Hirdetés

2020. október 24., szombat

Gyorskeresés

(#751) Hauptmann válasza hkari (#750) üzenetére

Hauptmann
addikt

Nincs a szállítási listában eu express, csak priority line, expedited shipping, registered air mail.

(#752) Carvus válasza Hauptmann (#751) üzenetére

Carvus
senior tag

Priority line alatt van:

[ Szerkesztve ]

(#753) TommyX_ válasza Hauptmann (#749) üzenetére

TommyX_
őstag

Igen jól látod, én eu expressz szállítást választottam. (igaz az még + 10 dollár), de szerintem így is megéri az óra.

Ford Fiesta ST Molten Orange | Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#754) Carvus válasza TommyX_ (#753) üzenetére

Carvus
senior tag

Én is GB-től rendeltem még szeptermber 7.-én, 8.-án jött "Shipped out" + küldtek is egy DPD UK-s csomagszámot ami még mindig nem él....kíváncsi leszek mikor lesz végre a kezemen! :(

(#755) TommyX_ válasza Carvus (#754) üzenetére

TommyX_
őstag

Kösz az infót, szép kilátások akkor :((

Ford Fiesta ST Molten Orange | Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#756) Tamás34

Tamás34
senior tag

Sziasztok! Szeretnék venni egy ilyen szuper okos órát ( EU verziót )! Két kérdésem lenne: a fényereje kijelzőnek milyen? Videókon nézve bizonyos szögben tartva fakónak tűnik! A másik kérdés, hogy a GPS milyen benne? Tartja rendesen a pozitsziót? Sajnos nincs időm vissza olvasni!

Köszönöm!

Samsung UE 40F6500- Galaxy Watch Active 2-iPhone 11 Pro-Apple watch 5

(#757) Pirga555 válasza Tamás34 (#756) üzenetére

Pirga555
újonc

Napsütésben is kiválóan olvasható a kijelző, a GPS szerintem pontos, Stravaba áttöltve is sokat javítottak a pontosságon.

(#758) Joe.36 válasza Tamás34 (#756) üzenetére

Joe.36
addikt

Nappal, napfényben tökéletes, kevés fényben kicsit gyenge, sötétben megfelelő. GPS sztem jó.

De a lényeg hogy itt folyamatosan megy a kijelző ! :C

És nálam elmegy egy hétig is 1 töltéssel ! :C

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Samsung Note 9 + Samsung Gear S3 Frontier /

(#759) Carvus válasza TommyX_ (#755) üzenetére

Carvus
senior tag

Fejlemény:

Tegnap megérkezett UK-be és már úton van MO felé! :C

Unknown(DPD (UK))
Latest Event -- 2017-09-21 07:00 Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Hungary

(#760) CSAVI38

CSAVI38
tag

Akik a Gearbestnél vették vagy veszik az órát, azoknak egy kis információ a garanciális ügyintézésről. 05.10-én halt be a bluetooth kapcsolat az órámon. 05.13-án vettem fel velük a kapcsolatot. 21 levélváltás, a végén már elég erőteljes stílusban és 2 visszaküldés után ma kaptam vissza a pénzem tőlük. Most sikerült kiverni belőlük, hogy ez egészet visszafizették, így csak árfolyam veszteségem volt. 4 és fél hónap:)

Ezért ismét felhívom a figyelmet, hogy akinek fontos a garancia, az kerülje őket.
Én elég sokat vásárolok tőlük így is, mert mazohista vagyok:)

Mondjuk ezt az órát tőlük többet biztos nem rendelném, nnnyire nem vagyok mazohista, mert hogy elég nagy esély van rá, hogy beszarik. Nálam eddig 3 db óra volt. Első Bluetooth hiba, második eleve rossz volt,10 óra alatt lemerült:) harmadik meg most halódik (2 nap alatt lemerül kb két hete kezdte). Ez magyar garis jövőhéten elviszem , kiváncsi leszek mit mondanak rá:)

[ Szerkesztve ]

(#761) CSAVI38 válasza CSAVI38 (#760) üzenetére

CSAVI38
tag

mondjuk a 4,5 hónap egész jó, telefonnal 8 hónapig küzdöttünk egymással:)

(#762) kakukkmarci válasza CSAVI38 (#760) üzenetére

kakukkmarci
senior tag

Ha a mostani rossz órát az eustock-tól vetted, biztosan nem lesz gond a garanciával. A WayteQ-nál több dolgomat javítottak már, elég korrektek. Az elromlott órámat augusztus elején küldtem hozzájuk, gyakorlatilag másnap hívtak, hogy küldenek újat és még azon a héten meg is kaptam!!!

noob... rooter... geek

(#763) ro3000

ro3000
tag

Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy mennyire pontosan méri a lépéseket, és az alváyt. Automatikusan méri az alvást, vagy meg kell adni egy idő intervallumot? A napközbeni alvást is méri? Van már olyan mobil app, amiben ezek ellenőrizhetőek? Vagy még mindig csak az órán lehet követni?

