Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) VANESSZA1 válasza kkdesign (#1400) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Tudtommal arra nem várható

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1402) santa clause


santa clause
aktív tag

Akárkinek sikerült a légnyomáson kívül bármilyen más adatot kiiratni az órával?? Mert nálam csak azt írja hogy loading, de semmi se történik...
Ha neten vagy időjárás állomáson meglesem a légnyomást, megjegyzem az sem egyezik. Az óra mutat 998-at a net meg az állomás 1012-őt. érdekes

(#1403) INGJOKE válasza santa clause (#1402) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én nem értek hozzá, de ez nagy eltérésnek számít?

(#1404) Dwatti válasza santa clause (#1402) üzenetére


Dwatti
addikt

Légnyomás hol látszik? De tudtommal nem is az óra mér, hanem a telefonról tölti be az időjárás adatokat. Magasság adatokatmeg a gps adja meg.

(#1405) santa clause válasza Dwatti (#1404) üzenetére


santa clause
aktív tag

Rosszul tudod... GPS en nyomj egyet az ujjaddal, ott jönnek az adatok.
INGJOKE nem nagy eltérés de engem zavar :D

(#1406) Dwatti válasza santa clause (#1405) üzenetére


Dwatti
addikt

Én még a gps-t sem találtam meg, csak a sport funkcióknál látom hogy kapcsolodik de ikont sem láttam.

(#1407) santa clause válasza Dwatti (#1406) üzenetére


santa clause
aktív tag

Nem fogsz találni ilyen funkciót!!!

(#1408) Dwatti válasza santa clause (#1407) üzenetére


Dwatti
addikt

Jó akkor hol nyomjak a gps-re?

Az amazfit app inditásnál szinkronizál és az írja adatok feltöltése felhőbe na azt hova is mikor nem emlékszem hogy állítottam " felhőt" be.

(#1409) cneref69 válasza Dwatti (#1408) üzenetére


cneref69
tag

Iránytűn koppints kettőt :)

Xiaomi 10T Pro

(#1410) Dwatti válasza cneref69 (#1409) üzenetére


Dwatti
addikt

Na erre magamtól nem jöttem volna rá :Y
Van még máshol is koppintásos "rejtett" menü?

(#1411) Dwatti válasza Dwatti (#1410) üzenetére


Dwatti
addikt

Ok látom van mindegyik alkalmazásban.

(#1412) Dwatti válasza halamita (#1398) üzenetére


Dwatti
addikt

Közben a Strava is szinkronizált, a mai futás adatai bekerültek. Ezek szerint csak a strava aktíválás utáni adatokat tölti át. Visszamenöleg nem veszi át az adatokat.
De a 2 futási mérés más, a méter és a kalória sem egyezik
Csakaz idő és az útvonal.. Akkor nem is vesz át adatot csak együtt indul :F

[ Szerkesztve ]

(#1413) Memmaao


Memmaao
addikt

Most hozta ki a dpd az órát. A Gearbest csomagolás téren elég hanyag. Egy vékony réteg fólia... A doboz körbe van nyomódva. Első benyomás: doboz iszonyat igényes. Red dot award ott figyel rajta. Az óra kerámia kerete nagyon fénylik, de minőségi. A "bakelit" ház, hát... A töltő botrány! Fáj belepattintani az órát. Idővel tuti nyomot fog hagyni. A napfényben a láthatósága nagyon jó. Homályban és beltéri viszonyok közt botrány ( a pebble trans reflectiv LCDhez képest is). Pár extra számlap jól jönne.

My name is Bond, James... Dean.

(#1414) Memmaao válasza Memmaao (#1413) üzenetére


Memmaao
addikt

A sw update után annyival jobb lett, hogy össze se lehet hasonlítani avval, amivel érkezett. Közben van már fent 150 számlap. A frissített sw világítás kezelése is sokkal jobb. Kijelzőt csak a gombbal, vagy dupla koppintással lehet éleszteni? A csukló billentés csak a háttér világítást kapcsolja be.

My name is Bond, James... Dean.

(#1415) Dwatti válasza Memmaao (#1414) üzenetére


Dwatti
addikt

150 számlap ? Jobb fényerő hol merre ? "sw update" ez a hivatalos frissítés ?

Nekem 25 db számlap van az appban. Bekacsolni csak koppintással és gombbal lehet,

[ Szerkesztve ]

(#1416) Martin Eden válasza Memmaao (#1413) üzenetére


Martin Eden
tag

Én is ma délután 1 körül kaptam meg a gearbest-es rendelést, nálam alapból 1.3.4f volt rajta és azt mondja, up to date vagyok, nincs frissebb. Ami némileg zavar, hogy kb. 1.5 óra alatt 66%-ról 54%-ra küzdötte le magát a töltöttség. Most vagy régóta volt dobozban, vagy ez már akku-para?

