Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Memmaao válasza Kocsó (#1200) üzenetére


Memmaao
addikt

Akinek már jött meg eu expressz, attól kérdezném. 11.01. rendeltem meg, pár napra rá kaptam is sms a dpd től, hogy külföldi csomagot kézbesítenek nekem 2-6 munkanapon belül. Azóta a tracking number alapján még csak azon áll, hogy csomag adatok bekérve. Ha elér Angliába, Akkor lesz változás?

My name is Bond, James... Dean.

(#1202) INGJOKE válasza Memmaao (#1201) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az eu express cuccokat a dpd hozza? A sportdirectses cuccokat is ők hozzák angliából ott minden lépésről lehet kérni sms-t, vagy emailt. Ha már látnak vmit akkor megmondják a pontos napot.

(#1203) VANESSZA1 válasza Memmaao (#1201) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Igen akkor kapsz egy ilyet, ami nálam € 45,59 plusz volt:
(ez a szép a Gearbest-es rendelésben)

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1204) drpele válasza Memmaao (#1201) üzenetére


drpele
senior tag

Október 24-én rendeltem kettő db Pace-t EU Expressel.
Október 25: Order information has been transmitted to DPD.
Október 30: Middlesex (GB) In transit.
Október 31: Hinckley, Leicestershire (GB) In transit.

Ezek alapján határozottan igen a válasz, azonban nekem pl. azóta sem mozdult angliából...

(#1203) VANESSZA1 A GB-s EU Express szállítás garantáltan vámmentes, azonban ha valamiért mégis kellene fizetni, a GB visszatéríti (legalábbis számos kínai áruházzal foglalkozó blog szerint is).

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1205) VANESSZA1 válasza drpele (#1204) üzenetére


VANESSZA1
őstag

A GB megtagadta. Sajnos Ők nem tehetnek róla, hogy ilyen vámszabályok vannak.
Úgyhogy sokkal többre jöttem ki, mintha itthonról vettem volna meg.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1206) Memmaao válasza VANESSZA1 (#1203) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez nem EU Expressz :U . Ez expedited shipping DHL. Az EU Expressz dpd. A DHL keresztül tilos Kínából rendelni, durvábban vamolnak, mint a postai vámkezelés.

My name is Bond, James... Dean.

(#1207) VANESSZA1 válasza Memmaao (#1206) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Eu express-Germany

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1208) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah akkor most biztos áfa mentes? Csak akkor éri meg drágábban venni.

[ Szerkesztve ]

(#1209) VANESSZA1 válasza INGJOKE (#1208) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Én így utólag azt mondom, hogy jobban jár az aki kicsit drágábban az EUstock-tól veszi

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1210) INGJOKE válasza VANESSZA1 (#1209) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha kicsit drágább lenne onnan is venném. De 10000 huf ekkora tételnél 37%-k.

(#1211) retesz147 válasza VANESSZA1 (#1209) üzenetére


retesz147
addikt

Ez nem teljesen igaz.

Tuti biztos hogy priority line->eu express-t választottad?

Nekem tréfa nélkül 24e Ft-ért jött GB-től.DPD-vel. Nem értem mit keres nálad DHL. Ők mocskos drágák.

Most pedig ugyan így érkezik 22e Ft-ért. Igaz, hogy kicsit kóklerek voltak és SG postal adták fel, azonnal ticket, jeleztem nem ezért fizettem, nem korrekt, negatívotbfogok adni, stb, stb...
Jött az elnézést kérő válasz, hogy ha fizetek áfát, küldjem el a papírokat és visszaadják...

Xiaomi 13 eu dev...

(#1212) VANESSZA1 válasza retesz147 (#1211) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Elhiszem. Nem hülyeségből írtam Én sem. Csak aki onnan rendel, számíthat ilyenre is.
Az biztos, hogy a Gerbesttől még egyszer nem vennék.
De mindenki maga dönti el.
Érdemesebb aki mindenképp onnan akar rendelni megvárni a holnapot, mert 11.11, és lesznek nagy akciók.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1213) Memmaao válasza VANESSZA1 (#1207) üzenetére


Memmaao
addikt

Nincs EU Expressz Germany. Expedited delivery DHL Germany és DHL HK van. Ez nem az EU Expressz. Itt a DHL szabja ki a vámot és bizony vastagon méri a vámkezelést! EU Expressz csak egyféle van, priority line: EU Expressz. Itt nincs DHL.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1214) VANESSZA1 válasza Memmaao (#1213) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Priority Line - Germany Express-el vettem.
Bocs rosszul írtam, de ez is Zollfrei-nak van megjelölve

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1215) Memmaao válasza VANESSZA1 (#1214) üzenetére


Memmaao
addikt

My name is Bond, James... Dean.

