Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Dwatti


Dwatti
addikt

Huami Amazfit Stratos Smart Sports Watch 2 English Version EU raktárból
50 ezer alatt !

(#3002) StLui


StLui
veterán

Ennél az új szoftvernél, gyári, megszűnt a sporttevékenység indításánál a 3-tól viszaszámlálás, vagy csak nem találom, hol lehet visszakapcsolni?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3003) Dwatti válasza StLui (#3002) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem megszűnt.

(#3004) sabrinho


sabrinho
tag

Stoppernél nincs lehetőség valami "alvóképernyős mód" aktiválására? Ahogy pl. a futásnál is képernyőt vált rövid idő után? Tegnap levezettem az órával 4 db. 30 perces meccset, majdnem le is merült.

(#3005) vlesi69 válasza Dwatti (#2999) üzenetére


vlesi69
senior tag

Köszi megnézem majd.

(#3006) alextheboss válasza Dwatti (#3001) üzenetére


alextheboss
tag

Néztem én is! Szeretnék erre váltani, de valamiért 1 hónapja a Pace-t vettem meg és mostanra jöttem rá, hogy inkább a másik kellene. :DD

(#3007) gidano válasza kakukkmarci (#2951) üzenetére


gidano
tag

Amennyire én emlékszem, a hivatalos alkalmazásokban a mostani magyarított 2.5.4 előtt nem is volt Strava szinkronizálási lehetőség, csak az AmazMod tartalmazta ezt, de fenntartom a tévedés jogát. :)

Sokszor elmondtam már, nem vagyok programozó. Ha a nyelvi fájlok módosítása működésbeli zavart okozna, fel kellene hagynom az app fordításának gyakorlásával.
Azt javaslom várjuk meg mások véleményét is a Strava szinkron - magyar nyelvű Amazfit vonatkozásban.

[ Szerkesztve ]

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3008) kakukkmarci válasza gidano (#3007) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Értem, köszönöm!
Most minden jó, egyelőre minden STOCK, majd meglátom, hogy mikor érek rá újra próbálkozni ROM-olással...

noob... rooter... geek

(#3009) Chcsaba


Chcsaba
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is frissült az óra.

Sajnos én is csak a nyelvet tudom kiválasztani majd QR kód amit beolvasnék az amazfi watch appal de scan failed hibát ír, "Bluetooth on the watch is turned off, please retry later" üzenettel.

Az unpair megvolt és az app újratelepítése is, de nem hoztak sikert.
Az app újratelepítése után belépek a google login-nal párosítanám az órát de scan failed hiba újra. :((

Valami ötlet?

Köszönöm előre is!
Chcsaba

(#3010) Dwatti válasza Chcsaba (#3009) üzenetére


Dwatti
addikt

Ha az unpair megvolt akkor , BT bekapcs és próbálkozz amazfit fiókkal belépni (email +jelszó ) próbálkozz többször.

[ Szerkesztve ]

(#3011) Chcsaba válasza Dwatti (#3010) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Sajnos egyenlőre amazfit fiókkal sem sikerül. Ugyanaz a probléma.

(#3012) Dwatti válasza Chcsaba (#3011) üzenetére


Dwatti
addikt

Ugye az áruházból letöltött friss Amazfit appot használod ? !

[ Szerkesztve ]

(#3013) Chcsaba válasza Dwatti (#3012) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Onnan igen.

(#3014) Dwatti válasza Chcsaba (#3013) üzenetére


Dwatti
addikt

Ha az alkalmazásba nem tudsz belépni az lehet szerver hiba is , várj egy kicsit és legyen Wi-FI elérés alatt a telefon.
----
Próbálj az órán a bekapcs gombbal az órán egy restartott (vagy az amazfit tools programmal) újraindítani és újból párosítani . Nekem is 2-3 alkalommal kellett újra próbálkoznom.

[ Szerkesztve ]

(#3015) Chcsaba válasza Dwatti (#3014) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Az alkalmazásba betudok lépni, a QR kód beolvasás nem sikerül sehogy sem.

Többször is újraindítottam az órát a bekapcsoló gombbal az amazfit tool-al is de nem sikerül a QR kódot olvasnia, ugyan az a hiba: scan failed és a üzenet is ua.

Telefont is sokszor újraindítottam. :/

Az órával meg semmit nem lehet csinálni. Kiválasztom a nyelvet és egyből a QR kód jön be. Ha nem választok nyelvet be jön az aktuális face de ott sehova sem lehet lépni.

(#3016) Dwatti válasza Chcsaba (#3015) üzenetére


Dwatti
addikt

Az alkalmazásban próbálj rányomni az unpair gombra, lehet az nem sikerült rendesen.

(#3017) thomasa válasza vlesi69 (#2983) üzenetére


thomasa
senior tag

Én azt tapasztalom, hogy kb fél napot megy egy töltéssel a frissítés óta. Rá is jöttem miért: a háttér világítás 5 másodpercenként váltakozva kikapcsol/bekapcsol. Akkor is, ha az asztalon van az óra, nem mozgás miatt. :(

(#3018) Dwatti válasza thomasa (#3017) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem 4-7 nap az akksi FW 2.8 . Én frissítés után csináltam egy FR-t !

