Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) kefearman


kefearman
tag

Tegnap vissza állítottam az órát gyári ROM-ra, köszönet Gidano-nak. nekem egy picit gyorsabbnak tűnik a gyári, de éppen egy picit. a hétvégén majd össz hasonlítom a Garminommal mennyi a különbség, de láttam már ilyen és olyan eredményeket, van aki szerint eléggé pontos, van aki szerint használhatatlan. na majd kiderül :D

(#1702) INGJOKE válasza kefearman (#1701) üzenetére


INGJOKE
veterán

Üllés közben és séta közben nagyjából ugyan azt mutatta, mint a polar rs 400-am viszont futásnál durván eltértek az eredmények 15-30-al is van amikor.

(#1703) INGJOKE


INGJOKE
veterán

[link]

Most kaptam gearbesttől emailba.

99,99 $ az ára.

[ Szerkesztve ]

(#1704) kefearman válasza INGJOKE (#1702) üzenetére


kefearman
tag

a polarod az mellpántos? nekem a Garmin az, ezért is vagyok kiváncsi

(#1705) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Szerintetek létezik nagyon hosszú szíj?
Egyik kollégámnak rövid a szíj csak ezért nem veszi meg...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#1706) INGJOKE válasza kefearman (#1704) üzenetére


INGJOKE
veterán

Természetesen
Elméletben fogunk kapni m400, vagy 430-ast is vmikor.

[ Szerkesztve ]

(#1707) Dwatti válasza mediumgecso (#1705) üzenetére


Dwatti
addikt

Biztos kompatibilis más szíjjal is.

- bőrszíj Hossza: 135mm-245mm

[ Szerkesztve ]

(#1708) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Jött ios-re valami új frissítés a napokban (app) és magától a programot csak a háttérben futtatva átrakta edzés után az adatokat és utána már írt a strava, hogy oda is átkerült az edzés. Jah az óra meg mutatta a strava értesítést is. :-)
Mindez wifi nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#1709) Dwatti válasza INGJOKE (#1708) üzenetére


Dwatti
addikt

iOSra már az amazfit watch 2 app van ?

(#1710) INGJOKE válasza Dwatti (#1709) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem, dehogy

(#1711) mcgeri1


mcgeri1
tag

reggel megjött play áruházból is a 2.0.1-es app. Elsőre partial data update fail, de másodikra már szinkronizált rendesen :)

(#1712) kosturica


kosturica
őstag

A stockfied 1.3.5 rom már tud magyarul...

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1713) kakukkmarci válasza VANESSZA1 (#1462) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Felraktam ezt a gidano féle watchdroid-ot. Ez megoldás arra a problémámra, hogy az értesítések számomra olvashatatlanok voltak a sötét háttér és kicsi betűk miatt. Nagyjából jó is minden, de pl. a hívás fogadás nem jön át, csak a gyári jelenik meg az órán. Talán egyszer mintha láttam volna, aztán azonnal lefedte a gyári felület. Pedig szeretném, ha működne, a rövid szöveges elutasítást simán használnám.
Mit csinálok rosszul?

Ja és tényleg mintha gyorsabban merülne, de ez egyrészt törvényszerű, másrészt pedig elfogadható mértékű...
Majd hosszabb távon eldől, hogy marad-e.
A mostani frisítés mit ad ???

noob... rooter... geek

(#1714) Dwatti válasza kakukkmarci (#1713) üzenetére


Dwatti
addikt

csak a telefonos program frissült, Amazfit watch 2.01 -re Kicsit más átláthatóbb kezelőfelület, más nem változott.

[ Szerkesztve ]

(#1715) Joe.36 válasza mcgeri1 (#1711) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem tetszik az újabb App :) meg hogy törődnek vele !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1716) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Most jött egy frissítés az apphoz ios-re amibe javítják a HO2 errort. Kiváncsi leszek rá ma megyek edzeni.

