Hirdetés

2020. október 24., szombat

Gyorskeresés

(#801) KossuthLajos válasza sharp4 (#800) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Melyik Amazfit-re gondolsz mint legújabb?

(#802) buca84 válasza KossuthLajos (#801) üzenetére

buca84
őstag

Szerintem a BIP -re.

(#803) sharp4 válasza KossuthLajos (#801) üzenetére

sharp4
senior tag

Erre.

Huawei P40 & Ipad Mini 4

(#804) KossuthLajos válasza sharp4 (#803) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Aztatat én nem tudhatom. :D

(#805) Tamás34 válasza KossuthLajos (#799) üzenetére

Tamás34
senior tag

Üdv.! Akkumulátorral kapcsolatban! Nem rég használom az órát, nekem a legujjabb szoft. van fent ha nem tévedek 1.3.3a! Nekem általában 6 napig megy úgy, hogy este kikapcsolom, mert felesleges, hogy menjen! Persze ez sok mindentől változhat, ki hogy használja! Én teljesen meg vagyok elégedve vele eddig! Nem fog automatikusan frissíteni első bekapcsolásnál!

[ Szerkesztve ]

Samsung UE 40F6500- Galaxy Watch Active 2-iPhone 11 Pro-Apple watch 5

(#806) KossuthLajos

KossuthLajos
csendes tag

Birka bunda = Juhhéééjjj!!! :DD :DD :DD Megérkezett!!! :))
Kérdés. Mitől van az, hogy lentről felfelé hiába húzom (ott lenne pl. az update) azt írja ki, hogy NO ITEM. Azt vágom mit jelent, csak nem értem miért. Valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#807) cneref69 válasza KossuthLajos (#806) üzenetére

cneref69
tag

Nem jól húzod :)
Lefelé, majd a fogaskerék...

POCO X3

(#808) KossuthLajos válasza cneref69 (#807) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

[link]

7:05-től.

(#809) Tamás34 válasza KossuthLajos (#806) üzenetére

Tamás34
senior tag

Nekem sem volt ott semmi! Rányomtam az Updatera, talált új szoftvert, letöltötte, telepítette és kész! Ha majd kapsz új üzeneteket, és a telefonon még nem olvastad el, akkor ha lentről felfelé húzod a kijelzőt az órán, akkor ott lesznek az üzenetek amiket szépen el lehet olvasni!

(#810) KossuthLajos válasza Tamás34 (#809) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Értem. Még egy kérdés.
Mellékelve egy video. Ott látszik, hogy amikor belép a Watch Faceshez, akkor a kijelző alján Load Image opció van. nekem ott nincs semmi. Mitől van ez? Másnak? Ha régebbi lehet az Amazfit programja a telefonon, annak nem sok értelme lenne. Elvileg nálam a legújabb program van fent. Megoldás?

(#811) Tamás34 válasza KossuthLajos (#810) üzenetére

Tamás34
senior tag

Nekem is ott van! Fogalmam sincs, hogy nálad miért nincsen :( Azért adok egy linket [link] ahol rengeteg óra lapot tudsz letőlteni, illetve tudsz sajátot is gyártani! Órákig el lehet vele babrálni!

[ Szerkesztve ]

(#812) KossuthLajos válasza Tamás34 (#811) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Köszönöm szépen, bár ez megvolt. :) . A képek mellett az anlog, digital, activity, HR, battery ikonok mit jelentenek? Illetve azokkal mit lehet kezdeni? Mire jó? Azok jelzik, hogy mit mutat az adott kijelző?
De azért azt én is szeretném tudni, hogy miért nincs ott.
Hogyan lehet gyártani? Pl. találok egy jó képet bárhol a a neten, akkor azt gondolom át kell alakítani 320x300-ba, gondolom .wfz formátumban kellene, hogy legyen és aztán elvileg kábellel feltölthető? Vagy hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#813) Tamás34 válasza KossuthLajos (#812) üzenetére

Tamás34
senior tag

Itt egy videó, [link] hogy lehet szerkeszteni az óra lapokat és képeket feltőlteni a telefonról illetve internetről! Igen, az adott óra lapon milyen alkalmazások vannak: lépés számláló, pulzus száma, hőmérséklet stb...!