(#3019) Chcsaba válasza Dwatti (#3016) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Nincs olyan opció az alkalmazásban, hogy unpair.

Az alkalmazás jobb felső sarkában a status fülnél ki is írja, hogy: unpaired.

(#3020) f.i.s.h.


f.i.s.h.
csendes tag

Sziasztok!

Elérhető a Stratos modellnél a 24/7 HR tracking? Ha igen, tesztelték már?

[ Szerkesztve ]

(#3021) Dwatti válasza Chcsaba (#3019) üzenetére


Dwatti
addikt

Az órán válassz egy másik nyelvet (kínai ) majd párosítás után vissza tudod az óra beállításaiban állítani.

[ Szerkesztve ]

(#3022) Chcsaba válasza Dwatti (#3021) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Próbáltam már mindegyik nyelven, egyiken sem engedi sajnos. :/

Most beolvastam egy QR kód olvasóval az órán a kódot és ez csak egy link a play áruházas amazfit watch apphoz, vagy ez normális? Meg az is feltűnt, hogy a QR kód folyamatosan változik...de mindig az áruházas linkre mutat.

(#3023) Dwatti válasza Chcsaba (#3022) üzenetére


Dwatti
addikt

Töröld az appot és töltsd le amire mutat a a link

(#3024) Chcsaba válasza Dwatti (#3023) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Az is megvolt. Nem tudom mi lelte, hogy nem jön össze.

De végül is működik az óra, ha nem választok ki indulásnál nyelvet bejön a face, mutatja az időt számolja a lépést stb, csak nem tudom nyomkodni az órát mert mindig a nyelv választás jön be ha megnyomom a bekapcs gombot. Másra meg nem reagál, dupla kopp nem működik ebben az állapotában.

Max így használom aztán próbálkozom majd valamikor a mobilos appal is összehozni az órát.

(#3025) Chcsaba válasza Dwatti (#3023) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Most sikerült előhoznom nekem is valami teszt menüt (sokszor kell pöccinteni a kijelzőre és bejön). Három opció közül lehet választani: Complete machine, all és after sales.
Megnéztem mind a 3 opciót, az elsőben megáll a pulzus mérésnél, a másodikban is, a harmadik after salesnél meg lehet váltani a tesztek közül. Minden jól működik csak a pulzus mérésnél és a bluetooth tesztnél nem csinál semmit soha.

Lehetséges, hogy behalt az órában valami akkor ezek szerint?

(#3026) Dwatti válasza Chcsaba (#3025) üzenetére


Dwatti
addikt

Próbálj egy fr-t nyomni, hátha helyre áll.

(#3027) lfarkas válasza Chcsaba (#3025) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia. Mégis kb hányszor és melyik képernyőre?

(#3028) Chcsaba válasza lfarkas (#3027) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Az óra kijelzőjére. Elkezded csinálni aztán ki ír egy hármast majd kettest és egyes után bejön a menü.

(#3029) gidano válasza Chcsaba (#3028) üzenetére


gidano
tag

Szia, ua.-ok a tippjeim privát üzenet nélkül is, mint amit korábban itt válaszoltak neked...

A bootloader feloldásához egyszerű használhatósága okán a Huami AMAZFIT Tool-t javaslom, ez később másra is jó lehet, ismerkedjetek össze.

Ezt követően, ha magyar ROM-ot akarsz használni, tedd fel a Saratoga79 által fejlesztettet, ez folyamatosan frissül: PACEficator Project | WOS 2.6.2.0. ROM v0.6 Installer Amazfit Pace (2018/06/30)

Üdv., gidano

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3030) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Az miért lehet, hogy az értesítések nem jönnek át az órára? Tegnap is minden beállítást átnéztem, de annyit tudtam elérni, hogy a bejövő híváson kívül a többi tesztértesítés működött. Aztán egy Unpair után megjavult. Sajnos ma megint nem működik. Ha újra törölni kell a párosítást, az azzal jár, hogy a saját watchface-k is törlődnek...
Tudjátok a megoldást?

Más: Az új ROM kézi telepítése után kezdetben nem tudtam sosem regisztrálni hosszabb tréninget. Ezért visszaálltam a régebbire. Aztán még bepróbálkoztam az OTA frissítéssel. Lekopogom, de most rendben működik!

noob... rooter... geek

(#3031) gidano


gidano
tag

Wear Battery Stats - HU

Amazfit akku statisztika

Letöltés: SymPDA

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#3032) Chcsaba válasza gidano (#3029) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Sikerült vissza tennem az 1.3.0n verziót.
Indításnál most nincs lehetőség nyelv választásra egyből a QR kód jön be.
Sajnos most sem tudom párosítani a telefonnal, ugyan az a scan failed hiba üzenet fogad... :W

