Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) INGJOKE válasza zsolt11111 (#1349) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én is úgy olvastam, hogy csak ilyen napi vizes dolgokra jó, izzadás, eső rá fröccsenő víz. Én nem tudok úszni, de nem vinném a Balatonba fürdeni se.

(#1352) INGJOKE válasza keccsa (#1344) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem az utolsó csomagomat 16.-án 18:34-kor adták át belföldi feldolgozásra és hétfőn kaptam meg. Azt hittem pénteken megjön utána meg nálunk nincs hétvégén kiszállítás, így hétfőn jött meg. Tőlünk Veszprém megyéből Debrecen a világ vége. :DD :DD :DD

(#1353) INGJOKE válasza halamita (#1345) üzenetére


INGJOKE
veterán

Gratula neked szerencséd volt remélem mienk is hamar megjön.

(#1354) kosturica válasza synar (#1350) üzenetére


kosturica
őstag

A honlapjukon olvastam: 1méternél ne menj vele mélyebbre és pár percnél ne tovább. Nálam ez a nem vízálló kategória.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1355) KossuthLajos válasza dominating (#1347) üzenetére


KossuthLajos
csendes tag

Köszönöm szépen. Erre lettem volna kíváncsi. :R

(#1356) zsolt11111 válasza KossuthLajos (#1355) üzenetére


zsolt11111
csendes újonc

köszi.
ezt én is olvastam, de gondoltam hátha van tapasztalat és az mást mond.
egyébként meg általában nem úszik az ember melluszásban 1 méternél méylebb :).

GPX file feltöltés EU verzióban ?

(#1357) gyemipapa válasza zsolt11111 (#1356) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Sokan összetévesztik az IP 67 szabványt az IP 68-tól, ami már elvileg tényleg vízálló kategória (pl. Amazfit Bip), bár még ennél sem ajánlják a tartós úszást, max vízbe merülést. A karcsapásoknál lényegesen nagyobb víznyomás éri az órát, ami már beszivárgást eredményezhet. A sós tengervíz meg persze mindegyiket kinyírja. IP 67 max fröccsenéstől, esőtől véd.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1358) kopi73 válasza TommyX_ (#1303) üzenetére


kopi73
tag

Azt szeretném megkérdezni hogy ha lesz valami az óra aksival és el akarom küldeni gariztatni akkor az eu-s romot vissza tenni és a bootlodert vissza tudom zárni?
Vagy esetleg van erről is leírás valahol?
Volt már valaki a kinek tégla lett az óra telepítés közben?

(#1359) doongoo válasza kopi73 (#1358) üzenetére


doongoo
addikt

gyári rom visszatehető leírás szerint
Aztán ha az frissül OTA, akkor automatikusan zárja is a bootloadert

(#1360) Dwatti


Dwatti
addikt

Sziasztok ! Hamarosan én is tagja leszek ennek a fórumnak is :) Ma megrendeltem az Eustockból és hétfőn már szállítják is. Igaz a Kinai Bf day akcióinál drágább de legalább időben ideér és a vámolás miatt sem kell izgulnom + a garancia ennyit nekem megért. Ismerősömnek majd + 10 ezer Ft-ra vámolták néhány hete... :(

[ Szerkesztve ]

(#1361) Joe.36 válasza Dwatti (#1360) üzenetére


Joe.36
addikt

Én is itt vettem és nem bántam meg :) + itt a Magyarországi garancia és 1 nap alatt itt van :C

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1362) halamita


halamita
csendes tag

Sajnos továbbra sem jutok dűlőre a Stravával. Arra már rájöttem, hogy nem túl szerencsés egyszerre futtatni az órámon és a telómon is az aktivitást, mert nem találnak össze, de ez a kisebbik gond. A nagyobbik, hogy utána hiába nyomom a Data sync gombot az Amazfit Watch alkalmazás Activity Sync menüpontjában, vagy nem szinkronizál, vagy ha mégis, a Straván nem jelenik meg az eredmény. Ugyanakkor, ha az óráról kiexportálom gpx-ben, simán fel tudom tölteni Stravára, és látszik is minden adat - a szívritmus is, ami miatt az Amazfit Pace-t megvettem.

