Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) kerxy válasza kovaszoskeny (#550) üzenetére


kerxy
senior tag

Ez ma is így van, de az Amazfit app szépen fejlődik, szinte mindent meg tudsz már benne nézni :)

(#552) nyisziati válasza sanyirigo (#548) üzenetére


nyisziati
veterán

Nagyon köszi, ez már reményteli. Még a végén találok egy jófajta budget órát. :DD

[ Szerkesztve ]

(#553) kovaszoskeny válasza kerxy (#551) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Oké hát akkor nem török össze ha az amatfit app is jó.Sokan írtátok ,hogy fasza akkor nekem is jó lesz.Köszi

Abe due dembella

(#554) kekigyu válasza kovaszoskeny (#553) üzenetére


kekigyu
aktív tag

A kinai oratol sem kell felni. Parancssorbol eleg jol angolosithato, elvben tobb funkicoja is van es gyakrabban frissul. A kinai mifittel nekem kommunikal az ora siman, ugy is hogy egy mibandet is hasznalok. A kinai mifit meg gyarilag tartalmaz magyar nyelvet. Apropo, azt azert megkerdeznem, hogy ha jon egy kinai ota update az orara, es utana megint ratolom a parancssoros angolsoitast akkor az szamit valamit?

(#555) kovaszoskeny válasza kekigyu (#554) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Igen azt olvastam csak meglepő modon most a gearbesten 14 dodoval olcsobb az english verzio.Az gondolnám fordítva kell lennie.Eredetileg a kissé bővebb funkcionalítás miatt azt akartam(kinait)

Abe due dembella

(#556) StLui válasza sanyirigo (#548) üzenetére


StLui
veterán

Köszi!
Még egy kérdés másokhoz is:
Alacsony töltöttségi szintnél létezik, hogy nem engedi az óra, hogy feloldjam a képernyőjét? Töltőre raktam és egyből sikerült dupla koppal

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#557) Joe.36 válasza kerxy (#551) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen most jött rá tegnap frissítés, és már jegyzi az edzőtermi kardió edzéseket is :) 3 napja van meg az óra imádom, még mindig 37% van az aksi :) pedig nagyon sokat nyomkodtam, frissítettem, 2 nagy 1 órás edzés stb...
Imádom a mindig működő kijelzőt. :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#558) sanyirigo válasza StLui (#556) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Én még nem találkoztam ilyennel, még nem merítettem le annyira, de elképzelhetőnek tartom.

Pixel 7

(#559) StLui válasza sanyirigo (#558) üzenetére


StLui
veterán

5%-on volt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#560) tompyka


tompyka
csendes tag

Tegnapelőtt még igen, ma már nálam sem szinkronizál a Strava-val. :(
Ez így nagyon gáz!

(#561) CSAVI38 válasza tompyka (#560) üzenetére


CSAVI38
tag

Lehet azért vacakol a straval, mert az új amazfitben már megvan a tevékenységek követése is, bár nekem tegnap még teljesen jól szinkronizált a straval is

[ Szerkesztve ]

(#562) sanyirigo válasza CSAVI38 (#561) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Szerintem itt valami központi hálózati probléma lehet, mert az Amazfit-ben látszik, hogy szimkronizálja az adatot, de a Strava-ba nem jut el.

Pixel 7

(#563) attszil


attszil
tag

Sziasztok! Úgy jártam, hogy hiába tetszik nagyon, (szerintem ennyire jó minőségű kütyüt régen vettem) de nem látom a kijelző által mutatott apró információkat. Tudom, hogy kültérre lett tervezve meg erős fényben a legjobb de ha nincs közvetlen napfényen még szemüveggel is nehezen olvasom. EZ NEM az óra hibája, rá kellett jönnöm, hogy nem a romló szemű korosztály számára tervezik ezeket az okos kiegészítőket, mert mire az olvasó szemüveget előkotrom a telefont is elővehetem. A lényeg szerintetek érdemes meghirdetni, monjuk itt a hardveraprón és így két naposan mennyit érhet? Sajnálom nagyon de ne a polcon álljon, inkább használja más aki látja is!

11 pro

(#564) cneref69 válasza attszil (#563) üzenetére


cneref69
tag

Ha a háttér világítást bekapcsolod akkor sem?
Most frissült a kínai, és eddig úgy emlékszem, csak kettő állása volt, most mát öt fényerő van.

Xiaomi 10T Pro

(#565) attszil válasza cneref69 (#564) üzenetére


attszil
tag

Akkor sem, hülye vagyok mert elmúltam 50 el kellene fogadnom, hogy, ezek a kütyük nem nekem készülnek.

