Hirdetés

2020. február 23., vasárnap

Gyorskeresés

(#651) kakukkmarci válasza vgez (#650) üzenetére

kakukkmarci
(senior tag)

Eustock.eu-ról rendeltem és a WayteQ a hivatalos szervíz.
Nem kellett semmi plusz papír, ráadásul dícséretesen gyorsak voltak !!!

noob... rooter... geek

(#652) padi68

padi68
(senior tag)

Sziasztok, miért nem mutatja órában z alvásadatokat? Mit kell beállítanom?

Kösz Á

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#653) CSAVI38 válasza vgez (#642) üzenetére

CSAVI38
(tag)

Az elmúlt pár napban nekem is sokkal jobban merül. Max 2-3 napot bír úgy hogy nem is volt semmi aktívitás. Nekem a légnyomásmérő és az íránytű is jó, csak merül mint állat. Azt hiszem jövőhéten megy vissza gariba, mert ez így nem ok

[ Szerkesztve ]

(#654) Joe.36 válasza CSAVI38 (#653) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Nekem 1 hetet simán bír, ( éjszakára kikapcsolom ) Heti 3 edzés.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Samsung Note 9 + Samsung Gear S3 Frontier /

(#655) CSAVI38 válasza Joe.36 (#654) üzenetére

CSAVI38
(tag)

Eddig nekem is 4-5 napot bírt igaz én nem kapcsolom kisoha, ha futottam vagy bicikliztem akkor persze jóval kevesebbet, de én zenét is erről hallgattam, de most minden nélkül csak értesítésekkel 1 nap és 7 óra után 52%, nem kóser

[ Szerkesztve ]

(#656) Joe.36 válasza CSAVI38 (#655) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Én zenét még nem hallgattam róla, de kipróbálom, az alcatel óra után számomra ez az óra ezen az áron ebben a minőségben, nagyon bejön. :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Samsung Note 9 + Samsung Gear S3 Frontier /

(#657) CSAVI38 válasza Joe.36 (#656) üzenetére

CSAVI38
(tag)

én is szeretem, de az eléggé gáz, hogy fél év alatt a második szarik be nálam, az elsőnél a wifi és a bluetooth halt be ezen meg most az aksi, ez így, hát inkább nem írom le

(#658) schawo

schawo
(titán)

Sziasztok

A folyamatos pulzusmérés esetén milyen intervallummal mér?

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH Win7 6000 Ft, Office 365 Vállalati E3 16000 Ft/felh/év, Win10H 14500

(#659) Pityukaka

Pityukaka
(tag)

Sziasztok! Van az órát használók között esetleg vki, akik korábban használt Acatel One Touch Watch-ot? Nekem olyan volt, szerettem, amíg el tönkre nem ment végleg a töltése (típushiba). Az érdekelne, hogy az Alcatelhez képest milyen ez az Amazfit óra használat szempontjából (megbízhatóság, értesítések kezelése, kijelző minősége/felbontása, szenzorok pontossága stb.)

Igazából ezzel szemezek illetve a most kijött Alcatel utóddal (bár lehúzzák a teszten, de remélhetőleg kijavítják ezeket a bug-okat). A speckó alakján jónak tűnik az új Alcatel, és nekem a dizájn is bejön (óraszerű). Árban hasonlóak (40e ill. 45e).

https://mobilarena.hu/teszt/tcl_move_time_smartwatch_az_irany_tovabbra_is_jo/eloszo_kulso.html

(#660) Joe.36 válasza Pityukaka (#659) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Nekem az volt, töltéshiba miatt halt meg, a kukában végezte :( Ez az óra 1000 X jobb mindenben, üzemidőben, tudásban, kényelmesebb, minden, de minden értesítés átjön, még az időkép riasztás is.
Nagyon jó óra , sokkal modernebb mindenben. Kijelző is jobb mert folyamatosan megy. Mérések pontosak, S7E-vel használom, hasonló értékek jönnek ki. Nálam kb 1 hetet bír 1 töltéssel, éjszakára kikapcsolva.
Eustock 39900.- Rendes magyar garanciával.
Csak ajánlani tudom. Jönnek a frissítések az órára, és az alkalmazásra, sokat javult az óra a teszt óta.
Az új alcatelt nem ajánlom a teszt szerint könnyen beázik, meg én megutáltam azt a márkát.
1 dolog van ami hiányzik az elvesztés elleni riasztás.