(#1717) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok! Érdekelne, hogy az óra csak az Amazfit Watch alkalmazással tudja szinkronizálni az adatait vagy esetleg van más alkalmazás is mobilra? Esetleg az Egészség alkalmazásba valahogy szinkronizálhatók-e az adatok? Ebben a videóban a 6.50 percnél említi a videó készítője, hogy Neki sikerült IOS készülékén lévő Egészség appra átvinni az adatokat.

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1718) INGJOKE válasza snakebait (#1717) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ios-be stravával lehet szinkronizálni az egészség alkalmazásba, de szerintem huaweibe (ha jól látom az van neked ott nem. Bár majd lesz ilyen órája a feleségemnek is és neki p10 van ott majd kiderül.

(#1719) kefearman válasza snakebait (#1717) üzenetére


kefearman
tag

Nekem megy a watch mellett a mi Fit is. Barátomnak nem megy vele. Fura mind a kettő iPhone.

(#1720) kakukkmarci válasza Dwatti (#1714) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Igen, ezt vágom, köszi! Egész pofás kezd lenni az alkalmazás a telefonon.

Ez a másik kérdésem nagyon fontos lenne:
A hívás fogadás nem jön át, csak a gyári jelenik meg az órán. Talán egyszer mintha láttam volna, aztán azonnal lefedte a gyári felület. Pedig szeretném, ha működne, a rövid szöveges elutasítást simán használnám.
Valaki tudna tippet adni?

noob... rooter... geek

(#1721) Dwatti válasza kakukkmarci (#1720) üzenetére


Dwatti
addikt

"A hívás fogadás nem jön át, csak a gyári jelenik meg az órán....."
Ezalatt mit értesz ? Nem gyári ROM van az órán ?
Hívás értesítés jelenik meg,-számkijelzéssel , elutasítás vagy némítás ennyi.... ez a csengetés végén el is tűnik nem marad ott a jelzés a nem fogadott hívásokról. (de mivel az óra a kezeden van ezért ezért felesleges is)

(#1722) kakukkmarci válasza Dwatti (#1721) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Úgy értem, hogy a gyári felület jelenik meg, nem a watchdroid-os. Abban van szöveges elutasítási lehetőség, azért szeretném, ha az működne. Így adott szituációban (némítottt telefon a zsebben, megbeszélésen pl.,), bejövő hívást gyorsan lehetne elutasítani, úgy, hogy a telefont nem kell elővenni. SMS-nél például ez működik is!

noob... rooter... geek

(#1723) INGJOKE válasza kakukkmarci (#1722) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ezért gondolkozok mindig el, mikor látok egy jó dróidos telefont, hogy megérné-e váltani mert azokkal mindenki ilyen szarakodásokat csinál azt utána meg nem úgy működik ahogy kellene. :DDD

(#1724) sub71


sub71
aktív tag

Sziasztok! Mostanában gyorsabban merül az óra. Már több romot is próbáltam. semmi extra nincs rátöltve csak egy számlap. viszont ha meg akarom nézni az értesítéseket mindig (sokszor) ez a kép fogad, és csak utána jönnek az üzenetek. én nem indítottam el semmilyen lejátszópogival semmilyen zenét.

[ Szerkesztve ]

(#1725) INGJOKE válasza sub71 (#1724) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nálam is sokszor elfordul, hogy nézek egy videót, vagy játék közben jön egy videó és az óra is rezeg a kezemen, hogy tudjam hangosítani meg ilyenek. Ha ez zavar ki lehet kapcsolni. Most nem emlékem pontosan, hogy az órán, vagy az app-on keresztül.

(#1726) kakukkmarci válasza INGJOKE (#1723) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Meg hát... ;)

noob... rooter... geek

(#1727) OutsideR válasza INGJOKE (#1725) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Az appban:

Me/Setting/Notification setting/Music remote controller

(#1728) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Milyen minőségi fém illetve gumi szíjat ajánlanátok az órához?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1729) snakebait


snakebait
senior tag

Megreneltem AliExpresen én is, mostmár csak azt várom, hogy nyomkodjam. Global verziót rendeltem, feketében. Remélem minden rendben lesz vele. Ja, 96 €, szerintem ez jó ár.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1730) vegyszer


vegyszer
addikt

Most van valami jó kód rá? Vagy várjam meg a kínai újév előtt lévő újabb vásárlási lázat? Mert nekem 90$ körül volt a minimál ár amin láttam, most meg azért több...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1731) kefearman válasza sub71 (#1724) üzenetére


kefearman
tag

Milyen romok vannak rá? Én csak a pacefield robot ismerem, van más is?

