Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) Fitzgerald válasza Probert75 (#21332) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A handset magát a telefont is jelenti angolul, de valószínűleg a beszélgetéseknél használt hangszóróról van szó.
Egyébként félreértettem a dolgot, azt hittem a füles hangerejét akarod növeli.
Nekem talán még túl hangos is a hátlapi hangszóró, maximális hangerőn leugrik a hátlap lol.

@vatomi

Ez 2 forintot nem ér, valakinek volt valami ilyen, hasonló áron. Nincs 4 dollárért normálus qi töltő (még vezetékes se nagyon)

[ Szerkesztve ]

(#21352) Probert75 válasza Fitzgerald (#21351) üzenetére


Probert75
addikt

Nem értettél félre, mivel nem említettem hogy mit szeretnék hangosítani. Bocs! :)
A fülest kipróbáltam 1x és valóban halk volt. Úgyhogy azt is feljebb állítottam.
Az asztalon egy régi egéralátéten fekszik a telefon napközben és halknak véltem a csörgési hangerejét. Így azt 60-ról 65-re vettem.

Én ezt a töltőt néztem ki hozzá. Ezt érdemes megvenni, mert LG?

[ Szerkesztve ]

(#21353) DJ. Ru$y válasza Probert75 (#21352) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Így van, ez a G3 gyári töltője, vedd nyugodtan. Hozzá tervezték (méret és tekercs elhelyezés).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21354) zolka1977 válasza gusthy (#21349) üzenetére


zolka1977
tag

Hát is nem tudom, mióta a Samsung laptopom kijelző cseréje után úgy kaptam vissza hogy az lcd keret csavarját voltak szívesek nem meghúzni rendesen, majd 2 hét elteltével el is repedt.
Vissza szervizbe, majd szándékos rongálásra hivatkozva vissza is kaptam repedt, törött kijelzőkerettel.
Köszi TELEMAX!!!!
Az is érdekes hogy még a Nexus 4 - hez vásárolt qi töltőmmel sem akar már kommunikálni mióta kipróbáltam vele a gagyi töltőt.
Szerintem a javítás helyett, a könnyebbik utat választották egyszerűen a töltőre fogták a hibát és kész.

(#21355) Rem-X válasza Fitzgerald (#21325) üzenetére


Rem-X
senior tag

Nova launchert használok... azzal is csinálja...

Try again, fail again, fail better!

(#21356) Rem-X válasza zolka1977 (#21345) üzenetére


Rem-X
senior tag

Nekem is ilyen van... egy érdekes dolog van... 90% fölött teljesen jól működik... az alatt azonban mindig megszakad a töltés. Kegyetlen idegesítő. Írták egy fórumon hogy abból adódhat hogy 90% fölött kevesebb nafta kell neki a csepptöltéshez, de alatta fast charging van és ezek a töltők nem bírják :S

Bár azt is írták hogy egy bikább hálózati töltő kell hozzá és azt rádugni a QI dokkra.

Try again, fail again, fail better!

(#21357) DJ. Ru$y válasza Rem-X (#21356) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az a helyzet, hogy a gyári Qi töltővel is "van baj". Most ezt teszteltem és próbáltam azonos használatot tenni mellé. Sokkal, de sokkal jobban merül a telefon, ha a gyári Qi töltővel töltöm, (Gyári fej + lapos usb kábel) mintha kihúzom ugyanezt a kombinációt a Qi töltőből és bedugom a mUSB csatlakozóba, szóval nem a kábel és nem is a fej hibás, szóval valamiért nem kerek a Qi töltés, olyan, mintha nem tudná feltölteni teljesen, pedig a led és a kijelző is 100%-ot mutat...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21358) jolti05


jolti05
őstag

A héten jött meg a kiválóan nagyszerű Samsung Evo 64 gigás kártyám egyenesen Kínából, amit el is kezdtem használni a G3mamban, de hébe-hóba egyszercsak eltűnt a kártya, látta a telefon, de úgy, hogy nincs rajta semmi. Aztán gépre kötöttem kártyaolvasóval és jelezte a Windows, hogy formázni kell. Gyanús lett.