[ Szerkesztve ]

(#661) Pityukaka válasza Joe.36 (#660) üzenetére

Pityukaka
(tag)

Szia! Kösz a választ, igen, én is egyre inkább az Amazfit felé hajlok. Néztem viszont az Eustock-on, nincs készleten sajnos... (kockáztassam vajon a Kínából rendelést?)

[ Szerkesztve ]

(#662) Joe.36 válasza Pityukaka (#661) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Én is ott vettem, biztos lesz, piros van, de bármilyen szíj mehet rá, mert szabvány. Alcatelen nekem a szíj csat is szétment, azzal is volt gondom, beázott, nem töltött, 7.0 után nem jöttek át az értesítések. Pedig az elején én is szerettem azt az órát.
Ez EU verzió és itthoni garancia van rá. Nekem ez fontos volt.

[ Szerkesztve ]

(#663) padi68 válasza Pityukaka (#661) üzenetére

padi68
(senior tag)

Szia, keresd mibilszerviz kollegát ő 2 év magyar garival tud 42 körül neked számlásan küldeni

2db van tőle....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#664) StLui válasza padi68 (#663) üzenetére

StLui
(veterán)

Ő vásárolja föl az eustock-ból ? ;]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#665) steevo0

steevo0
(tag)

Épp venni akartam egyet..épp elfogyott az Eustock-nál.. :( :)

(#666) Joe.36 válasza steevo0 (#665) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Másik színben van, a szíj meg cserélhető bármilyenre. Maga az óra színe ugyanaz ha jól tudom ?
Én is ott vettem :) akkor még volt fekete. Nagyon jó áron van. 1 nap alatt itt volt.

[ Szerkesztve ]

(#667) steevo0 válasza Joe.36 (#666) üzenetére

steevo0
(tag)

Igen, viszont azért jobb volna egyből a fekete. Itthon elég drága a csere szíj, Kínából pedig 1 hónap mire ide ér. Plussz az utángyártott szíj az nem is ugyan az szerintem..
Viszont, lehet nem bírom kivárni míg lesz fekete és rendelek pirosat.. :)

(#668) Joe.36 válasza steevo0 (#667) üzenetére

Joe.36
(addikt)

De ha jól tudom minden szíj jó hozzá mert szabvány méret, akár egy fém, vagy fekete bőr szíj, vagy bármi, sztem pirosban is szép :) mutatós, igazából piros-narancs színe lehet.
Ha lehetne Eustock rendelni olyan szíjat én kipróbálnám azt is.

[ Szerkesztve ]

(#669) steevo0 válasza Joe.36 (#668) üzenetére

steevo0
(tag)

Jobb szeretném eredeti szíjjal, első körben. Amúgy, nekem is tetszik ez a narancs, csak annak azért korlátozottabb a használata, nekem legálább is..inkább azt venném másodiknak.. :)

(#670) Joe.36 válasza steevo0 (#669) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Én is... :) Nekem még jutott fekete szerencsére... Maga a szíj és az óra is sztem nagyon jó minőségű, és nagyon szép a kerámia keret.

[ Szerkesztve ]

(#671) StLui válasza steevo0 (#669) üzenetére

StLui
(veterán)

Én állandóan azzal hordom

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#672) dzsidzsas

dzsidzsas
(tag)

Vajon melyiket érdemes megvenni? Az eredeti kerek kijelzőst, vagy az új butított változatot?
Xiaomi Huami Amazfit BIP

http://ezmagyarorszg.blogspot.hu/ - na ez tényleg Magyarország

(#673) Joe.36 válasza dzsidzsas (#672) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Az eredeti sztem nagyon szép, csillog a kerámia keret a napfényben, olyan mint egy szép, mutatós óra, de ez a másik sztem nem szép, én nem venném meg, még ha olcsóbb is...