(#764) TommyX_ válasza Carvus (#759) üzenetére

TommyX_
őstag

Jó Neked, akkor úgy látom én október végén meg is kapom, ha ilyen ütemben folyik a feldolgozás :DDD :((

(#765) bjames

bjames
tag

Nálam a GPS kicsit lassan talál jelet. Kell neki kb 2 perc, hogy a szabadban futás előtt magára találjon. Telefon nélkül. Lehet ezen vmit finomítani, vagy fogadjam el ilyennek? Illetve másnak is ilyen lassú?
A másik apróság, hogy a futás közbeni pillanatnyi tempót kicsit alá lövi. Pl. futás közben rendre 5:10-5:40-es időt ír ki, miközben az Amazfit az utólagos átlag kilométerenként 4:45-4:55 közötti. Szóval a pillanatnyi tempó nem pontos. Ezzel kapcsolatban vannak tapasztalatok?
Ezekkel együtt is nem bántam meg hogy ezt az órát vettem, így 1 hónap után :)

(#766) Barthezz2 válasza bjames (#765) üzenetére

Barthezz2
MODERÁTOR

Én bringázás közben tapasztaltam ezt. Egy 3-5 km/h-val alá lő az aktuális sebességnek(bringa órájához mérten). De a végén nálam is stimmelnek az adatok.

Everybody lies.

(#767) VANESSZA1

VANESSZA1
őstag

Létezik magyar menü, firmware az órához? Mire kell készülni, hogy ha megjön mit érdemes feltenni rá? Vagy lehet úgy használni ahogy megérkezik?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#768) bjames válasza VANESSZA1 (#767) üzenetére

bjames
tag

Ha EU és nem kínai verziót rendeltél, akkor angol nyelvű lesz az óra. Csak Amazfit app feltelepítése a telefonra, párosítás, firmware update az órán, s mehet. :)

(#769) VANESSZA1 válasza bjames (#768) üzenetére

VANESSZA1
őstag

Gearbest International Version- Orange

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#770) bjames válasza VANESSZA1 (#769) üzenetére

bjames
tag

EU helyett English vagy international verziót kellett volna írnom :)
Szóval igen, az angol lesz.

(#771) VANESSZA1 válasza bjames (#770) üzenetére

VANESSZA1
őstag

Akkor megnyugodtam .

(#772) gyemipapa

gyemipapa
senior tag

Szemezgetek egy ilyen Amazfittel, de érdekelne, kinek milyen tapasztalata van az akkuidőt érintően: termékleírásnál pl. bekapcsolt GPS-el 35 órát írnak. Valójában ki mennyit mért?
Másik kétségem: mivel ebben nem cserélhető az akku, vagyis ha egy év múlva behal, dobhatom ki a 30 ezer Ft-os órát? A rezgése elég erős, hogy felébredjen rá az ember?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#773) Joe.36 válasza gyemipapa (#772) üzenetére

Joe.36
addikt

Nálam csak edzés közben megy a gps 9 nap a rekordom 1 töltéssel, 6-7 nap a legkevesebb.
Mivel hetente 1-szer töltöm, szerintem sokáig elmegy. Rezgése megfelelő szerintem.
Az előző órám több mint 1 év után nem az akku miatt ment tönkre.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Samsung Note 9 + Samsung Gear S3 Frontier /

(#774) Barthezz2 válasza Joe.36 (#773) üzenetére

Barthezz2
MODERÁTOR

6-7 nap? Nekem egyszer volt kb 5, amúgy legtöbbször 4 nap után töltöm. Pulzus mérés bakapcsolva, 24/7-ben megy az óra.

Te kikapcsolod este?

Everybody lies.

(#775) Joe.36 válasza Barthezz2 (#774) üzenetére

Joe.36
addikt

Igen, este kikapcsolom. Pulzus mérés is csak edzés közben megy. 9 nap a rekordom :)

[ Szerkesztve ]

(#776) schawo válasza Joe.36 (#775) üzenetére

schawo
titán

Ha este kikapcsolod úgyis, és nincs a kezeden, akkor tök mindegy, hogy mennyit megy, akkor már lehet tölteni is.

