Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) zoleeno1 válasza Emberkeman81 (#22144) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nalad lesz a gond, nekem is C2.2 van fent es tokeletesen tudok csatlakozni root explorerrel

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#22152) dkovizoli válasza Tyer (#22149) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én az adaway hu-t használom

(#22153) Tyer válasza dkovizoli (#22152) üzenetére


Tyer
őstag

De eznemcsak root-olttelon megy?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#22154) Fitzgerald válasza Tyer (#22153) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem nincs olyan adblocker, amihez ne kéne root.

(#22155) Tyer válasza Fitzgerald (#22154) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor ez igy kiesett, köszi az infokat:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#22156) dkovizoli válasza Tyer (#22155) üzenetére


dkovizoli
addikt

igen , erre nem gondoltam. nálam ez ugye nem volt kérdés. akkor marad a programok átnyálazása és a gyanús dolgok törlése, mert ez tuti hogy egy másik programmal jött rá.

(#22157) gijani


gijani
újonc

Hello!Valaki tudna segíteni hogy miért nem tudom frissíteni 5.0-re a g3-am.Mindig azt írja hogy a ledfrissebb szoftver van rajta. 4.4.2

(#22158) DJ. Ru$y válasza gijani (#22157) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elolvasod a Téma összefoglalót, és a KDZ flash bekezdés alapján frissíted.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22159) Zolio3 válasza Tyer (#22155) üzenetére


Zolio3
senior tag

Ismét írnám, amit másnak is: startup manager, vagy autorun manager, stb. Meg kell nézni a futó alkalmazások között mi ez a progi, az startup managerben pedig letiltod. Ez root nélkül is működik, valamint system alkalmazást is tiltani tud induláskor. Ez a programot nem zárja be, de a következő indításkor (tehát reboot után) nem fogja a rendszer futtatni, így nem is jön elő ez a szarság. Alaposan nézz szét mit akarsz tiltani, hisz esetlegesen olyan rendszer alkalmazást is le lehet tiltani, amitől nem tölt be a rendszer, és/vagy egyes alkalmazások nem működnek megfelelően.

(#22160) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy milyen a telefon sebessége lollipop alatt? Még mindig vannak akadások? Köszi a választ előre :)

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#22161) Meggyi001 válasza szabakaa (#22160) üzenetére


Meggyi001
veterán

Jó és nincs.

https://gamergep.hu/

(#22162) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Srácok szerintetek mivel lehetne valóságosan összehasonlítani a teló hardware-es képességeit mondjuk egy pc-vel?
Most tesztelem videókonvertálással a két eszközt...azonos opciókkal beállítva az azonos progit (win-android)
De a régi pc-m magasan letolja eddig a G3-mat...
:U

(#22163) zoleeno1 válasza SlyChocolate (#22162) üzenetére


zoleeno1
addikt

nem is értem a kérdést, meg, hogy mi értelme lenne, nyilván össze sem lehet hasonlítani a kettőt, nem egy ligában játszanak, de nem is egy "fajban" :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#22164) SlyChocolate válasza zoleeno1 (#22163) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Az oké, hogy nem egy kategória és nem is azonos op rendszerről beszélünk de miért ne lehetne tesztelni...összehasonlítani???
Mármint a hardware-es tudását a két gépnek.
Ami ugyan teljesen más rendszerű és az op.rendszer is.
De a képességeik adottak az adott melóra...
Az-az a feladat az feladat mindkét rendszeren!
Pl mint most amivel tesztelem... videókonvertálása...stb...
:U

[ Szerkesztve ]

(#22165) Fitzgerald válasza SlyChocolate (#22162) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az egész platform a multimédiára, casual játékra, internetezésre lett kihegyezve hardveresen és szoftveresen is. Nem 3D renderelésre, meg 4K videó ripelésre, meg mittoménmire.
Éppen ezért nehéz is pl. a pc-vel összehasonlítani.
Ha mégis muszáj, akkor a Snapdragon 801 nyers teljesítményben kb. a 10 évvel ezelőtti középkategóriás pc-k szintjén lehet.
A GPU már valamivel korszerűbb, bár ez nagyjából mindegy is, mert úgysem használják ki.

