Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) kispumi válasza padi68 (#652) üzenetére


kispumi
csendes tag

Nekem sem frissíti a lépés és alvás adatokat iOS-en... Most váltottam androidról, azon minden oké volt. A Strava-s dolgokkal semmi gond nincs :(

(#702) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Szemezgetek ezzel az órával.

Az lenne a kérdésem, hogy nagyon sok jegyzetem van telefonon. Van mód arra, hogy az órán is el tudjam olvasni őket. Rövid jegyzetek, de néha kénylemes lenne ha elő sem kéne venni a telefonomat. Egy androidos telefon mellé venném az órát, ha ez számít.

(#703) doongoo válasza hkari (#702) üzenetére


doongoo
addikt

erre nem lesz jó

(#704) Joe.36 válasza hkari (#702) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos így van, erre nem jó.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#705) Pityukaka válasza hkari (#702) üzenetére


Pityukaka
tag

Szépen körülírtad a puskázást... ☺

(#706) detroitrw


detroitrw
addikt

Megjott a BIP-em csájna verzios, az elso percbe ra is telepitettem az angolositott firmware-t :U

Eddig tetszetos :B

(#707) AiRLAC válasza detroitrw (#706) üzenetére


AiRLAC
addikt

Ezt leírhatnád, mert bár láttam a FB csoportban hogy már van, de normális angol-angol leírás még nem volt hozzá, olaszok próbálnak google translate-tel kommunikálni :U

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#708) buca84 válasza detroitrw (#706) üzenetére


buca84
őstag

Engem is érdekelne.

(#709) detroitrw válasza AiRLAC (#707) üzenetére


detroitrw
addikt

Amazfit BIP nyelv megvaltoztatasa:

1. MiFit-be az órát szét kell választani (párosítás megszüntetése), és a MiFit alkalmazást le kell törölni
Nálam nem volt összepárosítva csak töröltem az app-ot
2. Telepíteni kell telóra a legfrissebb "Gadgetbridge"-t
Ez nálam a 020.2
3. Össze kell párosítani az órával (a szokásos BT+GPS+net ... be legyen kapcsolva)
4. Le kell tölteni a következő fájlokat (.fw; .res)
5. Fájlkezelővel (pl.: TC) meg kell nyitni és ha nem automatikus akkor kiválasztod a "Gadgetbridge"-t, es ezzel megnyílik, az install gombra kell nyomni.
6. Ha feltelepítetük a fájlokat akkor távolítsuk el a "Gadgetbridge"-t
7. Vissza lehet rakni a Mi Fit-et
Ebből én a "MiFit3.0.6LolexMod.apk"-t telepítettem

Megjegyzés:
A telepitendo fajlok ebbe megtalalhatok:
EN_0.0.8.74_Franco76_Eddi.zip
Direkt nem linkelem mert ugyis lesz masik verzio is
A telepites ideje hosszadalmas, fajlonkent 10-15 perc is lehet!

(#710) steevo0


steevo0
tag

És ennek a nagy része éjszaka volt, már kikapcsolt HR követéssel.
Nappal + HR követéssel 7 óra alatt lemerül.

Nem tartott sokáig az öröm, 1 hónapig sem..

(#711) vampire17 válasza detroitrw (#709) üzenetére


vampire17
addikt

Jo leiras! Kicsit irnal rola par sort, milyen forditas utan? Vannak tullogo szovegek, maradnak kinai karakterek? Idojaras kijelzes is lefordul?

Milyenek az ertesitesek? mennyi szoveget ir ki belole? a targy pl vegig kifer egy levelnel? Mi a helyzet az ekezetes karakterekkel?

[ Szerkesztve ]

(#712) detroitrw válasza vampire17 (#711) üzenetére


detroitrw
addikt

Mivel alig tartalmaz szoveget a menuje igy azt nem volt nehez egeszebe leforditaniuk :)

Az idojarasnal van csak anomalia, egyelore nem tudom mi lehet az oka, de kulonosebben nem is erdekel mert az csak a kovetkezo napi elorejelzeseknel fordul elo.
Ahhoz hogy angol legyen az idojaras szovege spec MiFit -et kell telepiteni (nekem most ez van feltelepitve "MrTomi-3.0.5.apk")

Az ertesitesek teljes mertekbe azonos a telefon altal kiirt ertesitesek hosszaval, szal valszeg ha ott keves info van akkor az oran is (nem csak egy kepernyos az uzenet max. hossza, hanem lehet lapozni is). Pl. watshapp-nal ha egy valaki tobb uzit ir akkor az uzenetek szamat irja ki. Legalabbis eddig ezt vettem eszre.
Az ekezetes betuk, spec karakterek, emojik mind ?- kent jelennek meg. (de nem hiszem hogy ez akkora nagy ordongosseg lenne kijavitani idovel)

Majd rakok fel mintakepeket belole :)

Ha tovabbi kerdes van akkor szivesen valaszolok ha tudok :))

(#713) vampire17 válasza detroitrw (#712) üzenetére


vampire17
addikt

A mintakepet megkoszonnem :)

Egy magyar srac ugy oldotta meg a sajat Mi band 2 appjaval, hogy az ekezetes betuket ekezet nelkulive konvertalta. (á=a, é=e, stb...) talan ez itt is mukodne...

