Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) ruti


ruti
Közösségépítő

Múlt szombaton hárman három tök ugyanolyan verzióval és beállításokkal (fw., fényerő, rezgések) indultunk a Tour de Balatonon (körbe), 100%-os feltöltöttséggel.

A célban az enyém még 32%-ot mutatott, sógoré a cél előtt 2 km-rel lemerült (nem kicsit volt bosszantó, h nem volt meg a teljes köre :O )

Innentől tényleg fogalmam nincs, mi befolyásolja az üzemidőt.

szerk.: ja, és persze együtt futottunk be, nem 5 órával később érkezett meg :)

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4002) kakukkmarci válasza Nokedli999 (#3997) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Én több, mint két éve használom folyamatosan. Éjszakra általában kikapcsolom, néha hordom alváshoz is.
Heti 3-4 alkalommal rögzítek edzést is, 3-5 óra hosszban.
Volt raja magyar ROM, (sok watchface (most is)), stb, de most a gyári fut újra, az a legstabilabb...
Az akkuidő nem változott érzékelhetően, 3-5 naponta töltöm.
Nagyon szeretem, de nem biztos, hogy most ez a legjobb választás. A GPS-e majdnem tökéletes, kivéve a szintmérése, a pulzus mérése a legutóbbi frissítés óta teljesen megbízhatatlan...

noob... rooter... geek

(#4003) gidano


gidano
tag

GreatFit v3.9 - HU

Digitális és választható analóg üzemmód bőséges beállítási lehetőséggel Pace, Stratos, Verge órákra

Megjelenés ma 10:00

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#4004) Nokedli999 válasza kakukkmarci (#4002) üzenetére


Nokedli999
csendes tag

Mit értesz az alatt, hogy nem biztos hogy ez a legjobb választás?
Az a baj, hogy eleinte nézegettem a BIP órát. Csak az valahogy nekem nem annyira jön be. Sem formára, sem pedig tudásra. Aztán most meg képbe jött a Verge is, hiszen használtan nem sokkal drágább mint a Pace. Szóval nem igen tudom mitévő legyek. Ami a sportokat illetni konditermi edzés van heti 4 nap legalább, heti 1-2 szabadtéri futás valamit magashegyi túrázás/mászás nagy átlagban havonta egyszer.

(#4005) kakukkmarci válasza Nokedli999 (#4004) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Úgy értem, hogy van már akkora választék, hogy ha most kellene vennem, alaposan szétnéznék a piacon, nem győznék válogatni...

noob... rooter... geek

(#4006) turbulencia8 válasza kakukkmarci (#4005) üzenetére


turbulencia8
őstag

En a mult heten (megint) alaposan szetneztem a piacon, es tovabbra sem talaltam ilyen tudasu orat, ilyen uzemidovel es transzflektiv kijelzovel. Igy aztan csak szamlapot allitottam a Pace-en, es nyugtaztam, hogy tovabbra ez az ora tetszik legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#4007) kakukkmarci válasza turbulencia8 (#4006) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

A kijelző egyértelmű és elvitathatatlan előny! Viszont van már több óra, amin "always on" vagy csuklóemelésre aktiválódó kijelző funkció is van, tudásban hasonló vagy több és a pulzus- vérnyomás mérés meg a GPS lehet, hogy jobb...
Persze, azokat nem 3-5 naponta kellene tölteni, ez biztos.

noob... rooter... geek

(#4008) Nokedli999


Nokedli999
csendes tag

Én most kegyetlenül gondolkodom, hogy nem Pace órát kéne venni hanem egy Verge órát. Használtan csak minimálisan drágább. Engem a vastagsága nem zavar (most is egy attól vastagabb sport órát hordok). Ugyanakkor külsőre egyértelműen a Pace a szebb nekem. A Verge viszont még garanciás is,frissebb,újabb ugyanakkor nem egyértelműen világos hogy melyik miért jobb a másiknál. Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya, de egyszerűen mégsem tudok dönteni :D

Esetleg van valakinek tapasztalata mind 2 órával?

