Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) gyemipapa válasza vampire17 (#1298) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Szuper! :))

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1302) retesz147 válasza vampire17 (#1298) üzenetére


retesz147
addikt

Király!

Lehet ide is össze kéne dobni egy ilyen összefoglalást....

Xiaomi 13 eu dev...

(#1303) TommyX_ válasza retesz147 (#1302) üzenetére


TommyX_
őstag

Én próbálkoztam egy magyar nyelvű leírást összerakni a Pacefied rom telepítéséhez.
(Tisztában vagyok vele, hogy a fogalmazás nem a legjobb, de esetleg átalakítva segítség lehetne az új Amazfit Pace tulajoknak.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#1304) kosturica válasza TommyX_ (#1303) üzenetére


kosturica
őstag

Köszönjük! :)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1305) Bandi67 válasza gyemipapa (#1286) üzenetére


Bandi67
csendes tag

Sziasztok!
Eddig az Amazfit App-ot használtam, de ezzel sajnos nem lehet a telefonon megjeleníteni pl. az alvásadatokat...stb, ahogy ezt az órát értékelő cikkben is olvashattam. Láttam írtátok, hogy a MI Fit-et le lehet tölteni, amivel simán lehet szinkronizálni ezeket az adatokat a telefonra.
Letöltöttem, a személyes adatokat be tudtam írni, de nem sikerül beállítani, hogy mely alkalmazásoknak engedélyezze a hozzáférést. Csak a Face-book jelenik meg, de az nekem nem kellene.
Tudna valaki segíteni, akinek már sikerült beállítania a MI Fit alkalmazást az Amazfit órához?

Ha ezeket az engedélyeket beállítom valahogy, tovább is lehet lépni a fiókban, hogy szinkronizáljon az órával.

Köszi előre is
Üdv/

(#1306) Macika66 válasza Bandi67 (#1305) üzenetére


Macika66
addikt

„...ezzel sajnos nem lehet a telefonon megjeleníteni pl. az alvásadatokat...stb,...”

Ööö, és ez?

(#1307) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Elég nagy a punnyadás. Sehol senki?

(#1308) bjames válasza INGJOKE (#1307) üzenetére


bjames
aktív tag

Senkinek sincs gondja.

(#1309) kefearman válasza TommyX_ (#1303) üzenetére


kefearman
tag

Sziasztok, nekem meg úton van az órám de már nézelődők egy ideje, kérdésem az lenne hogy pontosan mivel tud többet az óra ha más rom van rajta és nem a gyári?

(#1310) INGJOKE válasza bjames (#1308) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az szuper remélem nekem is így lesz ha megjön.

Meg is szívom ma a dpd vérét, ma kellene szállítaniuk, de még csak az adatokat kapták meg. Bár nem én kérem, hogy azt írják az sms-be múlthét kedden hogy 2-5 munkanap. :D

(#1311) Joe.36 válasza bjames (#1308) üzenetére


Joe.36
addikt

+1 :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1312) wocsok válasza INGJOKE (#1310) üzenetére


wocsok
tag

Még nem is szállítják egy darabig. Az csak annyit jelent, hogy megrendelték a szállítást Angliából. De még oda kell érnie Kínából, amiről effektív a dpd nem tehet... Majd ha megérkezik onnantól kb. 1 hét a szállítás...