(#714) buca84 válasza detroitrw (#712) üzenetére


buca84
őstag

Melyik oldalról rendelted?

(#715) vampire17


vampire17
addikt

Kozben en is talaltam egy tok jo osszefoglalot XDA-n:

[AMAZFIT][BIP] LANGUAGE FIRMWARE (English, Italian, and others)

[ Szerkesztve ]

(#716) kopi73


kopi73
tag

Sziasztok!

A megrendelt óra megjött , Eu 1.3.3 a rommal,model: A1612, de nekem csak a hívásokat jelzi se az sms sem a gmail nem jelez.
A feketelistán egyetlen alkalmazásom sincs. Lehet valamit rosszul állítottam be?

(#717) detroitrw válasza vampire17 (#713) üzenetére


detroitrw
addikt

Igen valami hasonlóra gondoltam én is, hogy az ékezeteket átkonvertálja, de még elég friss a cucc biztos lesz rá megoldás (akár konvertálás nélkül is :) )

Itt vannak a mintaképek:
időjárás:
1
2
anomália

whatsapp, messenger:
whatsapp (ha az illető egy üzit küld akkor azt el is lehet olvasni, ha többet akkor csak azt jelzi hogy mennyit küldött)
messenger

outlook:
órán 1. oldal
órán 2. oldal
outlook teljes üzenet
(látható, hogy nem csak a tárgy szerepel az órán hanem az üzenet egy része is)

(#714) buca84
g(í)kbuying :U

(#718) buca84 válasza detroitrw (#717) üzenetére


buca84
őstag

Köszi!

(#719) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Alkalmas a cucc geocaching-re valamilyen módon? Lehet rá ilyen programot telepíteni?

(#720) Pzoli2


Pzoli2
tag

Xiaomi Huami AMAZFIT Sports Bluetooth Smart Watch ENGLISH VERSION

Itt vettem:[link]
Itt találtam :[link]
Kuponnal (AMAZFIT912 ) én ezt vettem 88 dollárért + EU express igy került nekem 24688 ft-ba

[ Szerkesztve ]

(#721) kakukkmarci válasza Pzoli2 (#720) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Ez igen jó ár! Megbízható shop?

noob... rooter... geek

(#722) Joe.36 válasza Pzoli2 (#720) üzenetére


Joe.36
addikt

Én az Eustock- vettem, de ez nagyon jó ár ! Erre is van 1 év garancia ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#723) Pzoli2 válasza kakukkmarci (#721) üzenetére


Pzoli2
tag

Gearbest
Fórum :[link]

Garancia : [link]

Még garanciális problémám szerencsére nem volt,igaz nem túl sok mindent vettem .

[ Szerkesztve ]

(#724) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A 419-re valaki? Mert ha alkalmas rá, rendelném is.

(#725) StLui válasza Hauptmann (#724) üzenetére


StLui
veterán

Nem kell rendelni, csak írj rá, ha még megvan neki :)
Vagy legalább válaszgombbal jelezd melyik hsz-re gondoltál, szerintem nem jó rá

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#726) Pirga555 válasza Hauptmann (#724) üzenetére


Pirga555
újonc

GPX tracket fel tudsz rá tölteni, de azt hiszem az kevés a geocachinghez.

(#727) CSAVI38 válasza kakukkmarci (#721) üzenetére


CSAVI38
tag

Én a helyedben telefont nem vennék gearbestől, mert nagyon nehézkes a garancia, nekem két ilyen ügyem volt vekük (telefont és óra) mindkettőnél több mint fél év volt mire nagy nehezen visszaadták a pénzem., de így is buktan kb 20 ezer forintot a telefonnál. Amúgy egy garanciális csomagküldés kínába eleve min 1 hónap. Gearbest csak akkor nyerő, ha tényleg nem érdekel a garancia, cserébe persze nagyon jó árai vannak.

[ Szerkesztve ]

(#728) kakukkmarci válasza CSAVI38 (#727) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Oké, köszönöm!!!

noob... rooter... geek

(#729) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok,
Az első amazfit vagy az amazfit bip a jobb?
Árban tudom,hogy drágább az első szeria.ez azért van,mert az első széria jobb lehet?

Akinek van bip-je,attól kérdezném,hogy mennyire pontos a kalória szamolasa,illetve a pulzus mérése edzés közben?

Kinek mi a személyes benyomása a bipről?

(#730) vampire17 válasza yanesz (#729) üzenetére


vampire17
addikt

Itt egy jo osszehasonlitas:

Roviden:

Az Watch egy teljes erteku okosora, a Bip inkabb egy kibovitett funkcioju Mi band 2. (nagyobb kijelzo, stb..)