(#4009) doongoo válasza Nokedli999 (#4008) üzenetére


doongoo
addikt

pace nem vízálló hivatalosan, úszni nem ajánlott benne - ha ez esetleg szempont. A Stratost nem nézted?

(#4010) Nokedli999 válasza doongoo (#4009) üzenetére


Nokedli999
csendes tag

Az úszás nem különösebben érdekel. Heti 1-2 futás, heti 4 konditermi edzés, nagy átlagban havi 1 magashegyi túra/sima túra az amire nekem kell. De néztem és persze az tetszik a leginkább. Csak annyit nem akarok rá költeni. Főleg hogy az első ilyen kütyüm lesz aztán aztsem tudom mennyire lesz hasznos vagy mennyire van értelme.

(#4011) ruti válasza Nokedli999 (#4010) üzenetére


ruti
Közösségépítő

hát a 4 konditermi edzéshez nem lesz sok haszna, hacsak azok nem kardiogépes (elliptikus, futópad) edzések

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4012) drapy


drapy
újonc

Help!
Van egy Pace-m lassan két éves. Gyári 2.8.4.0 van rajta. Mindig rajtam van, heti 2-3 szor futok vele és 5-6 naponta töltöm. Minden ok volt vele eddig!!!
A hétvégén futás után megcsörrent a telefonom, ezzel egy időben az órám rezgett egyet és kikapcsolt. (csatlakoztatva volt BT.) Mikor visszakapcsoltam az órán láttam, hogy sokat merült reggel óta, ezért figyelni kezdtem és láttam, hogy kb. 4 percenként merült 1 százalékot. Azaz baromi gyorsan merült. Újraindítás, reboot nem segített. Gondoltam indítok egy új aktivitást de nem engedte, mert szerinte már ment a gps. Majd vagy ötödszörre csak elindult az aktivitás, majd megállítás után kérdezte, hogy a gps-t is leállítom? Igen. Ezután javult a helyzet és most kb. 10 perc alatt merül 1 százalékot - . De ezen már semmi sem javít ( újraindítás, reboot, factory reset, futottam is vele, de semmi. )
Valami ötlet? Megoldás? Gondoltam vissza kéne tenni egy előző szoftver verziót? Vagy a mostanit is fel lehet tenni újra??

(#4013) Ator


Ator
tag

Sziasztok!

Vásároltam egy Amazfit Pace okosórát és feltelepítettem a Samsung Galaxy S9-es telefonomra az Amazfit Watch app-ot, de egyszerűen nem enged belogin-elni, se gmail-el, se MI account-al.

A hibaüzenet a következő:
Account: null
Your current account has bern suspended.

Így nem is tudom használni az órát, valakinek esetleg van valami ötlete?

Előre is köszönöm a válaszotokat és segítségeket.

Üdv,
Attila

(#4014) gidano


gidano
tag

Amaz DC White v2.0 - HU

számlap Amazfit Pace, Stratos órákhoz

Letöltés ITT!

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#4015) gidano válasza Ator (#4013) üzenetére


gidano
tag

Próbáld meg visszatenni a GP verziót, abban belépni. Ha engedi jelentkezz be, csinálj egy mentést az adataidról majd jelentkezz ki a fiókodból. Ezután tedd fel a magyar nyelvű AW appot és jelentkezz be újra abban a MI fiókkal. Ha nem náluk van (szerveroldali) hiba, így mennie kell.

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#4016) trobi28 válasza gidano (#4014) üzenetére


trobi28
addikt

Hogy lehet ilyen számlapot feltenni?
Letöltöm az apk-t, telepítem (Mi9 SE) de nem lehet megnyitni az appot :F
[Erről] az oldalról letöltök vfz. formátumot. Nekem Pace-hez jó a Stratos számlap?
vagy van megbízhatóbb, jobb oldal, ahonnan lehet letölteni? :R

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#4017) Ator válasza gidano (#4015) üzenetére


Ator
tag

Szia!

Köszi a segítséget, de sajnos már ott elakadtam, hogy mi az a GP verzió?!