Tudnátok esetleg javasolni ebayen hirdetőt, aki garantáltan megbízható, vagy inkább nézzek hardveraprón használtan egy ilyen kártyát?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#21359) Zaji válasza DJ. Ru$y (#21357) üzenetére


Zaji
őstag

N5-nél én is ezt tapasztaltam. G3-hoz nem is lesz Qi töltőm...

(#21360) zoleeno1 válasza jolti05 (#21358) üzenetére


zoleeno1
addikt

Őt ajánlja mindenki az ebay-es topikban: sinceritytrading

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#21361) jolti05 válasza zoleeno1 (#21360) üzenetére


jolti05
őstag

Köszönöm szépen!

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#21362) Fitzgerald válasza Rem-X (#21355) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A Cloudy 2.2-vel nekem is volt ilyen problémám, de idővel valahogy magától megszűnt.

(#21363) Misi1980 válasza jolti05 (#21358) üzenetére


Misi1980
senior tag

A tesómnak van egy marék kínai kártyája és mindel van valami probkéma.Vagy nem ismeri fel a teló vagy csak spontán meghülyíti vagy egy pillanat alatt eltünnek az adatok róla.Mind egy neves gyártó utánzata.Nem szabad kínából rendelini ilyet.Szerintem menj be egy műszaki boltba és vegyél ott.Én személy szerint a tescoba vettem egy samsung evot és semmi gondom nincs vele.Vigyázz az aprón is van kínai kártya.

(#21364) Zaji


Zaji
őstag

Az akkumulátor feltöltésekor van egy figyelmeztetés, de miért rezeg? És hol lehet azt kikapcsolni?

(#21365) kanehu válasza jolti05 (#21358) üzenetére


kanehu
csendes tag

Én ilyet vettem. Bár én három 128 gb-s rendelés után, amikre minden pénzt visszaadtak. Szerencsére.Nekem szuperül működik, és nem is volt drága.

[ Szerkesztve ]

(#21367) jolti05 válasza Misi1980 (#21363) üzenetére


jolti05
őstag

Én most futottam bele először fake kártyába, pedig van egy pár itthon, igaz, kisebbek.
Úgy döntöttem, hogy a fentebb említett ebayes eladótól rendelek egy ugyanolyan Evo kártyát, de ha ez is hasonló lesz, mint az előző, akkor hanyagolom az egészet, inkább én is veszek valahol egyet bót'ban :)

kanehu: Nem drága és jó kártyának tűnik, ebben is gondolkodtam, de az Evo ~ugyanezen az áron meggyőzőbb.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#21368) NY_A válasza zolka1977 (#21345) üzenetére


NY_A
őstag

Én is ilyesmit rendeltem, de ezek után rá nem teszem a telefont. Nem is tudom mit vártam egy ilyen olcsó szartól.

(#21369) Mr.Silkó válasza Aryon87 (#21309) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem olvastam vissza mostanság, nekem 2015. januári gyártású a G3, van akinek ilyen gyártású repedt meg?

(#21370) Kasya


Kasya
nagyúr

Valaki feltudná nekem tölteni az alapértelmezett csengőhangot és email hangot?
Nagyon hálás lennék.

[ Szerkesztve ]

(#21371) Meggyi001


Meggyi001
veterán

Kint van az ingyenes IGO: [link]

https://gamergep.hu/

(#21372) TODI1111 válasza Kasya (#21370) üzenetére


TODI1111
addikt

A komplett system média audió mappa.[link]

(#21373) Kasya válasza TODI1111 (#21372) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszonom szepen :R

(#21374) TODI1111 válasza Kasya (#21373) üzenetére


TODI1111
addikt

Nagyon szívesen. :)

(#21375) Probert75 válasza Meggyi001 (#21371) üzenetére


Probert75
addikt

THX! De nem lelem hogy hova rakta a telefonon. Ki szeretném menteni belőle a térképeket és az egyebeket, ha lehet.