(#674) Joe.36 válasza steevo0 (#669) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Megint lehet kapni a feketét ! :)

(#675) bjames válasza Joe.36 (#674) üzenetére

bjames
(tag)

Köszi az infót én rendeltem is. :)
Tudtok vmi jó s alapos leírást az óra mellé ajánlani? Pl. hogy lehet rá sideload-olni appokat, rom buheralas s egyéb trükköket. Ill. Próbált már vki külső appokat rarakni?

[ Szerkesztve ]

(#676) Joe.36 válasza bjames (#675) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Én gyári állapotban használom, nekem így is jó, az első bekapcsolás után jön rá egy jó nagy frissítés... szóval türelem ! :) És legyen teljesen feltöltve !

[ Szerkesztve ]

(#677) sanyirigo válasza bjames (#675) üzenetére

sanyirigo
(senior tag)

Az első frissítés zárja majd a bootloadert, utána már nem sok mindent tudsz csinálni. De az XDA-n van egy jó topic, ott nézz körül mielőtt frissítesz majd.

Android pályafutásom: LG GT540 -- Motorola Defy -- Samsung Galaxy SIII -- WayteQ Talk 5H -- Xiaomi Redmi Note 4G -- Xiaomi Redmi Note 4x (B20) -- Xiaomi Pocophone F1

(#678) steevo0 válasza Joe.36 (#674) üzenetére

steevo0
(tag)

Elvileg, holnap meg is érkezik.. :)

(#679) Joe.36 válasza steevo0 (#678) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Üdv itthon :)

(#680) Pityukaka

Pityukaka
(tag)

Sziasztok!
Megrendeltem az órát, bár még nem kaptam kézhez, de nagyon kiváncsi vagyok már rá. Jól gondolom, hogy az Amazfit Watch alkalmazást kell letöltenem hozzá? Csak mert itt a cikkben egy szóval sem írják, illetve a Mi Fit-et említik, de az - ha jól látom - inkább a karkötőhöz van kitalálva. Egyébként mi a különbség Amazfit Pace és az Amazfit Watch között? Vagy ugyanaz a két cucc? [link]

A Strava app csak akkor kell, ha futáshoz is használom vagy másért is érdemes letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#681) Joe.36 válasza Pityukaka (#680) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Az Amazfit Watch kell hozzá. A Strava akkor kell ha érdekel hol, mikor, merre, hogyan, mennyit mozogsz.
De az Amazfit is egyre többet tud.
Ugyanaz. De sokat fejlődött a teszt óta.

[ Szerkesztve ]

(#682) Pityukaka válasza Joe.36 (#681) üzenetére

Pityukaka
(tag)

Ok, letöltöttem, köszönöm a válaszod. Az alapadatok megadásánál a mértékegységeket nem lehet átállítani nálunk használatosra (súly, magasság pl.)?

(#683) Joe.36 válasza Pityukaka (#682) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Először nekem se lehetett, de miután megvolt a kapcsolat és a frissítés, akkor már igen.

(#684) Pityukaka

Pityukaka
(tag)

Ok, szuper, na meglátjuk, holnap hozza a postás elvileg.

(#685) Joe.36 válasza Pityukaka (#684) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Hol vetted ?

(#686) Pityukaka

Pityukaka
(tag)

Eustock

(#687) Joe.36 válasza Pityukaka (#686) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Akkor a GLS hozza majd. Én is ott vettem.