[ Szerkesztve ]

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH Win7 6000 Ft, Office 365 Vállalati E3 16000 Ft/felh/év, Win10H 14500

(#777) Joe.36 válasza schawo (#776) üzenetére

Joe.36
addikt

Minek töltsem ha nem kell, + Mondjuk kb 350 töltés után már csökken az élettartama. Ezt így később érem el. Én 10% nál töltöm. Kb annyit merül 1 nap alatt. Így jön ki a 6-9 nap. Edzés közben jobban merül.

(#778) Carvus válasza TommyX_ (#764) üzenetére

Carvus
senior tag

Tegnap meg is jött, qrva fasza cucc..nem is értem eddig, h éltem nélküle! Kíváncsi leszek meddig lesz meg a varázsa! :U

1.3.0n-el jött ezzel egy kicsit döcögött, egyből frissítettem is 1.3.3a-ra, határozottan jobb!

(#779) Joe.36 válasza Carvus (#778) üzenetére

Joe.36
addikt

Nálam még tart a varázs :) Sokkal jobb mint az elődje volt...

(#780) schawo válasza Joe.36 (#777) üzenetére

schawo
titán

Lítium akkumulátoros, tehát 350 0-100% töltéstől és 3500 90-100% töltéstől csökken az élettartama. :)

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH Win7 6000 Ft, Office 365 Vállalati E3 16000 Ft/felh/év, Win10H 14500

(#781) Joe.36 válasza schawo (#780) üzenetére

Joe.36
addikt

Ez igaz, de sztem nem mindegy hogy 1 évben 365 vagy 45 töltést kap. 10-100 töltöm. 0 nem.

[ Szerkesztve ]

(#782) Tamás34

Tamás34
senior tag

Sziasztok! Csatlakozom! :)

Ma jött meg az óra, és még tanulgatom! Első töltés után egy kissé gyorsan merűl, de lehet, hogy kell még pár töltés mire beáll! A kijelző az tényleg csak kint a szabadban élvezhető, bent lakásban már nem az a kiégeti a szemem effektus, de nem baj, nem arra van hogy egész nap bámuljam, hozzá kell szoknom, ennyi!

(#783) gabadman

gabadman
csendes tag

Sziasztok!

Én tegnap este vettem az órát és 20 óra használat után teljesen lemerült ma délután. Ez normális az akkunál, ennyit bírna csak? 2-2,5 órát teniszeztem benne és azt vettem észre közben, hogy szürke lett a kijelző, azaz 0%-os lett amikor most hazaértem feltölteni akkor láttam... Folyamatos pulzusmérés volt bekapcsolva, de a gps csak a sport közben. :(
60 %-on volt az akkuja mielőtt elkezdtem játszani azaz 40%-ot merült max. 2,5 óra alatt. Tudtok valamit javasolni, hogy mit lehetne kezdeni vele? A pulzusmérés az fontos lenne, hiszen azért is vettem azt nem szeretném kikapcsolni, más egyéb lehetőség az üzemidő hosszabbítására van valami?
Köszi a segítséget előre is!

(#784) bjames válasza gabadman (#783) üzenetére

bjames
tag

A háttérvilágítást kapcsold unlock only-ra, s a folyamatos pulzusmeres is fogyaszt.

(#785) kerxy válasza gabadman (#783) üzenetére

kerxy
senior tag

Egyébként a pulzus mérésben én nem bíznék annyira, nálam nagyon pontatlan ha már kicsit is izzadok, hiába feszül bárhogy is a szíj...

(#786) gabadman

gabadman
csendes tag

Akkor mégis mire jó? Én az öv nélküli mérés miatt szerettem volna kipróbálni, de azt sem tudja? A távolságmérésnél kevesebb, mint a felét mérte mint a Polar a másik kezemen 2 óra tenisz után... Futópályán már nem volt lehetőségem utána ellenőrizni, mert addigra lemerült. :( Alvásmonitornak? Ennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#787) StLui válasza gabadman (#786) üzenetére

StLui
veterán

a csuklón, órával mért pulzust mindíg megbízhatatlanabbnak tartják mint a melkaspántost
Mennyi idő alatt mennyit mért neked teniszen? Páros vagy egyéni?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#788) gabadman

gabadman
csendes tag

2 óra egyéni játék után (nem intenzív, inkább lötyögős), kb. 3,1 km volt a Polaron és 1,3 km az Amazfiten...
Az a baj, hogy a Polarom mellkaspántja is haldoklik már cserélni kéne valószínűleg, mert 40-et és 220-at is mutat többször, meg 0-kat. Reméltem kiválthatom ezzel az órával és nem kell még egy új pántot is vennem, csak később.