(#1216) INGJOKE válasza Memmaao (#1215) üzenetére


INGJOKE
veterán

Közben olvastam, hogy a Gb-n nincs olyan komoly fizetési rendszer mint az alin az alipay. Aktualizáltam a paypal fiókom. Holnap lesz olcsóbb még az óra vagy a fentebb említett (eu expresses) 95.25+12 a legalja?

(#1217) Memmaao válasza INGJOKE (#1216) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem, annál van olcsóbb is. Én a HK Warehouseból Az international editiont eu expressz együtt 100,2 $ vettem (89$ + posta). Én csak olyan webshopból rendelek, ahol van PayPal. Ha nem jön meg valami, nem kell vesződni a webshoppal, mehet a claim a paypalon keresztül és ők, ha nincs tracking number, vagy hiteles infó, minden esetben a vevőt védik. Egyszer nem jött meg egy GBes xiaomi Bluetooth headset, paypal refundolta a vételárat. A gearbest be is volt sértődve, hogy miért nem nekik írtam. Végül 2 hónap után megjött a headset, így írtam nekik, hogy küldjenek egy 12$ invoice-t, hogy visszautaljam a pénzt. Ha nem lennék ilyen lelkiismeretes, ingyen lett volna. :)

My name is Bond, James... Dean.

(#1218) INGJOKE válasza Memmaao (#1217) üzenetére


INGJOKE
veterán

Most is van ennyiért? Ha tudsz tegyél linket köszi.

(#1219) Memmaao válasza INGJOKE (#1218) üzenetére


Memmaao
addikt

Most 114$. 2.-an éjszaka pár órát volt ennyi (pont dolgoztam). De szerintem holnap, 11.11 biztos lesz nagy akció.

My name is Bond, James... Dean.

(#1220) Joe.36 válasza VANESSZA1 (#1209) üzenetére


Joe.36
addikt

Én is onnan vettem, 1 nap alatt itt volt, van hazai szerviz és garancia. Nekem megérte, még így is olcsóbb mint itthon.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1221) Memmaao válasza Joe.36 (#1220) üzenetére


Memmaao
addikt

Nagyon erősen gondolkoztam, hogy innen veszem. Végül a GB 12e fttal olcsóbb volt. Még várom, hogy megjöjjön, de addig sem vagyok okosóra nélkül, most pebble time roundot használok.

My name is Bond, James... Dean.

(#1222) INGJOKE válasza Memmaao (#1219) üzenetére


INGJOKE
veterán

Itt még nem lehet látni a 11.11-es árakat előre? Holnap nézzem meg?

(#1223) Joe.36 válasza Memmaao (#1221) üzenetére


Joe.36
addikt

Én még csak innen rendeltem eddig, gondolom máshonnan kintről rendelve nincsen hazai garancia ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1224) Memmaao válasza Joe.36 (#1223) üzenetére


Memmaao
addikt

Nincs, de a GB ad rá garanciát. A 12e különbözet áll pár posta költséget.

#INGJOKE: Érdemes naponta többször ránézni, holnap meg pláne!

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1225) INGJOKE válasza Memmaao (#1224) üzenetére


INGJOKE
veterán

Értem. Ez érdekes, de talán lesz időm ránézni. /-:

(#1226) Joe.36 válasza Memmaao (#1224) üzenetére


Joe.36
addikt

Értem, köszi. Előző okos órám sajnos meghalt a garancia után nem sokkal, remélem ezzel nem így lesz.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1227) Memmaao


Memmaao
addikt

A BIP most az olcsó 49,11$

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1228) INGJOKE válasza Memmaao (#1227) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem pace kell, ha látsz olyat az jöhet egyből. Persze HK eu expressel.

[ Szerkesztve ]

(#1229) balage111 válasza Memmaao (#1227) üzenetére


balage111
csendes tag

Szia! Az általad linkelt óránál van vámmentes vásárlási lehetőség? Illetve egy kérdés, elsősorban azokhoz, akik rendelkeznek ilyen órával: belső memória van? Pl zenének, mint a Pace esetén?

[ Szerkesztve ]

(#1230) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah találtam egyet az alin 114 dollárért Spanyolországból jön és 1-5 munkanap alatt itt van. Mivel van hozzá egy 8 dolláros kuponom, így eddig ez a leggyorsabb és a legolcsóbb és biztos nem kell rá vám és áfa. :D
(mobil applikáción ennyi az ára.)

