Hirdetés

2020. január 28., kedd

Gyorskeresés

(#301) doongoo válasza kakukkmarci (#300) üzenetére

doongoo
(addikt)

már eddig is nagyon jó (dátummal meg pláne az lesz). :C
Megosztod valahol a .wfz-t?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Amazfit Pace okosóra

(#302) Dexxter182

Dexxter182
(tag)

Srácok segítsetek nekem lécci.
Sikerült angolra állítanom az órát, de még mindig azt mondja az app hogy töltsem le a kínai verziót.
Nem sikerül párosítani.

Adb-n keresztül setprop language állítással és a play-ről az amazfit Watch alkalmazással

Nexus 6P / Honor 7 / LG G2 / Lenovo A820 / Xiaomi Mi Band - nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#303) doongoo válasza Dexxter182 (#302) üzenetére

doongoo
(addikt)

A kínai órát hiába állítod angolra, attól még a kínai appot szeretné a párosodáshoz...

innen le tudod tölteni

(#304) kakukkmarci válasza doongoo (#301) üzenetére

kakukkmarci
(senior tag)

Örülök, hogy tetszik. Berakok még pár számlapot és mutatókat, aztán megosztom!
A dátumot még meg kell fejtenem...

noob... rooter... geek

(#305) doongoo válasza kakukkmarci (#304) üzenetére

doongoo
(addikt)

várom :R

(régóta keresek már nekem tetsző fehér hátterű számlapot, de egyik letölthető sem tökéletes (a tied viszont már az egy kép alapján üti a többit)

(#306) Dexxter182 válasza doongoo (#303) üzenetére

Dexxter182
(tag)

Köszi ezzel jó lett.
Fényerőt, esetleges bluetooth wifi kapcsolatot vagy akármilyen beállítást hol lehet csinálni rajta??
A settings menüben csak a mozgásokkal kapcsolatos beállítások vannak.

Vagy ne is keressem?

[ Szerkesztve ]

Nexus 6P / Honor 7 / LG G2 / Lenovo A820 / Xiaomi Mi Band - nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#307) sanyirigo válasza Dexxter182 (#306) üzenetére

sanyirigo
(senior tag)

Ha fentről lefelé húzod a kijelzőn az ujjad, akkor ott látni fogod a keresett dolgokat

Android pályafutásom: LG GT540 -- Motorola Defy -- Samsung Galaxy SIII -- WayteQ Talk 5H -- Xiaomi Redmi Note 4G -- Xiaomi Redmi Note 4x (B20) -- Xiaomi Pocophone F1

(#308) Dexxter182 válasza sanyirigo (#307) üzenetére

Dexxter182
(tag)

Köszi :)

Már csak egy dolgot keresek.
Zene lejátszás. Bemásoltam a zenéket a Music mappába de még mindig azt írja hogy nincs rajta zene.
Próbáltam már úgy is hogy nem mappába, csak úgy behányni oda de semmi

Meg van ez is forrást kellett változtatni :)

[ Szerkesztve ]

(#309) sanyirigo válasza Dexxter182 (#308) üzenetére

sanyirigo
(senior tag)

Ezt sajnos nem tudom. Zenét még nem hallgattam rajta.

Android pályafutásom: LG GT540 -- Motorola Defy -- Samsung Galaxy SIII -- WayteQ Talk 5H -- Xiaomi Redmi Note 4G -- Xiaomi Redmi Note 4x (B20) -- Xiaomi Pocophone F1

(#310) doongoo válasza Dexxter182 (#306) üzenetére

doongoo
(addikt)

(már nem érdekes)

[ Szerkesztve ]

(#311) kakukkmarci válasza doongoo (#305) üzenetére

kakukkmarci
(senior tag)

Hát, egyelőre csak így marad...
[link]
Ha rájössz, vagy bárki, aki tudja, nagyon hálás lennék, ha elmagyarázná, hogyan lehet bővíteni a file-t.
Próbáltam berakni több számlapot, több mutatót és a watchface.xml, a description.xml és a background_list.xml fájlokat próbáltam értelemszerűen bővíteni, de nem működik. Illetve nem tudom kiválasztani ezeket...
Ja, a dátumhoz meg pláne nem sok közöm van még... :(

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#312) Bazs- válasza kakukkmarci (#311) üzenetére

Bazs-
(tag)

Jól sikerült a számlap. Grat hozzá.