[ Szerkesztve ]

(#789) StLui válasza gabadman (#788) üzenetére

StLui
veterán

Igen ott a 3,1 a reálisabb, én csak a lépszámot szoktam nézni

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#790) gabadman

gabadman
csendes tag

Mit jelent a 24/7 PPG Capturing bekapcsolása? És hová tölti fel az adatokat az Uploaddal utána?

(#791) Tamás34

Tamás34
senior tag

Üdv!

Egy nap utáni használat alapján én azt mondom, hogy ennyi pénzért nagyon jó vétel vol, ( ennek is vannak hiányosságai, tökéletes okos óra nincs ) nem bántam meg! Mi Band 2 váltott le, azt is szerettem, de egy kicsit többre vágytam! Majdnem megvettem Samsung Gear 3 Classic-ot, ( 110.000Ft ) de aztán hála istennek lebeszéltek róla! Lehet, hogy szebb a kijelzője, meg többet tud, de ennyi pénzt nem ér meg!

(#792) Joe.36 válasza Tamás34 (#791) üzenetére

Joe.36
addikt

Én is így voltam vele, szerintem sem ér annyit.

(#793) gabadman

gabadman
csendes tag

Szombaton délelőtt kikapcsoltam a Messenger üzenetek jelzését egy fél napra, és utána már hiába próbáltam visszakapcsolni már nem jelzett egyszer sem. Tegnap már a Factory Reset is megvolt hátha, de továbbra is semmi. Mit lehetne még varázsolni, hogy megint jelezze az üzeneteimet? Előtte addig 3 napon át hibátlanul jelzett mindent...

(#794) wocsok

wocsok
tag

Valaki próbált már zenét hallgatni sportolás közben? Én sajnos nem jöttem rá, hogy lehetne... Vagy a zene szól, vagy sport funkciót indítok, a kettő együtt nem ment...

(#795) borztej

borztej
csendes tag

sziasztok!

ez az óra tud wifi-n keresztül üzeneteket megjeleníteni, mint az android wear?

köszi

(#796) Terka0812 válasza wocsok (#794) üzenetére

Terka0812
csendes tag

El kell indítani egy edzés funkciót, mint pl. a futás, majd mikor elindul a pulzus, megtett táv, stb mérés, fel oldod a kijelzőt, majd jobbra lapozva megtalálod a zenelejátszó funkciót. Ott tudod elindítani a zenét.

(#797) KossuthLajos

KossuthLajos
csendes tag

Üdv. mindenkinek!
Mondja már el nekem valaki, legyen olyan kedves, hogy mi a különbség az EU-s és a kínai verzió között? Előre is köszönöm szépen.
És még valami. A mobilaréna tesztje szerint pl. a futás adatait csak az órán tudom megnézni, míg a Tech2.hu youtubon fent lévő videója szerint telefonon is meg lehet nézni. Nem ugyanarról szól a kettő? Vagy itt jön be az EU-s óra vs. kínai? Vagy hogy van ez? Mellékelem a videót.
[link]

(#798) Pirga555 válasza KossuthLajos (#797) üzenetére

Pirga555
újonc

Üdv, a futás adatait Strava fiókkal tudja szinkronizálni, így ott is megnézhető, illetve az iOS alkalmazás legutóbbi frissítésébe bekerült a saját alkalmazáson belüli sporttevékenység elég alapos megtekintése ( térkép, pulzus, magasság stb.stb.stb.).

(#799) KossuthLajos válasza Pirga555 (#798) üzenetére

KossuthLajos
csendes tag

Még annyi kérdésem lenne, hogy ha minden jól megy, akkor ma én is kézhez kapom ezt az órát. Már nagyon várom. :DD Olvastam itt pár embertől, hogy panaszkodik az akku időre. Volt felvetés, hogy esetleg a frissítés után eszi valamiért jobban a baterit. Hányas op. rendszerrel jön? Hány frissítése van? Melyik a legújabb? Az akku fentebb vázolt gondja miatt frissítsem le vagy inkább ne? Első bekapcsolásnál nem frissíti magát automatikusan? Ha igen, hogy tudom ezt kikerülni? Ha esetleg nem frissítem le, akkor másban lehet fennakadás, amit esetleg frissítésben megoldottak? Jó sok kérdés, elnézést. :D

(#800) sharp4

sharp4
senior tag

Sziasztok!

A legújabb Amazfit-nek nincs külön topicja?

Huawei P40 & Ipad Mini 4

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.