Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah pár tapasztalat egy nap alatt ios rendszer mellet:

A hívást halkítani lehet, vagy elutasítani az óráról
Az sms és imassage üzenetek szépen átjönnek.
A viber üziket is küldi szépen
Tegnap még az indexről is jött valami azt azért tiltottam.
A két koppintásos nyitás olyan 90%-ban működik és ha magam felé fordítom akkor is általában felvillan.

Eddig meg vagyok vele elégedve. :)

Tegnap este kicsit nógatni kellet, hogy az 1,34-ről 1,35-re frissüljön mindig a wifi hiányát jelezte. Csináltam egy uploadot és után pár másodperc alatt letöltötte a frissítést és pár perc alatt fel is telepítette hiba nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#1502) Dwatti válasza INGJOKE (#1501) üzenetére


Dwatti
addikt

Én a kijelző fényerejével és érintő érzékenységével nem vagyok elégedett. Lehetne fitnesz funkció is. Meg a strava mintha másképp mérne pedig csak szinkronizálnia kellene.

[ Szerkesztve ]

(#1503) INGJOKE válasza Dwatti (#1502) üzenetére


INGJOKE
veterán

A kijelző fényerejéről a tesztekből is lehetett már tudni, hogy csak a nagyobb fényben lesz jó, meg a tök sötétben köztes állapotnál max kielégítő. A stravával még nem foglalkoztam olyan sokat majd arra is rátérek. A kijelző nem olyan érzékeny mint egy apple terméknél, viszont nem is kerül annyiba. :)
Nekem ez az első okosórám és eddig tökéletesen megfelel, ha megunom, vagy továbblépnék akkor tuti, hogy apple watchot fogok venni már.

[ Szerkesztve ]

(#1504) Dwatti válasza INGJOKE (#1503) üzenetére


Dwatti
addikt

Persze számítottam rá a tesztekböl, de valóságban mégiscsak némi csalódás volt a kijelző. Ok ár érték arányban megfelel.

(#1505) INGJOKE válasza Dwatti (#1504) üzenetére


INGJOKE
veterán

Kicsit kihalt a fórum... senki sehol?

(#1506) TommyX_ válasza INGJOKE (#1505) üzenetére


TommyX_
őstag

Mindenki elégedett :D
Nekem egyenlőre nincs gondom az órával, Pacefied rom van rajta, majd ha gondom lesz írok, addig aktívan látogatóm ezt a témát is.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#1507) Dwatti válasza INGJOKE (#1505) üzenetére


Dwatti
addikt

Elégedettek az órával. Nincs miről írni. 😁

(#1508) Dwatti válasza TommyX_ (#1506) üzenetére


Dwatti
addikt

Pacefied rom mivel más mint a gyári Eus?

(#1509) TommyX_ válasza Dwatti (#1508) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem annyival tud többet, tudom az adatokat mifittel is szinkronizálni, mivel nekem előtte mi band 2-öm volt és így tudtam folytatni az adatok "továbbvitelét".

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#1510) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!
1.3.5 van rajta, Amazfit app...
Probléma az hogy nem jönnek még az értesítések az órára.
Mi lehet a gond?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1511) Joe.36 válasza mediumgecso (#1510) üzenetére


Joe.36
addikt

Engedélyezd az alkalmazás értesítést.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1512) mediumgecso válasza Joe.36 (#1511) üzenetére


mediumgecso
őstag

Az már megtörtént, és így sem....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1513) VANESSZA1 válasza mediumgecso (#1510) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Hát az utolsó Amazfit Update másoknak is okozott kellemetlen meglepetéseket.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1514) darkmann válasza mediumgecso (#1512) üzenetére


darkmann
őstag

+1
Nekem sem, pedig a szinkronizáció működik Bt-on.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1515) mediumgecso válasza darkmann (#1514) üzenetére


mediumgecso
őstag

Faxa....akkor mi a megoldás sztetek?
Venni kell másik, drágább órát?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1516) Dwatti válasza mediumgecso (#1515) üzenetére


Dwatti
addikt

Töröld az amazfit alkalmazást, telepítsd újra, add meg neki ismét az engedélyeket. Akkumulátor kezelőben is állitsd be hogy ne zárja be az alkalmazást (nekem jönnek az értesítések)

[ Szerkesztve ]

(#1517) darkmann válasza Dwatti (#1516) üzenetére


darkmann
őstag

Sajnos én már próbálkoztam ezzel, nem is egyszer, de nem segített. :( :O

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1518) Dwatti válasza darkmann (#1517) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem ez a amazfit verzió van fent.

