Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) kefearman válasza INGJOKE (#1950) üzenetére


kefearman
tag

Amennyire tudom annyi hogy más a formája és nincs benne MP3 lejátszás

(#1952) vinczetibor válasza INGJOKE (#1950) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

A Bip, azért kevesebbet tud és jóval lassabb, mint a Pace. Kisebb felbontású a kijelzője, de egy hónapig elmegy az akksija egy feltöltéssel.
Ajánlani, azért nem tudom, mert ha valami rosszul sül el a szoftver frissítésnél, akkor ki lehet dobni. Jelenleg két tégla Bip van a családban és nem sok esélyt látok rá, hogy a gyártó próbálna valamit tenni a téglázott órákkal.

(#1953) Terka0812


Terka0812
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég jött az órára az 1.3.6d frissítés, és azóta az első futásnál észre vettem, hogy nagyon lassan talált GPS jelet.
Ma, a második futásnál az óra a képen látható szöveget írta ki, és többszöri próbálkozásra sem talált GPS jelet.
" AGPS has expired. GPS serching will be slow. Please connect the Amazfit Watch App to update it."

Az órát újra indítottam, folyamatos a kapcsolat az app-al, se az órára, se az applikációra nem jött frissítés.
Találkozott valaki ezzel a hibával? Mi lehet rá a megoldás?
Valahonnan le lehet szedni frissebb Amazfit app-ot telóra?

(#1954) Dwatti válasza vinczetibor (#1944) üzenetére


Dwatti
addikt

A lépés számlálás csak aktivitás mérésre van , km-re ott a séta funkció.

[ Szerkesztve ]

(#1955) Dwatti válasza Terka0812 (#1953) üzenetére


Dwatti
addikt

A gps firmware frissült elvileg a pozicionálást javították. Majd holnap letesztelem én is.

(#1956) vinczetibor válasza Dwatti (#1954) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

A séta funkcióval 2 napot megy az óra, a lépésszámlálással egy hetet. Nagy különbség...
Különben a Band 2-ben nincs semmilyen funkció és mégis tudja a távolságot. A Bip GPS nélkül, csak a lépésszámlálással simán írja a távolságot is. Mind a kettő Huami, ezért érthetetlen a dolog.

(#1957) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nincs valakinek eladó 2 darab új bontatlan fekete-naracs szíjja?

(#1958) Dwatti válasza vinczetibor (#1956) üzenetére


Dwatti
addikt

vinczetibor egyetértek! ,Bár engem nem érdekel a lépés távolság.

Terka0812 Kipróbáltan nekem is nagyon lassú a jel találás idáig 10-15 sec volt most több mint 1 perc.

A frissítés óta a sport tevékenységek alatt az osztott képernyő is eltűnt, csak görgetős van (km ,idő kalória stb) Ez idáig csak koppintásra váltott át az osztott meg most nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1959) Martin Eden válasza vinczetibor (#1956) üzenetére


Martin Eden
tag

Szerintem add el az órát, nehéz dolog egy négyjegyű szám 75-80 százalékának a kiszámolása (megsaccolása)...
Gondolom a korábbi eszközeiden is beállítottad a saját lépéstávolságodat milliméter pontosan és elégedett voltál, hogy képes volt összeszorozni neked a megtett lépéseid számát vele. Vagy mégsem volt bennük egyéni lépéstávolság beállítás? Akkor talán nem voltak annyira okosak azok az eszközök sem...
Mi lenne, ha lemérnéd 10 vagy 20 lépésedet, kiszámolnád belőle a saját, átlagos és egyéni lépéstávodat és amikor kíváncsi vagy, hogy 7965 lépés az vajon 6010 méter vagy netán 6037, akkor összeszorzod (akár telefonos segítséggel) a megtett lépések számát a korábban kapott számmal. Lehet pontosabb számokat kapnál, mint eddig bármikor, bármelyik eszközzel.

(#1960) vinczetibor válasza Martin Eden (#1959) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

:F

(#1961) Martin Eden válasza vinczetibor (#1960) üzenetére


Martin Eden
tag

Pontosan...

(#1962) vinczetibor válasza Martin Eden (#1961) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Mit pontosan?
Badarságokat irkálsz és még erre büszke is vagy?

(#1963) Martin Eden válasza vinczetibor (#1962) üzenetére


Martin Eden
tag

:))

(#1964) vinczetibor válasza Martin Eden (#1963) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

OK, hogy megértsd, a problémákat a hozzászólásoddal kapcsolatban, bár ha eddig nem volt világos, akkor nem lesz az később sem...

Az első mondatod első fele "Szerintem add el az órát". Szerintem, te meg add el a télikabátodat, az autódat stb.
Mi közöd van hozzá? Mérhetetlen arroganciát sugároz ez a kezdés.

