Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) keselyü57 válasza VANESSZA1 (#1437) üzenetére


keselyü57
tag

Sajnos nem. Még a töltést sem jelzi. Úgy néz ki, mintha a kijelző meghalt volna.

(#1452) Dwatti válasza gamegod (#1449) üzenetére


Dwatti
addikt

Én ezt a kijelző védőt megrendeltem még nem érkezett meg. De kíváncsi leszek rá mivel az érintés nem valami tökéletes így üveg nélkül sem. Koppintásos kijelző ébresztés is csak minden 2.-3. alkalomra sikerül.

(#1453) VANESSZA1 válasza Dwatti (#1452) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Bár matt fóliát akartam, de nem találtam sehol, így fényes lett és tökéletesen működik ..

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1454) santa clause


santa clause
aktív tag

Nem tudom milyen üveggel lett ellátva, de az enyémen még egy hajszálkarc sincs!
Ja azt mondtam hogy én 10-be vettem az órát két naposan? :D
Egyik ismerősöm vette a lányának de nem tetszett neki, feldobtam a labdát mondom adok érte 10-et!

vidd! :D

(#1455) Macika66 válasza gamegod (#1449) üzenetére


Macika66
addikt

Vettem vagy 6 €-ért 5 db üveget rá...
Tökéletes.
A másodiknál tartok, az első már megmentette a kijelző életét a sajátja árán... :)

(#1456) synar


synar
őstag

Próbáltátok már a Watch Droid alkalmazást? Lehet kicsit turbózni az óra tudását vele, pl. értesítések száma, szöveg mérete(!!!), gyors válaszok, rezgés hossza, gyorstárcsázó arcképpel (kipróbáltam, működik) fájlmásolás stb. Még ismerkedem vele, de nagyon tetszik, úgy tűnik lesz benne jó néhány használható plusz funkció.
YouTube:
Xiaomi Amazfit PACE with Watch Droid - Installation instructions
Xiaomi Amazfit PACE with Watch Droid - new version features recap

[ Szerkesztve ]

(#1457) synar válasza synar (#1456) üzenetére


synar
őstag

Ami eddig nem volt lehetséges, így már elolvasható az üzenetek tartalma is, nem csak a faladó és a cím. A szöveg méret változtatás is tetszik, mert eddig szemüveg nélkül nem láttam az apróbb betűket.

(#1458) darkmann válasza synar (#1456) üzenetére


darkmann
őstag

Gondolom ez csak nyitott bootloaderes/Pacified rom-os órán műxik, ugye? :F

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1459) gyemipapa válasza Macika66 (#1455) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Fát vágtál vele, vagy verekedtél? :D

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1460) synar válasza darkmann (#1458) üzenetére


synar
őstag

Nem, az eredeti gyári van fent, arra lehet telepíteni az alkalmazást pc-n keresztül, a linkelt videóban látható, egyszerű módszerrel, csak USB csatlakozás után le kell futtatni a "Watch.Droid.Assistant.Amazfit.installer" fájlt, linkje a második videó alatt található, de innen is letölthető. Ez a verzió már több pontos választható telepítéssel rendelkezik, így néz ki:
1 - Enable app drawer on US PACE - Applications access on last tab
2 - Disable app drawer on US PACE - Applications access removed
3 - Enable app drawer and install Watch Droid Assistant on a US PACE/CN Smartwatch
4 - Install Watch Droid Assistant only - app drawer accessible
5 - Uninstall the Watch Droid Assistant from your device
6 - Exit
Please choose the relevant option for you ( Type 1, 2, 3, 4, 5 or 6 )

Én a harmadikat választottam és szépen működik, főleg a notification kezelés az erőssége, de jó az arcképes hívókijelző és a kibővített "Actions" menü, az előre definiált gyors válaszadási lehetőséggel (Reply). Az óra ébresztése után valamelyik irányba lapozás után kb. 2mp után előjön a kezelője onnan lehet előhívni a régi üzeneteket is, van zene vezérlő, gyors hívás indítás max 7 számig, app-ban beállítható.