Üdv,
Attila

(#4018) Dwatti válasza trobi28 (#4016) üzenetére


Dwatti
addikt

A letöltött wfz -fájlt csak be kell másolnod a egy "általad" az óra tárhelyén létrehozott
WatchFace mappába.
APK-t meg telepíteni kell Amazfit tool vagy apk installer progival
Óra >USB kábel > PC
Az amazfitwatchface oldal megbízható.

(#4019) Dwatti válasza Ator (#4013) üzenetére


Dwatti
addikt

Töröld a amazfit watch alkalmazást, majd telepítsd újra (Google Play )
MI fiókot hozz létre és azzal l próbálkozz. Néha előfordul szerver hiba többször meg kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#4020) Ator


Ator
tag

Sajnos ezt csinálom tegnap este óta és egyszerűen nem enged belépni. :-(

Letöröltem, feltelepítettem többször is, mind az Amazfit Watch-ot, mind az MI Fit-et és egyiknél sem enged bejelentkezni MI account-tal.

(#4021) trobi28 válasza Dwatti (#4018) üzenetére


trobi28
addikt

Köszönöm, így már világos :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#4022) Dwatti válasza Ator (#4020) üzenetére


Dwatti
addikt

Más lehetőség a MI ac , google és a fb fiókon kívül ? Nekem elsők között volt pace órám és akkor volt sima amazfit fiók (email + pass ) és azzal mindig ment.
MI fiókban nincs valami eszköz tiltás stb... próbáltad mobilnet és Wi-Fi váltással is külön külön ? Telepítéskor nem kér engedélyeket a telefonhoz stb?
keress egy nem GP alkalmazást ... pl : Amazfit watch -HU

[ Szerkesztve ]

(#4023) gidano válasza Dwatti (#4022) üzenetére


gidano
tag

Nem kellene direktlinket megosztani, nem sportszerű a fordítóval szemben. Azt gondolom, a blogbejegyzésre mutató link tökéletesen megfelelne, ott a letöltő link...

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#4024) Dwatti válasza gidano (#4023) üzenetére


Dwatti
addikt

Ok ! Sorry !

(#4025) Ator


Ator
tag

Köszönöm a segítségeket, sikerült megoldani az óra csatlakoztatását a telefonhoz a magyar app-al, de most egy másik kérdésem volna, hogy az alapvető cél, ami miatt vettem az órát, hogy tudjak futni telefon nélkül, viszont összehangoltam a Samsung Galaxy Buds-omat az órával és nagyjából harmad akkor hang teljesítményt produkál így a buds, erre van valami megoldás, vagy erősítő, hogy hangosabb legyen, mert így most sajnos majdnem, hogy élvezhetetlen?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv,
Attila

(#4026) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Használ valaki az Amazfit Watch mellett Notify&Fitness for Amazfit appot? Én tegnap óta használom Verge órával, de a pulzust nem akarja mutatni. Más minden okésnak tűnik, csak a pulzust nem mutatja és hiába csinálok új méréseket, akkor se semmi. Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4027) Nokedli999


Nokedli999
csendes tag

Sziasztok. Vettem egy Pace órát használtan. Nagy meglepetésemre majd 6 órányi GPS használat alatt mindössze 12%ot merült az óra. Az aktivitás túrázás volt a magas Tátrában. Ahoz képest hogy lassan 2 éves az óra szerintem ez elég jó, vagy mik a tapasztalatok? Viszont 1 órányi órán történő zenehallgatás alatt merült 19%ot. Úgy hogy semmit nem mért közben,nem volt a telefonnal se szinkronban se semmi, csak a zene ment róla. Ez mennyire"oké"? Csak mert "józan paraszti ésszel" úgy gondoltam hogy a GPS sokkal jobban meríti mint egy kis zenehallgatás. Bár nem mintha probléma lenne, a GPS a lényeg nekem :)

(#4028) snakebait


snakebait
senior tag

Szóval a Notify&Fitness for Amazfit app csak a folyamatosan mért pulzust hajlandó mutatni. Amúgy töröltem az appot mert azt figyeltem meg, hogy mintha gyorsabban merülne az óra. Lehet van benne logika, mivel 2alkalmazáshoz is csatlakozik-szinkronizál.
Gidano-az Amazfit Watch appot nem lehet megcsinálni sötét módban?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4029) kiskakas


kiskakas
senior tag

Sziasztok!