(#814) KossuthLajos válasza Tamás34 (#813) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Köszi. Úgy gondolom ez fog menni. Itt most inkább az a kérdés, hogy nálam miért nincs az említett Load image lehetőség, illetve hogyan lehet egy pl. én általam készített képet, vagy egy neten talált képet használni? Ebben tudsz segíteni?

(#815) KossuthLajos válasza Tamás34 (#813) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Na ez a videó amit küldtél k.... jóóóó. :)) :DD

(#816) KossuthLajos válasza Tamás34 (#811) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Mivel nem tudtam megoldani a kép feltöltését az órára, mert ahogyan a videón volt, nevezetesen, hogy csinált az órára egy WatchFace mappát, majd betette oda a lementett óra számlapokat, nem jött be. Az órán nem jelent meg. Így lefrissítettem az órát. Utána már ki is törölhettem a WatchFace mappát amit készítettem, mert az 1.3.3-as verzióban ez alapból benne volt. Utána már a telefonon is megjelent, tudtam cserélni. És, ami érdekes, valahogyan visszafrissült róla a telefonon lévő program is, mert most már nálam is látszik a Load Image felírat.

(#817) Tamás34 válasza KossuthLajos (#816) üzenetére

Tamás34
senior tag

Szuper meg oldódott! Amúgy első blikkre milyennek találod az órát? Én nem panaszkodom, az árát tekintve nekem megfelel! 38.000Ft volt!

(#818) TommyX_

TommyX_
őstag

Egy olyan kérdésem lenne, jelenleg egy mi band 2-t használok, (még "úton van" az amazfit), így előtte szeretném kideríteni, mire számíthatok a szinkronizált adatok szempontjából.
Van esély arra, hogy az eddig adataimat (alvás, lépés számok) tudjam folytatni az amazefit használata során is?

Ford Fiesta ST Molten Orange | Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#819) sharp4 válasza TommyX_ (#818) üzenetére

sharp4
senior tag

Persze, a felhasználód megmarad, csak más eszközzel folytatod...

Huawei P40 & Ipad Mini 4

(#820) TommyX_ válasza sharp4 (#819) üzenetére

TommyX_
őstag

Ha jól tudom, az Amazfithez nem jó a mifit alkalmazás.
Szóval meg jön az óra, felrakom a telefonra az Amazfit Watch alkalmazást, teszem azt ott vissza tudom nézni, hogy például szeptember 20-án mennyi volt a napi lépés, vagy az alvás adatom milyen volt?

Ford Fiesta ST Molten Orange | Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#821) sharp4 válasza TommyX_ (#820) üzenetére

sharp4
senior tag

A BIP verzióhoz jó.

Huawei P40 & Ipad Mini 4

(#822) Barthezz2 válasza TommyX_ (#820) üzenetére

Barthezz2
MODERÁTOR

A kinai verziós Amazfit mevy MiFit-el, az angol nem, azzal nem fogod tudni folytatni.

Everybody lies.

(#823) doongoo válasza TommyX_ (#820) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog (1)

kínai verzióshoz jó a Mifit, az angol/EU verziót meg lehet flashelni Pacefied ROM-ra és azzal is megy a MiFit

(#824) TommyX_ válasza doongoo (#823) üzenetére

TommyX_
őstag

Kösz az infót, ránézek erre a romra akkor :K

(#825) KossuthLajos válasza Tamás34 (#817) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Nekem bejön. Még csak óraként volt használva. ma egyek vele először futni. Iszonyatosan gyorsan töltődik, nagyon szuper kijelzőket lehet hozzá gyártani, jelzi ha üzenet, e-mail érkezik. De még tanulva van.
Kérdés, készülve a ma estére. A GPS-t bekapcsolni hogyan lehet, hogyan tudom ellenőrízni, hogy be van e kapcsolva? Gondolom az órán a futás "programot" kell indítani. Ez + a GPS és mehet a menet? Aztán ha gondolom hazaértem, akkor a "brutusszal" gyakorlatilag beavatkozás nélkül menti a telefonra (illetve szinkronizálja) az adatokat. De ezt az Amazfit programra vagy a Strava-ra? Mi a különbség a két program felhasználási területe között? Tudom, az Amazfit programon ezen kívül sok óra beállítást is el lehet végezni. Pl. a GPS vagy a futóprogram indítását nem?