(#1732) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Sziasztok! Faternak vettem egy ilyen órát karácsonyra. Azt olvastam hogy GPS nélkül elmegy 2 hetet. Ő jelenleg csak óraként használja és 1 hetet sem bír ki, ez mennyire normális?

(#1733) Dwatti válasza mgTerminator (#1732) üzenetére


Dwatti
addikt

Gps nélkül ,6-9 nap (papíron 11 de akkor teljesen offline kell hogy legyen ) és a pulzusmérő ne legyen állandóan bekapcsolva !

[ Szerkesztve ]

(#1734) mgTerminator válasza Dwatti (#1733) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az honnan lehet tudni hogy állandóan megy e vagy sem?

(#1735) foxymaci válasza Dwatti (#1733) üzenetére


foxymaci
senior tag

GPS hol lehet kikapcsolni? nem csak sport tevékenységkor kapcsolja be?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1736) mgTerminator válasza foxymaci (#1735) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen, ez engem is érdekelne :D

(#1737) Dwatti válasza mgTerminator (#1734) üzenetére


Dwatti
addikt

Óra számlap balra húzva >Heart rate, kopp a kijelzőn és ott continuous HR ki kapcs. De a telefon alkalmazás mutatja hogy folyamatos continuous vagy csak single (manuálisan indított) pulzus mérés van.

(#1738) Dwatti válasza foxymaci (#1735) üzenetére


Dwatti
addikt

GPS nincs bekapcsolva alapból ,csak a sport tevékenység kapcsolja, vagy abban választhatod hogy ne indítsa .
Amikor elindítasz például egy futást körbe megy egy "csík " a gps jel keresés , alul középen a skip azzal lehet leállítani a gps-t. ha nem nyomsz rá akkor körbe ér és aktív lesz, utána a start felírat jelenik meg..... leállítás után automatikusan kikapcsol -ez az alap helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#1739) kefearman


kefearman
tag

Nekem úgy hogy csak az értesítéseket vannak bekapcsolva igaz abból elég sok, szoval nekem 4-5 napot bír...

(#1740) Liliom9


Liliom9
tag

Sziasztok!

Már több, mint fél éve elégedett használója vagyok az Amazfit pace-nek. Az elmúlt időben azonban elkezdett lassulni, nem jöttek az értesítések, néha furcsa dolgokat művelt. A mai napon gondoltam csinálok egy factory resetet, és a QR kódot is csak így lehet előhozni. Újra telepítettem a telefonon is az Amazfit alkalmazást (Play Áruházas). Nos minden ment simán, azonban minden korábbi adat elveszett (Futások, alvásfigyelés, lépések, pulzus adatok).

Hiába ugyanazzal a regisztrációval lépek be, nincs meg semmi. Előtte az upload minden nap működött. Jött is reggelente az értesítés a telefonon. Én azt gondoltam, hogy a xiaomi accounttal is (amivel belépek az Amazfitbe) szinkronizál, de ezek szerint nem.

Valaki járt már így? Tud esetleg megoldást? Vagy ha nincs rá megoldás, akkor erre mindenki figyeljen.

[ Szerkesztve ]

(#1741) cbatesz válasza Liliom9 (#1740) üzenetére


cbatesz
tag

Nekem megvolt minden mentésem, bár nem volt factory reset csak appot cseréltem, de be kellett lépni újból qr kóddal

(#1742) cbatesz


cbatesz
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy az értesítést amit azért küld hogy mozogjak hol lehet állítani ill tiltani, hogy ne küldjön? És azt hogy kerékpárnál nem kell infó kilométerenként azt hol tudom állítani? Köszi 😀

[ Szerkesztve ]

(#1743) Dwatti válasza cbatesz (#1742) üzenetére


Dwatti
addikt

Órán a mozogj értesítést szerintem nem lehet állítani. Kerékpár km infót ha mobil nézetre érted akkor a térképnézet jobb oldalán ikonnal lehet állítani. Ott van hogy km. Az órán a sport funkcióknál van ilyen hogy elért cél- km sebesség,idő ezeket lehet még állítgatni- kikapcsolni.