[ Szerkesztve ]

(#21376) Meggyi001 válasza Probert75 (#21375) üzenetére


Meggyi001
veterán

Ezeken a helyeken:

data/app/com.nng.igo....
data/data/com.nng.igo...
data/media/0/Android/data/com.nng.igo...
data/media/obb/com.nng.igo...
data/user/0/com.nng.igo...
/mnt/sdcard/Android/data/com.nng.igo...
/mnt/sdcard/Android/obb/com.nng.igo...
/mnt/shell/emulated/0/Android/data/com.nng.igo...
/mnt/shell/emulated/obb/com.nng.igo...
/pkg/Android/data/com.nng.igo...
/pkg/Android/obb/com.nng.igo...
/storage/emulated/0/Android/data/com.nng.igo...
/storage/emulated/0/Android/obb/com.nng.igo...

https://gamergep.hu/

(#21377) Aryon87 válasza Mr.Silkó (#21369) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem emlekszem ra de remlik hogy 2015 februari volt az illetonek ami repedt..

Meggy linkjeire kattintva meg szomoruan olvasom hogy a G4 6magosan jon ki plusz bor hatlappal.. Szerintem megiscsak a masik kiszemeltem lesz aminegy Huawei mate 7... Forumba mradok mivel felig en is G3 tulaj vagyok :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21378) Probert75 válasza Meggyi001 (#21376) üzenetére


Probert75
addikt

THX! :R
De nem lettem okosabb. Root explorerben mindet végig keresve sem lelek menthető térkép vagy egyéb fájlokat. Nagyon úgy van ez megszerkesztve, hogy egyszerű halandó nehogy ki tudjon szedni bármit is. :DD

Vajon a kedvezményes letöltési időszak után lesz rá frissítés, vagy felesleges ezen rágódni?

[ Szerkesztve ]

(#21379) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.segítséget szeretnék kérni.32GB-s 2GB rammal forgalmazott G3-at szeretnék használtan venni.Az a furcsa hogy Tmobilosnak mondják.Forgalmazott a Tmobil ilyet?Másik kérdésem hogy árban mennyivel drágább ez a 2gb rammal szerelt sima g3 nál,és mennyivel gyorsabb pl netezésnél?Végül pedig úgy tudom létezik egy progi amivel le tudom ellenőrizni hogy garis e a teló,ill honnét származik.mi ennek a neve?köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#21380) Meggyi001 válasza Probert75 (#21378) üzenetére


Meggyi001
veterán

Na akkor, csak neked, csak most, ingyenes Igo letölthető formában, de ez maradjon köztünk :D

[link]... és ...IGO GY.I.K.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#21381) DJ. Ru$y válasza kromatika (#21379) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A 2 GB alap a G3-nál, a T sosem forgalmazott sem 32/2 (gyári hibás) sem pedig 32/3-as készüléket.

Aryon87
Ősszel jön egy külön széria, ami elvileg a Note ellenfele lesz, szóval én azt várom...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21382) varmi2 válasza kromatika (#21379) üzenetére


varmi2
nagyúr

32GB háttértárral, csak 3GB memóriás létezik, illetve 2GB ramos, pedig csak 16GB háttértáral van. Amit te írsz, olyan verzió nem létezik.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21383) gretzky77 válasza kromatika (#21379) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem vagyok 100ra biztos benne de szerintem hivatalosan a telekomnál csak a 16gb-os volt, 32-esből sztem csak a 3gb-os van! De lehet tévedek!

