Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Elvileg ma mutatják be az Amazfit 2-t. Kíváncsian várom, mit hozott 16 hó fejlesztés pluszban.
A No.1 D5 Pro és az Amazfit Pace között gondolkodtam eddig, de ha tetszetős lesz ez az új modell, nem is kérdés.

(#1552) INGJOKE válasza T. Almeida (#1551) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha lesz róla vmi cikk vagy valami linkeld be légyszíves.

(#1553) mihalko.gsi válasza INGJOKE (#1552) üzenetére


mihalko.gsi
csendes tag

Ezmiez?
https://www.geekbuying.com/item/AMAZFIT-Stratos-Smart-Sports-Watch-Black-390200.html?utm_source=youtube

(#1554) Memmaao válasza mihalko.gsi (#1553) üzenetére


Memmaao
addikt

Részedről egy gyatra linkelés, egyébként az amazfit Sport (watch 2 )

My name is Bond, James... Dean.

(#1555) Dwatti


Dwatti
addikt

(#1557) T. Almeida válasza Dwatti (#1556) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Hm... eléggé odab*szós lett.
Remélhetőleg hamarosan kuponozzák.

(#1558) Macika66 válasza Dwatti (#1556) üzenetére


Macika66
addikt

Elvesztem... :(

Sz.rok én a kuponra, csak legyen belőle international version és rendelhető legyen!

[ Szerkesztve ]

(#1559) Macika66 válasza T. Almeida (#1557) üzenetére


Macika66
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#1560) Dwatti válasza Macika66 (#1558) üzenetére


Dwatti
addikt

Én meg remélem a frissebb szoftverből mi is kapunk :)

[ Szerkesztve ]

(#1561) Barthezz2 válasza Dwatti (#1560) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Amazfit nálam az előbb frissült. Ez már a 2-eshez való, az egyértelmű.
Lehet jelentkezni developer ROM update-re is benne, de jelenleg engem nem engedett be, mert azt mondja elfogytak a limitált helyek. De valami akkor csak lesz :)

Everybody lies.

(#1562) Dwatti válasza Barthezz2 (#1561) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem nem frissült és G. playen sem....

(#1563) Joe.36 válasza Dwatti (#1556) üzenetére


Joe.36
addikt

Nagyon szép :) :C Nagyon ott van !

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1564) Barthezz2 válasza Dwatti (#1562) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Appot indítottam, és ott jött fel, hogy frissítés van. Nálam sem play frissítette.

Tessék.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1565) Memmaao válasza Joe.36 (#1563) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem ez az amazfit 2 formára ver mindent, még a Gear s3 frontiert is! Nagyon kíváncsi vagyok, vajon mennyi lesz az ára.

My name is Bond, James... Dean.

(#1566) Dwatti válasza Barthezz2 (#1564) üzenetére


Dwatti
addikt

Köszi, appban nálam nem frissült.

(#1567) Dwatti válasza Barthezz2 (#1564) üzenetére


Dwatti
addikt

Kipróbáltam de vissza raktam a "régebbit" mert a térképet nem töltötte be ,de fejlettebb ,fájl manager stb...

(#1568) szabi__memo válasza Memmaao (#1565) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

$140 és $240 jelenleg, lehet később olcsóbb lesz. Vagy drágább

[ Szerkesztve ]

(#1569) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Ez érdekes. Azt írják kétféle változat lesz belőle egy klasszikus és egy prémium, de a különbség csak annyi, hogy a prémium egy sportos bőr szíjjal lesz. Érdekes... veszel egy klasszikust aztán rendelsz hozzá olyan szíjat amit csak szeretnél. :DD

(#1570) szabi__memo válasza INGJOKE (#1569) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ráadásul igen nagy a kettő közt különbség (már ahol néztem a jelenlegi előrendelős árat)

(#1571) Barthezz2 válasza INGJOKE (#1569) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Prémium zafírüveg a sima GG. Amire még emlékszem.

