Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) sanyirigo válasza KaoszTom (#350) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Már ideje volt, hogy kicsit fejlesszenek rajta.

Pixel 7

(#352) doongoo válasza KaoszTom (#350) üzenetére


doongoo
addikt

play store verzióról beszélünk? Mert a developer verzióban már egy ideje benne van (lépés, alvás, herat rate, ill. folyamatos heartrate mérés esetén az átlag, min, max és pihenő)

(#353) KaoszTom válasza doongoo (#352) üzenetére


KaoszTom
aktív tag

Igen, Play-es verzió..

(#354) alex.3


alex.3
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, egyszerűen nem tudom működésre bírni a számkijelzés részét. Mit kell beállítani, hogy sms/hívás/e-mail kombót kijelezze? EU verzió. Köszönöm. :F :F

(#355) sanyirigo válasza alex.3 (#354) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Szia!

A telefonodon lévő alkalmazásban beállítottad?

Pixel 7

(#356) alex.3 válasza sanyirigo (#355) üzenetére


alex.3
tag

Köszönöm sikerült megoldani, a silent mód volt bekapcsolva, viszont most a kapcsolat szűnik meg egy idő után az óra és a telefon között. Esetleg erre nincs valami tipp? Xiaomi redmi note 3 a készülék, mit kell beállítanom.

(#357) sanyirigo válasza alex.3 (#356) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Az akkumulátor beállításokban az alkalmazást állírsd át:

Biztonság - akkumulátor - alkalmazás akkumulátorkímélő. Itt keresd meg az Amazfit appot, és módosítsd "nincs korlátozás" - ra.

Pixel 7

(#358) alex.3 válasza sanyirigo (#357) üzenetére


alex.3
tag

Sajnos továbbra is egy idő után szétkapcsol a két eszköz. :W :W

(#359) porkiy válasza alex.3 (#358) üzenetére


porkiy
aktív tag

Nekem is ezt csinálja hetek óta, írtam is itt korábban.....

(#360) kakukkmarci válasza alex.3 (#358) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nekem csak akkor kapcsol szét, ha 10% alá esik a töltöttség...

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#361) CSAVI38 válasza alex.3 (#358) üzenetére


CSAVI38
tag

Nem elég korlátozás nélkülit beállítani. Nyomd meg a programválasztó gombot ha fut az amazfit app és húzd lefelé. ekkor kis lakat jel kiválaszható, így zárolható a program és sosem fogja kilőni a programot a memőriából és nem fog szétkapcsolni. Fontos az is, hogy az aMazfit appnak legyen engedélye a bluetooth ki be kapcsolásához. Ha ez a kettő megvan akkor szerintem nem fog szétkapcsolni, Nekem is Note 3 van és így müködött, iagaz csak addig míg be nem halt az órám. :) most éppen bluetooth és wifi fail van, így megy vissza Kínába:) Ne vegyetek kínai garanciásat, mert kb 5 % esélyvan rá, hogy beszarik ezzel a hibával.

[ Szerkesztve ]

(#362) CSAVI38 válasza alex.3 (#358) üzenetére


CSAVI38
tag

vagy esetleg nincs időzített repülőmód beállítva?

(#363) buca84


buca84
őstag

Meg tudnátok nekem nézni, hogy az óra dobozán szerepel-e a firmware verzió, amivel kaptátok? Mint pl a routerek esetében.
A zárt bootloader miatt kérdezem.

(#364) sanyirigo válasza buca84 (#363) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Nincs rajta.

Pixel 7

(#365) buca84 válasza sanyirigo (#364) üzenetére


buca84
őstag

Köszi! Hát ez akkor eléggé zsákbamacska a nyitott vagy zárt BL-t illetően.

(#366) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Megint van valami kipróbálni való:
[link]

noob... rooter... geek

(#367) buca84


buca84
őstag

A zárt bootloader miatt melyik verziót javasolnátok megvételre?

(#368) sanyirigo válasza buca84 (#367) üzenetére


sanyirigo
senior tag

"locked in firmware 1.2.13 / 1.3.2b and upwards"

ezek, és felettük már zárt a rendszer.