[ Szerkesztve ]

(#1461) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Tobb het kiserletezes utan eljutottam oda, hogy kiderult, a kinai verzios Amazfit Watch app ha fel van telepitve szetcseszi a telefon wifi kapcsolatat. Allandoan bontodik a wifi kapcsolat, nincs automatikus felcsatlakozas wifire, sokszor az elerheto wifi halozatokat se latja a telefon. Valaki talalkozott már ilyennel? Mi lehet a megoldas? Oran factory reset megvolt, nem segit. Playes alkalmazast hanyagolnam mivel a kinai frissebb, tobbet tud, szinkronizal MiFit appal. Köszi az ötleteket elore is

(#1462) VANESSZA1 válasza synar (#1460) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Van egyszerűbb megoldás is, és köszönhetően gidano-nak magyarul.
Watch Droid Phone & Assistant - HU
Telepítés pedig szintén magyarítva az APK installer-rel:
APK Installer for PC - HU

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1463) synar válasza VANESSZA1 (#1462) üzenetére


synar
őstag

Köszi kipróbálom. Közben sikerült a Reply menüben billentyűzetet is előhozni, így a válaszokat már az órán is lehet gépelni.

(#1464) StLui válasza Macika66 (#1455) üzenetére


StLui
veterán

én már mindent csináltam ebben, mindenféle vacak nélkül és semmi baja

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1465) Joe.36 válasza gamegod (#1449) üzenetére


Joe.36
addikt

Fél éve használom fólia nélkül, kapott mindent, 0 karc, 0 kopás. :) Szuper ez az óra.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1466) Tamás34 válasza Joe.36 (#1465) üzenetére


Tamás34
senior tag

Úgy ahogy írod! Nálam sincs karc! Imádom!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#1467) Memmaao válasza Tamás34 (#1466) üzenetére


Memmaao
addikt

A lunetta kerámia, furcsa is lenne, ha karcosodna. Az üveg is gorilla glass, annak is bírnia kell.

My name is Bond, James... Dean.

(#1468) Memmaao válasza kekigyu (#1461) üzenetére


Memmaao
addikt

Én ugyan ezt tapasztaltam a play áruházas alkalmazással. A telefon (Note 8 ) wifi jelet folyamatosan eldobja. Hálózatokat nem talál. Így számomra használhatatlan...

My name is Bond, James... Dean.

(#1469) plo77 válasza VANESSZA1 (#1462) üzenetére


plo77
tag

Ha a watchdroidon összekapcsolódik az órám és a telefonom,akkor ledob az Amazfitről. Ez normális így???

(#1470) Memmaao


Memmaao
addikt

Így négy nap után megy fel az óra a Jófogásra. Sajnos ha kikapcsolom az órát, vagy mondjuk épp nem az van rajtam, hanem a pebble, és az amazfit nem csatlakozik a telefonomhoz, akkor az amazfit watch alkalmazás szétb@ssza a telefonom wifijét. Irgalmatlan belassul a net, a wifi hálózatok nagy részét nem is látja a telefon. Töröltem az appot, minden megoldódott. Note 8 a telefon. XDA-n írnak a hibáról, illetve arról, hogy a huami el sem ismeri, hogy okoz ilyen hibát az alkalmazás, pedig többen jelezték. Így megoldás sem várható...

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1471) kekigyu válasza Memmaao (#1470) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Marha jo :W Honapok ota meg van az ora, ket hete kezdtem el, hogy amikor leveszem kikapcsolom. Hogy mit szivtam mire rajottem, hogy az ora appja csinalja, bar eddig nem jutottam el, hogy csak kikapcsolt ora mellett van baj. Igy en is gondolkodom, hogy megválok tőle.