(#1231) W00dyka


W00dyka
tag

3 napja használom az órát és nagyo tetszik !

Kérdésem lenne de nem találtam idáig választ ha az ember fia crossfit , kettlebell vagy hasonló más indoor sportot űz, akkor mit érdemes választani az aktivitásmérésnél, ami nem áll le x időnként ! Néhány statikusabb gyakorlatnál ez előfordul !

Válaszokat köszönöm linkek is tökéletesek ha valaki nem szeret gépelni ! :DD :R

U.i.: Bocsánat Strava szoftvert és Amazfit Watchot használom IOS-en !

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#1232) retesz147 válasza INGJOKE (#1230) üzenetére


retesz147
addikt

(#1233) INGJOKE válasza retesz147 (#1232) üzenetére


INGJOKE
veterán

1000 kösz meg is rendeltem.

(#1234) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Paypalos fizetésnél nem kapja meg a GB egyből a pénzt??? :o

(#1235) Memmaao válasza INGJOKE (#1234) üzenetére


Memmaao
addikt

De igen. Viszont bármikor refundolható. De ez egy ekkora cégnél nem probléma, gondolom mindig van pénzük a számlájukon.

My name is Bond, James... Dean.

(#1236) INGJOKE válasza Memmaao (#1235) üzenetére


INGJOKE
veterán

Csak mert kifizettem paypalal és jött egy email , hogy elküldték meg minden, de aztán jött egy a gb-től hogy folytassam a fizetést, vagy mi.

(#1237) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Én most egy Xiaomi Yeelight Candela-val akarom kiegészíteni a gyűjteményt. Ha minden igaz azt is lehet az Amazfittel vezérelni.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1238) rushty válasza Memmaao (#1235) üzenetére


rushty
senior tag

Az mit jelent?

Revolut meghívó pü-ben

(#1239) Memmaao válasza rushty (#1238) üzenetére


Memmaao
addikt

Mármint a refund? A PayPal buyer protection rendszere, vagyis minden problémás esetben elsősorban a vevőt védi. A webáruháztól függetlenül a paypal vizsgálja ki a kifogásolt eseteket. Pl. rendelsz valamit, paypalon keresztül fizeted, és várod, nem jön meg. Írsz a paypal customer service osztályának ( a paypal tranzakció mellett könnyen elérhető linken keresztül), jelzed, hogy nem kaptad meg a terméket és refundot kérsz ( a vételár megtérítését), a paypal vizsgálja ki az ügyet. Az eladótól bekéri a csomag feladását igazoló adatokat. Ha nem tud releváns tracking numbert felmutatni, ami azt mutatja, hogy te mondjuk mégis megkaptad a terméket, és nem jogos a refund igényed, akkor a paypal megtéríti a vételárat. Ezt az összeget pedig levonja a webáruház számlájáról. Így a vevő nem a webáruházon keresztül, hanem a paypalon keresztül van kártalanítva. A paypal pedig rendezi a számlát a szerződött webáruházzal.

Élő példa: egy magyar webshopon keresztül ( már a nevét sem tudom, valami egyszemélyes vidéki webbolt) vettem egy Samsung usb-c travel chargert, mert ott hozta a legjobb áron az árgép. PayPal fizettem ki. Vásárlást igazoló paypal emailt és a webshop mailt is megkaptam, hogy a rendelésem rögzült. Aztán vártam pár napot, majd felhívtam mobilon a webshopot ( egy arrogáns hangú srác vette fel, éppen vezetett), közölte, hogy nincs készleten, de holnap tuti jön, küldi. Pár nap múlva hívtam, hogy mi újság, azt mondta feladta postán. Semmi nem jött. Ismét felhívtam, úgy tett, mint aki nem tud semmiről. Aztán már fel sem vette a telefont. PayPal, claim, jeleztem, hogy nem kaptam semmit, csak egymásnak ellentmondó telefonos információkat ( ezt igaz, angolul kell megírni, tehát nem árt az angol tudás). Aznap hívott a srác, hogy vonjam vissza a refund igényemet a paypalon, mert jelenleg nincs egyenlege a paypal számláján ( 4390 ftrol beszélünk), és a paypal felfüggeszti az eladói szerződését, ha nem vonom vissza a claimet, mert ő most nem tudja feltölteni az egyenlegét. Ha törlöm a reklamációt a paypalnal, átutalja a pénzem. Jeleztem, hogy nem vagyok hülye. Napokig nem vette fel a hivasom, most egyből megtalált, a paypal nekem tuti visszaadja a pénzem, mert semmivel nem tud előállni, ami igazolná, hogy elküldte a csomagot, és magasról szarok rá, ha a paypal bontja az eladói szerződését. Megkérdezre, hogy azt képzelem, vacak 5e fttal átverne, ne nézzem már csalónak. Mondtam, hogy annak nézem és leraktam. A paypal visszafizette a pénzem. Minden a károsult vevőt védi. Nagyon korrekt rendszer.