Ennél a témánál müködik a háttér választás:
J.B.FantasyTheme

Talán ez alapján a sajátodat is el tudod készíteni.

(#313) kakukkmarci válasza Bazs- (#312) üzenetére

kakukkmarci
(senior tag)

Köszönöm! A teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy nem tisztán saját kútfőből jött ez a .wfz. A John BNC alapanyagaiból gyúrtam, kis kozmetikázással...
Az általad megosztott is tőle van. Ez jó lesz nézegetni, tanulmányozni, de ezek a "Settings" módban hibával leállnak az én nemzetközi verziós órámon...

noob... rooter... geek

(#314) Bazs- válasza kakukkmarci (#313) üzenetére

Bazs-
(tag)

Sajnálom.

Nálam működik, igaz kinai rom van rajt. Vagyis már Pacefield.
Amúgy néhány téma nálam sem az igazi. Ha a Settings részbe szeretnék bemenni, akkor csak tölt. De ha ettől függetlenül beállítom a témát, akkor csak nagy feketeséget kapok.
Ha elkészítesz egy témát, amibe teszel választható háttereket, akkor szívesen tesztelem az saját órámon (ahogy időm engedi...). Utána talán tudnád, hogy a file rossz, vagy a romban van hiba.

[ Szerkesztve ]

(#315) doongoo válasza kakukkmarci (#311) üzenetére

doongoo
(addikt)

:C

gratula, szép munka
Magam nem vagyok képes ilyesmire sajnos, de azért nézelődöm a témában (alapnak gondolom az eternal moment watchface-t kéne használni, mert abban testreszabhatóak a widgetek, mutatók...)

(#316) doongoo válasza kakukkmarci (#313) üzenetére

doongoo
(addikt)

JohnBNC pár számlapja valóban kifagy a settingsnél. Amúgy én is PaceFIED-en használom őket és szívesen tesztelek...

(#317) sanyirigo

sanyirigo
(senior tag)

Sziasztok!

Az én órám sajnos zárt bootloader-rel van már. Ennek ellenére tudok rajta nyelvet módosítani?

Üdv. :
sanyirigo

(#318) kakukkmarci válasza doongoo (#315) üzenetére

kakukkmarci
(senior tag)

Köszi !
Itt egy újabb forrás, a White Mickey-ben pont olyan dátum van, amilyet szeretnék, de sajnos nem működik nekem.
Megnéznétek, nektek mit mutat ?
Erősen kínlódok a dátummal, eddig részsikerrel. Egy factory resetet is be kellett közben iktatnom. :((

noob... rooter... geek

(#319) Tiger.

Tiger.
(veterán)

Sziasztok!
Ez jelzi ha eltávolodsz a telefontól megszakad a bluetooth kapcsolat?
Vissza csatlakozást?
Ha sokáig vagy távol mennyire gyorsan kapcsolódik vissza pl Android 7.0?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Gtx 970 /Creative Xfi Elite pro /Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Htc U11/Iphone 11 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Apple Iphone 5S.

(#320) sanyirigo válasza Tiger. (#319) üzenetére

sanyirigo
(senior tag)

Szia! A lecsatlakozást nem jelzi, viszont az újracsatlakozás nálam azonnal megtörténik. Mire kezembe veszem a telefont, már kapcsolódva van.