(#688) Pityukaka válasza Joe.36 (#687) üzenetére

Pityukaka
(tag)

Megérkezett az óra, egyelőre nagyon tetszik. Azt tudod esetleg, hogy a számlapon hogyan lehet az időkijelzést 24h formátumra tenni? (Time travel watchface)

[ Szerkesztve ]

(#689) Joe.36 válasza Pityukaka (#688) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Frissítés után ott van az óra menüjében a beállításoknál.

(#690) Pityukaka válasza Joe.36 (#689) üzenetére

Pityukaka
(tag)

Megtaláltam,köszönöm!

(#691) dusanek

dusanek
(csendes tag)

Nincs esetleg olyan app, amivel a telón keresztül tudom beállítani az ébresztést?
Nekem az sms-t valamiért nem jelzi 😕
Egyébként meg vagyok vele elégedve 😊

(#692) buca84 válasza dusanek (#691) üzenetére

buca84
(őstag)

Ha nem a gyári sms progit használod, akkor azt be kell állítani az Amazfit-ben, hogy az is küldjön értesítéseket.

(#693) dusanek válasza buca84 (#692) üzenetére

dusanek
(csendes tag)

Gyári sms... A gmail helyett inboxot használok, az jelez. Mindkettő egyformán van beállítva. 😕

(#694) Joe.36 válasza dusanek (#693) üzenetére

Joe.36
(addikt)

Nekem jelzi az sms-t, mindent jelez, még az időkép riasztásait is, az amazfitben lehet engedélyezni hogy mit jelezzen, és is az inboxot használom.

(#695) steevo0

steevo0
(tag)

Sziasztok. A napi lépésszám célt, lehet valahol módosítani?
Nekem, nem sikerült sajnos rájönnöm eddig..
Köszi

(#696) Pirga555 válasza steevo0 (#695) üzenetére

Pirga555
(újonc)

A Daily Overview menübe belépve a Details képernyőn fentről lehúzol egy menüt és ott tudod állítani 2000-30000-ig ezres léptékben.

[ Szerkesztve ]

(#697) steevo0 válasza Pirga555 (#696) üzenetére

steevo0
(tag)

Köszi szépen. Erre nem jöttem volna rá..

(#698) elsőáldozó

elsőáldozó
(újonc)

Sziasztok!
Vélhetően nem mindenkit érint a téma, de érdekességre hívta fel a figyelmemet a feleségem (első okosóra a családban az Amazefit): a sok órás babakocsis sétákat a lépésszámláló nem rögzíti.
Utánanéztem és más márkáknál is jelezték ezt a felhasználók, ami a működési mechanizmusból fakadóan érthető is (a kar a babakocsi karján passzív állapotban "pihen"), egy aktivitást mérő óránál azért persze zavaró.
Bokára rögzítés, zsebbe dugás, övre csíptetés merült fel megoldásként a fórumokon. Nektek esetleg valamilyen ötlet, javaslat?

(#699) mihalko.gsi válasza elsőáldozó (#698) üzenetére

mihalko.gsi
(csendes tag)

Sport módban, sétában használja ilyenkor. Akkor rögzíti a megtett távot, pulzust, kalóriát...
A lépés számlálója nem igazán pontos. Valamint 40 perces buszozás közben is sikerül neki 2-3000 lépést regisztrálnia... Felejtős...

[ Szerkesztve ]

(#700) mihalko.gsi

mihalko.gsi
(csendes tag)

Leírom hogyan jártam a kicsikével tegnap/ma...
A hétvégén alaposan összeizzadtam az órát. Illetve már többször is. Azonban most sikerült lemerítenem teljesen. Kikapcsolt. A töltést nem vette fel, mivel lemerült be sem kapcsolt...
Mint kiderült sok mocsok ragadt az érintkezőire. Így oldottam meg:
https://www.youtube.com/watch?v=I-85tWF_JDM De csak a fogvájós takarítást alkalmaztam. Szerintem nem érdemes vegyi anyaggal tisztogatni. Még a végén korrózióra lesz hajlamos a réz érintkező...
Azonnal sikerült tölteni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.