(#1519) darkmann válasza Dwatti (#1518) üzenetére


darkmann
őstag

Nekem meg a Play áruházas legutolsó. Azzal kellene működnie, nem?

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1520) Dwatti válasza darkmann (#1519) üzenetére


Dwatti
addikt

Amig az volt fent azzal ment nekem is, de 2 hete még az óra frissítés előtt már ezt raktam fel.

[ Szerkesztve ]

(#1521) Joe.36 válasza mediumgecso (#1515) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem tudom, nem hiszem... Nálam szerencsére minden ok mióta megvan, lassan fél éve. S7 Edge és Zenfone 2 van használva.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1522) Dwatti válasza darkmann (#1517) üzenetére


Dwatti
addikt

Teszt üzenetek sem mennek át ?

(#1523) mediumgecso válasza Dwatti (#1522) üzenetére


mediumgecso
őstag

Letöröltem a play-es alkalmazást, feltettem a korábban linkelt magyar appot, teszt üzenet átjött... Ha kapok értesítést, írok

Szerk.: Megjött a gmail-es értesítés órára 😁😁

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1524) Dwatti válasza mediumgecso (#1523) üzenetére


Dwatti
addikt

Akkor a Play-es alkalmazás december 3.frissítése rossz jelezni kell a fejlesztőnek !
Addig használjátok a linkelt verziót.

[ Szerkesztve ]

(#1525) darkmann válasza Dwatti (#1522) üzenetére


darkmann
őstag

Hát ez a vicces, hogy a bejövő híváson kívül az összes teszt értesítés megjelenik az órán.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1526) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ios-nél az 1,35-ös alkalmazás tökéletesen fút. Az email ami egyedül nem jeleneik meg az órán, de én a gyári alkalmazást használom gmailre. Mármint az apple gyári alkalmazását, a safarit.

(#1527) mediumgecso válasza darkmann (#1525) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nekem kijelzi az óra a hívásokat is...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1528) darkmann válasza mediumgecso (#1527) üzenetére


darkmann
őstag

Nekem nem működik ezzel a moddolt appal sem. :( :O :O :O

Most már muszáj lesz kipróbálnom egy másik telóval. Mondjuk a feleségem szifonján...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1529) INGJOKE válasza darkmann (#1528) üzenetére


INGJOKE
veterán

Valószínűleg azzal hibátlan lesz. :DD

(#1530) kosturica


kosturica
őstag

Üdv!

Van egy bontatlan csomagolású Pace-m. Akit érdekel, írjon PÜ-t

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1531) drpele válasza kosturica (#1530) üzenetére


drpele
senior tag

Engem nagyon érdekel... hogy bírtad ki kibontás nélkül. :))

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1532) kosturica válasza drpele (#1531) üzenetére


kosturica
őstag

Egy kis akarat edzés :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1533) Joe.36 válasza darkmann (#1528) üzenetére


Joe.36
addikt

Milyen telefon ? Én 2 telefonnal is használom és a M3 Tab is van és azzal leteszteltem és hibátlan.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1534) darkmann válasza Joe.36 (#1533) üzenetére


darkmann
őstag

Vernee Apollo Lite, stock Androiddal. Minden más BT eszközömmel működik rendesen.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1535) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Akinek fontos, hogy továbbra is magyarítások jelenjenek meg az órához, és ahhoz kapcsolódó appokhoz, Támogathatja e nemes projektet itt.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1536) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Ilyen Watch Face-t keresek, ha valahol lát valaki légyszi linkelje be :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1537) Joe.36 válasza darkmann (#1534) üzenetére