Találkozott esetleg valaki hasonló problémával?

(#1363) Dwatti


Dwatti
addikt

Strava csatlakoztatás engem is érdekelne, illetve az is hogy az Amazfit Watch alkalmazás frissült -e és lehet vele mindent szinkronizálni statisztikákat mutatja rendesen ?

(#1364) zsolt11111


zsolt11111
csendes újonc

tesztelt valaki úgy üzemidőt hogy GPS+pulzusmérés ment egyszere? mennyi volt ugy ?
adatlap szerint kibir 36órát GPS bekapcsolva, de ez így soknak tűnik a többi okos/sport óráhopz képest.
nekem az lenne a fontos ha >24 órát bírna GPS+pulzusméréssel együtt.

(#1365) KossuthLajos válasza halamita (#1362) üzenetére


KossuthLajos
csendes tag

A tegnapi futás nekem sem ment át a Strava-ra. Az Amazfit progin fent van. Eddig átmentek. Most nem tudom mi a gond.
A Strava alkalmazás az óráról veszi át az infókat vagy az Amazfit programról?
Közben frissült a Strava és rajta van a tegnapi futás is. Egy érdekesség. A tegnapi futásban voltak olyan részek amikor sétáltam. Olyankor az órát megállítottam "pillanat megállítással", majd a futás folytatásakor elindítottam. Szuperül mért és a végén az Amazfit progiba csak a futott távot tette be. Viszont a Strava a teljes távot (futás + séta) megjeleníti. Miért van ez a különbség. Hogyan lehetne rávenni a Stravát, hogy csak a futott távot jeleníse meg ugyanúgy ahogyan az Amazfit programja?
És még egy kérés? Különböző figyelmeztetéseket küld az óra, pl. hogy ideje megemelnem a hátsómat. Ezeket hogyan lehet kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#1366) KossuthLajos


KossuthLajos
csendes tag

És még egy kérdés. Honnan lehet letölteni windowsra (PC-re) az Amazfit programját, amivel zenét tudok az órára másolni?

(#1367) KossuthLajos


KossuthLajos
csendes tag

Megoldódott. Viszont sajnálattal tapasztalom, hogy a zene lejátszás és pl. a futás GPS-sel együtt nem megy. :O Vagy csak nekem nem?

(#1368) Dwatti válasza KossuthLajos (#1366) üzenetére


Dwatti
addikt

Itt van az amazfit support. oldal sok kérdésre lehet választ találni.

(#1369) KossuthLajos válasza Dwatti (#1368) üzenetére


KossuthLajos
csendes tag

Köszi. Csak az a baj, hogy este rossz az angolom. :D

(#1370) Dwatti válasza KossuthLajos (#1369) üzenetére


Dwatti
addikt

Google oldal fordítóval el lehet igazodni.

(#1371) santa clause


santa clause
aktív tag

App automatikus indítását még mindig senki nem tudja hogy kell tiltani? :/

(#1372) Dwatti válasza santa clause (#1371) üzenetére


Dwatti
addikt

"App automatikus indítás" a telon indul el ? Azt hogy...? Vagy amikor észleli az órát elindul a program ? Nekem még nincs meg az óra így nem értem , de nincs a beállításokban semmi ehhez köthető beállítás?, lehet valami auto szinkront kellene kikapcsolni ?

[ Szerkesztve ]

(#1373) santa clause válasza Dwatti (#1372) üzenetére


santa clause
aktív tag

Igen ha indul a telo, indul az app, indul a bluetooth... És sehogy sem tudom megoldani ezt, és már az agyamra megy. Tiltottam programmal (startup manager) de mintha a falnak beszélnék.

(#1374) Dwatti válasza santa clause (#1373) üzenetére


Dwatti
addikt

Bluetooth-ot sem tudod csak kikapcsolni , vagy az app kapcsolgatja azt is ?

(#1375) santa clause válasza Dwatti (#1374) üzenetére


santa clause
aktív tag

Az kapcsolja azt is, ki tudod kapcsolni de ne egy app mondja már meg mikor induljon. Ez az egy zavar, és programban sem tudod kikapcsolni.