Ma reggel még működött az óra, majd most felvettem volna,de se kép,se hang, sötét a kijelző. Semmilyen főzőtt rom nem volt rajta soha, csak amit gyárilag talál és a telóról frissített. Órák óta töltön,de semmi..gondolom vihetem vissza garba? Tapasztalat van? Milyen gyorsan vizsgálják be, javítják? :R :F

(#4030) adorjant válasza kiskakas (#4029) üzenetére


adorjant
senior tag

Tisztítsd meg az érintkezőket,valószínűleg az a baja.

(#4031) kiskakas válasza adorjant (#4030) üzenetére


kiskakas
senior tag

hi,

fel napos toltes utan (napkozben 64%-on volt), egyszercsak megjelent a kijelzon a 'kep', ismet mukodik..nemtudom mi tortent! :U

(#4032) Vyndree


Vyndree
őstag

Amazfit Pace

Néhány napja nem töltötte fel teljesen, 40%-körül megállt a töltés, reggel vettem észre. Délután sikerült 100%-ra tölteni, de újra kellett indítanom a készüléket. 5 nappal később ismét ezt csinálta, de már hiába indítom újra, nem tölt többé. Találkozott már valaki ilyen hibával?

Egyáltalán nem tölt. 4-5 működőképes töltővel sem tölti, többszöri újraindítás után, még kikapcsolt állapotban sem. A dokkoló és a készülék sincs mechaniailag megsérülve, az érintkezők tiszták.

Ötlet?

Új dokkoló, szerviz, vagy várjak egy frissítést, hátha az helyrehozza? Most olyan 30-32%-on van kikapcsolt állapotban és arra vár, hogy az utolsó százalékait kilehelje. (gari nincs már rajta)

(#4033) Vyndree válasza kiskakas (#4029) üzenetére


Vyndree
őstag

Nagyon sokan írják ugyanezt, minden fórum, fb csoport ettől zeng, sajnos ezek ennyit bírnak, ilyen "rövid" élettartamra lettek gyártva. Újonnan szabad csak venni és 1-1,5 évesen el kell adni, úgyis jön az új modell amire lehet váltani. Használtan nem szabad, én is beleszaladtam, ha van még garid lehet szerencsés vagy, de ha javítják add el, mert úgy jársz mint én, mehet a kukába.
Jön a Mi Band 4, olcsó,, amit kell azt tudja, valóban vízálló, ha kihúzza a két évet és nálad áll le se katasztrófa, erre született.

(#4034) tozotya24


tozotya24
újonc

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni Pace kapcsán. Azért választottam ezt a típust, mert elvileg stravaval szinkronizál. Viszont nekem nem sikerül a napi aktivitáson stravara "küldeni". Amazfit alkalmazásban látom hogy az adatok szinkronizálása megtörtént, viszont stravan nem jelenik meg. Mit kellene tennem, hogy láthassam ott is az aktivitásom? (Futás)

Köszönöm a segítséget előre is

(#4035) kakukkmarci válasza tozotya24 (#4034) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nekem is nehézkesen szinkronizál. Van, hogy a rögzítés leállítása után még a "pause" módból sem hajlandó kilépni. Ilyenkor csak az újraindítás segít. Ettől általában a Strava szinkron is átmegy...

noob... rooter... geek

(#4036) tozotya24 válasza kakukkmarci (#4035) üzenetére


tozotya24
újonc

Köszi a segítséget. Akkor ezek szerint csak a nem mentett edzést viszi át strava-ra?

(#4037) rocsaba válasza tozotya24 (#4036) üzenetére


rocsaba
csendes tag

Nagyjából fél, max. 1 napos csuszással nálam tökéletesen szinkronizál. Persze az Amazfit Watch app-ban először be kell állítani a Strava szinkront.