Többiek: lecci probaljatok ra arra, hogy nalatok is van e ez a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#1473) VANESSZA1 válasza plo77 (#1469) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem tudom megmondani, mert nem használom a watchdroid-ot.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1476) Memmaao válasza kekigyu (#1471) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem ez az óra nem opció. Amint nem csatlakozik a telefonhoz, az agresszív BTLE használat miatt lőttek a wifinek! Ha a pebbe van rajtam, az amazfit meg ki van kapcsolva, nem tudok wifizni...

A négy nap tapasztalata alapján amúgy sem sikerült jobban megszeretnem, mint a Pebblet, így mennie kell. Összességében: lassú. Mire két koppintás után éled a kijelző, eltelik vagy 3 mp. A kijelző nem annyira jól látható, mint a pebble transzreflektiv panelje. A menüben lépkedés is lassú. A szíj kényelmetlen, kicsit viszket tőle a bőröm. A flat tire kijelző sem tetszik. Az üzemidő király! 4 nap után még 40%. Ez fog hiányozni. Kolléganőm pont ilyet nézett ki a párjának, iOS mellett nem ismert a wifi hiba. Így csak a postát buktam, ő még nem kell, hogy várjon egyből van órája.

My name is Bond, James... Dean.

(#1477) Dwatti válasza Memmaao (#1470) üzenetére


Dwatti
addikt

Nálam nincs ilyen hiba, kikapcsolt órával, még telefon leválasztásával is futottam utána sem volt gond.
Óra most sincs bekapcsolva, amazfit alkalmazást megnyitom semmi probléma nem lép fel.... ( Honor 8 ) Nekem ez az amazfit HU verzió van fent Óra wifi -t nem használom a bluetooth van beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#1478) VANESSZA1 válasza Dwatti (#1477) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem vagy egyedül.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1479) Memmaao válasza Dwatti (#1477) üzenetére


Memmaao
addikt

Nálam sem az óra wifijével van gond. Az a probléma, hogy a Note 8 alaplapján a BTLE és a wifi ugyan azt az antennát használja. Ha nem érzékel a telefonon az alkalmazás csatlakoztatott órát, akkor BTLE-n keresztül folyamatosan keresi azt. Ezzel bezavarva a wifinek. Úgy néz ki ilyenkor, hogy speedtestet csinálva a Ping idő megnyúlik, letöltés 0,0 mbit/sec, majd felugrik a tényleges sebességre (500mbit/sec), és 1-2 mp után veszti a sebességet, lemegy nullára, aztán megint elindul. Közben van, hogy teljesen elveszti a wifi jelet a router mellett és kiírja, hogy communication error.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1480) Dwatti válasza Memmaao (#1479) üzenetére


Dwatti
addikt

Most többször teszteltem, nálam jó :Amazfit fut , óra hatótávon kívül.(természetesen másnál azért fennállhat ez a gond )

[ Szerkesztve ]

(#1481) Memmaao válasza Dwatti (#1480) üzenetére


Memmaao
addikt

Én is örülnék, ha nem lenne vele baj. De 500mbit helyett 5mbit nekem elfogadhatatlan. Marad a pebble.

My name is Bond, James... Dean.

(#1482) StLui válasza Memmaao (#1481) üzenetére


StLui
veterán

Akkor ez a note sem lett az igazi, nekem sincs ilyen gondom az olcsó telómmal, pedig ez is note, csak xiaomi :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1483) Macika66


Macika66
addikt

Kipróbáltam a Watch Droidot, jó is, tetszik is, de kb. a dupláját fogyasztja vele az óra, mint a gyári programmal.
Így aztán marad a gyári Amazfit program...

[ Szerkesztve ]

(#1484) synar válasza StLui (#1482) üzenetére


synar
őstag

Nálam sincs gond, nekem is Note, csak nem 8 hanem 4.

Macika66 Talán igazad van. A kezdeti lelkesedés után egyelőre én is megszabadultam a Watch Droid-tól, majd később még lehet teszek egy próbát vele.