11 pro

(#566) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Érdekes, a mai bicajozást feltöltötte a Strava-ba, de a 2 nappal ezelőtti mozgást nem.

Pixel 7

(#567) StLui válasza attszil (#565) üzenetére


StLui
veterán

Feles olvasószemüveg kell, de anélkül azért látok valamit, az hogy csak napfényben látom elég idegesítő, de ma pl 1/3 naftával rögzített 6 órányi bringázást, ezt nagyon csípem,telefon "megpusztulna" ennyitől.
Ébresztő ha kell, értsd korábban kelek mint a feleségemnek kell, nagyon, hogy csak rezeg, és nem keltem fel őt is. rezeg ha hívnak, vagy üzenet jön, sokszor felejtem némítva a telefont.

Szóval adj még egy esélyt neki!
Üdv egy szintén 50-es :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#568) psyhoka


psyhoka
csendes tag

Sziasztok! Megmondaná nekem valaki a méreteit?
A szíjon kívül nem találtam. Köszönöm.

megvan bocs.....

[ Szerkesztve ]

(#569) alfa159sw


alfa159sw
tag

Sziasztok!
Vásárlás előtt kérdezném,hogy a myfitnesspallal kommunikál az óra? A lépéseket áttölti, illetve magyar nyelvű menü már elérhető?

(#570) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Tudja valaki, hogy egy adott watchface esetén mit kell átírni/hozzáadni az xml fájlokban, ha mondjuk a dátum, vagy egyéb adat betűméretét kisebbre akarom venni?

Fentebb többször volt linkelve egy oldal, többek közt általam is, ahol lehet szerkeszteni óralapokat, viszont sajnos a digitális órán kívül semmi másnak a mérete nem állítható.

Én most ezt az óralapot szeretném megcsinálni, de ahhoz, hogy a jobb oldali "fékbetétre" adatokat tegyek, sajnos kisebbre kellene venni azokat, de egyelőre ezzel elakadtam.
Próbáltam, hogy betettem egy digitális órát, és annak sora alapján a watchface.xml-ben a nekem kellő adathoz a megfelelő sorokban hozzáadtam egy height="x" width="y" kitételt(a digitális óra szvsz ezekkel van beméretezve), de nem nagyon hatja meg..

Everybody lies.

(#571) kekigyu válasza Barthezz2 (#570) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Nem tudom sajnos, de nekem is hianyzik egy jo modszer egyedi facek keszitesehez. Az ora módosított android alapu, gondolom akar wear típusú oralapok is keszithetoek lennenek. Legalabbis ha a gyari oralapokat nezem biztos vannak meg funkciok ( ha mas nem a kulonbozo csikok amik a lépés vagy a tavolsag megtetelet mutatják). Nem is ertem miert nem ezzel kezdte a xiaomi, egy jo face tervezo vagy legalabb egy aruhaz sokat dobna a hype értéken.

(#572) psyhoka


psyhoka
csendes tag

Valakinek nincs meg véletlen itt a viharsarok környékén? Megnézni.

(#573) Barthezz2 válasza kekigyu (#571) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na ja, pláne ha abból indulok ki, hogy a MIUI-hoz egy tonna téma elérhető, azt alapul véve ide is nyugodtan csinálhattak volna hasonló theme áruházat. Vagy ha másnem, egy progit, amivel készíteni lehet.

De perpill nekem egy tutorial is elég lenne az xml-ek szerkesztéséhez.

Everybody lies.

(#574) kovaszoskeny válasza Barthezz2 (#573) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

ITT próbáltál kérdezni?

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#575) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok. Gondolgodom egy ilyen okosoran (angol verzion)

Ket kerdesem lenne.

1. "kulsos" email appok erteisteseit meg tudja jeleniteni? (konkretan Aqua mail)

Minden levelem ezzel az appal kezelem, jelenleg Mi band 2-m van, de csak annyit ir most ki, hogy "app". Jo lenne ha pl a level targyat kiirna ertesiteskor. Az amazfit tud ilyet?

2. Mik a fo elteresek az angol es a kinai verzio kozott? Engem az angol erdekelne elsosorban, csak erdekelne, mivel kapok kevesebbet...

Amugy egy Redmi Note 3 -al lenne hasznalva, gondolom az megy szepen :)

(#576) Barthezz2 válasza vampire17 (#575) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szia!

