Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Zototh64 válasza kosturica (#1900) üzenetére


Zototh64
őstag

Köszönöm szépen! :R

Az fr-t el akartam kerülni :-)
Saratoga-t megnézem.
Xda-n olvastam vagy fél éve, de nem találtam meg, hogy hogyan lehet fr nélkül.

Közben sikerült megoldani kóddal, hogy beszélgessen az óra mindkét telóval. AmazFit 2.0.2 cn apk-val

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1902) lfarkas válasza snakebait (#1898) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia. Alin rendeltem dec. 27 és feb. 2 án vettem át postastol. Ugy hogy türelem, a magyar log központba rengeteg rendelés érkezett januárban. 1 ismerősöm ott dolgozik, ilyen sűrű honapjuk soha nem volt. Üdv.

(#1903) snakebait


snakebait
senior tag

Egy kérdés. Tud ez az óra olyat, hogy óránként jelez. Vagyis minden teli órában ad ki valamilyen hangot?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1904) lfarkas válasza cbatesz (#1897) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Köszönöm! Háát! Sajnálom.

(#1905) snakebait válasza lfarkas (#1904) üzenetére


snakebait
senior tag

Sajnálatos dolog és kicsit fura egyben, ugyanis én 22 éve 4 váltásra dolgozom és rengeteget melózom éjszaka, ennél fogva sokszor nappal alszom. Ezek szerint akkor éjszakai melónál majd azt észleli, hogy túl sok a nyugtalan alvás? :D Nappal mikor meg alszom akkor reklamál, hogy keveset mozgok? :U

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1906) lfarkas válasza snakebait (#1905) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Nem is értem a programozokat. Kis karperecbe beteszik, komolyabb tudasubol kihagyják. Pl a Te eseted tuti nem egyedi.

(#1907) drpele válasza lfarkas (#1906) üzenetére


drpele
senior tag

Xiaominál (illetve Huaminál) egységesen kezelik a kérdéskört, sem a MI Band szériában, sem a Pace-ben nincs alvásmonitorozás napközben.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1908) ux1 válasza drpele (#1907) üzenetére


ux1
addikt

A MibandMaster pl. rögzíti a nappali alvást is (Miband2) A MiFit nem. Azt nem tudom működik-e AmaziFittel.
:N

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#1909) lfarkas válasza ux1 (#1908) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Sajnos nem !! :W :(

(#1910) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Sziasztok!
Valaki tudja, hogy a kütyünk hány órától- hány óráig méri az alvásminőséget ? Oszt emlékszem a Honor band 3 még tudta a REM (Rapid Eye Movement) alvásszakaszt is kimutatni. Alvásunknak ez a 3 szakaszból az egyik. Könnyű, mély és REM.
Sajnos a miénk csak az első kettőt mutatja. Ennek ellenére nem ütöm agyon egy 20 dekás kalapáccsal. Nagyon reméltem, hogy alapból tudni fogja a fent leírtakat is.

(#1911) drpele


drpele
senior tag

Van valami módszer arra, hogy a CN alapú PaceFied ROM-al rögzített sporttevékenységeket Strava-ba szinkronizálja az óra?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1912) Tailorzsolt


Tailorzsolt
tag

Sziasztok. Kb. három hete elkezdett vacakolni az órám, egyébként már egy éve hiba nélkül használom... 1-2 naponta előfordul, hogy beakad rajta az idő, ezt követően kb. 10-15 percre újból megy, de az a késés megmarad rajta. Tehát pl. 12.30-kor megáll rajta az idő, majd 12:42-kor újraindul (mármint az idő), de nem a helyes időt mutatja, hanem 12:-30-tól "ketyeg" újra. Ilyenkor egy újraindítás segít, de aztán 1-2 nap múlva újra jelentkezik a probléma. Már csináltam két alkalommal gyári visszaállítást is, de ez sem segít. Egyébként International verzió, 1.3.5 van rajta. Valaki tapasztalt már hasonlót? Valami megoldás van erre? Köszi előre is. :)

(#1913) kicsi007 válasza synar (#1460) üzenetére


kicsi007
tag

Kb. egy hete van meg az órám. Egy Pebble Time Steel-el használom felváltva. Szerettem volna, ha az összes értesítést hasonlóképpen,mint a Pebble áthozza, ezért tegnap kibróbáltam a Watch Droid-ot.Teljesen gyári a rendszere az órának. A telepítés egyszerű,nem is volt vele gond. Elősször nagyon merült tőle az óra. Tegnap este teljesen feltöltöttem ,de reggelre teljesen lemerült :Y . Ismét teljesen feltöltöttem, s most úgy tűnik, hogy beállt a dolog. Rendesen jönnek az értesítések, kb. egy óra zenehallgatás is volt, s most áll 84%-on. Nekem nagyon bejön ez az alkalmazás. Remélem a jövőbeli frissítésekkel a híváskezelést még bővíti a fejlesztő, hogy ne csak elutasítani,hanem felvenni és némítani is lehessen a bejövő hívásokat. Mondjuk ezt meg is írtam a fejlesztőnek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Box S/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#1914) Panther2


Panther2
csendes tag

Sziasztok!
Most tervezem egy ilyen óra vásárlását a pebble utódjaként. A kérdésem az lenne tud e olyant vagy van e hozzá olyan program ami csatlakozáskor automatikusan némába teszi a telefont, lecsatlakozáskor meg normál üzembe?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#1915) kakukkmarci válasza Panther2 (#1914) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Play-en biztosan rengeteget találsz. Pl: [link] Könnyen megoldható vele, és még ezer más minden is...