Everybody lies.

(#1572) INGJOKE válasza Barthezz2 (#1571) üzenetére


INGJOKE
veterán

Remélem lesz majd összehasonlító teszt is. Ha jó lesz az óra akkor a 1-est oda adom a feleségemnek veszek hozzá egy fém szíjat amit szeretne és kész én meg rendelek egy w2-t. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1573) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Kár, hogy nem lehet kihangosítónak használni, ezt a fícsört nagyon vártam a gen 2.-ben. Több a sportfunkció, igaz, de ez a legtöbb embernek kevésbé érdekes. Lehet, hogy marad az első generációs modell féláron, még átgondolom.. kíváncsian várok egy szokásos minőségi, részletes mobilarénás cikket a termékről.

(#1574) Memmaao válasza INGJOKE (#1572) üzenetére


Memmaao
addikt

Én attól félek, hogy a Samsung Note 8-nál a W2 is, ha marad ugyan az az app, lecsatlakozás után be fog kavarni a wifinek. Mondjuk annyira tetszik a képek alapján, hogy kevésbé fog zavarni, mint a pace esetén. Nagyon valószínű, hogy a Pebble Time Round-ot ez fogja váltani! Ha tényleg carbon szálas polikarbonát ház, kerámia lünetta, zafír üveg a drágábbik, akkor az anyaghasználatban kb ráver a Tag Heuer Connectedre! Mindezt egy gear S3 árának feléért! Mióta Pebble-t használok, az a véleményem, hogy az okosóra jövője a transzreflektív LCD-ben van! Szép szép az amoled samsung kijelző, de napfényben nehezen olvasható. Egy óránál a kültéri láthatóság a legfontosabb. Örülök, hogy a xiaomi huami is így gondolja.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1575) INGJOKE válasza Memmaao (#1574) üzenetére


INGJOKE
veterán

Pont jövőre akartam telefont cserélni iphone 8 plusz és Huawei mate 10 pro között gondolkozok, de most hogy mondod annak is amoled kijelezője van, ha nem látom rendesen kint akkor biztos nem váltok ios-ről dróidra, pedig elég jó telefon lett.

(#1576) Memmaao válasza INGJOKE (#1575) üzenetére


Memmaao
addikt

Én az óra kijelzőjéről beszélek. Egy amoled kijelzős telefon semmivel nem rosszabb fényerőben (sőt jobb), mint egy LCD és a feketék is feketék, nem szürkék. Az óra esetében viszont egy transzreflektív LCD sokkal jobb döntés, mint egy LCD vagy AMOLED kijelző, mert itt egy tükröződő felület van a kijelző mögött és minél erősebb a kültéri fény, annál jobban látható. Telefonba soha nem vennék mást, csak amoledet!

My name is Bond, James... Dean.

(#1577) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah érkezett frissítés az ios-es amazfit alkalmazásra és tök jó átlátható lett. Jobb az új dizájn.

(#1578) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Megérkezett a magyarított PACEFied ROM
Köszönet gidano-nak, és aki támogatta a projektet! :R

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1579) kekigyu válasza VANESSZA1 (#1578) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Kinai órára ezt fel tudom tenni? Bootloadert ugy tudom mar nem lehet nyitni mivel mindig frissitettem. Vagy mégis?

(#1580) kosturica válasza kekigyu (#1579) üzenetére


kosturica
őstag

A frissítésnek nincs köze a nyitáshoz.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1581) kosturica


kosturica
őstag

Itt van a rom magyarításának menete lépésről lépésre. ;)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1582) kosturica válasza Barthezz2 (#1564) üzenetére


kosturica
őstag

Feltettem, de amikor szinkronizálni akarja az adatokat, azt írja hogy sikertelen és visszalép. Az lehet a baja, hogy a régi appban a face-vel léptem be, ebben nincs ilyen opció, így az MI fiókomat használtam, azzal meg nem tudja leszinkronizálni a cuccokat.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1583) Dwatti válasza kosturica (#1582) üzenetére


Dwatti
addikt

Én amazfit fiókkal regisztráltam a régit, frissíteni engedi az új appal de sok funkció nem müködik benne és a térkép nézet sem tölt be.
Töröltem majd új telepítéssel raktam fel és régi felhasználó név jelszóval nem enged be , MI fiókkal meg nekem sem szinkronizálja az adatokat csak tölt... Meg kell várni a hivatalos (eu )verziót.