Gmail-el megy szépen, azt a mailt nem ismerem, de szerintem nem lehet gond. Messengernél még az üzeneteket is írja.

A kínai elvileg előbb/többször frissül, illetve emiatt talán többet is tud néha. De most már az angol is eléggé felzárkózott funkciók tekintetében. Legalább is nekem most semmi nem hiányzik az angolból, de majd valaki, akinek kínai van, megmondja mivel több most az.

(#574) kovaszoskeny:
Ott még nem.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#577) vampire17 válasza Barthezz2 (#576) üzenetére


vampire17
addikt

Koszi a valaszt!

Esetleg ki tudnad probalni Aquamail el?

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kman.AquaMail

Esetleg kepet tudnal rola loni? (Aquamail ertesitesrol)

[ Szerkesztve ]

(#578) Barthezz2 válasza vampire17 (#577) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Élőben is ennyit ír(feladó+tárgy). 1 mail esetén. Ha több van, akkor azt, hogy x olvasatlan mail.

Everybody lies.

(#579) attszil válasza StLui (#567) üzenetére


attszil
tag

Adok még mert tényleg nagyon jó! Nekem egyes a szemüvegem, de napfényben minden rendben vele. Ahogy írod tök jó minden szolgáltatása.

[ Szerkesztve ]

11 pro

(#580) vampire17 válasza Barthezz2 (#578) üzenetére


vampire17
addikt

Szuper, koszi! Gondolkodom most, hogy ezt vegyem, vagy varjam meg, amig elerheto lesz az angol verzioja a most megjelent olcsobb verzionak ( Amazfit Bip Lite ) kerdes persze, hogy az tudni fog-e ugyanigy ertesiteni...

Nagyon vonzo az uj verzioban elso sorban az uzemido, illetve nekem a "sportos" dolgok nem nagyon kellenek, az ertesites legyen reszletesebb mint a mi band 2-n, minden masban tudja ugyanazt :)

[ Szerkesztve ]

(#581) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

Strava prémium accountot hogyan lehet alap helyzetbe állítani, azaz nem szeretném fizetni a havi 2xxxFt-ot?

Mennyivel lesz gyengébb a lehetőségek tára?

Kösz Á :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#582) padi68 válasza padi68 (#581) üzenetére


padi68
senior tag

a prémium előfizut sikerült törölnöm :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#583) vicces1


vicces1
aktív tag

Sziasztok, megvettem és is. Mutatós kis "eszköz" -párosítottam a Mi5s plus-al, látszólag minden ok, update is megvolt, amazfit sync megy, stb. Viszont! mégsem kapok mail, jegyzet, stb értesítéseket, konkrétan semmit. (tudtommal engedélyezve van minden) Az amazfit- ben nem jelenik meg pl. az alvás adat, pulzus, ha feltöltöm külön az óráról akkor sem, ha a telefonról sync, akkor látszólag megy az adatok feltöltése, de ténylegesen nem jelennek meg: p. "No sleep data... , - bár ez csak lesokkolt, hogy szerinte mennyire keveset aludtam :Y
Strava-val párosítottam, elvileg az is megy. Mondjuk én egy komoly órát használok a bringás edzéseimhez ami alapból wifin azonnal feltölt (Bryton rider 530), így ez elég felesleges, de ha már tudja...
Remélem hamar "szóra bírom"!
Ja! Ennyire azért nem kellene optimalizálni a fogyasztást, legalábbis nem olyan áron, hogy az ember látássérültnek érezze magát, persze kint a verőfényben nagyon tökéletes.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#584) Steve1207 válasza vampire17 (#580) üzenetére


Steve1207
veterán

Hasonló helyzet áll nálam is fenn. A Bip jobban bejönne külsőre (a kör alak nekem nagynak hat, meg elég idétlenül nézne ki a vékony csuklómon), viszont a kijelző sokkal bénább. Szerintem működésre ugyanazt hozhatja, annyi, hogy sokkal jobb az üzemidő.
Várnék valami értelmes tesztet, bemutatót, hogy mennyire testreszabható, remélem lassan a kínait megkapják az eddigi rendelők és lesz bemutató róla. Addig meg csak megérkezik az angol változat is és lehet rendelni!

.

(#585) Barthezz2 válasza vicces1 (#583) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem pont a kijelző technológia ami marhára bejön. Kvázi mint egy sima óra, ha van fény, akkor látod, ha nincs akkor van egy kis világítás, ami arra elég, hogy leolvassam, amit le akarok.
Teljesen feleslegesnek érzem, hogy egy órába beletegyenek egy fullos kijelzőt, hogy aztán az agyon feltolt fényerővel is hunyorogjak a tűző napon, ha látni akarom, és 1 nap alatt leszívja az akksit.