(#1744) cbatesz válasza Dwatti (#1743) üzenetére


cbatesz
tag

Köszi, ki is próbálom

(#1745) snakebait válasza Liliom9 (#1740) üzenetére


snakebait
senior tag

Szia!
Látom elég régóta használod az órát ( én még csak most rendeltem meg) és szeretném kérdezni,és cbatesz - t is, hogy csak az Amazfit Watch alkalmazásban láthatók az adatok, ja és a Stravában? Más hasonló progival nem kommunikál androidon? Nem gondolod úgy, hogy ez a két program elég szegényes és fapados?

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#1746) Liliom9 válasza snakebait (#1745) üzenetére


Liliom9
tag

Én más programmal nem használtam, sőt a Stravat sem. Azzal viszont működik. Volt időszak amikor a Starva támogatás az International verziókkal nem ment, de most ismét működik. Most már az Amazfit is berakja a Google térképet is.

A nemzetközi verzió nem tud az MiFit-el sem kommunikálni, de vannak erre megoldások. Olvass vissza, vannak magyarított alkalmazások (Amazfit 1 és 2 verzióból egyaránt Gidano-tól), és van mód arra is, hogy a Chinese verziót felrakod az órára és akkor lesz MiFit támogatás is.

Én nem mókoltam ilyennel. Nekem mindenben jó a gyári firmware és alkalmazás is, annyit meg tudok angolul, hogy megértek mindent.

Előtte én egy MiBand2-t használtam és tényleg jobb, "okosabb" az MiFit alkalmazás, de azért az Amazfit is fejlődik, számomra a funkciói elégségesek. Az óra GPS-e szerintem pontos és jó. A pulzusmérés olyan, mint a többi csukló alapú. Nyugalmi helyzetben viszonylag pontos, minden más esetben tájékoztató jellegű.

Sajnos fogalmam sincs, hogy a korábbi fél éves adataim hová lettek és hogyan lehetne visszavarázsolni a telefonra és az órára.

Ui:

Jaaa, egyébként a sport adatok lementhetők, kimásolhatók (gpx file-ban) és beemelhetők más sport alkalmazásokba (pl. Runtastic)

[ Szerkesztve ]

(#1747) cbatesz válasza snakebait (#1745) üzenetére


cbatesz
tag

Én is most vettem pár napja mondjuk én stravat használok azzal jól működik, mással nem tudom hogy kommunikál e, max a stravaból lementeni a gpx fájlokat és azt feltenni máshova.

(#1748) vegyszer


vegyszer
addikt

Szia!

Nem teljesen vágom ezt az okos kütyüt. Eddig Mi Band sorozat volt nekem, és a Zasszonynak. (1, 1s, 2)
Az a kérdésem, hogy akkor ez eredendően nem a Mi Fit-en keresztül kommunikálna?
Az, hogy magán az órán romot cserélni lehet, nekem idegen, eddig a bl nyitás, recovery, EU dev rom csak a telóink esetén voltak meg...
Ezek külső app, vagy PC-segedelmével történnek?

Bevallom, engem még nem mozgat meg ez, de a Zasszonyt nagyon. Így én se vagyok olyan lelkes.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1749) cbatesz válasza Liliom9 (#1746) üzenetére


cbatesz
tag

Megelőztél 😀

(#1750) Dwatti válasza snakebait (#1745) üzenetére


Dwatti
addikt

Stravában csak a prémium verzió mutat részletes adatokat, például a pulzust is. Pc-n jobban láthatóak az adatok de nekem elég a mobil nézet ezért a stravat már nem is használom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.