(#1376) Dwatti válasza santa clause (#1375) üzenetére


Dwatti
addikt

Letöltöttem óra nélkül az appot , csak regisztráltam de nem állítottam be de egyből kapcsolta a Bluetooth-ot.
Hmmm ez így érdekes lesz.. :W

(#1377) santa clause válasza Dwatti (#1376) üzenetére


santa clause
aktív tag

Ahogy nézem csak minket idegesít :D

(#1378) Dwatti válasza santa clause (#1377) üzenetére


Dwatti
addikt

Az végül logikus hogy az alkalmazás az órával folyamatos szinkronban van.(vagyis abban akar lenni )

[ Szerkesztve ]

(#1379) Gery20


Gery20
tag

Sziasztok!

1.3.4f firmware szinten vagyok és nem működik a Viber hívás kijelzésem. Csak arról kapok értesítést, hogy volt egy nem fogadott hívásom. Az üzenetek gond nélkül és azonnal megjönnek Viber-en keresztül. Sima hívás kijelzése szintén gond nélkül megy.

Van ötlete valakinek, hogy mi lehet a gond?

köszi!
Gergő

''Dehát én a Nyomkereső vagyok, nem a Batman'':DDD

(#1380) INGJOKE válasza santa clause (#1377) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem Iphone-on folyamatosan be van kapcsolva a bluetooth és mivel 4.0 vagy milyen szinte semmit se fogyaszt. Kocsival is ha megyek alapból felcsatlakozik és szinte semmivel se fogyaszt többet, mintha kézbe fogva telefonálnék. Szerintem a mai világba ki be kapcsolgatni a bluettothot felesleges.

(#1381) drpele válasza INGJOKE (#1380) üzenetére


drpele
senior tag

Alapvetően maximálisan igazad van, a fogyasztásban nem kellene, hogy szignifikánsan megmutatkozzon a bluetooth ki/bekapcsolt állapota, s valószínűleg ez a problémakör az "okos" eszközök terjedésével egyre inkább előtérbe is kerül. Azonban több régebbi (2010-2012 környéki) telefonon ennek az ellenkezőjét tapasztaltam. De egy mai (1-2-3 éves), up-to-date típusnál a kapcsoló állapotának folyamatos figyelése valószínűleg csak egy rossz felhasználói beidegződés.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1382) halamita


halamita
csendes tag

Nem tudom, attól-e, hogy frissült a Stravám, de a szinkronizálási problémám magától megoldódott: ma reggel szépen lefrissítette a legutóbbi futási adatokat az Amazfit Watch.

Viszont támadt egy másik problémám. A munkahelyi wifire akartam reggel csatlakozni, de megzavartak közben, és elfelejtettem beírni a felhasználónév/jelszó kombót, mielőtt leokéztam volna. Azóta viszont csak "connecting"-el. Hogy tudom elfelejtetni a csatlakozási beállításokat? (Gondolom, az Amazfit Watch alkalmazásban kell valahol, de nem találtam.)

(#1383) Lisz77i


Lisz77i
csendes tag

Kérdésem lenne a T. óratulajdonosokhoz, hogy az Amazfit Pace a telefonon lévő alkalmazások értesítéseit korlátozottan jeleníti meg vagy bármely app (pl. játékok, focieredmények stb.) értesítését mutatja ha engedélyezve van. Köszönöm!

(#1384) halamita válasza Lisz77i (#1383) üzenetére


halamita
csendes tag

Te választhatod ki, melyik alkalmazás értesítéseit jelenítse meg.

(#1385) darkmann válasza Dwatti (#1376) üzenetére


darkmann
őstag

Beállításoknál az Alkalmazás jogosultságoknál (Apps-->Amazfit alkalmazás-->Permissions) tiltsd le, hogy a bluetooth-t kapcsolhassa az app. :K

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1386) synar


synar
őstag

Original Xiaomi Huami AMAZFIT Sports Bluetooth Smart Watch
CET 16:00:00 -tól 100db!
kupon: cybermonday16
$115,99 => $79,99

(#1387) INGJOKE válasza synar (#1386) üzenetére


INGJOKE
veterán

Múlthéten volt a blackfriday, ma van a cybermonday. Holnap lesz a fuckingtuesday?