A hozzászólásod többi része jó, csak az idő nem stimmel. Ha ezeket nem 2018-ban egy okosóra topikban írtad volna, hanem néhány ezer évvel ezelőtt, akkor egy szavam nem lehetne.

(#1965) doongoo válasza lfarkas (#1875) üzenetére


doongoo
addikt

komoly, de sajnos ránk tényleg nem hallgat (csak ha kínaiul beszelünk). A china verzióban vannak hangvezérelt funkciók (ha jól emlékszem MI Home-mal összekötve)

(#1966) Martin Eden válasza vinczetibor (#1964) üzenetére


Martin Eden
tag

Vagy talán csak számomra nehezen érthető, hogy valakinek az hiányzik, hogy az órája/telefonja összeszorozzon neki egy pontatlan "A" számot (megtett lépések körülbelüli száma) egy pontatlan "B" számmal (az alkalmazás fejlesztője szerint a felhasználó lépéstávolsaga mondjuk 66 cm), szóval kapjon egy duplán pontatlan "C" számot, ami kb. köszönőviszonyban sincs a valósággal, vagyis semmire sem jó...
Így 2018-ban.

[ Szerkesztve ]

(#1967) Terka0812 válasza Dwatti (#1958) üzenetére


Terka0812
csendes tag

A frissítés utáni első futásnál ugyan ezt tapasztaltam.
Te voltál azóta futni? Talált GPS-t másodjára?

(#1968) Dwatti válasza Terka0812 (#1967) üzenetére


Dwatti
addikt

Ma esett az eső egész nap így nem voltam sehol.

[ Szerkesztve ]

(#1969) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Urak!
Ma a havas esőben gyalogoltam 2km-t esernyő alatt. Végig kerestettem vele a gps-t és sajna nem járt eredménnyel ! Valóban az előző verzió még lakásban is talált jelet. XDA-t és gyári oldalt egy erős angolos jelezhetné. Hátha lesz valami !

(#1970) INGJOKE válasza lfarkas (#1969) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én voltam tegnap edzeni a havas esőben. Az elején kicsit lassan indult és valami új szöveget is kiírt, de a felétől felgyorsult és megtalálta a jelet szerintem.

(#1971) Pzoli2 válasza mihalko.gsi (#700) üzenetére


Pzoli2
tag

Köszi a tippet nekem is bevált. :R

(#1972) kefearman válasza lfarkas (#1969) üzenetére


kefearman
tag

én azt szoktam, hogy elindítom az iránytűt, koppintok rá kettőt, akkor bejön a barométer, meg a koordináták. Ha azok megvannak akkor indítom a sport programot.

(#1973) Dwatti válasza lfarkas (#1969) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem ma talált jelet kb 2 perc volt. Az osztott képernyő is vissza jött. Azért az utóbbi frissítés nem lett az igazi.

(#1974) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok! Végre megkaptam ma az órám amit AliExpresen rendeltem még január 11-én. A 1612 a modellszám, ROM verzió a frissítés után 136d. Ismerkedünk még. És hálás köszönet az itteni fórumozóknak, rengeteg mindent megtalálok itt visszaolvasva. Ja, és én 96€ áron vettem, viszont a szerbiai vámhatóság levámolta, 29€ vámdíjat fizettettek.
Múltkor kérdeztem, de senki nem válaszolt és most keresem az órán, de nem találom, hogy óránkénti rezgést be tudok-e állítani rajta. Vagyis, hogy minden teli órában jelezzen?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1975) Dwatti válasza snakebait (#1974) üzenetére


Dwatti
addikt

Én nem találkoztam ilyen értesítés jellegű beállítással.

(#1976) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Osztott képernyő? Hogy is van ez? (Nem néz az égre ;-) télleg nincs lövésem. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1977) Dwatti válasza lfarkas (#1976) üzenetére


Dwatti
addikt

Fel van osztva az adatokra -ez nekem pár napig eltűnt, most ismét így mutatja a sport tevékenységet

itt meg egymás alatt látható görgetve.

[ Szerkesztve ]

(#1978) lfarkas válasza Dwatti (#1977) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Köszönöm, gyors,tökéletes válasz !!
:R Ilyen nekem is van ! :C Jó képek!

[ Szerkesztve ]

(#1979) lfarkas válasza Dwatti (#1973) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Köszi ! Nálam is már jobban viselkedett ! Igen, kb 2 perc, de volt jobb! Sajna.

(#1980) Dwatti válasza lfarkas (#1979) üzenetére


Dwatti
addikt

Frissítés előtt kb 20sec volt max fél perc. Remélem javítják !

(#1981) kefearman válasza Dwatti (#1980) üzenetére


kefearman
tag

Nekem azt csinálja hogy eldobja az órát. És kiírja hogy kapcsolják be a bt-t

(#1982) lfarkas válasza kefearman (#1981) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Nálam is !