(#321) kakukkmarci válasza sanyirigo (#320) üzenetére

kakukkmarci
(senior tag)

Egy lépéssel közelebb a célhoz:
[link]
Teszteljétek.
Ha rájönnék, hogy a dátum típus kódokat (az a fránya Sun) és a számok színét hogyan tudom változtatni, célegyenesben lennék...

Ja, azóta a mutatókat is "kilyukasztottam"...

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#322) doongoo válasza kakukkmarci (#321) üzenetére

doongoo
(addikt)

Nálam látszik a dátumablak (fekete háttér) rendesen, de a dátum (ma 02-05) el van csúszva a 3-asba (csak az eleje van az ablakban)

(#323) kakukkmarci válasza doongoo (#322) üzenetére

kakukkmarci
(senior tag)

Akkor egyértelmű, hogy az én órámon is az eltérő verzió/ROM okozza a szétcsúszást.
Ha kicsomagolod, és a watchface.xml-ben az"x"értéket változtatod, akkor helyére lehet hozni a dátumot.
Én is sokat játszottam, mire a helyére került.
A fekete ablak a háttér része, így az fix.

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#324) Tiger.

Tiger.
(veterán)

Mekkora ennek az atmeroje?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Gtx 970 /Creative Xfi Elite pro /Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Htc U11/Iphone 11 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Apple Iphone 5S.

(#325) doongoo válasza Tiger. (#324) üzenetére

doongoo
(addikt)

A teljes órának vagy a számlapnak?

(#326) Tiger. válasza doongoo (#325) üzenetére

Tiger.
(veterán)

Teljes orának.

(#327) KaoszTom válasza Tiger. (#326) üzenetére

KaoszTom
(aktív tag)

46 mm

(#328) Tiger. válasza KaoszTom (#327) üzenetére

Tiger.
(veterán)

Köszi.
Ez hatalmas a Pebble timehoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#329) doongoo válasza Tiger. (#328) üzenetére

doongoo
(addikt)

És átlagos egy normál férfi karórához képest...

(#330) doongoo válasza kakukkmarci (#323) üzenetére

doongoo
(addikt)

akkor gondolom a watchfaceitem datawidget x és y beállításával kell játszanom...
y-ban egy kicsit lefelé is el van csúszva a szöveg

(#331) sanyirigo

sanyirigo
(senior tag)

Sziasztok!

Ma megérkezett a Gearbest-ről a kijelzővédő üvegfóliám. Ha valaki rendelni szeretne, akkor ezt bátran merem ajánlani.

Üdv.:
sanyirigo

(#332) kakukkmarci válasza doongoo (#330) üzenetére

kakukkmarci
(senior tag)

Pontosan.

noob... rooter... geek

(#333) TaliGa

TaliGa
(tag)

Sziasztok!
Egyik rokonom kapott egy ilyen órát ajándékba, de ez vagy gyári hibás, vagy mi vagyunk balfékek. Az órán a görgetés a funkciók között csak akkor működik, ha új számlapot teszünk be. Aztán amíg készenlétbe le nem megy, minden oké, de utána csak a számlap világosodik ki, ha felemeli, viszont nem reagál érintésre (se le, se fel, se oldalra nem lehet lépkedni). Ez user error, vagy mi? :)

"So say we all"

(#334) doongoo válasza TaliGa (#333) üzenetére

doongoo
(addikt)

És fel is oldja a képernyőzárat, mielőtt görgetni kezdene?

(#335) TaliGa válasza doongoo (#334) üzenetére

TaliGa
(tag)

Azt meg hogyan? :) Van ilyen funkció?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#336) TaliGa válasza TaliGa (#335) üzenetére

TaliGa
(tag)

Valószínű, h az oldalsó gombra gondolsz, de az meg sz*r, fél napig tartott bekapcsolni, gyanús h az nem oké. Amúgy az oldaná a képernyőzárat? Esetleg a képernyőzár ki is kapcsolható?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#337) sanyirigo válasza TaliGa (#336) üzenetére

sanyirigo
(senior tag)

Szia! Ki nem kapcsolható, de dupla koppintást be lehet állítani, és akkor nem kell nyomkodni az oldalsó gombot.