(#826) KossuthLajos

KossuthLajos
csendes tag

Az miért van, hogy a Strava és az Amazfit programban nem egyezik a futott idő? A távolság rendben van, de az idő nem. Ilyenkor mi van?

(#827) sharp4 válasza KossuthLajos (#826) üzenetére

sharp4
senior tag

Amazfit edzése feltölthető a Garminba?

Huawei P40 & Ipad Mini 4

(#828) StLui válasza KossuthLajos (#826) üzenetére

StLui
veterán

Bruttó idő? Strava kiveszi a megállásokat és a nettót mutatja elsősorban

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#829) plo77

plo77
tag

Sziasztok! Még szeptember elején beruháztam én is egy órára(eustock). Nagyon gyorsan merült (egy nap alatt lement 30%-ra!!!). Bevittem a szervízbe,ahol többszöri noszogatásra két hét után kicserélték. Amit kaptam, az mostmár 2-2 és fél napig bírja....(30-35%-megy le egy nap alatt,este kikapcsolom) Ez normális???? Nekem karcsúnak tünik... Nem lehet ,hogy a legújabb firmware ennyire gyenge?
Köszi a válaszokat előre is!!!

(#830) plo77 válasza doongoo (#823) üzenetére

plo77
tag

Miben tud többet? Érdemes lecserélni? Csak az amazfit-mifit a különbség? Garancia bukik?

(#831) doongoo válasza plo77 (#830) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog (1)

Többféle nyelvre le van már fordítva (magyar nincs közte). A kínai fejlesztői firmware-en alapul, amiben több funkció van, mint ami a hivatalos ROM-okban. 1-2 hetente frissül (frissítés nem megy OTA, PC kell hozzá és adb).
A teljesség igénye nélkül:
- hangvezérlés (egyelőre ez csak kínai nyelven ért)
- MI Home kapcsolat (pl. óráról vezérelhető lámpák, egyebek)
- MI TV távirányító óráról
A ROM rootolt, adb-n keresztül fel lehet tolni plusz programokat (én pl. tettem fel számológépet és egy képgalériát is)
- össze lehet hozni, hogy strava-ba és MI Fit-be is szinkronizáljon

A felrakáshoz nyitni kell a bootloadert és emiatt igen, ugrik a garancia

(#832) plo77 válasza doongoo (#831) üzenetére

plo77
tag

Köszönöm a választ! :-) Gondolkodok rajta erősen!

(#833) sharp4

sharp4
senior tag

Amazfit edzése feltölthető a Garminba?

Huawei P40 & Ipad Mini 4

(#834) KossuthLajos válasza StLui (#828) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Köszi, majd lecsekkolom. Az Amazfit vagy a Strava programban lévő adatokat nem lehet valahogyan áthúzni a Runtastic-ba? Vagy inkább azt az Amazfitba vagy a Stravába? Eddig azt használtam míg nem volt az óra, és nem szeretném ha elvesznének azok az adatok.

(#835) StLui válasza KossuthLajos (#834) üzenetére

StLui
veterán

Runtastic-ból biztos, hogy lehet exportot csinálni, és strava-ba importálni, visszafelé nem tudom. Viszont ha átállsz strava-ra onnantól nem kell többet átrakni az adatokat, talán ez lenne az egyszerűbb.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#836) KossuthLajos válasza StLui (#835) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Mindenképpen a Stravát akarnám használni, az óra miatt is. Ezért akarnám átmenteni az adatokat rá a Runtasticról. Tudsz ebben segíteni?
Most jelzett az óra, hogy van 1.3.4-es frissítés. Valaki átnézte már, hogy miket javít/frissít?

(#837) StLui válasza KossuthLajos (#836) üzenetére

StLui
veterán

13-ban használtam rövid ideig, megvolt oda az import, majd az export is, de csak arra emlékszem, hogy az export lehetőséget mindegyik elrejti a menüben (runkeeperről mentem runtastic-ra majd vissza), gondolom annyira nem akarja, hogy elvidd máshová az adatokat.