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#1916) Panther2 válasza kakukkmarci (#1915) üzenetére


Panther2
csendes tag

Köszi szépen! Mondjuk én a taskert használtam jó darabig, de találtam a pebblére az autosilent appot ezért a tasker ment a kukába mert másra nem kell. Ehhez az órához is csak egy egyszerű appot keresek ami nem is tud mást. Jok ezek csak nincs rá szükség. Persze ha nem találok ilyent akkor lehet vagy a tasker vagy az általad ajánlott megy fel. Még egyszer köszi.

(#1917) lfarkas válasza kicsi007 (#1913) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia! Segítenél miképp csináltad az órára az assistant telepítését? Az órával összekapcsolt laptopon bemásoltam a letöltött assistant az óra tárhelyére. A telefonon ott az apk, mikor elindítom nem tud kapcsolódni, próbálkozik, próbálkozik, de nem kapcsolódni !! Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1918) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Olyat lehet állítani az órán, hogy futás közben mikor elindítom a programot 15 és 20 másodpercenként rezegjen egyet? (intervall teszt)

(#1919) kakukkmarci válasza lfarkas (#1917) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Ezeken a linkeken minden segítséget megtalálsz, én is ezzel raktam fel, nagyon egyszerű!
[link]

noob... rooter... geek

(#1920) cbatesz


cbatesz
tag

Jött az órára egy frissítés, gyári

(#1921) INGJOKE válasza cbatesz (#1920) üzenetére


INGJOKE
veterán

Köszi! Már indítottam is, de miket frissít lehet tudni?

(#1922) lfarkas válasza kakukkmarci (#1919) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia!
Kösz a linket, de az órán nem tudom, hogy kell aktiválni Watch Droidot. Az óra Tárhelyén ott van már az Assistant, Köszönöm.

(#1923) kicsi007 válasza lfarkas (#1922) üzenetére


kicsi007
tag

Bocsánat, nem voltam fórum közelben..
Az APK file-t felmásolod a telefonra, engedélyezed az ismeretlen források futtatását, telepíted. Utána párosítod az órát a Watch Droid alkalmazáson belül, s tetszés szerint beállítod. Igazából ennyi.
Akkor az Assistant-ot telepítetted az órára, ugye?
Gondolom ezt olvastad?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Box S/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#1924) lfarkas válasza kicsi007 (#1923) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Igen az órán van, csak a telefonon az apk nem tud kapcsolódni az órához. BT, Wifi, vagy usb?

(#1925) kicsi007 válasza lfarkas (#1924) üzenetére


kicsi007
tag

Én is elkövettem azt a hibát, hogy nem a legfrissebb assistant-ot telepítettem az órára, viszont a play-ről a legfrisebb verziót telepítettem fel az alkalmazásból, s nem tudtam csatlakozni. Nem engedte az órára feltelepített assistant frissítését..
Viszont miután a legújabb assistantot telepítettem fel, egyből csatlakozott, működött.
Kétféleképpen tudod a Watch Droid-ból csatlakoztatni:
-A csatlakozási képernyőn a telefonon kiválasztod a listából a korábban csatlakoztatott órát
-Az órán elindítod a Watch Droid-ot, s a középső jelre rányomva kiadja az óra QR kódját, s azt a telefonon beszkenneled.
Valamelyikkel működni kell a csatlakozásnak.

A legfrisssebb magyarosított verzió

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Box S/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#1926) lfarkas válasza kicsi007 (#1925) üzenetére


lfarkas
aktív tag

"Az órán elindítod a Watch Droid-ot" HÁT EZ A BAJOM ! Hogy indítom el?

(#1927) kicsi007 válasza lfarkas (#1926) üzenetére


kicsi007
tag

Akkor telepítetted az órára a "Watch.Droid.Assistant.Amazfit.installer" legutolsó verzióját a 3-as lehetőséget választva számítógépen keresztül, ugye?
Mert ha igen, akkor az óra menüjében látnod kell a változást, a legutolsó oldalon. S ott kell lenni a Watch Droid alkalmazásnak az órán...

Ne keverd a playről letölthető Assistant-al!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Box S/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#1928) lfarkas válasza kicsi007 (#1927) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Köszönöm szépen! Sikerült. Telefonos segítségeddel !! :C :R

(#1929) kicsi007 válasza lfarkas (#1928) üzenetére


kicsi007
tag

Nincs mit!