(#731) buca84


buca84
őstag

A gearbest-en rendeltem meg a BIP -et akcijjóba pár napja, de nem kapkodják el a postázást. :U

(#732) yanesz válasza vampire17 (#730) üzenetére


yanesz
tag

Köszi :)

(#733) yanesz válasza buca84 (#731) üzenetére


yanesz
tag

Mennyiért vesztegették?

(#734) Xpredi01


Xpredi01
tag

Megrendeltem ezt a csodát én is eustockból, de azóta olvastam itt erről az akksi problémáról. Külföldi fórumokon rákeresve rengetegen panaszkodnak hasonló okok miatt. (egyszer csak elkezd drasztikusan gyorsabban merülni az óra, mint az előtt, és ezen semmi nem segít, a teljes factory reset sem) Van akinek 2 hét után, van akinek hónapok után, de ahogy nézem kb. Augusztus közepétől szaporodtak meg az ilyen jellegű bejegyzések. szóval jó eséllyel valami update barmolta el az órát.

Ezek után én inkább visszaállok az átvételtől. Nem elrettentésből írom, csak aki vásárolni tervez nézzen ennek utána, remélhetőleg előbb-utóbb megoldódik egy update-tel, de én inkább nem 'kockáztatok'.

(#735) buca84 válasza yanesz (#733) üzenetére


buca84
őstag

(#736) yanesz válasza Xpredi01 (#734) üzenetére


yanesz
tag

Igen,biztos valami update probléma lehet,amit gondolom gyorsan javítani fognak.en szerintem rendelek egyet.

(#737) yanesz válasza buca84 (#735) üzenetére


yanesz
tag

Köszi.

(#738) StLui válasza Xpredi01 (#734) üzenetére


StLui
veterán

Nekem pl semmi gondom vele, mióta átvettem, szintén eustock. Bemész a merci szervízbe, egy csomó rossz mercit fogsz látni :) , fórumokra is azok írnak akik meg akarnak oldani valamit, nem azok akiknél minden rendben.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#739) Joe.36 válasza Xpredi01 (#734) üzenetére


Joe.36
addikt

Nyár közepén vettem az eustockból, nekem semmi baja, 1 hetet elmegy 1 töltéssel, heti 3 edzéssel ! ( Éjszakára kikapcsolom )

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#740) kerxy válasza Joe.36 (#739) üzenetére


kerxy
senior tag

Nekem is hasonló a tapasztalatom, pedig kb fél éve használom (eustockos vétel apróról).

(#741) Xpredi01


Xpredi01
tag

Ok srácok, meggyőztetek, ma átveszem a cuccost, remélem nem fogom megbánni.

Egyébként:
ez a topic vette el a kedvem itt rengeteg különböző felhasználó jelez hasonló aksi problémát.

(#742) CSAVI38 válasza Xpredi01 (#741) üzenetére


CSAVI38
tag

Hát én eléggé kedvelem ezt az órát, de pl nálam fél év alatt 2 is behalt, pedig semmi extra igénybevétel nem volt és nem áztatttam vizben sem. Az elsőnél a szintén sokaknál előforduló bluetooth kapcsolat elszállt jelenség volt, most meg nekem is előjött a két nap alatt lemerülök, mondjuk nekem az elején sem bírt 5 napnál többet, normál használattal. Nem volt még időm elvinni a szervízvbe, de kiváncsi vagyok mit kezdenek vele. Ettől függetlenül én kedvelem az órát és nagyon megszoktam a pozitív tulajdonságait.

(#743) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Akció:

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#744) Joe.36 válasza CSAVI38 (#742) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem eddig semmi bajom vele, 9 nap a rekordom vele eddig 1 töltéssel. ( Éjszakára kikapcsolva )

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#745) Xpredi01


Xpredi01
tag

Ezek az aksi problémák nyár végétől sokasodtak meg a hsz-ok alapján, valószínűleg valamelyik update a ludas. Amíg egyértelműen nincs javítva addig én inkább nem frissítem, azt hagyom rajta amivel érkezett (1.3.0n).

[ Szerkesztve ]

(#746) Hauptmann válasza VANESSZA1 (#743) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hol van ez?

(#747) TommyX_ válasza Hauptmann (#746) üzenetére


TommyX_
őstag

Itt van.
"MIWATCH" promo kóddal lesz annyi az ára, ami a képen is van.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#748) Joe.36 válasza Xpredi01 (#745) üzenetére


Joe.36
addikt

Én felraktam a frissítést, nálam nem okozott gondot, tudja amit vártam, jobban is mint reméltem.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#749) Hauptmann válasza TommyX_ (#747) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi. Bár rulett, mert látom HK raktár, ha nincs szerencsém, megakad a vámon.

(#750) hkari válasza Hauptmann (#749) üzenetére


hkari
őstag

Elileg nem, mert eu express szállítást is opció.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.