(#1417) Memmaao válasza Dwatti (#1415) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, az első bekapcsolás utáni update. Nekem volt szerencsém kipróbálni nélküle, mert nem volt elég töltés a frissítéshez. Előtte pl. nem volt fényerő állítási opció. A számlapokat a megaról töltöttem le, link a jútyúb video alatt, talán a 4.

#Martin Eden. Nekem régebbi swrel jött. Szerintem első napon még kár parazni az akkun.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1418) Dwatti


Dwatti
addikt

Az már biztos hogy a két alkalmazás (amazfit-Strava) nem összeszinkronizál hanem külön fut-mér.Igaz itt a km most stimmel.

@Memmaao Köszi megnézem.

(#1419) synar válasza Dwatti (#1415) üzenetére


synar
őstag

Itt találsz egy csomó számlapot, a clone gombbal szerkesztheted is őket és azt is le tudod tölteni, a .wfz fájlokat a pc-re csatlakoztatás után az óra WatchFace mappájába kell másolni, telefonon az Amazfitt app újraindítása után szinkronizál és utána már ott is látszanak a plusz számlapok. Nálam a dig015.Face vált be, ez látszik a legjobban, gyengébb fényviszonyok között is. Amúgy az nekem a nov. 8-i GB-NL post rendelésem 28-án érkezett meg, szerencsére plusz terhek és sérülés nélkül (89,99$).

[ Szerkesztve ]

(#1420) Memmaao


Memmaao
addikt

Most jelezte, hogy van új sw, 1.3.5

My name is Bond, James... Dean.

(#1421) INGJOKE válasza synar (#1419) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nah ez tényleg jónak tűnik minden fontosabb adat rajta van. Jó lenne már ha megjönne.

(#1422) Dwatti


Dwatti
addikt

Most teszteltem 7.5 km kerékpározás szemerkélő esőben 27 perc, 50 m szint különbség 145 kCal az amazfit szerint. Telefon levolt választva igy a Strava-ba utólag küldtem át. Az futásnak vette 26. 30 perc 7. 6 km 44 méter magasság és 718 kCal... :U
Valamelyik nem jól számol

[ Szerkesztve ]

(#1423) Memmaao


Memmaao
addikt

Így egy nap után: ( :) ) A minőség teljesen ok. A szíj picit China szagú, de a kerámia lunetta well done! Nem is értem, hogy miért nem ezt a trans reflectiv LCD-t erőlteti az okosóra ipar?! Kültéri használatra tökéletes. Pár fotó méretbeli összehasonlítás céljából, a pebble time roundom mellett:

Kültéri fényviszonyok mellett:

My name is Bond, James... Dean.

(#1424) Dwatti válasza Memmaao (#1423) üzenetére


Dwatti
addikt

A fekete/narancs szíjjal már nem olyan China szagú :DD

(#1425) Memmaao válasza Dwatti (#1424) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem az ugyan ez a szíj, csak a színek vannak fordítva... :U

My name is Bond, James... Dean.

(#1426) Dwatti válasza Memmaao (#1425) üzenetére


Dwatti
addikt

Valószínűleg az, csak fekete jobban/sportosabban mutat.

(#1427) Memmaao válasza Dwatti (#1426) üzenetére


Memmaao
addikt

Ízlések és pofonok. Nekem az túl sötét.

My name is Bond, James... Dean.

(#1428) Dwatti válasza Memmaao (#1427) üzenetére


Dwatti
addikt

Ez igaz. :) Nekem a 80 ezres Shoduko Spartan traner óra müanyag háza tünt nagyon "Kinainak" pedig semmi köze hozzájuk. Meg lassú volt a szoftvere azért nem azt vettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#1429) Memmaao válasza Dwatti (#1428) üzenetére


Memmaao
addikt

A suunto Spartan órára gondolsz? Sajnos ennek is lassú a sw része, főleg.egy pebble-hez képest.

My name is Bond, James... Dean.

(#1430) Dwatti válasza Memmaao (#1429) üzenetére


Dwatti
addikt

Igen a suunto ez volt az első kiszemelt, ( a polar nem tetszik, garmin drága) kezemben volt egy és lassú volt szerintem még az Amazfitnál is lassabb. Meg ugyebár 2 x többe is kerül. igaz más kategória és többet tud., de amazfit tudása szerintem nekem elég lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#1431) VANESSZA1 válasza Dwatti (#1430) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Én mostanában a Garmin Forerunner 235-el szemezgetek, mert akcióban elég kedvező áron elérhető.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1432) Dwatti válasza VANESSZA1 (#1431) üzenetére


Dwatti
addikt

Sajnos nem akciózták lejjebb , nekem meg nem ér 90 ezret max 70-et adtam volna egy ilyen óráért.
Szerintem Amazfit jó ár érték arány ebben a 25-38 ezres ár kategóriában. ( ha fellehetne venni a hívást -nem kellene előkotorni a hátizsákból a telot és mutatná az elmulasztott hívásokat is akkor számomra tökéletes lenne)

