20 dollár alatt nem kapsz eredetit.
A kevlár elég jól bírja a gyűrődést, nekem majdnem fél éve megvan, semmi gond nem volt még vele.

[ Szerkesztve ]

(#21241) d.tiborz


d.tiborz
aktív tag

Üdv G3 tulajok! Nekem jelenleg GFlex-em van, kicsi ráfizetéssel tudnék cserélni G3-ra. Tanakodok, hogy megéri-e a váltás, van-e észrevehető különbség a két gép között. Amire használom: napi 3-4 óra net, közben rádió vagy zenehallgatás, néha navi. Így elmegy majdnem 2 napot egy feltöltéssel. Érveket és ellenérveket szívesen fogadok. Üdv. T.

(#21242) Fitzgerald válasza d.tiborz (#21241) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hello,

Kompaktabb méretű (ha lehet az 5,5 inchet kompaktnak nevezni, 6"-hez képest kompakt), nagyobb felbontású kijelző, nagyon picivel erősebb hardver, sokkal komolyabb kamera, valamivel tovább fog frissítéseket kapni.

[ Szerkesztve ]

(#21243) saintex72 válasza Fitzgerald (#21240) üzenetére


saintex72
aktív tag

Tényleg egy utolsó a témában.
A piston tuti eredeti, alu. A tdk vagy alu. vagy acél. Mindenesetre nehezebb. Egy olyan dologról beszélgetünk amit kettőnk közül csak én hallottam, hogy szól, illetve az akinek az első hozzászólásom szólt. Mivel ő is jónak gondolja a hangzását ezért írtam neki tdk vs. piston témában amit irtam. Természetesen elismerem az igazad, nem véletlenül kerül az egyik fülhallgató ennyibe a másik annyiba.
Amikor ezt vettem akkor egy scullcandy titánt és egy sennheiser mittudomén mit használtam (13000 kerül vettem), de gondoltam ennyiért nem hagyom ott. Nagyon kellemes meglepetés volt.
Pont tegnap előtt kaptam vissza egyébként, mert az utolsó sem volt nálam. Az utobbi hónapban a gyárit, egy htc és egy nem agybadugós akg-t használtam. Az akg egész jó, de nagy zajban nem tökéletes. Most, hogy visszakaptam pont azt éreztem amit írtál. Mennyivel másabb, jobb a zene. A piston jó, de ha van egy ilyened akkor nem fog jobban szólni. Ennyi.
Egyetlen nagyon drágát próbáltam, az említett sonyt amit az árához képest nem éreztem ÉN annyival jobbnak. Elfogadom, hogy rossz a hallásom. Ha teheted próbáld ki, kíváncsi lennék egy hozzáértő véleményére.

(#21244) d.tiborz válasza Fitzgerald (#21242) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

A mérettel nincs bajom, megfelelő a 6" tepsi. A nagyobb felbontás-kisebb kijelző párosítástól tartok egy kicsit, 50 felé haladva a szemem sem a javulás folyamatát mutatja. Ami még kicsit aggaszt, a térerő problémák, ahogy olvastam néha előfordul. Memóriakártyára írás tényleg nem működik (pl kamera)?

(#21245) Fitzgerald válasza saintex72 (#21243) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A részletesség, tér érzékelése hallásfüggő ugye, a hangkép viszont egy grafikonon is ábrázolható fogalom.
Szoktam látni azt a fülest. Én vagyok az a forma, aki még a Tescoban is átnézi a műszaki részleget, hátha van valami, amit érdemes vinni. Pl. EX50LP-t láttam már ott háromezer alatt, annyit megér.
1000 forint körül még vennék is egy ilyen TDK-t kipróbálni, bár nem hiszem, hogy olyat hallanék, amivel elégedett lennék. Jártam már így ajánlott fejhallgatóval pl., amit a MM-ban ki tudtam próbálni, nem kellett vakon megvásárolni. Fülessel ezt higiéniai okokból ugye nem lehet megtenni. Ha olcsón látom veszem, aztán majd visszatérhetünk még erre pl. PÜ-ben.

[ Szerkesztve ]

(#21246) Zolio3 válasza d.tiborz (#21244) üzenetére


Zolio3
senior tag

Én nem régiben kaptam kézhez a telefont: térerő probléma nincs, bár gyengébb, mint az előző készüléken, de nem dobálja el. Akku fedél jó, azzal sincs gond. A gyári kamera app tud fényképet menteni külső sd-re, de törölni nem, mivel harmadik fél részére nincs írási jog. Rootolás javasolt az írási jog miatt, és (szerintem) az átlagnál gyengébb hangerő miatt. Az írási jog megszerzése után bármely kamera app, galéria, vagy bármely más app tud dolgozni a kártyán. A szöveg mérete gyárilag állítható, mint ahogy a betűtípus is. A wi-fi nagyon jól sikeredett, sokkal érzékenyebb, mint régebbi készülékeken, a gps gyorsan tálal jelet, nekem a három betűs navigációval tökéletesen működik. Bár már lehet nevén nevezni, mivel már letölthető a play-ről...

(#21247) integrated válasza DJ. Ru$y (#8541) üzenetére


integrated
tag

Szia "not supported" felirattal nem enged belépni abba a menübe. Rootolt gyári 5.0.

iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

(#21248) Fitzgerald válasza d.tiborz (#21244) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A gyári kamera app nekem írja a külső sd-t.
Ha volt már hasonló méretű (5,5" körüli) telefon a kezedben full HD felbontással, valami hasonlót képzelj el. Ekkora méretben full HD és QHD között nem igazán van érzékelhető különbség. HD kijelzővel nem volt még ekkora telefon a kezemben, szóval azzal nem tudom összehasonlítani. Én a hegyen lakom a XII. kerületben. Térerő nekem Telenor LTE hálózaton bár ingadozik, a beszélgetések mégis tökéletesen tiszták, jó a minőség. 2G/3G-n pedig szinte mindig maximumon van. Belvárosban az LTE jelerősség is jobb, de a beszélgetés minőségén ez nem érzékelhető.

(#21249) sereeff válasza Fitzgerald (#21245) üzenetére


sereeff
aktív tag

Ne már pü... Engem is erdekelne a véleményed, eszem a füleseket, s ez az ár...

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#21250) saintex72 válasza d.tiborz (#21241) üzenetére


saintex72
aktív tag

Nehéz kérdés, az tudna érdemben válaszolni aki használta mindkettőt. Személy szerint én nem cserélnék a helyedben, sőt tovább megyek, cserélnék veled. Ha egy héttel hamarabb viszi le az árát a T-Mobile akkor tuti azt vettem volna.
Mit nyersz vele? Újabb oprendszert max, de itt majdnem mindenki romolgat. Mit veszíthetsz? Fekete színeket, nagy kijelzőt, üzemidőt.
Persze csak azokat írtam amik nekem számítanak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.