Forrás

(#366) kakukkmarci Köszi az infót :R

[ Szerkesztve ]

Pixel 7

(#369) buca84 válasza sanyirigo (#368) üzenetére


buca84
őstag

Köszi, ezt tudom. Csak egyik bolt se fogja kibontani az órát, ha nem veszem meg. :)

A kérdésem arra irányult, hogy EU vagy kínai verziót javasolnátok most a zárt BL-es mizéria mellett?

(#370) sanyirigo válasza buca84 (#369) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Jah, akkor félreértettelek. Ebben viszont nem tudok segíteni.

Pixel 7

(#371) buca84 válasza buca84 (#369) üzenetére


buca84
őstag

Valaki próbált már dowgradelni? XDA -n mintha olvastam (Neuer_user) volna, hogy downgraddel lehet kivédhető a zárt BL és utána flashelhető más.
Erről van másnak is infója?

[ Szerkesztve ]

(#372) -h2o- válasza buca84 (#371) üzenetére


-h2o-
csendes tag

Ezt hol olvastad?
Szerintem nem működik ez a módszer, mert a zárt bootloader-t nem
tudod felülírni a megfelelő kulcs nélkül, az pedig nem fog engedni
régebbi fw-t. Már ha kínai barátaink odafigyeltek egy kicsit is.

(#373) buca84 válasza -h2o- (#372) üzenetére


buca84
őstag

Ebben a topikban olvastam. Főleg Neuer_User írt ezzel kapcsolatban.
Bár lehet félre értettem vmit, de mintha ezt pedzegették volna.

[ Szerkesztve ]

(#374) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nézegettem az Amazfit Watchot. Habár lehet nincs is rá nagy szükségem, milyen az üzemideje?

Esetleg létezik belőle Xiaomi logo nélküli változat , kintről?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#375) doongoo válasza Graphics (#374) üzenetére


doongoo
addikt

nálam 5 nap körül van az üzemidő (kevés futás track, sok értesítés). Ha több a futás, akkor meg olyan 4 nap.
Logo-ra mire gondolsz? Az órán magán nincs semmi, a számlapok meg cserélhetők.

[ Szerkesztve ]

(#376) Graphics válasza doongoo (#375) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mármint, hogy fut-e ugyanz nem Xiaomi brand alatt :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#377) doongoo válasza Graphics (#376) üzenetére


doongoo
addikt

még nem láttam másolatot sehol

Amúgy nyugaton Amazfit Pace néven fut, keleten meg Huami Amazfit-ként

[ Szerkesztve ]

(#378) -h2o- válasza buca84 (#373) üzenetére


-h2o-
csendes tag

Az is ott van, hogy befoltozták azt az exploit-ot, ami lehetővé tette a root-olást és ez alapján a boot flash-elését.

(#379) CSAVI38 válasza buca84 (#367) üzenetére


CSAVI38
tag

Én a helyedben a magyar garanciásat venném, mert lehet, hogy a kínai verzió 10 rugóval olcsóbb, de nálam már egy behalt egy fórumok szerint elég gyakori hibával, történetesen a Bluetooth és a wifi meghal, azaz valami hardveresen elromlik a vezetéknélküli kapcsoltban és így használhatatlan. A bluetooth kb 30 cm-ig müködik a wifi meg egyáltalán nem , mintha az antenna behalt volna. Most van folyamatban a Gearbesttel a gari intézése, de nem sok reményt fűzök hozzá, csak probálok minél kevesebbet bukni. Most visszaküldtem nekik, mert állítják meg tudják javítani, ami azért vicces, mert elég sok helyen megírták nem lehet javítani:) de most már kiváncsi vagyok mi csinálnak. Mindesetre szeritnem bőven megéri a magyar garis, mert ez már nem az az árkategoria, amit benyel az ember és elég sok hibás van.
Ennek ellenére én annyira megkedveltem ezt az órát, hogy vettem egy másikat EUSTOCK-on. Igaz ez EU/USA verzió, így viszont eleve angol és nekem a strava is teljesen megfelel futás és bicikli esetére, az alvás és lépés adat meg már benne van az AMAZFIT WATCH programban a következő verzióban meg már a szíves cuccok is benne lesznek, így a MI FIT sem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#380) buca84 válasza CSAVI38 (#379) üzenetére


buca84
őstag

Köszi szépen a választ. Így elgondolkodtató azért.
Az Amazfit app mennyire használható? Jól konfigolható?