(#338) TaliGa

TaliGa
(tag)

Köszi mindenkinek! Kiderült, h az oldalsó gomb némi bejáratást igényel, most már müxik.

"So say we all"

(#339) porkiy válasza TaliGa (#338) üzenetére

porkiy
(aktív tag)

Nektek nem dobja el a kapcsolatot a telefonnal időnként? Utána csak BT ki-be kapcsolással találja meg....

(#340) sanyirigo válasza porkiy (#339) üzenetére

sanyirigo
(senior tag)

Nálam még nem volt ilyen gond (bluetooth 4.1).

(#341) kakukkmarci válasza doongoo (#322) üzenetére

kakukkmarci
(senior tag)

Sajnos a dátumformátum/méret/szín szerkesztésére még mindig nem találtam módot.
Addig csináltam/alakítottam egy másikat, este majd megosztom a .wfz-t.

Ja!! Teszteléssel hogy álltok ? A White Mickey-t is megnézném kínai ROM-on...

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#342) kakukkmarci válasza kakukkmarci (#341) üzenetére

kakukkmarci
(senior tag)

[link]
Várom a teszteredményeket... :F

noob... rooter... geek

(#343) doongoo válasza kakukkmarci (#342) üzenetére

doongoo
(addikt)

Nálam eddig hibátlan. Nincs benne elcsúszás sem.

(#344) Dexxter182

Dexxter182
(tag)

Sziasztok bővült az egyik legjobb WatchFace szerkesztő templatekkel :)

https://fabiobarbon.click/sawfb/

innen lehet ihletet meríteni, és "óraarcokat" tölteni :D

(ja és azt megkérdezném hogy hol van aktív nagy közössége ennek az órának? Facebook-on találtam egy külföldi csoportot Jelenleg onnan szedem a friss infókat, frissítéseket watchFace-eket /Xiaomi Huami Amazfit Pace SmartWatch)

[ Szerkesztve ]

(#345) Thaddeuss

Thaddeuss
(tag)

Sziasztok!

Szeretnék egy aktivitásmérőt, és elég szimpatikus ez az óra, viszont annyi kérdésem lenne, hogy használta valaki úszásra? Konkrétan a köröket szeretném mérni, tud ilyet?

Köszi előre is!

(#346) sanyirigo válasza Thaddeuss (#345) üzenetére

sanyirigo
(senior tag)

Szia!

Úszásra nem javasolják az órát, nincs meg az a vízhatlansága. Én sem javaslom, még a tusoláshoz is le szoktam venni.

(#347) Éne

Éne
(csendes tag)

Sziasztok!
Sikerült szert tennem egy A1612-es modellre 1.3.2b rommal. Telefonra Amazfit Watch 1.3.1.2 került fel. Mindent sikerült szuperül összelőni, de az első futásom eredményeit nem sikerült szinkronizálnom. Amazfitben activity sync-nélvan strava, van accounto, strava fel is ismert, de hiába böködtem, nyomkodtam a synceket, stravaban nem jelent meg semmi. Mit kellene felpakolnom még?
Ha ez nem ment (elméletileg simán kellene működnie) akkor a mifit-tel való összepárosításba bele se merek vágni... :F

(#348) doongoo válasza Dexxter182 (#344) üzenetére

doongoo
(addikt)

Big THX!

(#349) doongoo válasza sanyirigo (#346) üzenetére

doongoo
(addikt)

Zuhanyt simán bírja (úszásra én sem rizikózom meg)

(#350) KaoszTom

KaoszTom
(aktív tag)

Sziasztok,

Frissült az Androidos Amazfit app, elérhetők lettek benne a lépés és alvásadatok. Ami még plusz, hogy az adatok visszamenőleg is bekerültek az appba. :D

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.