[ Szerkesztve ]

(#22166) zoleeno1 válasza SlyChocolate (#22164) üzenetére


zoleeno1
addikt

Magad írod le, hogy miért nem. Teljesen más rendszer, más oprendszer, más hw, minden más :) A mobil nem video konvertálásra, a pc nem telefonálásra van kitalálva :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#22167) gusthy válasza macii97 (#22150) üzenetére


gusthy
veterán

Majdnem minden gyártó eljátssza, hogy ír egy launchert, amihez olyan widgeteket készít, amik csak a gyári launcherrel mennek. Értem én a koncepciót, de akkor is gyökér dolog.

(#22168) gusthy válasza SlyChocolate (#22162) üzenetére


gusthy
veterán

Fogyasztásban pl nem tolja le.... És ez elég fontos szempont a telefonnál.

(#22169) hanics


hanics
aktív tag

Elkészítettem a magyar : One Click ROOT+TWRP Recovery for Lollipop Stock telepítőt
Ha igényt tartotok rá akkor felteszem valahova és majd be lehet linkelni az összefoglalóba is.

Ahogy tudom fejlesztgetem benne az összetevőket.

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#22170) -FreaK- válasza hanics (#22169) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szuper, köszönjük szépen!

Persze, töltsd fel valahova, küld el nekem priviben vagy itt, és beleteszem az összefoglalóba.

(#22171) blt.62


blt.62
őstag

Miért van az,hogy blout-on kapok egy zenét beállítom csengőhangnak de csak addig marad meg míg ki nem kapcsolom a telefont. Ha kikapcsolom akkor eltünik a zenetárból is és a csengőhangok közül is, és vissza áll a gyári csengőhangra. Miért csinálja ezt?

MegtorloXp

(#22172) Nikaré válasza hanics (#22169) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszi! :C
Majd írsz az összetevőkről is, ne csak a feltöltés frissüljön, mi meg nem tudunk róla :)

(#22173) mijos


mijos
senior tag

a készülékem nem kelezi az apk. kiterjesztésű fájlt, mitévő legyek?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#22174) Fitzgerald válasza mijos (#22173) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Locsold le Domestossal.
Mit jelent az, hogy nem kezeli az apk-t? Milyen szoftver van rajta? Milyen hibaüzenetet dob? Unknown sources be van pipálva Security menüben?

(#22175) Meggyi001 válasza Fitzgerald (#22174) üzenetére


Meggyi001
veterán

Jaja, mit ír ki rá? Az fontos.

https://gamergep.hu/

(#22176) Zolio3 válasza blt.62 (#22171) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem mindegy hová teszed a zenét. A belső memóriába a Ringtones mappába tedd, vagy külső sd-re sdcard/media/audio/ringtones mappába. Ha a készülék rootolt, akkor a system/media/audio/ringtones mappába is teheted, utána az attribútumot 644-re. Utóbbi megoldás a leghatékonyabb.

(#22177) blt.62 válasza Zolio3 (#22176) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi.

MegtorloXp

(#22178) delon


delon
tag

sziasztok

új kdz-vel eltűnik a root és a twrp is?

vagy a twrp az marad?

honnan tudnám letölteni a legfrissebb gyári kdz-t?
belinkelnétek?

a flash tool 2014 programba cse flash re kell kattintani?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#22179) DJ. Ru$y válasza delon (#22178) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Eltűnik minden. Teljesen gyári lesz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22180) delon


delon
tag

linket küldenél a legfrissebb kdz ről?
amit csak le kell tölteni?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#22181) tutaj01


tutaj01
tag

Egy kicsit módosítottam a kamera gyári adatait. Gondoltam megosztom veletek is.
Stock, vagy stock alapú Lollipop romokon működik.

Ficsőrök:

- Fotó minőség @95-100
- 1080p/60fps videó mod hozzáadva
- 4k és FHD videó bitráta módosítva @40Mbps
- 720p videó bitráta módosítva @32Mbps - Maximális képkocka 60fps-ra növelve, fényviszonyoktól függően.
- 720p/120fps videó bitráta módosítva @30Mbps
- Minimum képkocka kevés fénynél @20fps (gyári 15fps)

Telepítés menete:

!!! Mindenek előtt biztonsági mentés soha nem árt !!!