Illetve ez melyik amazfit app? EU óra + stores amazfit?

[ Szerkesztve ]

(#381) CSAVI38 válasza buca84 (#380) üzenetére


CSAVI38
tag

playes amazfit app van az eu-hoz. Szerintem csak annyi a különbség, hogy ez a strava-val syncronizál illetve nem kell hozzá mi fiók.
Mire gondolsz konfigurálás alatt? az értesítéseket kezeli, a kijelzendő dolgokat kezeli, ébresztés, időjárás, és ami eddig nem volt de már van az meg a lépés és alvás is megjelenik a programban(mondjuk az alvásnál még csinál érdekes dolgokat), így szerintem a sporton kivül mindent lekezel a sportot meg hivatalosan a strava-n keresztül kezeli, szerintem azt is jól én futni és biciklizni szoktam azzal nincs probléma.

Páromnak GARMIN forerunnerje van ami több mint kétszer ennyibe kerül. Az is nagyon jó, de tiszta műanyag és zenét pl nem lehet lejátszani róla, tehát nem mehetsz el futni telefon nélkül.

Szerintem aki fut vagy biciklizik annak ez a legolcsóbb elérhető alternativa. Én azt is szeretm benne, hogy az értesítéseket jól kezeli és ha telefonon hívnak azt is meg tudom nézni, illetve visszautasítani is lehet, ha nem akarod felvenni a telefon elővétel nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#382) buca84 válasza CSAVI38 (#381) üzenetére


buca84
őstag

Köszi szépen az infókat. Asszem meggyőztél, hogy jó döntés lesz az eu-s változat és az eustock.

(#383) Dexxter182


Dexxter182
tag

Na és azt tudja valaki hogy mi a teendő ha már ota-n felment egy frissítés és nem lehet root-olni az órát? :D

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#384) CSAVI38 válasza Dexxter182 (#383) üzenetére


CSAVI38
tag

Használod a gyári verzióval:) Egyébként nem biztos, hogy jobb a dev verziókat használni, mert ott mindig van valami nyűg, valamin javítanak de valami mindig elszaródik:)

[ Szerkesztve ]

(#385) Dexxter182 válasza CSAVI38 (#384) üzenetére


Dexxter182
tag

Hogy tudom feltenni a gyári verziót? :)
Csak annyi a problémám hogy mivel nem lehet root-olni ezért nem tudok flashalni rá másik os-t :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#386) CSAVI38 válasza Dexxter182 (#385) üzenetére


CSAVI38
tag

Miért nincs rajta semmi? Azt hogyan?
Ha van rajta gyári, akor max upgradelni kell, ahhoz nem kell flashelni hane mehet OTA-n

[ Szerkesztve ]

(#387) Dexxter182 válasza CSAVI38 (#386) üzenetére


Dexxter182
tag

De van, OTA-n jött egy frissítés azt tettem fel, de a sport szekció szépen leáll mindig, és túl sok lett a tyúkláb, viszont flash-elgetni meg nem tudok a zárt bootloader miatt :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#388) StLui


StLui
veterán

Sziasztok!
Most jött meg az óra Note 4 telóval együtt, android tudatlan vagyok, régen iOS, most 3-4 éve win-es telóm van-volt. Telót szerintem gyorsban beüzemeltem. Órán megjelent egy Qr kód, ha telóval beolvasom akkor kidobja az appot, de hiba üzentre hivatkozva azt írja próbáljam később. Jól gondolom, hogy ez az Amazfit Watch app a telefonra kell?

szerk: rájöttem, bocsi

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#389) CSAVI38 válasza Dexxter182 (#387) üzenetére


CSAVI38
tag

Melyik verzió vam fenn neked. MI FIT-tel használod? AMazfit watch melyik verzió?
Tyúklábat ADB paranccsal lehet angolosítani.