[ Szerkesztve ]

(#1313) INGJOKE válasza wocsok (#1312) üzenetére


INGJOKE
veterán

Kértem rá biztosítást is, nem tudom mit tartalmaz, de ha nem jön meg az előírt 11-21 munkanapon belül, azaz ha jól néztem (11.11.-én rendeltem) legkésőbb dec 11 akkor megy a további vérszívás meg minden. :D

(#1314) TommyX_ válasza kefearman (#1309) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem azért kellett a Pacefied fw-t felrakni, mivel előtte Mi Band 2-t használtam és szerettem volna az aktivitás adatokat folytatni és ebben a romban bent van a mi fit szinkronizáció, továbbá:
MI Tv controller, Alipay, Ximalaya Sound, Mi Home + repülős mód (ez nem tudom, hogy benne van-e a gyári rom-ban), nekem 22:00-6:00-ig van beállítva.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#1315) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ez lehet valós???

https://www.ebay.com/itm/Xiaomi-Huami-AMAZFIT-Smart-Watch-Bluetooth-Pace-Sports-Monitor-WIFI-Android-IOS/122820713895?epid=22010035607&hash=item1c98af5da7:g:oRMAAOSwY~laFBZ2

(#1316) retesz147 válasza INGJOKE (#1315) üzenetére


retesz147
addikt

Először is, használd a LINK gombot!!

Másodszor, nem veszünk semmit 173 értékelésű eladótól, főleg, ha nagyon-nagyon-NAGYON irreális áron ad valamit, még akkor sem, ha 100%-os....
Vásárolni több ezres értékelésű eladótól szabad, akinek legalább 98, de inkább 99% fölött van az aránya.

Mostanság inkább Aliexpress, mert ott az értékeléseknél képeken is láthatod, mit küld....

Xiaomi 13 eu dev...

(#1317) plo77


plo77
tag

Ezt már láttátok?????
Ismerős egy picit..... :-))))))

https://m.ebay.com/itm/LEMFO-LEF2-Bluetooth-8GB-3G-SIM-GPS-WiFi-Smart-Watch-Band-Phone-For-Android-iOS-/253268987337?_trkparms=aid%253D222007%2526algo%253DSIM.MBE%2526ao%253D2%2526asc%253D20150519202348%2526meid%253D9cd8eda0ee9e4ff3b199ce01167a71de%2526pid%253D100408%2526rk%253D7%2526rkt%253D8%2526sd%253D253206196926&_trksid=p2056116.c100408.m2460

[ Szerkesztve ]

(#1318) Kisnyikhaj


Kisnyikhaj
csendes tag

Amúgy van valami különbség az International Version, ill. a ENGLISH verziók között, ha igen melyik érdemesebb választani megvételkor? Köszi szépen.

(#1319) INGJOKE válasza retesz147 (#1316) üzenetére


INGJOKE
veterán

Kedves főokos bocs, hogy hibáztam a link gombbal. Esedezem az elnézésedért. Azt hogy te kitől vásárolsz és kitől nem, az a te szociális problémád. Nyilván én sem veszek irreálisan alacsony áron semmit, pont ezért linkeltem be ezt a hirdetést. Én is mindig aliról vásárlók nem véletlen vagyok gyémánt tag. Egyedül az amazfitet vettem gb-ről, de lassan azt is megbánom, bár a 90 euro, euroexpress szállítással és biztosítással igen kedvező volt 11.11.-én.

(#1320) INGJOKE válasza Kisnyikhaj (#1318) üzenetére


INGJOKE
veterán

Elméletben semmi, mert ezen kívül még china verzió van, hivatalosan a mókolt sw-k.

(#1321) retesz147 válasza INGJOKE (#1319) üzenetére


retesz147
addikt

:C :C
Ez tetszik, főokos....

Elnézésed elfogadom ;]
A link gombra azért volna szükség, mert pl aki telóról van, nehezebben tudja megnézni a weblapot, közösség érdeke volna...

Nem, nem vagyok főokos.

De leírásodból kiderül , hogy gyakorlott rendelő vagy, akkor hogy kérdezhetsz ilyet, hogy ez valós-e, ha magad is tudtad rá a választ (és ezzel ne adj isten félrevezetsz valakit)?
Ha már az én szociális problémám, hogy kitől vásárolok (amit tapasztalat megosztásnak szántam, bocsánat, hogy nyersen sikerült a közlése), akkor a Te gyémánt tagságodra se sokan kíváncsiak....