(#838) Tamás34 válasza KossuthLajos (#836) üzenetére

Tamás34
senior tag

Első blikkre 30perc után a frissítés óta: Változozz a felső lehuzó sáv, kicsit gyorsabbnak érzem a rendszert, lett egy ujabb menü ami vissza számlálást tud, a GPS-nek mintha több idő kellene a jel megtalálásához kb. ennyi! Ha még észre veszek valamit, akkor publikálom!

[ Szerkesztve ]

(#839) darthsmoke

darthsmoke
Korrektor

Amazfit Pace 1.3.4 fw
Changelog :
- Updated GPS to 3.12 fw
- Added countdown timer
- Track floor climbed trough daily activities
- New backlight brigthness levels and mode settings
- Added support to control media playback on the phone from Pace -
- Nightrunner and 1st generation watchface
- Auto pause option for outdoor running and cycling
- Support High res mode on I'M runner and night runner watchface when wrist up is detected
- Optimized HR and Sleep monitor algorithm
- Fixed inaccurate elevation output in certain sport type
- Improved realtime speed in outdoor cycling
- Fixed missaligned mile marker
- Optimized custom watchface
- Optimized system stability
- Other bug fixes

;)

(The Joker)

(#840) KossuthLajos válasza StLui (#837) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

StLui! Nagyra értékelném, ha tudnál segíteni Runtasticról Stravára (vagy az Amazfit programra) az adatok átmentésében.

(#841) KossuthLajos válasza Tamás34 (#838) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Majd kíváncsi leszek még, hogy változott e valamit az akku idő.

(#842) Tamás34 válasza KossuthLajos (#841) üzenetére

Tamás34
senior tag

Még egy dolgot észrevettem ami eddig nem volt, még pedig ha felemelem a csuklómat megnézni az időt, akkor elindul a másodperc mutató ( analóg óra lap van a kijelzőn ), szerintem ezzel jobban fog merülni és sehol sem tudom kikapcsolni, vagy béna vagyok!

(#843) plo77 válasza darthsmoke (#839) üzenetére

plo77
tag

Ez a fejlesztő verzió, vagy mindenki megkapja? Változott a telefonon az Amazfit verziószám (1.7.1)?

(#844) KossuthLajos válasza Tamás34 (#842) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Lecsekkoltam. Az tényleg nem volt. :D

(#845) darthsmoke válasza plo77 (#843) üzenetére

darthsmoke
Korrektor

Elvileg mindenki megkapja. Nekem még nincs ilyen órám, érkezik külföldről (volt már, de anno megváltam tőle).
Ahogy láttam a Play Store-ban, az Amazfit app (még) nem frissült.

(The Joker)

(#846) doongoo válasza Tamás34 (#842) üzenetére

doongoo
addikt
LOGOUT blog (1)

Használj olyan analóg számlapot, aminek nincs másodperc mutatója

(#847) Tamás34 válasza doongoo (#846) üzenetére

Tamás34
senior tag

Tök mindegy mit használok, életre kel a képernyő csukló felemelésénél, olyan mint amikor dupla koppintással feléleszted a kijelzőt! Azért köszi a tanácsot!

(#848) KossuthLajos válasza Tamás34 (#847) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

De a csukló felemelésnél eddig is felvillant a kijelző. Annak az a lényege. Csak a másodperc mutatót nem mutatta.

[ Szerkesztve ]

(#849) Tamás34 válasza KossuthLajos (#848) üzenetére

Tamás34
senior tag

Akkor csak a világítás kapcsolt be,ha úgy állítottad be, de most feléleszti maga az órát és nem a világítást ha éppen esetleg mondjuk olyan tevékenységet végzel! Mindegy nem zavar annyira, csak az akkumulátor jobban merülésétől tartok emiatt! Nálam a világítás csukló emelésénél ki vol kapcsolva mindig is!

(#850) KossuthLajos válasza Tamás34 (#849) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Ja bocs, félre értettem, pedig jól leírtad. Eddig simán felvillant, most pedig úgy kapcsol be, mintha a gombot nyomtad volna meg. Igen, nem mindegy.
Hogy ez ne funkcionáljon, hogyan lehet kikapcsolni?

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.