(#1388) kistamas válasza synar (#1386) üzenetére


kistamas
újonc

Én próbálkozom vele, de azt mondja a kuponra hogy lejárt :F

(#1389) drpele válasza kistamas (#1388) üzenetére


drpele
senior tag

A 100 darab 1 perc alatt elfogyott...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1390) Memmaao


Memmaao
addikt

A nov 2. 89$ amazfit pace eu expressz már Budapesten van. Remélem holnap vagy szerdán nálam lesz Pécsett!

My name is Bond, James... Dean.

(#1391) Dwatti


Dwatti
addikt

Sziasztok ! Ma meg is jött az órám :) Első ismerkedések ,beállításokon túl vagyok , próbaképpen kerékpároztam egyet,. Egyből akadt is pár kérdésem pl : Hogy jelenítem meg a telon a megtett távot térképen? Strava alkalmazást felraktam de konkrétan fogalmam sincs hogyan szinkronizálom.
Az amazfit appban nem jelenik meg ? Valaki leírhatná hogyan állítsam be.
A másik kérdés gps kijelzés nincs az órán illetve azt csak az edzés módok kapcsolgatják automatikusan ? Óra Wi-Fi kapcsolat mire jó (Update) ? Bluetooth alatt is frissített első bekapcsolás után.

(#1392) Dwatti válasza Dwatti (#1391) üzenetére


Dwatti
addikt

Na azért odáig eljutottam hogy a"sport hitsoriban" megtaláltam a BIke és a Walk opciót ami mutatja térképen is a mozgást. De ez a menü rendszer elsőre nem volt egyértelmű :D

(#1393) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

.... már alig várom az új PACEfied Rom-ot :R :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1394) Dwatti


Dwatti
addikt

Ezzel a Strava appal semmire nem jutok, odáig jutok el válasszam ki az eszközt > Amazfit ott meg leírja hogy az Amazfit appban kattintsak a szinkronizálás gombra azt ennyi de a strava-ba nem kerülnek át az adatok. :W

(#1395) plo77 válasza VANESSZA1 (#1393) üzenetére


plo77
tag

:R És mikor érkezik???? :C

(#1396) halamita válasza Dwatti (#1394) üzenetére


halamita
csendes tag

Pár napja nekem is volt hasonló problémám (olvass vissza), de aztán tulajdonképpen magától megoldódott. Érdemes ki- és bekapcsolni a bluetooth kapcsolatot a telódon, mert amikor az Amazfit Watch app újra rátalál az okosórára, automatikusan elkezd beszinkronizálni minden adatot - és az egyik ilyen alkalommal küldte tovább nekem a Strava felé a futással kapcsolatosakat.

(#1397) Dwatti válasza halamita (#1396) üzenetére


Dwatti
addikt

Igen visszaolvastam de a ki be kapcs megoldást csak most írtad, kösz próbálgatom.

(#1398) halamita válasza Dwatti (#1397) üzenetére


halamita
csendes tag

Nekem úgy sikerült, hogy tegnap elindítottam egy sétálós aktivitást (konkrétan lementem a boltba), alig 900 méter volt az egész, és ma reggel, amikor bekapcsoltam a telómon az Amazfit Watchot (hogy megmutassam egy kollégának), simán beszinkronizált minden adatot (alvás, vérnyomás, séta), és rögtön tolta is tovább Stravára, ahonnan értesítést kaptam a sikeres Activityről. (Amit aztán nem győztem törölni, mert jöttek rá a kudók... :D )

(#1399) Dwatti válasza halamita (#1398) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem még nem csinál semmit, pedig kapcsolgattam mindent.
-----
GPS jel hol látszik az órán?

[ Szerkesztve ]

(#1400) kkdesign válasza VANESSZA1 (#1393) üzenetére


kkdesign
senior tag

Ez Custom rom ugye? :)

Várható az eredeti eu verzióra is a magyar valamikor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.