Na ez hosszú lett :))

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1240) VANESSZA1 válasza Memmaao (#1215) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Hol van leírva a Gearbest-nél, hogy a Priority Line EU Express adómentes?
Most még egyszer nekifutottam az ügynek, de ezzel pattintanak le:
Thank you for contacting us. According to our website's policy import taxes are solely customer’s responsibility.
Please check this link: http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html
Once placing an order with us customers agree to our terms and conditions.
The shipper first pays the fee on your behalf , then asks you to pay once they deliver the package to you.
Taxes are charged by the local Customs Office and country regulations are beyond our control.
As it is the customer's responsibility to pay these taxes to receive the parcel, we cannot provide any compensation in such cases.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1241) Memmaao válasza VANESSZA1 (#1240) üzenetére


Memmaao
addikt

Bocs, de miért is lenne erről bármi leírva a gearbestnél???? Kínából jön, naná, hogy ÁFA (és 150 euró felett vám) köteles! Komolyan írtál egy levelet a gearbestnek, hogy nyilatkozzanak ez ügyben??? A gearbest EU EXPRESSZ szállítási lehetőség egy, a fórumokon (mint pl. ez) jól ismert "kiskapu" (és adóügyileg egyértelműen kényes dolog!) , tekintettel, hogy az így megküldött csomagot Angliába küldik, és angliai fuvarlevéllel érkezik, így olyan, mintha az unión belülről jött volna, ami ugye áfa és vámmentes terület, így a DPD rendre kihozza azt. Ez minimum addig működni is fog, míg a BREXIT kapcsán Anglia ki nem lép az unióból.
Jobban járnál, ha inkább fórumokon olvasnál utána az ilyen dolgoknak, minthogy a webshopban érdeklődsz.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1242) kosturica


kosturica
őstag

Ma rendeltem meg a GB-ről. xda-n komoly fóruma van. Várom! :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1243) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Tegnap rendeltem 7 terméket alin abból már 5 fel lett adva. A gb-nél még csak proccesung.

(#1244) kosturica válasza INGJOKE (#1243) üzenetére


kosturica
őstag

Tudom, azok tetvek, de ott a legolcsóbb jelenleg.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1245) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Állítólag ez is Amazfit Pace

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1246) Macika66 válasza VANESSZA1 (#1245) üzenetére


Macika66
addikt

Discontinued, tehát szinte mindegy...

(#1247) q2w3


q2w3
senior tag

Sziasztok!

Gondolkozom egy ilyen óra vásárlásán. Jelenleg egy Mi band 2-t használok, főként óraként és napi dolgokhoz. Sokszor nincs a telefon a közelemben, és így az órán keresztül kapok mindenről értesítést ami érdekel, viszont a mi band 2 design-át nem szeretem, ez az amazfit pedig nekem baromira tetszik. Főleg a testreszabható képernyő. Olyan kérdésem lenne, hogy mozgás emlékeztető van az órában? Arra gondolok, hogy a mi band-en be lehet állítani, hogy ha egy ideig nem mozgok, akkor jelez, hogy ideje szünetet tartani. Ez lenne az egyik fő funkció amire használnám. Ezen kívül az értesítések összekötése a telefonnal ugyan olyan egyszerűen megoldható mint a mifit app-ban a mi band 2 esetén?

Előre is köszi a válaszokat!

(#1248) VANESSZA1 válasza q2w3 (#1247) üzenetére


VANESSZA1
őstag

"Olyan kérdésem lenne, hogy mozgás emlékeztető van az órában? Arra gondolok, hogy a mi band-en be lehet állítani, hogy ha egy ideig nem mozgok, akkor jelez, hogy ideje szünetet tartani"
Igen
"Ezen kívül az értesítések összekötése a telefonnal ugyan olyan egyszerűen megoldható mint a mifit app-ban a mi band 2 esetén?"
Igen

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1249) q2w3 válasza VANESSZA1 (#1248) üzenetére


q2w3
senior tag

Köszi! Akkor karácsonyra beruházok egyre! :D

(#1250) VANESSZA1 válasza q2w3 (#1249) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nagyon jó kis óra, és az Xda-s közösségnek köszönhetően tudásban is elég jól fejleszthető, van már magyar amazfit app is gidano-nak köszönhetően, és készül a készülék magyarítása is...

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.