(#1983) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok! Ismét én :U Azt olvastam, hogy az óra tárhelye 4GB,viszont az enyémen azt írja 2,57 ebből 2,18 elérhető. Ez hogy van?
Ja, és van egy adat a számlapon amihez egy olyan ikon társul mint mobiloknál a térerő kijelzés. Ez nagyon kevés értéket mutat, nálam most 6. Délután kezdtem viselni az órát. Ez mit akar mutatni? :B

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1984) Dwatti válasza snakebait (#1983) üzenetére


Dwatti
addikt

Számlapon sok minden lehet, számlap függő, lehet lépés szám, elégetett kalória, akku info megtett km stb, tárhelyből kb az a 2 GB használható

[ Szerkesztve ]

(#1985) snakebait válasza Dwatti (#1984) üzenetére


snakebait
senior tag

Számlap nekem alapból 21 van az órán és ebből a Prototype S... használom és ezen van egy ikon ami a mobilok térerő kijelzéséhez hasonlít. Lehet valami köze van a lépcsőhöz. Megfigyeltem ha lépcsőn közlekedem akkor növekszik a mellette lévő számadat.
Tárhelynél meg az Amazfit Watch alkalmazásban a mobilon azt írja 2,18/2,57 G

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1986) kosturica válasza Dwatti (#1980) üzenetére


kosturica
őstag

Nekem ma a szabadban 15 mp volt. Otthon 2perc alatt talált jelet az ablakban. Egyébként 80 centis falak vannak. Régen bent soha nem talált jelet. Wifin előzőleg rátöltötte az új AGPS adatokat.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1987) kekigyu válasza snakebait (#1985) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Ugyanazt a szamlapot hasznalom, az az ikon a lepcsozest mutatja.

(#1988) lfarkas


lfarkas
aktív tag

GPS-t nálam is gyorsan talált a mai napon a napon !! :C

(#1989) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Az órán, hogy kell kikapcsolni a Wi-Fi-t ? Köszönöm.

(#1990) Dwatti válasza lfarkas (#1989) üzenetére


Dwatti
addikt

Fentről lefelé gesztus > beállítások >Connections itt kiválasztod a bluetooth kapcsolatot és akkor szerintem nem megy a Wi Fi.

(#1991) lfarkas válasza Dwatti (#1990) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Köszönöm! Ezt nem tudtam, hogy a BT automatikusan inaktiválja a Wi-Fi-t. Biztos? Mert ne szívja az akksit, ha nem köll.

[ Szerkesztve ]

(#1992) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Innen a next kérdés! És a BT hogy kapcsolom ki? A bekapcs megy.

(#1993) Dwatti válasza lfarkas (#1992) üzenetére


Dwatti
addikt

Azt szerintem sehogy, vagy a telon kikapcsolod de a Bt
alig fogyaszt. WiFi meg szerintem csak adat feltöltésnél kapcsolodik mint a GPS nem aktív csak az alkalmazás kapcsolja.igazából a lentebb írt beállítás szerintem mégsem kapcsolgatja 😀

[ Szerkesztve ]

(#1994) lfarkas válasza Dwatti (#1993) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Köszönöm

(#1995) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Mikor kaocsolódik az óra a mobilhoz bluetooth-on akkor az amazfit alkalmazásban felugrik egy ablak, hogy adatok feltöltése felhőbe. Szerintetek hova tölti fel? Hol keressem? És ha egyszer hard reszetet csinálok akár az órán, akár mobilon akkor ezek az adatok akár vissza is tölthetők? Mert úgy emlékszem valaki azt írta itt anno, hogy az adatok HR alkalmával elvesznek.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1996) sub71 válasza snakebait (#1995) üzenetére


sub71
aktív tag

Én már az órán is cseréltem szoftvert, meg a telefonon is megjött az Oreo. Tehát azon is volt HR. Amint újra beléptem az Amazfit-be, vagy a MiFit-be, egyből láttam az összes addigi adatot, ami egyből visszament az órára is. Sőt amikor elindítottam először a telefon szoftverfrissítése után, az Amazfit nem is kért QR kódot, hanem egyből újra látta az órát, csak bluetooth párosítás engedélyt kért és kész. Ezt nem is értettem.

[ Szerkesztve ]

(#1997) lfarkas válasza sub71 (#1996) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Bocs Off. Milyen készülékre kaptad az Oreot ? Az a 8.0 ? És? Milyen?

(#1998) kefearman


kefearman
tag

Annyira unom hogy mióta jött frissítés azóta folyamatosan hisztizik a watch progi a Bluetooth miatt. Grrrrrrrr

(#1999) VANESSZA1 válasza kefearman (#1998) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Hard reset segít.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2000) sub71 válasza lfarkas (#1997) üzenetére


sub71
aktív tag

Galaxy s8. Semmi extra, de nekem hiba nélkül müködik, annak ellenére, hogy a Samsung visszavonta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.