(#1584) kosturica válasza Dwatti (#1583) üzenetére


kosturica
őstag

Ja, köszi a megerősítést, akkor ez ilyen! :K Én is visszatettem a magyarított app-ot.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1585) Macika66 válasza T. Almeida (#1573) üzenetére


Macika66
addikt

Nekem szerencsére van kihangosító a telefonomban. Azt sem használom.

(#1586) DamianB


DamianB
őstag

Üdv lenne ket kérdésem van e saját be épített hangszóró ja és tud e az ember könyveket olvasni rajta? Köszi

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1587) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Telefonvaltas miatt megszuntettem a parositast az ora es a telefon kozott. Az oran bekapcsolas utan egybol ott a qr kód a parositashoz. Viszont barmelyik appal probalkozom nem tudok bejelentkezni a xiaomi fiokomba. Allalndoan data sync failed hibaüzenet.... Valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#1588) Macika66 válasza DamianB (#1586) üzenetére


Macika66
addikt

Ez jó, ez tetszik! :D :D :D :D

(#1589) DamianB válasza Macika66 (#1588) üzenetére


DamianB
őstag

Tudtam előre hogy hülye kérdés csak van egy élet helyzet amiben erre szükségem van :U

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1590) doongoo válasza DamianB (#1589) üzenetére


doongoo
addikt

Akkor próbálom komolyan venni a kérdést:
- nincs beépített hangszórója
- ha megfeszülsz, lehet könyvet olvasni rajta: lefotózod a könyvet és felteszel egy képnézegető progit, amivel végignézed/olvasod - gondolom nem ilyesmi megoldásra gondoltál

(#1591) szabi__memo válasza doongoo (#1590) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

DamianB-nek ez kell:
ilyen

[ Szerkesztve ]

(#1592) DamianB válasza doongoo (#1590) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi a választ . Már csináltam hogy le fényképezem a könyvet és úgy okos órára de nem tudtam bele nagyítani. Akkor ennyi elvettem amazfitet . Ha ebbe az élet helyzetben lennétek meg értenetek mért fontos nekem de így kívülről elhiszem hogy jót nevettek rajta. ;]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1593) DamianB válasza szabi__memo (#1591) üzenetére


DamianB
őstag

Ez hatalmas szó szerint :D de ez meg már túl sok de köszi az jó volt :D

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1594) Barthezz2 válasza DamianB (#1592) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Puskázni kell? Más élethelyzetet nehezen tudok elképzelni, ahol órán kellene könyvet olvasni..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1595) DamianB válasza Barthezz2 (#1594) üzenetére


DamianB
őstag

Nem

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1596) kosturica válasza Barthezz2 (#1594) üzenetére


kosturica
őstag

Elképzeltem a Bűn és bűnhődést végigolvasni ezen a szaron. Kellene hozzá egy pár év! :DDD

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1597) Memmaao válasza kosturica (#1596) üzenetére


Memmaao
addikt

A bűnhődést kimerítené...

My name is Bond, James... Dean.

(#1598) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Attól tartok a hibátlanul működő Pace órámnak mennie kell, ez az új modell elrabolta a szívemet :D .

Laci

(#1599) Barthezz2 válasza Memmaao (#1597) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szerintem mire végzel a bűnt is :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1600) Barthezz2 válasza DamianB (#1595) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor mire? Most már komolyan érdekel.

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.