(#3033) wlandroid


wlandroid
tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban, hogy a Pace/Stratos a Messenger üzeneteket milyen módon jelzi? Olyan okosórát/karperecet keresek, ami a hosszabb üzeneteket is végig kiírja, és magától tovább is görgeti, nem pedig levágja a végét. Más feltétel nincsen, csak ezt tudja :D

(#3034) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Sziasztok!
Jelenleg egy Mi Band 2 van a karomon, de szeretnék egy jobbat, vagyis olyat, amit erősebb fénynél is látok, valamint nagyobb karakterekkel ír szöveget.
Ez az AMAZFIT illetve az AMAZFIT Bip jönne számításba.
Amit (#2272) Dwatti írásában olvastam elvileg tud Mi Fit appal működni a nemzetközi változat is, ha a magyar romot rakom fel. Ez után követi a FW frissítéseket?
A Mi Fit eddigi adatokat megtartva folytatná a a Mi Band méréseit az AMAZFIT adataival, vagy azok elvesznek?
Érdemes az órát megvenni, vagy picit drágábban más terméket is vegyek fontolóra?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#3035) AMDaZERG_1 válasza AMDaZERG_1 (#3034) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Közben a stratost is áttanulmányoztam, és úgy döntöttem nem akarok 3-4, illetve 5-6 naponta akkut tölteni.
Megvettem az olcsóbb, ámde MiFit kompatibilis Bip verziót.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#3036) Chcsaba


Chcsaba
csendes tag

Sajnos sehogy sem sikerült rendes működésre bírnom az órát...

Arra tudok gondolni már csak, hogy hardveresen elromlott a vezeték nélküli (Wifi és a bluetooth) kapcsolat és így használhatatlan. Mert abba a teszt menüben a wifi tesztnél áll meg az 1.3.0n verziónál és nem lép tovább ami meg most jött ki frissítés ott a bluetooth tesztnél állt meg.

De így mivel meg a bootloader fel lett oldva nincs rá garancia. Valahogy vissza lehet csinálni a bootloadert vagy veszett ügy?

Üdv:
Chcsaba

[ Szerkesztve ]

(#3037) Dwatti válasza Chcsaba (#3036) üzenetére


Dwatti
addikt

Az amazfit tools > reboot botloader szerintem vissza zárja.
De ez a leírás is segíthet.

(#3038) Chcsaba válasza Dwatti (#3037) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

A leírást próbáltam, de az első ZIP fájlt tartalmazó linken már nincs fent semmi.
A Reboot Bootloader-re rányomva, bejön a FastBoot az órán és utána nem tudom mit kéne csinálni

(#3039) Dwatti válasza Chcsaba (#3038) üzenetére


Dwatti
addikt

Utána nyomj a bootloader státusz ellenőrzésre.

(#3040) Chcsaba válasza Dwatti (#3039) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Azt írja, hogy "your bootloader is unlocked" tehát fel van oldva. :((
Sajnos így nem zár le.

(#3041) Dwatti válasza Chcsaba (#3040) üzenetére


Dwatti
addikt

Akkor pedig olyan rom kell rá ami lezárja.... 1.3.5-v elvileg lezárja.

[ Szerkesztve ]

(#3042) Chcsaba válasza Dwatti (#3041) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Tálaltam egy 1.3.5f romot de nem tudtam feltenni az órára az amazfit tool-al. Talán az xda fórumról szedtem le.

(#3043) Dwatti válasza Chcsaba (#3042) üzenetére


Dwatti
addikt

WiFi párosításra sem tudod rá venni ? Az XDA oldalon nincs leírás hogyan telepítsd a letöltött ROM-ot ? parancssoros telepítés ?

(#3044) kefearman válasza Chcsaba (#3042) üzenetére


kefearman
tag

Merre laksz?

(#3045) bestpixel


bestpixel
tag

Sziasztok!
Most vettem egy Stratost, még ismerkedem vele. Feltűnt, hogy az iránytű nem pontos, méghozzá nagyon nem: kb. 6-8 fokot téved. Többször újrakalibráltam (FR után), mozgatva, forgatva a kezemet, de mindig marad ugyanaz az irány. Ez normális jelenség ilyenfajta "digitális" iránytűknél, és ne ezt használjam, ha ki akarok találni az őserdőből netán? Vagy én csinálok valamit rosszul?

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#3046) Chcsaba válasza Dwatti (#3043) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Semmire. Bejön a QR kód és ennyi. Beolvasni nem sikerül. Mindig csak a QR kód látszik.

(#3047) Chcsaba válasza kefearman (#3044) üzenetére


Chcsaba
csendes tag

Aszódon lakom.

(#3048) Dwatti válasza Chcsaba (#3046) üzenetére


Dwatti
addikt

Most frissült az amazfit watch alkalmazás próbáld meg azzal.

(#3049) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Egy ev utan tunt fol, hogy a Pace elolapjan alul van egy pici voros szenzor. Az mi?

[ Szerkesztve ]

(#3050) Dwatti válasza turbulencia8 (#3049) üzenetére


Dwatti
addikt

Fényérzékelő, az automata backlight módhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.