De szerintem itt fejezzük be, mert ez a topik nem erre való. Mindenkinek mindenről megvan a saját véleménye.

Ez a fórum az óráról szóljon, ne vigyünk bele további személyeskedést és segítsük egymást a problémák leküzdésében és osszuk meg a tapasztalatokat egymással.

Részemről béke van! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1322) INGJOKE válasza retesz147 (#1321) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én sem haragszom senkire. :DD
Sajnos az órám még nem jött meg, de remélem lassan legalább a britekhez megérkezik.
Utána biztos lesz majd kérdésem vele kapcsolatban és szükségem lesz egy főokosra. :C

(#1323) santa clause


santa clause
aktív tag

Bocsássatok meg ha volt már kérdés, nem volt időm visszaolvastni. Hogy lehetne azt beállítani hogy az az istenverte app ne iduljon a teló indításakor?? köszi!!! :R

(#1324) doongoo válasza santa clause (#1323) üzenetére


doongoo
addikt

az alkalmazás jogosultságoknál letiltod neki az automatikus indulás jogát

(#1325) santa clause válasza doongoo (#1324) üzenetére


santa clause
aktív tag

Én itt ilyet nem találok, lehetne kicsit bővebben? :U

(#1326) kistamas


kistamas
újonc

Sziasztok!

Eddig Mi Band 2-vel nyomultam, de ahogy olvasgattam a hozzásolásokat és a review videók alapján elgondolkoztam a váltás lehetőségén.
Felmerült bennem azonban néhány kérdés amit mindenképp szeretnék tisztázni mielőtt kiadok rá 40-50e Ft-t.

I. iPhonnal használtam idáig a Mi Band 2-t, nem is volt vele semmi problémám, viszont elég zavaró volt számomra, hogy a telefonon lévő alkalmazások értesítései csak korlátozottan jelentek meg (itt arra gondolok, hogy csak bizonyos alkalmazások értesítéseit volt hajlandó átvinni a karkötőre, pl különböző játékok értesítéseit nem). Ez a probléma a Pace esetén is fenn áll? Van esetleg erre valami megoldás?

II. A Mi Band esetén az óra által rögzített összes adat átszinkronizálódott az Apple-s Health alkalmazásban, itt olvastam, hogy ez a Pace esetén macerásabb (Stravaba viszi az adatokat). Létezik valamiféle megoldás, hogy az óra által rögzített adatok eljussanak a Health alkalmazásba (akár a Stravan keresztül, első sorban a pulzus és az alvásadat érdekelne)?

III. Találkoztam ezzal a custom ROMmos témával is (PACEfied), viszont egyelőre nem látom ennek komolyabb előnyét, mivel nekem nem hiányzik, hogy Google Maps-et vagy Flappy Bird-öt futtassak az órán. :F Van esetleg valami nagyon hasznos tulajdonsága ami felett elsiklottam volna?

Hálás lennék ha valaki(k) megválaszolná(k) a fenti kérdéseket aki(k)nek van már ebben tapasztalata :))
Elnézést a hosszú hozzászólásért és előre is köszönöm a válaszaitokat. :DD

(#1327) INGJOKE válasza kistamas (#1326) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az én első meglátásom a kérdéseidre, hogy ne költs 40-50 e-t az órára nem ér annyit. Kb 25-30e-ből jön meg Kínából. :D

(#1328) drpele válasza INGJOKE (#1327) üzenetére


drpele
senior tag

DE csak ha hajlandó bevállalni a plusz macerát az esetleges kínai garanciáztatással...
S nem azt mondom, hogy nem éri meg, csak mindenki legyen tisztában az árnyoldalával is.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1329) ElColonel


ElColonel
csendes tag

Az eustock-nál 38.500ft 1 év magyar garanciával. Nekem ennyit simán megért és 3 nap alatt itt volt

(#1330) kistamas


kistamas
újonc

Igazából nem az ár volt a lényeg, hanem hogy eleget fog-e tenni az elvárásaimnak :F

(#1331) Memmaao válasza INGJOKE (#1322) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha vigasztal, az én órám sem jött még meg, még csak angliába sem ért, és 11.02.-án rendeltem 89$ + 12$ EU EXPRESSZ. Az általad ( nem) linkelt ebay eladó egy adathalász app, paypal-nál nem lehet fizetni neki, valami hibát ír ki és hogy közvetlen neki utalj.