(#4038) kakukkmarci válasza tozotya24 (#4036) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Inkább úgy látom, hogy csak nehezen zárja le a mentés folyamatát az óra, azért akadozik a szinkronizálás.

noob... rooter... geek

(#4039) snakebait


snakebait
senior tag

Az Amazfit Watch appban van a fájlkezelő amivel zenéket szeretnék átrakni az órára, de sehogyan sem sikerül. Kiír valamit, hogy a telefon hotspotjához kell csatlakoztatni az órát...

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4040) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag


:((
Visszaragasszam?
Mivel?

noob... rooter... geek

(#4041) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Par napja ha hivnak, vagy barmi ertesites jon, nem rezeg az ora. Ujrainditasnal erzem, hogy mukodik, szoval elvileg mennie kene. Van esetleg barmi otlet, hogy mi lehet a gond? XDA-s ROM van rajta, nem ugrik be a neve sorry.

[ Szerkesztve ]

(#4042) Liliom9 válasza Ronam (#4041) üzenetére


Liliom9
tag

A telefonon már a legújabb (3-as verziójú) app-ra frissítettél? Annál nekem sem jönnek át az értesítések és más is panaszkodott a Stratos topikban.

(#4043) nababika válasza Liliom9 (#4042) üzenetére


nababika
aktív tag

Az értesítés hozzáférést nekem kikapcsolta. Most visszakapcsoltam, majd meglátjuk.

(#4044) Liliom9 válasza nababika (#4043) üzenetére


Liliom9
tag

Igazad van. Az volt a probléma. Nekem is kikapcsolta. Most jó az értesítés. :R

(#4045) snakebait


snakebait
senior tag

Én is lefrissítettem a legújabb 3.0 telefonos Amazfit Watch - ra, de nekem nem tetszik. Elsősorban nagyon apró betűk-számok lettek, össze van sűrítve minden habár a telefon kijelzője jó nagy, az appban sok az űres, kihasználatlan hely. Amúgy félig Magyar, félig Angol. Ja, és le kellett előtte szedni Gidano változatot és mikor ebbe az újba bejelentkeztem még meg is kérdezte vissza akarom e, hogy rakja a mentett adatokat. Az igenre nyomtam, de ennek ellenére minden elveszett, semmit nem akar visszállítani. Hab a tortán, hogy azt mondja nincs párosított eszköz 😮 Akarom megadni az órám, erre állandóan szkenelni akarja az óra kódját, amit ugye nem lehet máshogy előcsalni csak FR után. Így az órám is lenulláztam. Tiszta hepi vagyok.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4046) sub71 válasza snakebait (#4045) üzenetére


sub71
aktív tag

Nálam ha nem csatlakoztatom le az órát , hanem csak kikapcsolom a bluettooth-t és úgy törlöm a telefonról az appot, akkor miután újra felrakom az amazfitet, az óra párosítás menüben belépve egyből látom az órát, csak a párosítást kell engedélyeznem.

(#4047) kkdesign válasza snakebait (#4045) üzenetére


kkdesign
senior tag

Nekem is megtörtént ugyanez a mizéria :(

(#4048) kakukkmarci válasza kkdesign (#4047) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nekem pedig a frissítés óta fogalmam sincs, hogy tudnám a Strava szinkront beindítani. Az úja autentikálást meg tudtam csinálni, de "Sync" gombom nincs... :((

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#4049) bjz68 válasza sub71 (#4046) üzenetére


bjz68
csendes tag

Nekem mióta frissítettem az amazfit appot, nem kapcsolódik a telefon az órával, csak ha törlöm az appot és újratelepítem. Utána rövid ideig jó, aztán megint "disconnected"...És újra és újra... :W

(#4050) sub71


sub71
aktív tag

Szerintem, aki szinkronizált az új app letöltése előtt és nem tetszik neki az új, vagy nem működik rendesen az nyugodtan rakja vissza a régit, minden ok lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.