Na meg is előztek! Akkor jól tudtam!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#21384) Probert75 válasza Meggyi001 (#21380) üzenetére


Probert75
addikt

Mekkora király vagy! És bgergely is! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#21385) DJ. Ru$y válasza varmi2 (#21382) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Rosszul tudod. Létezik olyan 32 GB-os modell, amiben csak 2 GB RAM van (engedélyezve), valószínűleg az egyik modul hibás ami rákerült, így gyárilag letiltották.

Egy, kettő, és igen, volt aki megrendelte, nem figyelte, hogy 2 GB és tényleg, 32/2-es készülék volt amit kapott...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21386) varmi2 válasza DJ. Ru$y (#21385) üzenetére


varmi2
nagyúr

Értem, ezt nem tudtam...

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21387) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Sziasztok!
Most videoztam eloszor a teloval es megdobbenve tapasztaltam hogy 3 perc video kb kikeszitette a telefont.
Kilepett videozas kozben, kiirta hogy tulmelegedett a telefon es kellett vagy 10 masodperc mire eszhez tert.
Valamint 55% rol lekapta az aksit 26% ra.
Videozas kozben ment a vaku is de akkor sem ezt vartam a telefontol.
Nem mellekesen egy nagyon fontos momentumot vettem volna fel...

Jart mar igy mas is?
Mit lehet ez ellen tenni?

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#21388) kromatika válasza DJ. Ru$y (#21385) üzenetére


kromatika
veterán

Bocsánat szóval 32gb tárhely van benne,3 gb rammal társítva erről a hirdetésről beszélek.Lg G3 3gb ram 32gb[link]

(#21389) RECSKA válasza [-HERO-] (#21387) üzenetére


RECSKA
veterán

Fullhd videot vegyel fel...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#21390) Viktor0610 válasza [-HERO-] (#21387) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 4K videó kb. nem használható hosszabb távon, a (full) HD már inkább, és minőségben még az is szuper.

(Szerintem csak azért tették bele, mert a konkurencia is tudja... :U )

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#21391) DJ. Ru$y válasza kromatika (#21388) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott van, hogy független, ez nem volt sohasem T-s.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21392) Kasya válasza Viktor0610 (#21390) üzenetére


Kasya
nagyúr

De a konkurencia se tudja jobban, vagy tévednék?

(#21393) Viktor0610 válasza Kasya (#21392) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudja. Kb. hasonló hosszúságban. :DD

Mindenki azért teszi bele ezt a -szerintem kb. semmit nem érő- feature-t a csúcskészülékeibe, mert a konkurencia készülékeiben is benne van (ugyanennyire nem használható minőségben)... :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#21394) DJ. Ru$y válasza Viktor0610 (#21393) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért teszik bele, mert erre megy a világ, majd mikor már mindenkinek 8K-s TV-je lesz otthon és nézed rajta a FHD videókat, mint most sokan az SD-t a FHD TV-n, akkor lehet jobb lett volna ez a pár perc 4K, amúgy 2 percenként leállít újraindít és megy az, nyilván én is FHD-ben használom, de mivel a világ nem körülöttünk forog, és halad, ezért van benne.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21395) varmi2


varmi2
nagyúr

Hogyan tudok regisztrálni a smart world-be? az lg cloud-ba már regisztráltam, de továbbra is azt írja, hogy a smart world, hogy regisztrálatlan felasználó.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#21396) DJ. Ru$y válasza varmi2 (#21395) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hadd keressem meg helyetted: Tessék.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#21397) Meggyi001 válasza Probert75 (#21378) üzenetére


Meggyi001
veterán

Azt írják többen , hogy lesz rá frissítés. :K

https://gamergep.hu/

(#21398) Probert75 válasza Meggyi001 (#21397) üzenetére


Probert75
addikt

Igen, én is olvastam egy másik topikban.

(#21399) SlyChocolate válasza Meggyi001 (#21371) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi a linket!
:D

(#21400) Meggyi001 válasza SlyChocolate (#21399) üzenetére


Meggyi001
veterán

:)

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.