My name is Bond, James... Dean.

(#1332) INGJOKE válasza Memmaao (#1331) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mit ír a gb mennyi idő a szállítás? 11-21 munkanap neked is nem? December 1.-ig meg kell jönnie, ha nem jön meg neked akkor én reklamálnék. Nem kicsit nagyon. Nekem december 11-ig meg kell jönnie. Ne próbálják ki szerintem, mi lesz ha nem jön meg. :D

(#1333) Memmaao válasza INGJOKE (#1332) üzenetére


Memmaao
addikt

Én megszoktam, hogy iszonyú lassú az ingyenes postájuk, de nem gondoltam volna, hogy az EU Expressz is. Már írtam nekik, türelmet kértek. Ha nem jön meg, nem őket fogom keresni, hanem a paypalon refundolom a vételárát. Erre általában be szoktak rágni, de nem érdekel. Egyszer egy headset nem jött meg 2 hónap alatt, a paypal visszautalta az árát. Aztán pár hétre rá megjött. Jófej voltam, írtam, hogy küldjenek egy 12$ invoice-t, hogy visszautaljam az összeget.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1334) KossuthLajos


KossuthLajos
csendes tag

Sziasztok!
Kérdés. Pl. elmegyek futni, ugye telefon nélkül, mert azért van. Teljesen mindegy miért, de nem töltöm le, nem töltödik le az adat a telefon Amazfit programjára. Másnap megint elmegyek futni. Megörzi mind a két futás adatait? Mennyi adatot őríz meg egymás után?

(#1335) gyemipapa válasza KossuthLajos (#1334) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Szerintem az 512 MB RAM és a 4GB belső tároló rengeteg adatot elbír. Amúgy pedig a puding próbája az evés. Rögtön kiderül. :)

Mondjuk én biztosan nem mennék sehová telefon nélkül, bármi történhet velem vagy körülöttem, és ott állok telefon nélkül. Még a sarki közértbe se megyek le nélküle, nem hogy több km távolságra.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1336) synar


synar
őstag

Ez szerintetek mint jelet, már Magyarországon van a csomag, vagy még most küldik csak tovább Hollandiából? November 8. volt a rendelés.
19.11.2017 11:43
PostNL
Megérkezett a feldolgozó központba
HUNGARY

20.11.2017 13:00
Magyar Posta
Célországba elküldve (Export)
Netherlands ( (NLAMSE)

22.11.2017 08:50
Magyar Posta
Célországban feldolgozva / Processed in the destination country

[ Szerkesztve ]

(#1337) KossuthLajos válasza gyemipapa (#1335) üzenetére


KossuthLajos
csendes tag

De én pont amiatt vettem az órát, hogy kiváltsam a telefont. Engem zavart, amikor azt vittem futáshoz. A memória pedig biztosan elbírja, itt az a kérdés, hogy több futási adatot is eltárol e magában.

(#1338) gyemipapa válasza KossuthLajos (#1337) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Egyrészt ahogy írtam, ki kell próbálni, bár nehezen hiszem, hogy akár csak két napig is a telefonod közelébe se mész, hogy szinkronizálhasd, másrészt többféle olyan okosórát is árulnak, hasonló árfekvésben, amibe SIM is rakható, vagyis alkalmas telefonálásra.
Egyébként (ne történjen meg), majd ha egyszer mondjuk futás közben az erdőben kibicsaklik a bokád és nem tudsz lábra állni, hogy csak egy példát mondjak, valszeg átértékeled a telefon kérdést.
DE pl. rád is szüksége lehet hirtelen valamelyik családtagodnak, ami miatt sürgősen haza kéne indulnod, de nem tudnak elérni...
Persze ez a te problémád, csak felvetettem...