Plusz, ha kint tekerek/futok, akkor csak ránézek, és látom amit kell, nem kell még a csuklómat emelgetni, vagy gombot nyomkodni, hogy feléledjen a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#586) nyisziati válasza Barthezz2 (#585) üzenetére


nyisziati
veterán

+1

A kijelző nekem is nagyon bejön. Kicsit még reszelgetnek a technológián, és bármilyen fényviszonyok közt megállja a helyét. Nagyon innovatív a Xiaomi.

(#587) vicces1 válasza Barthezz2 (#585) üzenetére


vicces1
aktív tag

Persze, nem annyira gáz, meg én még most próbálgatom. Kint az erős fényben nagyon tuti, itt a szobában vakulok csak. A lényeg, hogy 4 factory reset után, és hogy mindent ami létezik kipipáltam az univerzumban és a telón, és az amazfit app-ban, jönnek az értesítések! - onnan is ahonnan nem akartam :K

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#588) Joe.36 válasza Barthezz2 (#585) üzenetére


Joe.36
addikt

+1 Nekem is nagyon bejön :) végre egy okos óra amin folyamatosan megy a kijelző és mégis kibír ( nálam ) 1 hetet ! És még szép is, jó érzés hordani.

(#587) vicces1

Nekem gyakorlatilag mindent jelez !

még időkép, samsung healt stb is....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#589) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

A cuccot én is imádom.
De sajnos már két baj is adódott vele.
Az elsőt már leírtam, az akkuidő változatlan használat mellett 4- 5 napról lecsökkent másfél napra.
A másik, amit nehezebben, illetve egyáltalán nem tudok elfogadni, az az, hogy nem méri a szintet, azaz 150m-nél vízszintes vonal marad.
Lehet, hogy szervízbe kell küldenem?

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#590) kakukkmarci válasza kakukkmarci (#589) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

noob... rooter... geek

(#591) Steve1207


Steve1207
veterán

OFF, Amazfit Bip rossz minőségű videó, de legalább életben: [link]
Illetve végre nem renderelt képek:
[link], [link], [link], [link]
Elég fapados összességében a Pace után...

.

(#592) mcgeri1


mcgeri1
tag

sziasztok. Végre tegnap nekem is megjött az óra :) nagyon tetszik eddig. MiBand 2-ről váltok. Custom watch face-t hogyan lehet rámásolni az eszközre? angol verziósat vettem.

(#593) mcgeri1 válasza mcgeri1 (#592) üzenetére


mcgeri1
tag

közben sikerült. Gépre rádugva a watchface nevű mappába bemásoltam *.wfz fileokat és meg is jelent :)

(#594) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Valaki próbálta már medencés fürdőzés közben? Akár otthon, kisebb medencében, vagy termálban? Bírja, vagy inkább vegyem le?
MiBand 2-vel még a Balatonban is úszkáltam, de ebben egyelőre nem mertem próbálkozni.

Everybody lies.

(#595) Pirga555 válasza Barthezz2 (#594) üzenetére


Pirga555
újonc

Montizás után szoktam folyóvíz alatt folyékony szappannal lemosni, az eddig nem zavarta. Az IP67 szabvány jelentése alapján 1m-es vízmélységet 30 percig bírnia kell.

(#596) Joe.36 válasza Barthezz2 (#594) üzenetére


Joe.36
addikt

Termálban biztos nem bírja a meleg és az ásványi anyagok miatt, max édesvízben , de nem ajánlom azt se az előző alcatel órám is IP67 volt de idővel beázott, ezt meg inkább nem kockáztatom.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#597) sanyirigo válasza mcgeri1 (#593) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Nem javaslom. Több óráról is lehet hallani, ami rövid idő alatt beázott.

Pixel 7

(#598) kakukkmarci válasza kakukkmarci (#590) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Tudna valaki megosztani pár képernyőmentést bármely kültéri tevékenységről? Nem tudom, mit tegyek, hogy nem méri a terepmagasságot...

noob... rooter... geek

(#599) kekigyu válasza kakukkmarci (#598) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Kellene neki? Nekem se meri azt irja az eszkoz nem tamogatott. Bar gps alapjan akar tudhatna is...

(#600) kakukkmarci válasza kekigyu (#599) üzenetére


kakukkmarci
senior tag


Itt még működött.

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.