[ Szerkesztve ]

(#1485) aicasse


aicasse
csendes újonc

Olvasom milyen hibák jelentkeznek, de azt kell mondjam nálam az IOS mellett semmi ilyen nincs.
Nagyon szépen fut minden. Nagyon szeretem. A legutolsó frissítés után a aksi üzem idő is teljesen jó lett.
2 nap 11 óra után még 60% van. Pedig minden nap volt futás és éjszaka is be volt kapcsolva.
Nagyon szépen mutatva hogyan szuszikálok :)

(#1486) vallas


vallas
senior tag

Hali,

megnézné akinek már 1.3.5 -s rendszer van fenn, hogy ki tudja exportálni az edzés adatokat?
Igazából a ki exportálás megy az órán, de utána a windowsba nem tudom kitallózni a GPX mappát, mindig lehal az intéző... :( illetve az egész eszköz tallózás szar lett....

Lehet el kéne távolítani eszköz kezelőből az órát, és újra felismertetni a winnel?

reboot már volt...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#1487) vallas válasza vallas (#1486) üzenetére


vallas
senior tag

A céges laptopomon simán megy ...ki érti ezt....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#1488) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

Unokatestverem Pace-ja kezdett el tegnap, random ujraindulni+ nem reagalt a power gombra sem...
Ma ott tart, hogy el sem indul az ora, csak a boot amazfit logaig jut el, viszont talan mar mukodik a power gomb.
Mit lehet ebben az esteben tenni? :F

(#1489) Dwatti


Dwatti
addikt

Egyre több helyen olvasom ezt a nem indul, vagy nem tölt be az óra hibát. Az utolsó rom hibás lenne? Azért ezek igy nem jó kilátások.....

[ Szerkesztve ]

(#1490) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah mai nap megérkezett pestre a központba, holnap remélem kihozzák utána én is érdemben hozzá tudok majd szólni az ios-es kompatibilitási dolgokhoz. :DD :DD :DD

(#1491) aicasse válasza matyi19 (#1488) üzenetére


aicasse
csendes újonc

Talán resetelni kellene, és egy update megoldja a problémát.

Egyik ismerősömnek akkor volt ilyen gondja, amikor türelmetlen volt és belenyúlt az updatbe.

(#1492) Joe.36 válasza Memmaao (#1476) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam is van hasomló gond S7 de nem gondoltam volna hogy ez okozza esetleg... köszi az infót !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1493) santa clause


santa clause
aktív tag

Imám meghallgatásra tálalt, nem indul a teloval az app...

(#1494) matyi19 válasza aicasse (#1491) üzenetére


matyi19
őstag

Megvolt, sajnos a Home gomb továbbra sem reagál :/

(#1495) INGJOKE válasza aicasse (#1491) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez alatt mit értesz? Nem várta meg míg automatikusan feldobja a frissítés lehetőségét, hanem kérte erőltetve a letöltését?

(#1496) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah 12:46-13:46 között jön a futár az órával. :DD

(#1497) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Felhívtam kettőkor a futárszolgálatot, hogy merre a csomag, mert az oldalon kiszállítottnak írták. Kiderült a futár letette otthon az ablakba, mert a szomszéd azt mondta neki, hogy így szokták. Komoly cég ez a dpd.
Írt rá a futár egy cetlit, ha megtalálom akkor hívjam fel, hogy minden ok!!! :W :W :W

(#1498) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah elkezdtem a beállítgatást meg ilyenek, de még azért lesz pár homályos pont, főleg strava és egészség alkalmazás

(#1499) Dwatti válasza INGJOKE (#1498) üzenetére


Dwatti
addikt

Egészség appal szerintem nem müködik együtt. strava is csak regisztrálás utáni aktivitást mutatja.

(#1500) INGJOKE válasza Dwatti (#1499) üzenetére


INGJOKE
veterán

Valamelyik cikkbe olvastam vagy itt nem tudom, hogy stravával lehet szinkronizálni az egészség appal is.
Egyébként szinte mindent beállítottam benne. Alvást még nem tudtam mérni, mert gondoltam legyen teljesen feltöltve, bár még csak 44%-on állt.. ma majd még munka közben eljátszok vele. :DD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.