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1339) INGJOKE válasza synar (#1336) üzenetére


INGJOKE
veterán

Itt van már az országba párnap és megkapod.

(#1340) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok

Melyik verziót érdemes venni? Kínai vagy angol verziót?
90EUR most a geekb-on.

(#1336) synar :nekem 20-a óta áll így egy csomagom.

[ Szerkesztve ]

(#1341) #32577792


#32577792
törölt tag

Még egy kérdés: hangvezérléses tárcsázás megy rajta?

(#1342) vallas válasza #32577792 (#1341) üzenetére


vallas
senior tag

Ezt biztosan nem tudja.....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#1343) #32577792 válasza vallas (#1342) üzenetére


#32577792
törölt tag

:O

(#1344) keccsa válasza INGJOKE (#1339) üzenetére


keccsa
aktív tag

Az eleje igaz, de azzal a további "pár nappal" probléma lehet. Nekem volt már olyan, hogy egy hongkongi rendelés két hét alatt az országban volt, azután meg közel három hétbe tellett a Magy. Kir. Póstának, hogy eljuttassa ide a világ végére, Debrecenbe... :W

És még van pofájuk azt mondani, hogy azért nem lehet csak maximum öt csomagot feladnia a cégeknek egyszerre az elkövetkezendő időszakban, hogy "továbbra is biztosítani tudják a Postától megszokott magas színvonalú szolgáltatást"! :Y

Mindenki magának hülye!

(#1345) halamita


halamita
csendes tag

Ma megjött az óra! :C
November 1-én adtam le a rendelést, 89,99 USD volt az ára + 1,94 USD shipping (azaz nem a fórumon közkedvelt EU Express, hanem sima, névtelen). Még csak ismerkedünk egymással, de futni már elvittem magammal. A Stravával egyelőre nem bírtam összeszinkronizálni, de csak rájövök, hogy kell... :)

(#1346) zsolt11111


zsolt11111
csendes újonc

Helló,

az lenne a kérdésem hogy láttam videot arról hogy lehet útvonalat feltölteni a telefonra (GPX file-t).
probálta ezt valaki? vagy ez is csak a kinai verzióra elérhető funkció ?

illetve az lenne a kérdésem hogy úszni szokott e benne valaki rendszeresen ? mi erről a tapasztalat ? , ha szokott milyen statisztikák érhetők el ? fodulót számol, csapást ?

előre is köszönöm

(#1347) dominating válasza KossuthLajos (#1334) üzenetére


dominating
tag

Szia! Nekem a barátnőm használja futásra ezt az órát és azt mondja, hogy 3,4 napi adatot szokott szinkronizálni (szóval ennyit biztos lehet).

5800x3d + 6900xt

(#1348) kosturica válasza zsolt11111 (#1346) üzenetére


kosturica
őstag

Az óra nem vízálló, tehát ha vízben akarod használni, előtte rendelj egy másikat! :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1349) zsolt11111 válasza kosturica (#1348) üzenetére


zsolt11111
csendes újonc

az ip67-ből gondoltam, és a szabvány megfogalmazásából amit én úgy értelmeztem hogy 3M mélyre ne menjek, de víz érheti. nyilván nem kérdzetemn volna ha 68-as mnősításe van...
https://rendeljkinait.hu/amazfit_okosora_teszt_jo_loves_bedobas

és még ez mellett ugye sport oraként is van hírdetve, és az uszás pedig za az

(#1350) synar válasza kosturica (#1348) üzenetére


synar
őstag

Itt úgy tűnik elég jól bírja a vizet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.