(#390) Dexxter182 válasza CSAVI38 (#389) üzenetére


Dexxter182
tag

Mi fit-tel használom és a 1.2.21 verzió van fent, angol nyelvű csak lett benne egy két tyúklábas dolog, pl lezárt képernyőnél a napot tyúklábbal írja... :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#391) CSAVI38 válasza Dexxter182 (#390) üzenetére


CSAVI38
tag

Hát akkor az szívás:) akkor sehogy.

(#392) StLui


StLui
veterán

Elolvastam az összes eddigi hsz-t.

Ami nálam másképpen történt mint amit itt olvastam Eustock-os óra és a telefon is (note 4 4/64):

Órán megjelent a Qr kód, a friss telón ezt próbáltam beolvasni, hibaüzenettel nem telepítette a valamilyen Amazfit appot. Helyette megkerestem az áruházban, onnan telepítettem a telefonra. Majd az app "akarta", hogy olvassam be az órán megjelenő Qr kódot és így kapcsolta össze magát a telefonnal.
Telepítettem a Strava-t, előtte volt egy rövid bringázásom amire elindítottam az órát. Strava-ra ezt az aktívitást nem szinkronizálja. Csak azt fogja amit Strava telepítés után végzek?

Mifitet is telepítettem, de a beállítgatás közben oda jutottam csak, hogy Mifit appban a Amazfit app beállítási képernyőjén vagyok, és tulajdonképpen ugyanazt láttam. De most hogy kilőttem a Mifitet, és újra beléptem, írja, hogy nincs párosítva eszköz. Ha jól emlékszem, pont a párosítással próbálkozáskor dobott át az Amazfit appba. Ezt nem tudom mi akar lenni, le kéne kapcsolnom az Amazfitről, azért dob oda, de akkor ugrik a Starva szinkron?

Mifit-re írta valaki, hogy Amazfit appból telepítette, én nem találtam ott semmi ilyet, szóval azt is a play-ből raktam föl.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#393) StLui válasza StLui (#392) üzenetére


StLui
veterán

Még egy egyszerűbb kérdés: Amazfit appban nem látom azt az egy bringázást amit mértem az órával, csak az órán. Kéne látnom a telefon, az appban is?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#394) CSAVI38 válasza StLui (#393) üzenetére


CSAVI38
tag

A telefon appban közvetlenül nem látszik, csak a stravaban. Mi fittel kár próbálkozni mert az a kínai verzióhoz és a kínai Amazfithez való. A stravaval az amazfitből tudsz szinkronizálni. Ha az activity syncbe belépve látod hogy alul a strava aktív azaz kiírja milyen néven vagy bejelentkezve, akkor ott a synre nyomva át fogja vinni stravaba. Ha nem látod alul hogy be vagy lépve akkor szed le a stravat és úgy telepítsd hogy amazfitből rányomsz és akkor telepíteni fogja így tutira szinkronizálnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#395) StLui válasza CSAVI38 (#394) üzenetére


StLui
veterán

Minden rendben, de ezt az egyszem aktívitást nem viszi át, majd reggel próbálom újra ha bementem dolgozni bringával

Köszi! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#396) StLui válasza StLui (#395) üzenetére


StLui
veterán

Na a ma reggelit föladta strava-ba, csak a tegnapit nem, amit még strava app telepítése előtt teljesítettem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#397) buca84


buca84
őstag

Ha beállítom az auto airplan módot 22:00-05:00 ig és mondjuk még van egy ébresztő beállítva 05:00 -re az airplan módtól függetlenül az óra fog ébreszteni, igaz?
Csak az értesítések nem fognak jönni 22:00-05:00ig, ugye?

(#398) sanyirigo válasza buca84 (#397) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Én úgy tudom, hogy igen, de azért egy tesztet csinálnék a helyedben.

Pixel 7

(#399) buca84 válasza sanyirigo (#398) üzenetére


buca84
őstag

Köszi!
Most úgy próbálom, hogy még egy Miband 1A a kezemen lesz, ha az Amazfit nem ébresztene, az fog.

(#400) sanyirigo válasza buca84 (#399) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Majd írd meg, hogy mi volt reggel! :R

Pixel 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.