A .zip fájlban található camera config.xml és media profile.xml fájlokat bemásoljuk a System/etc mappába, és felül írjuk a régit.
Jogokat beállítjuk 644-re (rw-r-r) és teló újra indít.

[G3 Camera Mod by Marko]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#22182) mijos válasza Fitzgerald (#22174) üzenetére


mijos
senior tag

Mit mit jelent azt? Miért kell egyből a legnagyobb hibára gondolni? Egyértelműen leírtam: NEM KEZELI. Ezt írja ki: a fájltípus nem támogatott. Most gondolom sokkal okosabb lettél és egy újabb hatalmas szenzációs beszólásra készülsz. Komolyan inkább rákeresek neten, minthogy itt kérjek segítséget, mert csak kötekedő seggfejekbe botlok, akik béna google-s beszólásokkal jönnek.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#22183) DJ. Ru$y válasza mijos (#22182) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bekapcsoltad, hogy külső forrásból is tudja programot telepíteni?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22184) akooos válasza mijos (#22182) üzenetére


akooos
veterán

Hát de ilyen kérdésre milyen választ várnál? Semmit nem írtál le kb, csak, hogy nem kezeli. Sok okból lehet :) Egy apk-t sem kezel? Egy bizonyosat nem kezel? Számítanak a részletek, nem kell egyből nekiesni a másiknak.

(#22185) Meggyi001 válasza akooos (#22184) üzenetére


Meggyi001
veterán

Jaja, kéne tudni hogy playről telepít e, sd-ről telepít e...ha nem támogatott, akkor tuti verzió eltérés van, pl kitkatre lollis apkt, stb...

https://gamergep.hu/

(#22186) saintex72


saintex72
aktív tag

Eddig olyan jókat írtatok a szervizről, de első körben elég furcsa volt. Leadtam a telefont repedés és az ismert jack hibás felismerés miatt.
Egy udvarias, szimpatikus srác volt akihez mentem, mert a kolléganő mondta, hogy ő ért hozzá. A repedést nézegeti elég sokáig, kérdezem mi a baj? Azt mondja nem itt szokott lenni, az usb sarkától indul, hanem a jacknél. ??? És akkor mi van? Ez itt reped. Hát ő nem tudja. Jó akkor nézzük a másik hibát, vittem gyári headsettet, sima fülhallgatót, jack -jack kábelt. Mutatom mit minek ismer fel elindul, leáll, léptet össze vissza. Erre azt kérdezi, hogy akkor most a gyári az jó. Mondom a headset az egyedüli ami jól müködik meg tízből egyszer jól ismeri fel a fülhallgatót. Azt mondja akkor nem hibás, mert ők csak a gyárit támogatják a többi más szabvány. Kérdezem, hogy most viccel? Nem ez komoly, milyen márka a füles. Mondom sennheiser. Akkor az a gond az más szabvány és mutatja, hogy más a jack vége, mint a gyárin. Ekkor erősen megváltozott az arcszínem és talán hangosabban is beszéltem vele kb. 5 percig ami alatt azért elég sok mindent el lehet mondani.
Jó, mondta ő nem akar vitatkozni és átvette. Kívancsi vagyok mire jutunk.

Na ezt mire leírtam a kis iphone kijelzőn.

(#22187) tulni


tulni
csendes tag

Sziasztok!

5perce eladtam LG G2-es 32gigás telom, és holnap tervezek uj telefont venni. LG G3 az új kiszemelt. :P ;) Régebben voltam a fórumban, és akkor még akadásokról olvastam, nem tudom hogy ez a probléma orvosolva lett e azóta valamelyik frissítéssel? Hol érdemes megvásárolni? (független kell mindeképp, szoval B-tel tipusu boltra gondolok)
Amire nekem kell a telo: fénykép, video, néha sorozat nézés, telefon, sms, netezés.. :))
Nagyon megköszönném a használók tapasztalatait, véleményeket illetve hibákat.
Nagyon köszönöm a türelmet! :R

[ Szerkesztve ]

(#22188) Zolio3 válasza tulni (#22187) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem olvastál vissza eleget... Nincs akadás, egyébként normális launcher ennek ellenére javasolt.