(#1433) VANESSZA1 válasza Dwatti (#1432) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Amazonon volt pl. múlt héten €130.-ért, csak pont nem voltam gépközelben. Az az ár nálam már az amikor érdemes átgondolni.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1434) Joe.36


Joe.36
addikt

Jött frissítés az órára !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1435) keselyü57


keselyü57
tag

Geekbuying-ról vásárolt Amazfit Pace POM telepítés után szépen elindult utána kikapcsolt! Sajnos azóta bekapcsolni sem lehet. Volt valakinek ilyen jellegű problémája? Esetleg egy hazai szervizet tud valaki? Nem szeretnék hónapokat várni mire Kínából küldenek egy másikat.... ha küldenek.

(#1436) INGJOKE válasza Memmaao (#1423) üzenetére


INGJOKE
veterán

Még a gyerkőc is rácsodálkozik az órára.... :DD :DD :DD

(#1437) VANESSZA1 válasza keselyü57 (#1435) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Fastboot előhozható?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1438) Dwatti válasza keselyü57 (#1435) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerviz : WayteQ Europe Kft. - (forrás EuStock)
1097, Budapest, Gubacsi út 6.
Tel: +36 30 288 00 66
+36 30 288 44 66
(061)-445-1222
hétfőtől - péntekig, 09:00 - 17:00 óráig.

(#1439) kosturica válasza keselyü57 (#1435) üzenetére


kosturica
őstag

Nem csak lemerült az aksi?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1440) aicasse


aicasse
csendes újonc

Az Amazfit ütemét az 1.3.5 verzióra frissítették, amely magában foglalja a hegymászás tevékenység követését, valamint az akkumulátorok optimalizálását és hibajavításokat.

Ezzel lehet, hogy megszűnik az a probléma, hogy két-három napig ment egy feltöltéssel. Ami azért volt érdekes mert első nap lement 50%-ra, utána két napon keresztül ugyanazzal a terheléssel ment és még volt 20%. Érthetetlen.

(#1441) Macika66 válasza Dwatti (#1438) üzenetére


Macika66
addikt

Ez a cím már 4-5 évvel ezelőtt sem volt jó.
Egy időben a Ceglédi útra (az Üllői kereszteződéshez közel) költöztek, nem tudom, most is ott vannak-e még.
De a Gubacsin biztosan nincs szervizük...

(#1442) Dwatti válasza Macika66 (#1441) üzenetére


Dwatti
addikt

@keselyü57
Google szerint : Wayteq Szerviz
Cím: Budapest, Ceglédi út 1, 1107
Telefonszám: (1) 445 1222 info@wayteq.eu

@Macika66 köszi a pontosítást !
Garancia jegyemen lehet rajta is van... csak bent van a munkahelyemen .

[ Szerkesztve ]

(#1443) Joe.36 válasza aicasse (#1440) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam nincs ilyen merülési gond, 1 hetet simán elmegy, szépen fokozatosan merülve. Éjszakára kikapcsolom.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1444) Dwatti válasza Joe.36 (#1443) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem az első feltöltés 3 napig bírta. Amiben volt az ismerkedés, 2 teszt gps futás 1 és 3 km. Egy 3 és egy 8 km kerékpár.táv. Szerintem jó lesz ez. Lényeg hogy egy Spartan bestet ( kb 6-7 óra) is kibírjon egy feltöltéssel :)

[ Szerkesztve ]

(#1445) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah a dpd-s szállítási kód átváltott szállítás folyamatban -ra. Azt írja a küldemény beérkezett az elosztó központba. (Hinckley, Leicestershire (GB))
Kíváncsi leszek mikor ér ide?

[ Szerkesztve ]

(#1446) santa clause


santa clause
aktív tag

Huami rágyúrhatna a sportkategóriákra kicsit, endomondo-ba van vagy 50 féle.
Legalább a felét illene átvenni!!! :((

(#1447) Memmaao válasza INGJOKE (#1445) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem onnan egy hétvége és két munkanap volt. 24e Hinckley 28. kézbesítés.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1448) VANESSZA1 válasza santa clause (#1446) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Endomondo-val egy a baj, hogy nem szinkronizál a MiFit-tel, vagy a Strava-val, vagy az Amazfit programmal.
Vagyis nekem még nem sikerült rábírnom. :F

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1449) gamegod


gamegod
senior tag

gyerekek, a kijelzőre tettetek valami védelmet? baromira bejön ez az óra, szerintem meg is lepem majd vele magam

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#1450) INGJOKE válasza Memmaao (#1447) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ezzel a helyzettel én is kiegyeznék. Elméletben ugyan az a helyzetem mint neked. Pénteken anglia. Kedden megjön szupi lesz. :)) :D :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.