Joe.36
addikt

Csak a Stock Android a különbség köztünk, nekem 3 eszközzel is hibátlan szerencsére. Az előző alcatel órámmal nekem is voltak ilyen gondok.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1538) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Sziasztok!
Azoktól kérdezném akiknek ez a midong cor van, hogy a szíja cserélhető? Csak mert bár kerestem semmiféle információt nem találtam róla.
Köszönöm

(#1539) Keccs26


Keccs26
csendes tag

Sziasztok!

Alvást csak akkor méri ha az órán bevan állítva az ébresztés? Ma megnéztem és nem rögzítette az alvás figyelést. Külön valahol el kellene indítani ?

-

(#1540) aicasse válasza Keccs26 (#1539) üzenetére


aicasse
csendes újonc

Ezt nem kell állítani, alapból figyeli az éjszakai szuszikálást.
Ott kell lenni, nézd meg az Amazfit Pace -ben, hiába írja ki, hogy no data.
Kattints rá és a Daily-nál látni fogod a részleteket. :C

(#1541) Keccs26 válasza aicasse (#1540) üzenetére


Keccs26
csendes tag

Köszi most megnéztem és beszinkronizálta, de mikor reggel néztem akkor hiába mentem a részletezésbe appon belül nem mutatott semmit, meg az órán se mutatta, pedig elinditottam a szinkront. Ugy látszik idő kellett neki.

-

(#1542) INGJOKE válasza Keccs26 (#1541) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem sem szinkronizálja az alvás adatokat az alkalmazásba. Hiába nyomtam már többször frissítés is a szinkronra. Már hogy kívül azt írja, hogy no data, de bent az appban írja az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#1543) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Szerda reggel vettem le a töltőről. Azóta 99%-ban rajtam volt az óra. Edzeni nem edzetem most benne és ma reggel tettem fel töltőre megint 10%-on volt még. Sok értesítés jön rá. Nagyon jól bírta szerintem. Meg vagyok vele elégedve.

(#1544) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Olvasgatom az óra honlapján a beállításokat és van olyan, hogy saját képet rakjak be háttérképnek. Nah ez sehogy sem jön össze. Se az alkalmazásból a watch face menüben a load image részen, fel feltölti elméletben a képet valahova, de nem tudom az órán megjeleníteni. Úgy sem megy ahogy írja, hogy nyomjam hosszan az óra lapot, (mikor aktív) és ott keresem meg és válasszam ki. Ios rendszerrel valaki tudja, hogy kell?

(#1545) kosturica


kosturica
őstag

Üdv!

Kértem bootloader feloldáshoz aktiváló kódot, amiben véletlenül elírtam egy számot a U-Boot-ban. Meg is küldték a kódot, de azt ugyebár nem használhatom. Próbáltam újra megadni a helyes adatokat, de közli velem a progi, hogy erre a serialra már megadták a feloldást.
Van erre ötlete valakinek?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1546) INGJOKE


INGJOKE
veterán

[link]

ez egész jónak tűnik alap beállítás kezdőknek.

(#1547) cneref69


cneref69
tag

Kinai verziós órám van, hol tálálok részletes leírást, hogyan tudom rá feltölteni az angol verziót?
Szájbarágós leírás segít csak rajtam.
Most járt le a kínai "gari".

Xiaomi 10T Pro

(#1548) kosturica válasza kosturica (#1545) üzenetére


kosturica
őstag

Sikerült kinyitni! :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1549) Dwatti válasza cneref69 (#1547) üzenetére


Dwatti
addikt

Próbáld meg ez szerint a leírás szerint a >Pacefied rom-ot felrakni .A leírás international verzióhoz készült de lehet a Kínaihoz is így kell...erre az infóra azért keress rá !

[ Szerkesztve ]

(#1550) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nagy a csend ma is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.