Xiaomi Mi Box S/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#1930) Zototh64


Zototh64
őstag

Sziasztok 1602-es órám van. PACEfied_rel_31_(1.2.48.H)_permanent rommal.
Este csak kellett egy fr, másik teló miatt, viszont nem mérte reggelre az alvást.
Nem emlékszem rá, hogy be kellett e kapcsolni valahol, de nem is találok ilyen opciót.

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1931) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Sziasztok!
Miben különbözik a z EU változat? Csak szoftverben?

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#1932) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Urak! Nem kapcsolódik az óra a laptophoz !!!! Help !

(#1933) lfarkas válasza lfarkas (#1932) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Minden porton kipróbálva, +3 Usb kábel is. Semmi !

(#1934) lfarkas válasza lfarkas (#1933) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Segitséggel -kicsi007-megoldva. Bekapcs gomb hosszan nyomva az 1 HR és utáNa boldogság.

[ Szerkesztve ]

(#1935) Benesa


Benesa
újonc

Sziasztok! Segítségeteket kérném, most vettem egy Xiaomi Amazfit Pace órát és nem találom, hol lehet a mérföldet átállítani kilométerre. Köszi előre is.

(#1936) Dwatti válasza Benesa (#1935) üzenetére


Dwatti
addikt

Amazfit watch alkalmazás (telefonon ) setting > Units > metrikus

(#1937) aicasse


aicasse
csendes újonc

Azt mondjátok meg mit kell csinálni, amikor megtörtént a sikeres upgrad, és nincs kapcsolat a
telefon és az óra között. A factory reset nem járható, mert elvesznek az adatok. Akkor mit kellene csinálni,
hogy lássák egymást.

(#1938) sub71 válasza aicasse (#1937) üzenetére


sub71
aktív tag

Honnan hova volt az upgrade? Milyen adatok vesznek el? mikor szinkronizál a telefonnal, minden adat visszakerül az órára, legalábbis nálam. Egyébként nemrég írta le valaki, hogyan lehet előhozni a QR kódot az órán factory reset nélkül. talán ezzel: MODs_&_TWEAKs_v1.1.exe Az XDA-n megtalálod...

[ Szerkesztve ]

(#1939) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Trumirr kerámia szíj..
Trumirr
Kerámia szíj 2
Kerámia szíj 3

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1940) kefearman


kefearman
tag

Szerintetek lesz meg frissítés vagy már csak a Stratos-ra figyelnek?

(#1941) aicasse válasza sub71 (#1938) üzenetére


aicasse
csendes újonc

Mind az órát és a Amazfit watcht is frissítettem. Aztán megszűnt a szinkronizálás, de
estére megjavult. Ezek a nagy titkok.

Azt írták hogy a frissítésben benne a van már a sí, de én nem látom sehol.

[ Szerkesztve ]

(#1942) kosturica válasza aicasse (#1941) üzenetére


kosturica
őstag

Persze, a Stratos óra szoftverének a frissítésében benne van az. :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1943) sub71 válasza aicasse (#1941) üzenetére


sub71
aktív tag

Törölve....

[ Szerkesztve ]

(#1944) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Sziasztok!

Jól látom, hogy sem az óra, sem az Amazfit Watch nem számolja a lépésszámból a megtett távolságot? Mind a kettő csak a lépésszámot mutatja a sport aktivitások kivételével, ahol valószínűleg a GPS méri a távolságot.
Még ilyennel nem találkoztam. Már a 20 évvel ezelőtti Casio órám is próbálta megsaccolni a megtett utat, pedig annak még meg kellett adni lépéshosszt.
Ez azért is furcsa, mert a Band 2 és a Bip is kiszámolja, hogy szerintük mekkora utat tettem meg.

(#1945) INGJOKE válasza vinczetibor (#1944) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az miért fontos, hogy mennyi métert mentél ma? Ugyan annyira visszonyításos dolog, mint a lépés szám. Ma léptél 5000-t, tegnap 2500-at akkor abból is tudod, hogy tegnap keveset mozogtál. Ha itt az lenne, hogy 3500 méter és az hogy 1750 az jobb lenne? :DD

(#1946) kefearman válasza vinczetibor (#1944) üzenetére


kefearman
tag

Azt hiszem 0,9m a lépés amivel számol szorozd fel :)

(#1947) vinczetibor válasza INGJOKE (#1945) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Eddigi életem során a megtett utat méterben, kilométerben számoltam és nem lépésben, ezért a lépésszám, mint mértékegység meglehetősen új számomra.

(#1948) INGJOKE válasza kefearman (#1946) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az szerintem nagyon sok egy átlagos normál lépés inkább 0,7...

(#1949) vinczetibor válasza kefearman (#1946) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Visszaosztva a megtett utat a lépésszámmal 0,81, amivel számolt.
A többi Huami eddig 0,85-tel számolt 180 cm-es magasságra, mert gondolom, hogy a magasság alapján kellenen kiszámítani a lépéshosszt...

(#1950) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Az egyik családtag olyan órát akar, mint az enyém, (amazfit watch) csak szögletesbe. Ajánlhatom neki a bipet?

Mi a különbség a két óra között?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.