(#22189) tulni válasza Zolio3 (#22188) üzenetére


tulni
csendes tag

Bocs, Témaösszefoglalót olvastam, az előző 22000 kommentet nem igazán van erőm végig olvasni. Pár tapasztalara vagyok kiváncsi, illetve véleményre. ennyi :))

(#22190) gusthy válasza mijos (#22182) üzenetére


gusthy
veterán

Bocsi, de ez a mondat ebben a formában értelmetlen. Ha a "készülék nem kezelné", akkor egyetlen alkalmazás sem futhatna rajta, minthogy az apk fájlok az alkalmazások maguk. Ezért ha segítségre vágysz, talán írd le pontosan, hogy mit csináltál, milyen eredményre számítottál, és ehelyett mi történt, vagy nem fog segíteni senki.

[ Szerkesztve ]

(#22191) gusthy válasza Zolio3 (#22188) üzenetére


gusthy
veterán

Hát..... A gyári launcherrel azért khm, izé. Szóval tud akadni, na. (És valóban, egy Nova Launcher ezt megoldja.)

(#22192) Fitzgerald válasza mijos (#22182) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem, most inkább passzolok, aláírásból látszik hogy alacsony az ingerküszöb.
Az pedig hogy nem tudsz telepíteni apk-t, meg hogy nem kezeli az apk-t, két külön dolog, már le is írták itt felettem hogy miért.

(#22193) gusthy válasza Fitzgerald (#22192) üzenetére


gusthy
veterán

Lehet, hogy neki a Windows Mobile verzió van :)

(#22194) Zolio3 válasza gusthy (#22191) üzenetére


Zolio3
senior tag

Igaz, nekem csak kb. egy órát volt fent gyári, azalatt nem volt gond. Nova párti vagyok, több éve azt használom, van backup és restore, könnyű egyik készülékről a másikra költözni, vagy rom telepítés után visszaállítani. Nincs túl nagy tapasztalatom vele, de azt írták lp alatt már elfogadható. Összességében nem készülék hiba, erre van alternatíva root nélkül is.

(#22195) macii97 válasza tutaj01 (#22181) üzenetére


macii97
senior tag

Nem igazán tudom letölteni. :S

(#22196) gusthy válasza Zolio3 (#22194) üzenetére


gusthy
veterán

Valószínűleg erősen függ a dolog attól is, hogy még mik futnak a telefonon a háttérben, nekem lp alatt se volt az igazi. Viszont szépnek szép.

(#22197) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Ma megérkezett az üveglapom: [link]
A gondos kis kínaiak tok híján egy hungarocell lapba vágták bele, és egy másikkal lefedték. Mikor kibontottam először azt hittem átvertek, de benne volt.
Meglepően egyszerű volt felhelyezni és olyannyira jól sikerült, hogy már-már ellenállhatatlan ingert érzek aziránt, hogy rátegyek egy fóliát. :DDD
Egyetlen egy helyen látok rajta egy nagyon kicsi pöttyöt, de azt is csak kikapcsolt állapotban, és hosszas keresés után.
Ajánlom figyelmetekbe a terméket.

(#22198) vatomi válasza tutaj01 (#22181) üzenetére


vatomi
aktív tag

Letöltöttem, feltettem a leírás szerint. Megjelent a FHD 60 opció, de csak 30-cal vesz fel... :F

(#22199) tulni válasza gusthy (#22191) üzenetére


tulni
csendes tag

Köszönöm a választ! 2gb ill. 3gb-nál egyaránt fenn áll a probléma? olvasva többen is a ter-ero.com rol vásároltak. azért kérdem mert ha mindegyiknél akad, akkor lehet olcsóbb felé huzok.. (még HTC-n gondolkodtam, pontosabban Desire Eye-on, de sok jot is olvastam az lg szervizről is ami plusz pont).

(#22200) la_cc válasza NY_A (#22197) üzenetére


la_cc
addikt

Ez az üveg mitől marad rajta? Ragasztós?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.